The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.10.2018, 18:38
Paweł po co Ci to było?.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 29.10.2018, 18:54
Frajerstwo trenera i piłkarzy. Jesteśmy dziadami, dziękuję.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.10.2018, 18:56
Zenada
To co zagraliśmy w defensywie, szczególnie mam na myśli linie pomocy, pozwalając takiemu przeciwnikowi na oddanie takiej ilości strzałów to jest kompromitacja
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 29.10.2018, 18:58
Problemy z wyplatami potrafia ich zmobilizowac wyłacznie na derby i na mecz z Legią w Warszawie i to na jedna połowe. Nie liczac tych spotkan jest Porazka z Pogonia, porazka z Korona i teraz remis z najgorszymi dziadami w lidze z Sosnowca. To jest frajerstwo pierwszego stopnia
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 29.10.2018, 18:59
Widzę, że już niektórym palma odpier.dala.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 29.10.2018, 19:03
Nie odpier. dala, tylko patrząc na ich grę to mega chujowo wyglądało. Zero gry bez piłki, krycie też było mega słabe, spokojnie mogliśmy stracić jeszcze ze dwa gole.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 29.10.2018, 19:03
To byłby naprawdę zajebisty mecz do oglądania w naszym wykonaniu, gdyby zdarzył się w Lidze Europy przeciwko jakiemuś Monchengladbach albo innemu Evertonowi. Ale z Sosnowcem u siebie, to szczyt frajerstwa. Zarówno kopaczy, jak i trenera.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 29.10.2018, 19:04
Grali jakby byli naćpani. Cieszmy się z remisu bo nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.10.2018, 19:05
Mieliśmy wynik 2-1 , trzeba było gryzc trawe zeby to dowieźć do konca , a zagrali jak ostatnie ....y...
Brożek kaleka sam na sam w bramkarza i Lis totalny sabotaz
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 29.10.2018, 19:08
Cóż, nie było to trudne do przewidzenia. Sam sobie się dziwię, że nie zagrałem x2
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Czemu od początku nie grał Imaz i Ondrasek. Meczów w tej lidze grają tyle co kot napłakał, co chwila przerwy na reprezentację i zamiast szukać w miarę pewnych punktów to kombinujemy i sami sobie komplikujemy sprawę. Nie zdziwię się, jak zagramy w piątek z Piastem najlepszym składem i dostaniemy w cymbał.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Czułem to w gaciach, że będzie trudny mecz i był.

Trener też to czuł, więc dał zagrać Wojtkowskiemu i Brożkowi myśląc, że będą chcieli coś udowodnić. I w sumie jakby Brozio wykorzystał patelnię z drugiej połowy to mogło się to spełnić.

Środek pola dziś bez walki i werwy, kupę głupich niewymuszonych strat. Do momentu straty gola na 2:2 to praktycznie stojanov w środkowej strefie. Zagłębie miało autostradę do bramki po obu skrzydłach i multum miejsca w środku pola.

Mecz był fajny pod względem emocji i ładnych akcji. Szkoda, że Imaz się machnął w samej końcówce - bo pewnie bym był zachwycony walką do końca.

Z drugiej strony szkoda, że stać na dobrą grę tylko przez jakiś czas, a przez resztę meczu śpimy. Niezależnie czy to Lech, Lechia, Legia czy Zagłębie Sosnowiec.

Generalnie w 5 meczach 5 punktów. To już chyba dołek ewidentny po świetnym początku sezonu. Szkoda, że nie utrzymali tego szaleńczego tempa i poziomu - ale wiadomo, to była jedynie sfera marzeń
Ostatnio edytowane przez s1mone : 29.10.2018 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Do usunięcia
Powód: Piłeś. Nie pisz.
Ostatnio edytowane przez krzywy : 30.10.2018 o godz. 05:52.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 29.10.2018, 19:10
Stolar trochę przekombinował ze składem i mamy remis.
Pietrzak - przy drugiej bramce w polu karnym krył powietrze
Sadlok - słabe wybory blad w kryciu przy drugiej bramce
Kort - kilka strat takich ze żeby bolały
Boguski - mam wrażenie ze miał 10 kontaktów z piłka w meczu
Brożek - dostał łatwego przeciwnika i zmarnował 2 setki
Kostal - dokładnie pilnowany nie miał miejsca do gry i niewidoczny
Basha - w pewnym momencie wracał za kontra z prędkością słonia maharadzy - dostojnie
Wasyl - widać zmęczenie i wiek
Bartkowski - w miarę przyzwoicie w obronie ale tez odpuszczał miejsce w obronie
Lis - jak zwykle co mógł obronić obronił co miał puścić puścił

Jedyny jasny punkt to Wojtkowski - powinien mieć miejsce w składzie za Boguskiego. Z Imazem robiliby spore zamieszanie

Imaz dobre wejście
Ondraszek dramat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.10.2018, 19:22
Po tym meczu mam tylko jedno pytanie: ile jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim zakończymy eksperyment na lewej obronie pt. brak obrońcy? Na lewą Sadlok, do środka Arsenić, może skończy się autostrada na skrzydle Pietrzak/Kostal.

Cała drużyna zagrała dziś słabo (może poza Wojtkowskim), można powiedzieć że na stojąco, bez dynamiki w rozegraniu, nie ma co się znęcać nad pojedynczymi zawodnikami.

[19/39]
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.10.2018, 19:33
Nie wiem co wy chcecie od Lisa. W pierwszej połowie wyciągnął świetnie stuprocentową sytuacje, przy pierwszej bramce bez szans. Przy drugiej też trudno zeby w ciemno wychodził na 5 metr. Imo nie jego błąd tylko Bartkowskiego
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.10.2018, 19:37
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Po tym meczu mam tylko jedno pytanie: ile jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim zakończymy eksperyment na lewej obronie pt. brak obrońcy? Na lewą Sadlok, do środka Arsenić, może skończy się autostrada na skrzydle Pietrzak/Kostal.

Cała drużyna zagrała dziś słabo (może poza Wojtkowskim), można powiedzieć że na stojąco, bez dynamiki w rozegraniu, nie ma co się znęcać nad pojedynczymi zawodnikami.
w pełni się zgadzam:
- Pietrzak na lewej stronie to proszenie się o autostradę dla rywala (czyżbyśmy na siłę starali się go sprzedać? w końcu reprezentant)
- Sadlok w środku to utrata połowy wartości przez tego piłkarza
- brak Arsenicia przez cały mecz, zamiast posadzenia go z Wasylem w środku to szukanie kwadratowych jaj

- Wojtkowski powinien grac z Imazem - obydwaj mają inklinację do grania krótką piłką po ziemi, a tu widać było, że emeryt Brożek nie jarzył, co mu Wojtkowski chce podać.
- Brożek nie powinien rozmieniać się na drobne
- Kort chyba już się "odbudował" i osiadł na laurach. Jak dla mnie pierwszy na ławę

Karny na Brożku to chyba z litości nad tym zasłużonym zawodnikiem.
Lisa bym się nie czepiał - pierwsza bramka Sadloka, drugi gol - nie miał szans.

Swoją drogą, żeby bramki przeciwko Wiśle strzelał największy kaleka na boisku, mudzina, który od Boguskiego mógłby uczyć się techniki, któremu piłka przy każdym odbiorze odskakiwała nie na 3 metry jak Bogusiowi, ale na 10?
To było upokarzające: zupelnie jakby ten rumuński student wyszedł na boisko i strzelił gola
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 29.10.2018, 20:00
Oczywiście najwięcej krytycznych uwag zaraz po meczu mają najwierniejsi kibice prosto ze stadionu obowiązkowo z ważnym karnetem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.10.2018, 20:04
Przecież wszystko wskazywało na to że stracimy dziś punkty . My przecież nie możemy grać o."coś". Presja 2.miejsca nas sparaliżowała. Eh...

Fatalny mecz w naszym wykonaniu. Na stojąco to nawet z 3 ligowcem nie wygramy. Wstyd Wiślacy.
Kostal dramat ani jednej akcji. Fatalnie grał dzisiaj też w obronie.
Kort fatalnie! Co ten gość gra to kryminał . Niezliczoną ilość strat. W każdym innym klubie już byłby na ławce .
Reszta slabo, albo bardzo słabo.
Tylko Wojtkowski zasługuje na wyróżnienie. Imaz brawa za bramke.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 29.10.2018, 20:16
Nie oglądałem meczu, bo dopiero wróciłem z pracy i za chwilę zaczynam to samo w domu, ale Wisła ma trenera na dorobku i bez sukcesów, piłkarzy emerytów/odbudowujących się/bez sukcesów/młodych i do tego wszystkich nieopłaconych, a przy tym co drugi mecz gra super. Patrzę na tabelę i jest naprawdę znacznie lepiej niż mogło, a może nawet powinno było być. Brożek nie jest kaleką, a piłkarze nie są frajerami. Grają, jak mogą, przecież meczu nie sprzedali. Nie rozumiem tego krzyku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.10.2018, 20:18
Ściągnięcie najlepszego na boisku Wojtkowskiego kosztem beznadziejnego Kostala to kryminał. Nie kojarzę jego żadnego dobrego zagrania, a chciałbym zauważyć, że przy bramce na 2-2 dał się objechać jak junior. Bramka na 1-1 również padła po jego stracie. Najlepszym podsumowaniem jego występu był strzał w sytuacji sam na sam.

Duży minus dla Stolarczyka. Wyglądało jakby zmiany były wypisane przed meczem.

Gra słaba, wynik średni.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 29.10.2018, 20:22
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ściągnięcie najlepszego na boisku Wojtkowskiego kosztem beznadziejnego Kostala to kryminał.
Wojtkowski przez cały mecz dawał z siebie bardzo dużo.
Pod koniec już oddychał rękawami. W przeciwieństwie do Kostala.
Ciekaw jestem statystyk młodego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.10.2018, 20:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
...
Tylko Wojtkowski zasługuje na wyróżnienie. Imaz brawa za bramke.
Tylko z Wojtkowskim jest taki problem że widowisko jego gra wygląda ale jak ma dalej prowadzić piłkę to podaję, jak ma strzelać to się kiwa a jak ma podawać to strzela, 90% decyzji blednych
Z nim po jednej, Kostalem po drugiej stronie i bez walczącego Ondraska to wyglądało tak jak wyglądało : czerwony dywan rozłożony po bokach dla skrzydłowych przeciwnika
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.10.2018, 20:25
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście najwięcej krytycznych uwag zaraz po meczu mają najwierniejsi kibice prosto ze stadionu obowiązkowo z ważnym karnetem.
Wrzucić skan karnetu? Zdjecia ze stadionu nie mam bo sweet focie mnie nie bawią
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.10.2018, 20:35
Jest punkt, jeszcze tylko 18 punktów do utrzymania się i ...
... i tyle o tym meczu.

Niech mi ktoś napisze jakie są zaległości wobec piłkarzy, bym wiedział czy się obrażać.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Stary 29.10.2018, 21:36
Wojtkowski powinien grać z Piastem. Widać u niego głód gry, jakiś fajny błysk i zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że podejmuje złe decyzje w sprawie podania/strzału. Dziś najjaśniejszy punkt.

Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów), niech Kamil zastąpi Kostala, który zaczyna wkurzać na równi z Kortem. Imaz oczywiście obowiązkowo w pierwszym składzie.

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji i wysłać Brzęczkowi dobre whisky za wypromowanie reprezentanta.

Paweł - ehhh....
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 29.10.2018, 21:48
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów)

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji.
Nie no jeśli takim kryterium się kierujemy to ja proponuję ściągnąć Marcina Lewandowskiego nawet w niezłym tempie biega długie odległości. Naszym problemem jest, że na skrzydłach wogóle nie ma konkurencji, pochopna była decyzja o wypożyczeniu Małego (i nie interesuje mnie to, że on chciał). Kostal zagrał trzy fajne mecze (Lech, Górnik, Legia) i ma immunitet do końca rundy, zresztą Boguś z niewiadomych przyczyn też.
Nasi skrzydłowi: Kostal, Boguś, i dwaj farbowani Bartosz i Wojo. Mało.

Pietrzak może w styczniu podpisać z kim chce, zatem jak już to w zimę jakieś grosze albo grosik by wpadł.
Dawać Sadloka albo Grabowskiego nie ma na co czekać.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 29.10.2018 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 29.10.2018, 21:57
Sadlok gra mizerie od kilku spotkan.
Pietrzak ... szkoda gadac.
Kostal odpala sie tylko na najwiekszych (gra z beniaminkiem go nie interesuje)
Wojtkowski niby super, ale skurcze w 60min(!!!) 20 letni chlopak?
Brozek dinozaur
Imaz jedyny pozytyw
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 29.10.2018, 22:11
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski powinien grać z Piastem. Widać u niego głód gry, jakiś fajny błysk i zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że podejmuje złe decyzje w sprawie podania/strzału. Dziś najjaśniejszy punkt.

Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów), niech Kamil zastąpi Kostala, który zaczyna wkurzać na równi z Kortem. Imaz oczywiście obowiązkowo w pierwszym składzie.

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji i wysłać Brzęczkowi dobre whisky za wypromowanie reprezentanta.

Paweł - ehhh....
Rzecz jasna tak samo śpiewałeś tydzień temu po Legii?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 30.10.2018, 06:04
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski niby super, ale skurcze w 60min(!!!) 20 letni chlopak?
To samo pomyślałem. Profesjonalnego piłkarza, trenującego dziennie pod opieką trenerów itp stać na 60 min gry z beniaminkiem ligi. Ale co się dziwić, wystarczy zobaczyć wyniki Rafała z pomiarów tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej...
Szkoda, że kolejny raz późno wchodzimy w mecz.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 30.10.2018, 06:34
Co do Wojtkowskiego, to też mam wrażenie, że bardzo często podejmuje złe decyzje. Wydaje mi się, że on gra tak jak się nauczył z Lopezem grać w tamtym sezonie, tylko że tamtego już nie ma i generalnie to partnerzy nie bardzo wiedzą czego się spodziewać po Wojtkowskim. Ale jak się przystosuje to mogą z niego ludzie być bo jedyny chyba obok Kostala z dryblingiem (choć nie zawsze efektywnym) facet.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów