The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mortal
Junior Member

Od: 07.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2019, 16:47. Doping... w nowych warunkach
Witam.
Mam pytanie jak będzie wyglądał doping na meczach, to znaczy kto go będzie prowadził.?
Moja propozycja jest taka aby poszczególne fankluby prowadziły doping. Na każdym kolejnym meczu inny fanklub.
Będzie to wyzwanie dla poszczególnych fanklubów, a zarazem sposób rywalizacji.
Ps. Na początek bez pozdrawiania innych klubów, bo wiadomo na jakich relacjach były budowane te " zgody".
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 06.02.2019, 16:50
Okej, czujesz się na silach żeby ogarnąć koordynacje tego wszystkiego ?

Ze swojej strony proponuje aby zacząć alfabetycznie fanklubami.
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.02.2019, 17:00
Przecież jest UW i oni zajmują się oprawą meczową.
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.02.2019, 17:43
Doping będzie prowadził gniazdowy. Doping będzie wyglądał (mniej więcej) tak jak wyglądał.

Czego niektórzy tu się właściwie spodziewają? Że na C zasiądą matki z dziećmi i dziadkami i będą śpiewali pieśni operowe?

Ludzie mecz to mecz, doping to doping.
Na meczu będzie doping jaki wszyscy znają, bo taki mamy.

Temat do kasacji.
Wisła Kraków
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 06.02.2019, 21:06
Nie wiem czy ktoś z kumatych był kiedyś na Stadionie Narodowym na meczu reprezentacji.
Tam nie ma zorganizowanego dopingu. Nie ma wysyłania Czechów/Austriaków/Hiszpanów/jakiegokolwiek przeciwnika do gazu. Nikt nie krzyczy nic o jeździe z k i nikt nie wysyła żadnych pozdrowień do więzienia.
Ponad 50 tysięcy ludzi bawi się kapitalnie dopingując naszą kadrę. Wrażenia niesamowite.

Czemu na R22 nie może być tak samo? Czy naprawdę potrzebujemy zachrypniętego "gniazdowego" z jego żenującym "trzyyy cztehhhhhyyyy" i gimnastyki stadionowej "wszyscy wstają i śpiewają"?
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 06.02.2019, 21:18
Ultra Wisła dalej będzie prowadzić doping

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.02.2019, 21:28
semion napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś z kumatych był kiedyś na Stadionie Narodowym na meczu reprezentacji.
Tam nie ma zorganizowanego dopingu. Nie ma wysyłania Czechów/Austriaków/Hiszpanów/jakiegokolwiek przeciwnika do gazu. Nikt nie krzyczy nic o jeździe z k i nikt nie wysyła żadnych pozdrowień do więzienia.
Ponad 50 tysięcy ludzi bawi się kapitalnie dopingując naszą kadrę. Wrażenia niesamowite.

Czemu na R22 nie może być tak samo? Czy naprawdę potrzebujemy zachrypniętego "gniazdowego" z jego żenującym "trzyyy cztehhhhhyyyy" i gimnastyki stadionowej "wszyscy wstają i śpiewają"?

No sorry, ale na narodowym nie tylko nie ma zorganizowanego dopingu. Tam nie ma praktycznie żadnego dopingu.
Są pojedyncze okrzyki, które czasem podłapie kilka osób więcej.
Dokładnie dwa: Polska, Polska oraz Polska biało-czerwoni.
Oprócz tego są stada najebanych "kibiców", którzy nie są w stanie ogarnąć czegoś bardziej skomplikowanego niż dwa powyższe.

Obym nie dożył takiej świetnej atmosfery na Wiśle.
Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów