The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.03.2019, 12:28
Adrio napisał(a):Wyświetl post
Co do Wojtkowskiego to chłopak chyba nie pasuje stylem gry do drużny. Dużo niepotrzebnych kiwek spowalniających grę, brak szybkich decyzji czy przeglądu pola. Tak ofensywny pomocnik nie gra.
:
Też mam takie spostrzeżenia - Wojtkowski jakby nie miał ciągu na bramkę. Większość akcji spowalnia, boi się strzelać.

Dla mnie świetny mecz Burligi. Poza ty cieszy że był doping i zgasiliśmy parchactwo na murawie jak i dopingiem.

Szkoda nerwowej końcówki. Ale ważne zwycięstwo i 3 punkty
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.03.2019, 12:57
Dzięki chłopaki za grę! Brawo
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.03.2019, 13:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Też mam takie spostrzeżenia - Wojtkowski jakby nie miał ciągu na bramkę. Większość akcji spowalnia, boi się strzelać.
Wojtkowski popełnia masę złych wyborów i również ja nie jestem fanem jego talentu.
Przez epizod na ławce Bundesligi jego "wirtualna wartość" (tak to nazwijmy) jest bardzo wysoka, a myślę że wiele się nie pomylę jak powiem, że przydałoby mu się ogranie fizyczne w 1 lidze jak Drzazdze czy paru innym chłopakom wcześniej. To na pewno nie nastąpi ze względu na przepisy od nowego sezonu, ale w praktyce chłopak stoi w miejscu od 2 lat.

Wczoraj natomiast można żałować, że dobrze się nie wyłożył, bo był ewidentny karny na nim.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.03.2019, 15:25
Cytat:
Wczoraj natomiast można żałować, że dobrze się nie wyłożył, bo był ewidentny karny na nim.
Dokładnie to juz drugi albo trzeci raz w tym sezonie, gdzie wytrawny użytkownik pola karnego leci na pysk przez prawie ramie wykonując do tego salto ze śrubą i kazdy sedzia bez pomocy VARu dyktuje z czystym sumieniem "11". A ten zawziecie, ledwo, bo ledwo, ale utrzymuje sie na nogach, nie pada i na dodatek traci kontakt z piłką i akcja idzie w pis-du. Zero grania na 1-2 kontakty. Przyjecie, kółeczko, rozglądanie się i większość podań do tyłu.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.03.2019, 18:38
Warto zauwazyc jak zmienila sie nasza gra od meczu z Zabrzu poprzez Kielce i do wczoraj.To juz jest inny zespoł niz ten raptem sprzed miesiaca.
Kuba coraz lepszy,szybszy to jest profesor ,gra ,pokazuje kto gdzie,jak jest gorąco to wymusi faul zeby wybic przeciwinika z rytmu.Pilkarz -juz legenda.Na srodku dobry tez Basha wczoraj Vukan troche mniej widoczny ale bedzie z niego pozytek.
Dobrze tez Burliga ,on czesto ma tak ze wlozy ta noge tam gdzie potrzeba i tym samym wczoraj skasowal pare dobrych parchatych podań.
Fakt gdyby Kamil sie polozyl to bylby na 100% karny.
Generalnie jakby ktos nad nami czuwal od stycznia mam nadzieje,niewiem kto ale jest dobrze szykuje sie piekna walka o 8 ,ciekawe w ile godzin pojda bilety na L.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.03.2019 o godz. 18:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 18.03.2019, 20:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Peszko strasznie mnie wkurzał w pierwszej połowie kiedy na siłę próbował strzelać z dystansu zamiast podawać lepiej ustawionym kolegom. Na szczęście zreflektował się w kluczowym momencie i zaliczył genialną asystę przy golu Kuby (podtrzymuję że każdy inny zawodnik ekstraklasy prędzej zabiłby się o własne nogi niż tak precyzyjnie zmieścił piłkę między obrońcą a słupkiem).

Drzazga próbował strzałów z dystansu w poprzednich meczach ale dopiero teraz mu siadł.

Też wydawało mi się że przez pierwsze 15-20 minut zawodnicy sąsiadki wyglądali jakby grali z Realem Madryt.
Peszko stale mnie wkurza, nie spodziewałem się po nim wiele. W zasadzie wolałbym Małeckiego... Peszko idealnie odzwierciedla określenie "jeździec bez głowy". Jak rozpędzi się z piłką to nawet sam może wyrzucić się na aut :/ Choć muszę oddać, że kilka razy ładnie zagrał (pisze o tych wszystkich meczach, bo wczoraj dwa dobre zagrania).

Co do asysty... moje zdanie jest takie, że chciał dogrywac w okolicy piątego metra, a że Kuba zamykał akcje to wszyła piękna asysta i piękna brama. Wątpię, aby to było zamierzane, ale to tylko moja opinia z dodatkiem uprzedzenia do Peszkina.

Ile razy Peszkin jest przy piłce tyle razy z kumplem: " PATRZ, Peszkin, jedziesz!!! Obadaj jak zdu..pcy zaraz" Any way życzę mu jak najlepiej, ale żeby coś z niego było to musiałby chyba grać jak w Amice..

Żal jak cholera, że nie strzelił na 4:0.

Jeszcze coś o Kubie: wierzę, że będzie jeszcze lepiej grał i jeszcze wiele radości nam da (pod warunkiem, że zostanie na przyszły sezon).

AHA - Zgadzam się, iż Bury zagrał świetnie! Zawsze ceniłem jego nieskoordynowane wejścia w pole karne z komicznym dryblingiem, co najlepsze Bury jak na obrońca ładuje jakieś tam bramki, w odróżnieniu np do Maćka Sadloka.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.03.2019 o godz. 07:53.

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.03.2019, 20:14
No bo nie było praktycznie okresu przygotowawczego, tzn był od meczu w Zabrzu o tego w Kielcach.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 18.03.2019, 20:34
Czy ktoś się wczoraj przypadkiem nie wykartkowal na Legię?
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 18.03.2019, 20:43
Nikt, wszyscy mogą grać
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 20:49
Chciałem jeszcze ocenić mecz, żeby nie było wątpliwości, bo parchate myślą, że są drugim Ajaxem...

OTÓŻ byliśmy zdecydowanie LEPSI pod każdym względem - nie robią na mnie wrażenia strzały parchatych walone w trybuny... Nie... a takich było wiele.

Znałem tam dwóch grajków: Gola z ległej i tego Kabrere jakiegoś bo z korony - reszta to zbieranina noł nejmów z dupy wymamłana.

W ten dzień byliśmy o wiele lepszą drużyną. Obecnie dzieli nas JEDEN punkt, ale biorąc po uwagę z jakimi problemami zmagaliśmy się to parchate będąc w podobnej sytuacji szorowaliby dno.

Od kilku kolejek grają trochę lepiej niż ich padaka i myślą, że świat zawojują haha

To było pewne, że przy stanie 2:0 cofniemy się - w 90% w każdym meczu tak jest. Drzazga miał setę, Peszko również.

Sprawiedliwy wynik to 4:0 - dwie bramki w końcówce to efekt rozluźnienia.

Tym się różnimy od parchatych, że u nas tacy zawodnicy jak min WASYL chcąc grać, wiedząc, że jest problem z wypłata a u nich nie grałby nawet za dwukrotnie wyższy hajs - min tym się różnimy.

Kolejna sprawa ... parchate kwestionują, że dodajemy kolorytu lidze i jesteśmy jednym z najwazniejszych zespołów mimo, że gramy słabo od kilku lat...Proponuje parchom podliczyć ilu widzów przyszło na stadion kiedy graliśmy na wyjeździe a ile na ich żałosny klubik... wyjdzie obraz - ale to durnie nawet tego nie potrafią skumac.

Covilo legendą parchów wuahahah jakiś roztropek - takich jak on było u nas przynajmniej 20stu od Cupiała, a u nich jeden gar przez 20 lat nazbierał się, który finalnie olał ich moczo-kałem.

Nigdy tego nie robiłem, ale przełamałem się - poprosiłem o link i wlazłem na to parchate forum (wk... mnie strasznie wycieranie sobie gęby JPII przez tych gnojów to taki off top) aby pośmiać się i przekonać, że mają orzeszki zamiast mózgów.. Aż nosiło mnie, aby sie zalogować i odpisac, wiec wklejam tutaj może ten ktoś z nich przeczyta:

"Ja wierzę. Zawsze. Do ostatniej minuty. To sport, a Cracovia znaczy dla mnie w życiu tyle co moja mama i rodzina." --- >Bardzo ładnie debilu, właśnie przyznałeś się, że masz matkę ku..wę...

ZAWSZE NAD WAMI!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.03.2019 o godz. 21:22.

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 18.03.2019, 21:04
Piątek w jakimś wywiadzie śmiał się z parchatych pytany o przeskok z EK do SA, mówił że tam grał przy 2k haha
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 21:17
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Piątek w jakimś wywiadzie śmiał się z parchatych pytany o przeskok z EK do SA, mówił że tam grał przy 2k haha
To fakt, widziałem nawet ten wywiad. Nic dodać nic ująć, od nich piłkarze UCIEKAJĄ bo taki syf w tym antypolskim klubie jest, UCIEKAJĄ jak najszybciej, a potem kpią vide Piątek, o którego istnieniu dowiedziałem się dopiero po 15 bramkach w Serie A....

U nas wracają ze łzami w oczach: Kosa, Broziu, Głowa, Cleber, Błaszczu i wielu innych.

Przysięgam nie moge nadziwić się, że Wasyl wiedząc, że będzie grał za darmo postanowił przyjść do nas i olać śmiechem kałuże, komunistyczny klub z prezesem ziomem stalina feee tpfuuu Historia godna ZAORANIA !
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 18.03.2019 o godz. 21:20.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.03.2019, 21:57
W ankiecie weszło.fm w kategorii dzban kolejki wygrał jednomyslnie:
" Usługi remontowe cracovia"
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.03.2019, 21:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
AHA - Zgade Bury zagrał świetnie! Zawsze ceniłem jego nieskoordynowane wejścia w pole karne z komicznym dryblingiem, co najlepsze Bury jak na obrońca ładuje jakieś tam bramki, w odróżnieniu np do Maćka Sadloka.
Sadlok też ładował, ale zrobili mu krzywdę, przestawiając go na środek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.03.2019, 22:12
Jestem przekonany, że Peszko chciał tak wrzucić piłkę. To nie pierwszy jego przerzut/długie dośrodkowanie do Kuby.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 19.03.2019, 01:18
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chciałem jeszcze ocenić mecz, żeby nie było wątpliwości, bo parchate myślą, że są drugim Ajaxem...

OTÓŻ byliśmy zdecydowanie LEPSI pod każdym względem - nie robią na mnie wrażenia strzały parchatych walone w trybuny... Nie... a takich było wiele.

Znałem tam dwóch grajków: Gola z ległej i tego Kabrere jakiegoś bo z korony - reszta to zbieranina noł nejmów z dupy wymamłana.

W ten dzień byliśmy o wiele lepszą drużyną. Obecnie dzieli nas JEDEN punkt, ale biorąc po uwagę z jakimi problemami zmagaliśmy się to parchate będąc w podobnej sytuacji szorowaliby dno.

Od kilku kolejek grają trochę lepiej niż ich padaka i myślą, że świat zawojują haha

To było pewne, że przy stanie 2:0 cofniemy się - w 90% w każdym meczu tak jest. Drzazga miał setę, Peszko również.

Sprawiedliwy wynik to 4:0 - dwie bramki w końcówce to efekt rozluźnienia.

Tym się różnimy od parchatych, że u nas tacy zawodnicy jak min WASYL chcąc grać, wiedząc, że jest problem z wypłata a u nich nie grałby nawet za dwukrotnie wyższy hajs - min tym się różnimy.

Kolejna sprawa ... parchate kwestionują, że dodajemy kolorytu lidze i jesteśmy jednym z najwazniejszych zespołów mimo, że gramy słabo od kilku lat...Proponuje parchom podliczyć ilu widzów przyszło na stadion kiedy graliśmy na wyjeździe a ile na ich żałosny klubik... wyjdzie obraz - ale to durnie nawet tego nie potrafią skumac.

Covilo legendą parchów wuahahah jakiś roztropek - takich jak on było u nas przynajmniej 20stu od Cupiała, a u nich jeden gar przez 20 lat nazbierał się, który finalnie olał ich moczo-kałem.

Nigdy tego nie robiłem, ale przełamałem się - poprosiłem o link i wlazłem na to parchate forum (wk... mnie strasznie wycieranie sobie gęby JPII przez tych gnojów to taki off top) aby pośmiać się i przekonać, że mają orzeszki zamiast mózgów.. Aż nosiło mnie, aby sie zalogować i odpisac, wiec wklejam tutaj może ten ktoś z nich przeczyta:

"Ja wierzę. Zawsze. Do ostatniej minuty. To sport, a Cracovia znaczy dla mnie w życiu tyle co moja mama i rodzina." --- >Bardzo ładnie debilu, właśnie przyznałeś się, że masz matkę ku..wę...

ZAWSZE NAD WAMI!
Haha nic dodać nic ująć jeżeli dla cyrankiewiczovii z Rącznej taki łeb jest legenda ktory na koniec spuscil sie na morde tej ladacznicy to mysmy powinni wyniesc do tej roli takiego Ilieva albo Genkova.
A co do parchow to zyja w niezlym matriksie skoro twierdza ze pokonali nas na trynunach.
Jak Boga kocham stojac na C nie slyszalem ich wcale dopiero jak strzelili kontatkowa to sie ozywili tyko ze to byla 93 minuta.
Bylo juz wiele glosniejszych ekip ktore przyjezdzaly w pare setek. Po chooj oni chcieli jeszcze wiecej biletow jak juz w 1550 nie byli wstanie glosno zaspiewac?
Moze zeby bylo ich wiecej do walki z kaloryferami i krzeselkami? Mam nadzieje ze chociaz sprzedadza na zlomie i zrzuca sie szczerbatemu na kly.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 19.03.2019 o godz. 01:26.
Odpowiedz cytując
Barocco
Member

Od: 06.2009

Stary 19.03.2019, 04:13
Wszędzie cisza, tematu nie ma. Kto napisze wprost kiedy koniec z bandytami ? https://gazetakrakowska.pl/derby-kra...lo/ar/13969549
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.03.2019, 06:48
Barocco napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie cisza, tematu nie ma. Kto napisze wprost kiedy koniec z bandytami ? https://gazetakrakowska.pl/derby-kra...lo/ar/13969549
Byłeś na meczu w niedziele? Według ciebie kto prowadził doping?

Zdradzę ci sekret - UW.

A nawet dwa - chodzą słuchy, że jadczak bierze informacje od "bandyty" z cracovii.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 19.03.2019, 07:10
rasel1906
Za to my na Cracovii zawsze przekrzykujemy ich młyn, bawimy się 90 minut, odpalamy race i palimy ich barwy.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.03.2019, 08:40
Powiem Wam, że aż żałuję przerwy na reprę, która nam wpadła teraz. Te dwa, a nawet trzy, ostatnie mecze to naprawdę było coś, na co człowiek chciałby patrzeć co tydzień.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.03.2019, 09:26
Niech odpoczną. Nie musze chyba przypominac wyników z rywalami odrazu po ostatnich 4 wygranych meczach derbowych? Slabizna i solidne w...rdole
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 19.03.2019, 09:35
enzo napisał(a):Wyświetl post
Powiem Wam, że aż żałuję przerwy na reprę, która nam wpadła teraz. Te dwa, a nawet trzy, ostatnie mecze to naprawdę było coś, na co człowiek chciałby patrzeć co tydzień.
Patrząc na urazy Buchalika i Drzazgi których zmieniono ze względu na urazy, leżącego Burligi trzymającego się za kolano? po wślizgu na piłkę, dwa razy narzekającego na skurcze Savićevicia to bardzo dobrze zawodnikom zrobi przerwa dwu tygodniowa. Niech odpoczną, bo ostatnie tygodnie grali na na prawdę wysokich obrotach! Dajmy im chwilę a wrócą jeszcze silniejsi!
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.03.2019, 09:56
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na urazy Buchalika i Drzazgi których zmieniono ze względu na urazy, leżącego Burligi trzymającego się za kolano? po wślizgu na piłkę, dwa razy narzekającego na skurcze Savićevicia to bardzo dobrze zawodnikom zrobi przerwa dwu tygodniowa. Niech odpoczną, bo ostatnie tygodnie grali na na prawdę wysokich obrotach! Dajmy im chwilę a wrócą jeszcze silniejsi!
Zdecydowanie się zgadzam. Szkoda jedynie, że to też więcej czasu na ogarnięcie się Legii.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 19.03.2019, 10:03
Tym bardziej, że Drzazga robi u nas 50% gry obronnej. Dopóki grał i Peszko miał jeszcze siły biegać, to Cracovia bała się zaatakować, bo od razu wychodziły z tego groźne kontry.

Jak w pewnym momencie widać było, że nasi, mimo tego, że były wolne pola na skrzydłach, nie byli w stanie biegać, zaczęła się krótka dominacja Cracovii. Wcześniej, z takich kontr mogliśmy wpakować jeszcze ze dwie bramki.

Co do Buchala i Lisa, Buchal pewniejszy w polu karnym - w tym sezonie wyciągnąłby co najmniej 5 bramek, które Lis puścił. Niemniej jednak, w grze nogami, Lis zdecydowanie lepszy. Gdyby nie ta kontuzja Buchalika i Drzazgi, pewnie Stolar mógłby zmienić Peszkę tak w 70 minucie, bo oddychał już rękawami i zamiast 3:2, byłoby pewnie z 4:0. Od 70 minuty w zasadzie z przodu grał tylko Lis, reszta to byli obrońcy i DP.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 19.03.2019, 10:28
piotek napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie się zgadzam. Szkoda jedynie, że to też więcej czasu na ogarnięcie się Legii.
Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)

Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 19.03.2019, 10:32
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Od nas tylko Kuba jedzie na repre. Z 7egii chyba tych zawodników jest więcej (?)

Biorąc pod uwagę co się działo w przerwie zimowej to każdy dzień treningów całej ekipy działa na naszą korzyść.
No pojechało ich tam trochę dlatego szansa na to, że któryś z cwelki złapie uraz jest wysoka. Majecki raczej nie będzie grał z nami, Kucharczyk nie wiadomo, ale ponoć zdąży. Na pewno dużym plusem będzie nieobecność tego kretyna Cafu bo gość im robił całą grę. Niestety wraca Remy, ale jest bez formy meczowej i ogrania dlatego szansa na jakieś błędy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 19.03.2019, 10:57
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
H
Jak Boga kocham stojac na C nie slyszalem ich wcale dopiero jak strzelili kontatkowa to sie ozywili tyko ze to byla 93 minuta.
Ja również nie słyszałem, iż "dopingu", może przez pierwsze 15 minut dwa razy coś zabuczeli, potem dostali DWIE bramy i nastała cisza, TRZECIA brała i cisza totalna, nawet przy golu na 3:1 nie podnieśli dup, dopiero przy 3:2 znów raz burknęli.

Prezentacja pejsów jak zwykle żałosna, dziwiłem się jak tak liczna grupa może się tak ujowo prezentować - ZERO.

My z kolei praktycznie non stop doping, 25k vs 1.5k i oni twierdzą, że u nas było kiepsko bo nie było flag na płotach..I co z tego, a co to flagi dopingują? Żałosne twierdzenie, według nich w sezonach kiedy zdobywaliśmy MP a oni grali w 2 lidze to i tak on byli lepsi DNO i SYF, ŻENADA.

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 19.03.2019, 11:11
no jak to?przecież frekwencje nam robią sukcesy, gramy co roku o majstra.nie to co oni się męczą biedaki i kasy tam nie ma.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 19.03.2019 o godz. 11:15.
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.03.2019, 11:30
Ostatnie 9 celnych strzałów Wisły to 9 bramek !
Skuteczność jak u Tsubasy

A ktoś pamięta - czy dwóch golach Bashy z Pogonią były jeszcze jakieś CELNE strzały ? Bo wtedy wyjdzie 11 !
Powód: matematyka
Ostatnio edytowane przez szorstki : 19.03.2019 o godz. 11:35.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 19.03.2019, 13:10
Bo kilka zablokowanych, w sumie to bez sensu gadac o skuteczności, że celny to wpada, jak są strzały w trybuny i zablokowane.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów