The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.05.2019, 22:50
Cytat:
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Spokojnie, piję okazyjnie - nie dziś.
Oczywiście przerysowałem to ale taka jest prawda. Tu się Lechia może zbroić, wydawać kasę, transfery robić i wypali to dopiero w jakimś piątym sezonie, ile oni już sezonów temu mieli walczyć o pudło w eklape? Legia może w tej amatorskiej lidze wchodzić do LM, czyli powiększać budżet, szkolić, sprzedawać młodzików, jak na tę ligę to oni przerastają wszystkich finansowo i organizacyjne, a i tak na koniec wychodzi, że sa zwykłymi dziadami w Europie a w lidze to męczą te mecze i najlepiej jak sędzia pomoże to wygrywają. W druga stronę to samo, można mieć słaby zespół a pograc kilka meczów dobrze, złapać na koniec sezonu wiatr w żagle i się utrzymać. Zobacz co robi teraz Sląsk - w dupę dostają od kazdego, a co robi Wisła Płock, już im widmo spadku zajrzało w oczy ale w miarę na prostą wyszli. No i my, zespół w rozsypce, właściwie nasz zespół to nie istnieje, gramy emerytami, dosłownie ludźmi ściągniętymi z emerytury, bramkarzem, który powinien być zmieniony ale nie ma kogo innego dać bo nr 2 ma kontuzje, gramy juniorami, gramy dziećmi 15 letnimi, gramy z ludźmi, którzy powinni siedzieć na ławce ale wszyscy jego rywale na tej pozycji złapali kontuzję no i co? Raz zagramy źle i jest w dupę ale za kilka dni na prawde dobry mecz i zwycięstwo.
Oczywiście nie ujmuję trenerowi Stolarczykowi bo uwazam, że na obecną chwilę to jedyna postać i "wydarzenie", które w tym klubie funkcjonuje jak powinno. Akurat tu - na ławce trenerskiej - nie ma co zmieniać. I na pewno ten profesjonalizm przekłada się też na wyniki drużyny i postawę zespołu. Ale to nadal pokazuje, że ta liga jest pojebana i można sobie wygrywać mając z całej układanki jeden puzzel dobrze ułożony (o ile można ulożyć jeden puzzel w ukladance hehe)

Nawet jak sobie spojrzysz na nasze ostatnie mecze z tymi z kim pownniśmy móc wygrać czyli dołem tabeli - Wisła P., Zagłębie Sosnowiec, czy Ślask przegrywaliśmy i zremisowaliśmy a nagle sobie jedziemy do Zabrza, który jest solidny w tej grupie i miał ostatnio 4 zwycięstwa z rzedu.

Śmieszna ta liga, no ale jaka by nie była, jest nasza więc się nią żyje.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.05.2019, 23:16
Po pierwsze sprawdź ilu trenerów już poleciało.
Po drugie my mogliśmy ryzykować grę nowym składem, bo po 30 kolejce to praktycznie nic nam nie groziło. Kontuzjowani zamiast grac na prochach poszli do lekarza. Pozostałe zespoły grały o życie. Poza Koroną, to Zabrze przed meczem z nami dobiło do 40 co daje psychiczny luz.

Myślę, że nastąpiły dwa zdarzenia. Po pierwsze dotarł się nam skład. Po drugie graliśmy z zespołem z dołu tabeli ale już praktycznie utrzymanym.

Zobacz na oceny Weszło naszej obrony. Trzej obrońcy i bramkarz na 6, Hoyo na 5. Do tego Kolar miał dzisiaj dzień konia (na 9).

A co do "drużyny amatorów" to w pierwszym składzie grali Peszko i Boguski. A rytualny hejt na Lisa jest wk...cy bo dzisiaj co miał wyjąć to wyjął, a raz miał szczęście, że był spalony.

Wygląda, że większość "zmienników" wykorzystuje na maksa swoją szansę, że gra w pierwszym składzie. I chyba o to chodzi.
Powód: Zabrze nie Zagłębie
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 04.05.2019 o godz. 08:37.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.05.2019, 23:30
Wystarczyło że w każdej formacji będzie max 1 junior, drużyna gra max 1 mecz w tygodniu i wracamy na właściwe tory. Oczywiście z gry bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale też trzeba a oddać że Stolarczyk i spółka rozpracowali Górnika.

Wypada życzyć trenerowi spokoju w letnich przygotowaniach, stabilnego składu i jego praca przyniesie kolejne efekty. Bardzo podobała mi się takze jego wypowiedź pomeczowa, która pokazuje o co teraz gra Wisła.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 04.05.2019, 06:36
Piłka to głównie głowa:Klemenz jako mentor gra 3klasy lepiejniż Klemenz jako uczeń
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.05.2019, 07:59
Jak czytam, że Plewka zagrał dobry mecz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.05.2019, 08:31
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
A Śląsk na papierze ma zły skład? Nie, tam im się zwyczajnie nie chce biegać na treningach. Lenczyk, którego kiedyś wylali a powinni mu pomnik postawić bo zrobił wynik ponad stan, idealnie podsumował to bagno. Grać nie potrafią i tego już ich nie nauczę bo są słabymi piłkarzami ale mogę spowodować, że będą szybciej biegać. Tak to niestety wygląda na krajowym podwórku.
Faktem jest oczywiście, że Stolarczyk "ogarnia" i to nawet nadspodziewanie dobrze ale w polskiej lidze nie przeceniałbym czegoś więcej od atmosfery i zaangażowania.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.05.2019, 08:41
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A Śląsk na papierze ma zły skład? Nie, tam im się zwyczajnie nie chce biegać na treningach. Lenczyk, którego kiedyś wylali a powinni mu pomnik postawić bo zrobił wynik ponad stan, idealnie podsumował to bagno. Grać nie potrafią i tego już ich nie nauczę bo są słabymi piłkarzami ale mogę spowodować, że będą szybciej biegać. Tak to niestety wygląda na krajowym podwórku.
Faktem jest oczywiście, że Stolarczyk "ogarnia" i to nawet nadspodziewanie dobrze ale w polskiej lidze nie przeceniałbym czegoś więcej od atmosfery i zaangażowania.
Skrót myślowy. Jaroo1 pisał o "byle jedenastce".
No właśnie o to chodzi, że i piłkarze i trener mają znaczenie. Trener bo musi z tego co ma ułożyć skład i rozpracować przeciwnika. I oczywiście panowie piłkarze muszą chcieć to wypełnić co trener powie.

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.05.2019, 08:42
Co do rytualnego hejty na Lisa to nie chodzi jedynie o jego interwencje a o "świetną" grę nogami, większość jego dalekich piłek była do nikogo a i parę razy krótkimi podaniami spowodował kontrę albo grał naszym obrońcom na przysłowiową minę.. do tego dodać kolejną bramkę którą puścił między nogami (na szczęście ze spalonego). To wszystko jest argumentem pozwalającym stwierdzić że musimy sprowadzić jakiegoś bramkarza bo bez rywalizacji rozwój sportowy Lisa nie będzie przebiegał prawidłowo. Ja ciągle wierzę że będzie z niego dobry bramkarz ale potrzebna mu konkurencja do walki w składzie
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 04.05.2019, 08:54
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam, że Plewka zagrał dobry mecz to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Moze ktos tak pisal .... bo mial jeden / dwa sprinty ?

A tak serio to chyba niczym szczegolnym sie nie wyroznil. Brakowalo chlodnej glowy pod bramka, tak jak w sytuacji Kamila z Krzysiem.

Klemenz wygladal bardzo solidnie, najlepszy chyba jego mecz - spokojnie Sadlok moze wracac na LO, przynajmniej ja tam bo bardziej widze niz na SO.

Co do Lisa - to roznie to moze byc - ale podajcie mi prosze choc jedna jego mocna strone, bo ja nie widze.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 04.05.2019 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 04.05.2019, 09:11
Fugiel napisał(a):Wyświetl post

Co do Lisa - to roznie to moze byc - ale podajcie mi prosze choc jedna jego mocna strone, bo ja nie widze.
jego wiek, ma jeszcze kupe życia przed sobą
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.05.2019, 09:15
Cytat:
Skrót myślowy. Jaroo1 pisał o "byle jedenastce".
No właśnie o to chodzi, że i piłkarze i trener mają znaczenie. Trener bo musi z tego co ma ułożyć skład i rozpracować przeciwnika. I oczywiście panowie piłkarze muszą chcieć to wypełnić co trener powie.
No ale my własnie mamy byle jaką 11. Nie chcę chopaków obrażać bo na prawdę oddają serce za Wisłę ale w większości skłądu mamy emerytów i dzieci albo jakieś osoby wyciągnięte z czyihś rezerw lub I ligi.
I tak od początku:
Lis - powinien grać? No nie. Stabilizacji w bramce nie daje. Popełnia dużo błedów. On bardziej jest niż pomaga. Gra w Wiśle dlatego, że chciał tu przyjść i było nas na niego stać. 2 lata temu grał w II lidze, rok temu w I w Rakowie...
Klemenz - rezerwowy Jagi, nawet w I lidze nie grał po 30 meczów na sezon. Dzisiaj gra w Wiśle dlatego, że nam powypadali obrońcy bo tak to też by siedział na ławie.
Hoyo i Plewka to dziecko plus junior. Dobrze rokują to fajnie ale normalne, że nie sa to piłkarze na ten moment na e klasę a grają tylko dlatego, że mamy braki kadrowe.
Peszko i Boguski, niestety wiek robi swoje. Chłopaki już młodsi nie będą a tracać na szybkości traca wiele, szczególnie Peszko. O ile mogą zagrać dobry mecz, ba, nawet świetny to są to takie wyskoki na starość a nie stabilna forma na x meczów pod rząd. Kuba w tym wieku może czarować ale nie oni. Przecież Peszko młodszy o 2 lata by wymiatał a teraz to już nie ten sam chłop. Dobrzy na zespół, który ma dopiętą kadrę a oni wpadają jako takie uzupełnienie ale nie do kadry gdzie gramy juniorami i z rozsypanym składem.
Drzazga, może jeszcze coś z niego będzie, nazwany tutaj lepszym od Piątka hehe Jeszcze ma czas na rozwój ale póki co to jest taki chłopak na pierwsza ligę albo na granie w ekstraklasie ale bez wielkich fajerwerków. Też ściągnięty do nas dlatego, ze nas na niego stać, z I ligi chłop.

Tylko Burligi, Pietrzaka, Kolara i Savicevica nie ma się co czepiać ale w sumie możnaby wstawić za tych trzech (oprócz Savicevica) dowolnego średniaka ligowego i by było to samo.

Na ławce sama młodzież, juniorzy wchodza na zmiany.

No to na kadrę meczową mamy 4 piłkarzy nazwijmy to solidnych. Czy to nie jest przypadkowa jedenastka?

Nie chodzi o to aby deprecjonować ich zdolności i wolę walki. Chawała im za to, że grają w Wiśle bo dzięki tym kilku starszym chłopakom, którzy stąd nie uciekli to ten klub jeszcze istnieje. Oczywiście przesadziłem, że samymi juniorami można grać o Mistrzostwo ale trochę tak to wygląda, że można mieć 3 juniorów i 3 emerytów na boisku i w ekstraklasie to nie przeszkadza za bardzo. Można na prawdę każdego ograć.
I o to mi chodzi, że mamy jedenastkę z przypadku złożoną i co? I nic. Można spokojnie grać bez strachu o spadek. Tylko musi być w klubie dobra atmosfera, na pewno duże znaczenie ma dobry trener, kasa na czas no i najlepiej trochę więcej jakościowych piłkarzy niż mamy obecne, taka kadra ze 20 chłopa i można si bić o puchary bez problemu.

Grupa spadkowa jest do ogrania byle kim a w tej mistrzowskiej kogo się mamy bać? Pogoni, Cracovii? Zagłębia? moze Amici, która jest jak dziecko we mgle od kilku lat? Jagiellonii, która też pięknie potrafi co sezon s.......ić finisz? A czołówkę mamy Piast, Lechia, Legia. Za rok Piasta w czubie nie będzie. A obecny poziom Lechii i Legii tylko pokazuje jaka ta liga jest słaba.

Uważam, że z tym PRZYPADKOWYM składem jaki mamy - licząc że wszyscy są zdrowi - plus gdybyśmy mieli trochę dłuższa tą ławkę, bo nas w tym sezonie zjadły kontuzje i zmęczenie, to nawet dzisiejsza Wisła mogła spokojnie sobie grać o podium. Tylko nas kontuzje dopadły i na tym straciliśmy ale nawet jak widać ta przypadkowa kolejna 11 bez podstawowych kontuzjowanych też sobie może ogrywać Górników czy inne ekipy. No i to jest właśnie śmieszne.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 04.05.2019, 09:17
Plewka po 60 minucie zostawał z przodu a potem nie miał siły wracać jak szła kontra i wyglądał mega słabo. Odbijał się od żaboli jak od ściany mimo że tam kilka osób w tym samym wieku.
Boguski też słabszy mecz. 3 razy tak główkował, że piłka poszła za plecy i idzie akcja górnika. Masa słabych podań czy to niecelnych czy po prostu słabo kopnięta piłka. Z nim i Plweką gdybyśmy trafili na kogoś z mocnym środkiem pola to by nas rozjechali gówno.

Klemenz świetnie gra głową i wyglądał trochę jak Wasyl. Tu wsadzi głowę, tu się przepchnie, tu wyjazd bez zbędnego kombinowania. Brawo! Jeżeli przez lato poprawiłby wyprowadzanie piłek, długie podania to może być na prawdę solidny materiał na obrońcę. Szczególnie jeśli grałby w duecie z Wasylem lub Hoyo-Kowalskim bo prawdę mówiąc to chłopaki tworzą fajny duet.

Kolar MVP meczu! Jeżeli utrzyma trend i dalej będzie taki MEGA energiczny czy to w ataku czy w obronie gdzie wspomagał Burligę niemal co chwilę to właśnie Marko będzie najciężej zatrzymać latem! Gość przyszedł w okresie gry 7opeza i hiszpańskich trenerów gdzie niemal w ogóle nie występował tylko pojawiał się sporadycznie, przeczekał ten okres i boom! Pokazał, że na prawdę bardzo wiele potrafi! To samo chciałbym zobaczyć w wypadku Palcicia bo też ma niezłe umiejętności i przewyższa moim zdaniem Burego, który lubi sobie zrobić głupi wślizg i złapać żółtko albo czerwo osłabiając team.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 04.05.2019, 09:42
Plewka musi się ogrywać.Na jego pozycji nie ma innej drogi.Przykładem jest właśnie Żurkowski z górnika.On miał jednak to szczęście że mógł ogrywać się w niższej klasie rozgrywkowej.Nie rozumiem tego hejtu na Plewke.Skoro Stolarczyk na niego stawia to ja akurat nie widzę powodu aby podważać decyzję właśnie tego trenera.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.05.2019, 09:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Plewka musi się ogrywać.Na jego pozycji nie ma innej drogi.Przykładem jest właśnie Żurkowski z górnika.On miał jednak to szczęście że mógł ogrywać się w niższej klasie rozgrywkowej.Nie rozumiem tego hejtu na Plewke.Skoro Stolarczyk na niego stawia to ja akurat nie widzę powodu aby podważać decyzję właśnie tego trenera.
Musisz zrozumiec że u nas zawsze musi byc kozioł ofiarny lub przedmiot hejtu na forum. Latami był to Małecki czy Boguski. Teraz pełęczkę przejeli Lis z Plewką. Ot taki urok tego forum.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 04.05.2019, 10:18
Jaroo doskonałe posty

dodam od siebie że KLUCZOWA jest w tym wszystkim rola trenera , Stolarczyk to jest chiolerny fenomen , zgadzam sie z Tobą , że na e-klape "wystarczy zeby im sie chciało" i to moim zdaniem wlasnie Stolarczyk potrafi to spowodować , przecież , on juz w tym seoznie 3 razy de facto lepi z tego co ma nową jedenastke
( 1 - na poczatku sezonu, 2 - po zimowej wyprzedazy, 3 - z tych niedobitek ktore teraz zostaly)

i za kazdym razem odpala

a hejt na pilkarzy czy to na Lisa czy na Plewke jest wręcz niesmaczny, mam nadzieje że chlopaki dla zdrowia psychicznego nie czytaja tego forum
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 04.05.2019, 10:24
Zdefiniuj prosze "hejt na pilkarzy".
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 04.05.2019, 11:28
Następnie zdefiniuj "zdrowie psychiczne" u piłkarza.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 04.05.2019, 13:12
Szczerze mówiąc nie widziałem meczu... więc cieszyłem się jak dziecko, jak dowiedziałem się, że wygraliśmy... Ale jak zobaczyłem, że w środku pomocy grał Plewka i Boguski to jeszcze dwa razy sprawdzałem, że napewno to my wygraliśmy

Według mnie patrząc na nasz skład to na papierze mamy najsłabszy skład w eklapie... a mimo tego gramy w taki sposób, że te mecze można oglądać... niezależnie od składu staramy się rozgrywać jakieś schematy... lepiej gorzej ale widać w tym jakiś pomysł...
Jestem dumny z zawodników i trenera! Oczywiście możemy narzekać na poszczególnych graczy, że nie dają określonej jakości. Pamiętajmy jednak, że ci zawodnicy nie mieli normalnego okresu przygotowawczego! W większości są to zawodnicy bardzo młodzi, uzupełnieni zawodnikami, którzy byli w większości nie chciani w innych klubach!!! Kto by pomyślał, że Peszko, Klemenz, czy Drzazga będą stanowili o sile zespołu... Czapki z głów przed trenerem STOLARCZYKIEM!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 04.05.2019, 13:41
Uwielbiam czytac to forum.
Uwielbiam czytać wpisy pełne katastroficznych wizji i bezznadziejności sytuacji po każdej porażce.
Uwielbiam czytać te chwalebne peany po każdym zwycięstwie wychwalające charakter i jakość zespołu i trenera.
Uwielbiam te wszystkie przesadzone i nadinterpretowane do granic możliwości tezy i hipotezy po każdej porażce i remisie.
Aż w końcu uwielbiam to forum za każdą ocene meczu, gry, potencjału zespołu, trenera i piłkarzy, przez pryzmat wyniku
Jednym słowem Forum to jest The Best!
P.s uwielbiam również szyderców z Shoutboxa
łukasza
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.05.2019, 14:28
regan napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam czytać wpisy pełne katastroficznych wizji i bezznadziejności sytuacji po każdej porażce.
Uwielbiam czytać te chwalebne peany po każdym zwycięstwie wychwalające charakter i jakość zespołu i trenera.
Uwielbiam te wszystkie przesadzone i nadinterpretowane do granic możliwości tezy i hipotezy po każdej porażce i remisie.
Aż w końcu uwielbiam to forum za każdą ocene meczu, gry, potencjału zespołu, trenera i piłkarzy, przez pryzmat wyniku
Ja tam najbardziej lubię czytać o Twoich bombach.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.05.2019, 14:34
regan napisał(a):Wyświetl post
...
Dumni po zwycięstwie ...

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.05.2019, 16:28
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Zdefiniuj prosze "hejt na pilkarzy".
Dowalanie się do Plewki i Lisa bez względu na to jak zagrają? Wcześniej jechano po Klemensie, że to w ogóle nie jest piłkarz, po Kolarze i Drzazdze że nie nadają się nawet na pierwszą ligę itd.
A jak później jeden czy drugi odejdą będzie histeryczny płacz jak my ich zastąpimy
Zmieniają się piłkarze, trenerzy, właściciele ale dwie rzeczy pozostają niezmienne: Boguski w pierwszym składzie i frustraci na shoutboxie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 04.05.2019, 16:46
Lis to jest super talent, wcale nie wypluwa piłek oraz praktycznie nie oddaje piłki przeciwnikom i powinniśmy dziękować Bogu, że w Lechu i Rakowie są ślepcy. Plewka wcale nie traci piłek na kontry dla przeciwników i nigdy nie chowa się w rozegraniu co w tym wieku musi imponować. Klemenz cóż to jest za piłkarz, a do tego musi sobie radzić z polskimi rasistami, jego postawa mi imponuje, a nawet jak zagra słabiej to nie będę śmiał go skrytykować.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 04.05.2019 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.05.2019, 17:27
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Lis to jest super talent, wcale nie wypluwa piłek oraz praktycznie nie oddaje piłki przeciwnikom i powinniśmy dziękować Bogu, że w Lechu i Rakowie są ślepcy. Plewka wcale nie traci piłek na kontry dla przeciwników i nigdy nie chowa się w rozegraniu co w tym wieku musi imponować. Klemenz cóż to jest za piłkarz, a do tego musi sobie radzić z polskimi rasistami, jego postawa mi imponuje, a nawet jak zagra słabiej to nie będę śmiał go skrytykować.
Czym innym jest rzeczowa ocena gry piłkarza czyli "krytyka" a czym innym hejtowanie. Jest pewna róznica. Nikt nie zabrania oceniać piłkarzy. Problem czy robimy to na poziomie czy uzywamy sobie na kimś żeby wyładować frustrację. Ja tak to widzę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 04.05.2019, 18:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dowalanie się do Plewki i Lisa bez względu na to jak zagrają? Wcześniej jechano po Klemensie, że to w ogóle nie jest piłkarz, po Kolarze i Drzazdze że nie nadają się nawet na pierwszą ligę itd.
A jak później jeden czy drugi odejdą będzie histeryczny płacz jak my ich zastąpimy
Zmieniają się piłkarze, trenerzy, właściciele ale dwie rzeczy pozostają niezmienne: Boguski w pierwszym składzie i frustraci na shoutboxie.
Przecież nikt sie do nikogo nie dowala bez powodu. nie przesadzajmy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.05.2019, 19:14
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jaroo doskonałe posty

a hejt na pilkarzy czy to na Lisa czy na Plewke jest wręcz niesmaczny, mam nadzieje że chlopaki dla zdrowia psychicznego nie czytaja tego forum

Tak bo piłkarze to święte krowy i nie można ich krytykować
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 05.05.2019 o godz. 18:33.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 04.05.2019, 19:19
kratkuj sobie kratkuj pajacu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 04.05.2019, 19:27
Przecież nikt sie do nikogo nie dowala bez powodu. nie przesadzajmy.
Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił).

brylant - obawiam się że nie do końca rozumiesz co oznacza słowo krytyka. Mam wrażenie że niektórzy tutaj nawet meczy nie oglądają a piłkarze służą im tylko jako sposób na rozładowanie frustracji.
Napisanie że Hoyo Kowalski złamał linię spalonego to krytyka. Dowalanie się do Plewki o stratę którą popełnił Savicević i pisanie o tym jak nie nadaje się do ekstraklasy z tego powodu (plus kilka mało pomysłowych inwektyw) nią nie jest.
Takie przykłady.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2019 o godz. 19:37.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 04.05.2019, 22:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił).

brylant - obawiam się że nie do końca rozumiesz co oznacza słowo krytyka. Mam wrażenie że niektórzy tutaj nawet meczy nie oglądają a piłkarze służą im tylko jako sposób na rozładowanie frustracji.
Napisanie że Hoyo Kowalski złamał linię spalonego to krytyka. Dowalanie się do Plewki o stratę którą popełnił Savicević i pisanie o tym jak nie nadaje się do ekstraklasy z tego powodu (plus kilka mało pomysłowych inwektyw) nią nie jest.
Takie przykłady.
Czyli rozchodzi sie najwidoczniej o rozne postrzeganie czyjejs gry. Dla Ciebie gra dobre mecze, dla innego nie. Ani ten, dla ktorego nie gra dobrych meczow go nie hejtuje, ani ten, dla ktorego gra dobre mecze nie masturbuje sie pod jego gre. Dla mnie np. jest slabym bramkarzem, niepewnym, stracil najwiecej bramek w lidze, do tego mial najwiecej szczescia (liczba trafionych obramowan), ma niski procent obronionych strzalow i moim zdaniem wcale nie gra dobrze nogami. Wychozi na to, ze jego statystyki sa jego najwiekszym hejterem
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 04.05.2019, 23:18
Czyli rozchodzi sie najwidoczniej o rozne postrzeganie czyjejs gry. Dla Ciebie gra dobre mecze, dla innego nie. Ani ten, dla ktorego nie gra dobrych meczow go nie hejtuje, ani ten, dla ktorego gra dobre mecze nie masturbuje sie pod jego gre. Dla mnie np. jest slabym bramkarzem, niepewnym, stracil najwiecej bramek w lidze, do tego mial najwiecej szczescia (liczba trafionych obramowan), ma niski procent obronionych strzalow i moim zdaniem wcale nie gra dobrze nogami. Wychozi na to, ze jego statystyki sa jego najwiekszym hejterem
Pisanie że Lis zagrał tragicznie kiedy niczego nie zawalił, więcej - wybronił kilka strzałów nie podchodzi pod różną ocenę gry, raczej złą wolę lub ślepotę. Kiedy zawalał to go krytykowałem, teraz ma w miarę dobrą serię i oby trwała jak najdalej.
Ze statystyk trzeba umieć korzystać. W przeciągu całego sezonu są słabe ale ostatnio Lis broni dobrze. Zdarzają mu się świetne interwencje na linii, coraz mniej ma pustych przelotów. Do tego tylko kretyn nie bierze pod uwagę takich kwestii jak eksperymentalna linia obrony czy nie istniejący środek pomocy np. z Zagłębiem Sosnowiec.

Nazwijmy rzeczy po imieniu - są tacy którzy będą dowalać się do Lisa czy Plewki zawsze, bez względu na to jaki mecz zagrają z uwagi na ich rzeczywiste bądź urojone wcześniejsze winy. To nie jest krytyka.

Że Plewka nie wciąga ligi nosem, popełnia błędy? I tak wygląda teraz lepiej niż Brlek kiedy u nas zaczynał, że o Urydze czy Brudzie nie wspomnę, bo to inny poziom.

Taki Klemenz to jest w ogóle żenująca sprawa, kilku śmieszków tutaj zmieszało go profilaktycznie z błotem po kilku meczach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.05.2019 o godz. 23:20.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów