The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.01.2019, 13:13
A tak zupełnie na poważnie, jeśli coś się odwali na meczu ze śląskiem, profilaktycznie powinni zamknąć C i z automatu zakazy stadionowe dla tych co byli wtedy na sektorze, trudno, siła wyższa. Co wtedy zrobią? Ano mają jedną opcję, ogłoszenie bojktou, co będzie równoznaczne z tym, że sami się odetną. Aczkolwiek afera wybuchła głównie dlatego, że na twitterze niejaki grzegorzkiet zaczął się udzielać pod postami SKWK odpowiadając ludziom, że przekonają sie na meczu ze slaskiem i zobacza sile wsh. Jak dla mnie to zwykły troll, zdecydowanie zbyt wygadany jak na schaba z wsh który ledwo potrafi sklecić zdanie podrzędnie złożone. Więc na chwilę obecną chyba nie można się przejmować i brać tych gróźb za realne.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.01.2019, 13:13
regan napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie. Ja mam pomysł. Może utworzymy na forum jakąs bojówke, skrzykniemy się i wpier.doliny sharskom i wyjebiemy ich za brame? Co wy na to?
Ja nazwalbym bojowke Ruch Odrodzenia Wisły w skrócie ROW. Mozna zajmować sie napadami na sharksów dzialaniani terrorystycznymi i gnebieniem ich do poki nie opuszcza Wisły... to byloby najbardziej skuteczne.

10 znaków i jeszcze więcej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 14.01.2019, 13:17
Stelio napisał(a):Wyświetl post
A tak zupełnie na poważnie, jeśli coś się odwali na meczu ze śląskiem, profilaktycznie powinni zamknąć C i z automatu zakazy stadionowe dla tych co byli wtedy na sektorze, trudno, siła wyższa. Co wtedy zrobią? Ano mają jedną opcję, ogłoszenie bojktou, co będzie równoznaczne z tym, że sami się odetną. Aczkolwiek afera wybuchła głównie dlatego, że na twitterze niejaki grzegorzkiet zaczął się udzielać pod postami SKWK odpowiadając ludziom, że przekonają sie na meczu ze slaskiem i zobacza sile wsh. Jak dla mnie to zwykły troll, zdecydowanie zbyt wygadany jak na schaba z wsh który ledwo potrafi sklecić zdanie podrzędnie złożone. Więc na chwilę obecną chyba nie można się przejmować i brać tych gróźb za realne.
Jak dla mnie super pomysł.

Będę koordynował wszystkim zza biurka.

Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 14.01.2019, 13:23
A jeśli będą cwansi i odwalą coś na sektorze E ?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 14.01.2019, 13:24
To moze byc problem
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.01.2019, 13:27
Bojkoty to można urządzać mając posłuch przynajmniej u części kibiców a taki w tej chwili nie mają
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.01.2019, 13:28
Jak coś odwalą to wrócimy do punkty wyjścia i się zabawa kogokolwiek w inwestora kończy.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.01.2019, 13:30
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
proste wyjście - zakaz wywieszania flag na C z emblematami sharks - w przypadku wywieszenia zakaz stadionowy dla wszystkich obecnych na C - lojalne uprzedzenie - Ci chodzący na C, którzy odcinają się od WSH, pójdą na inne sektory, a Ci którzy zostali na C muszą się liczyć z zakazem stadionowym do końca sezonu.....

Buta SKWK w powyższym temacie okazywana od dnia dzisiejszego na twitterze jest po prostu przerażająca....
A tak zupełnie na poważnie, jeśli coś się odwali na meczu ze śląskiem, profilaktycznie powinni zamknąć C i z automatu zakazy stadionowe dla tych co byli wtedy na sektorze, trudno, siła wyższa.

Niektórzy nieźle odlecieli.
Naprawdę pora już wylądować.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.01.2019, 13:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jak coś odwalą to wrócimy do punkty wyjścia i się zabawa kogokolwiek w inwestora kończy.
także proponowałbym nie dawać powodów by coś odwalono
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 14.01.2019, 13:49
Niektórzy chyba zapomnieli w jakiej sytuacji jestesmy obecnie, załóżmy czysto teoretycznie, że na meczu ze śląskiem gniazdo jedzie z bluzgami po ludziach którzy nas teraz ratują, wychwalają miśka i wsh a na murawie lądują racę przy akompaniamencie "Wisła to my", wszystko oczywiscie czysto teoretycznie, na oczach potencjalnego inwestora który może nas uratować przed degradacją do IV ligi. Co należałoby wtedy dla dobra sprawy zrobić według Was?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 14.01.2019, 13:52
A dlaczego gniazdo ma jechac z bluzgami po ludzich , ktorzy nas ratuja?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 14.01.2019, 13:59
A dlaczego pozdrawialiśmy bandytów i morderców ?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 14.01.2019, 14:04
pchelas napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego pozdrawialiśmy bandytów i morderców ?
bo jesteśmy głodni kolejnej zbrodni....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 14.01.2019, 14:10
Niektórzy chyba zapomnieli w jakiej sytuacji jestesmy obecnie, załóżmy czysto teoretycznie, że na meczu ze śląskiem gniazdo jedzie z bluzgami po ludziach którzy nas teraz ratują, wychwalają miśka i wsh a na murawie lądują racę przy akompaniamencie "Wisła to my", wszystko oczywiscie czysto teoretycznie, na oczach potencjalnego inwestora który może nas uratować przed degradacją do IV ligi. Co należałoby wtedy dla dobra sprawy zrobić według Was?

Co należałoby zrobić? To bardzo proste. Normalny, prawdziwy kibic Wisły Kraków w takiej sytuacji ma tylko jedno wyście........ Obrócić się w kierunku trybuny C tyłem, ściągnąć spodnie i puścić bąka. Ale to tylko hipoteczna reakcja bo nie sądzę że aż tak głupi ludzie tam są.
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 14.01.2019, 15:00
No i jeszcze są obawy że Dukat ostrzela stadion racami z zewnątrz
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.01.2019, 15:02
doszły już jakieś przelewy do piłkarzy?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Stary 14.01.2019, 15:16
@Dariook czemu mogą jechać z bluzgami? No pomyślmy, na przykład dlatego że dalej będą chcieli utrzymać wpływy, jeśli ekipa sterująca będzie się chciała od nich odciąć to bardzo możliwe, że usłyszy parę cierpkich słów z gniazda..
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 14.01.2019, 15:49
Jeśli sharks'om rzeczywiście zależy na upadku klubu, to myśle że na meczu może się zdarzyć wszystko.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 14.01.2019, 15:51
tak zmieniając temat:
Myślicie, że Wisła czeka z ogłoszeniem sprzedaży karnetów aż Komisja Ligi ogłosi, że licencja jest przywrócona? Jakby nie było kilka tysięcy by się z karnetów uzbierało i pomogło w prognozie finansowej dla Komisji.
No chyba, ze jest jakiś prawny powód? Nie mogą sprzedawać.póki nie zagwarantują."klientowi" że faktycznie te mecze się.odbędą.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.01.2019, 15:54
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Jeśli sharks'om rzeczywiście zależy na upadku klubu, to myśle że na meczu może się zdarzyć wszystko.
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.
łukasza
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 14.01.2019, 16:00
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.
Oczywiście, natomiast pamiętaj co mówił Wisłocki.. Żaden inwestor nie wejdzie przed pierwszym meczem. Jeśli będą chcieli to wiele nie trzeba żeby napsuć krwi.

Z tego wszystkiego mam nadzieje że mają resztkę rozumu i godności, a Panowie sobie dadzą spokój i odejdą w ciszy.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 14.01.2019, 16:03
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy nieźle odlecieli.
Naprawdę pora już wylądować.
Widocznie dla Ciebie ważniejsi są WSH niż Wisła Kraków. Klub ma tylko jedna możliwość odciąć się od gangsterki i tyle
Nie osadzam wszystkich członków SKWK ale jeżeli bardziej zależy im na klubie niż na kasie i WSH to po prostu wycofają się na sektor E. Zreszta zapełnienie C na większości meczów było nie wiele większe niż połowa
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 14.01.2019, 16:05
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
tak zmieniając temat:
Myślicie, że Wisła czeka z ogłoszeniem sprzedaży karnetów aż Komisja Ligi ogłosi, że licencja jest przywrócona? Jakby nie było kilka tysięcy by się z karnetów uzbierało i pomogło w prognozie finansowej dla Komisji.
No chyba, ze jest jakiś prawny powód? Nie mogą sprzedawać.póki nie zagwarantują."klientowi" że faktycznie te mecze się.odbędą.
Dopóki nie ma licencji to nie będzie meczów i nie mogą sprzedawać karnetów
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 14.01.2019, 16:13
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
tak zmieniając temat:
Nie wiem czy jakiś przepis zabrania sprzedaży nie mając licencji. Ja czekał bym na odpowiedni PRowo moment + przygotowywał kampanię dobrą z Błaszczykowski, Sobolewski, Brożkiem itp. Jakiś ukłon w stronę Królewskiego też powinien pójść.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 14.01.2019, 16:14
Piszesz to na podstawie czego, rozmów z osobami *obecnie* działającymi na osiedlach i we fanclubach, czy po tym co przeczytasz na internecie? Mam wrażenie że niektórzy tu życzeniowo myślą, a na meczu ze Śląskiem nie przewiduje jakichś wielkich zmian do tego co było chociażby na meczu z Lechem, oprócz tego że będzie mniej osób na C niż na meczu z Lechem. Myślę że flagi się pojawią, doping będzie prowadzony przez gniazdowego, nikt nikogo obrażał nie będzie mam na myśli osoby zaangażowane w ratowanie Wisły, bo wszystkim zależy na uratowaniu klubu, Śląska? Być może pójdą bluzgi, pod gniazdem będą wiadomo jakie osoby. A Ty czego się spodziewasz, i czy masz jakiekolwiek podstawy żeby tak myśleć? No chyba że nowy zarząd po prostu tak restrykcyjnie podejdzie do tego meczu że nie wpuszczą żadnych flag, bębnów, i nie będzie niczego! Tylko czemu miałoby to służyć i jaki ma to sens w związku z odbudową Wisły? Wyjaśnisz mi? I czy w związku z tym Śląskowi też zakażą wniesienia flag? Oramy wszystko i zniżamy się poziomem do Niecieczy i Polonii Warszawa czy co sugerujesz?
Ostatnio edytowane przez Rience : 14.01.2019 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 14.01.2019, 16:32
Rience napisał(a):Wyświetl post
Piszesz to na podstawie czego, rozmów z osobami *obecnie* działającymi na osiedlach i we fanclubach, czy po tym co przeczytasz na internecie? Mam wrażenie że niektórzy tu życzeniowo myślą, a na meczu ze Śląskiem nie przewiduje jakichś wielkich zmian do tego co było chociażby na meczu z Lechem, oprócz tego że będzie mniej osób na C niż na meczu z Lechem. Myślę że flagi się pojawią, doping będzie prowadzony przez gniazdowego, nikt nikogo obrażał nie będzie mam na myśli osoby zaangażowane w ratowanie Wisły, bo wszystkim zależy na uratowaniu klubu, Śląska? Być może pójdą bluzgi, pod gniazdem będą wiadomo jakie osoby. A Ty czego się spodziewasz, i czy masz jakiekolwiek podstawy żeby tak myśleć? No chyba że nowy zarząd po prostu tak restrykcyjnie podejdzie do tego meczu że nie wpuszczą żadnych flag, bębnów, i nie będzie niczego! Tylko czemu miałoby to służyć i jaki ma to sens w związku z odbudową Wisły? Wyjaśnisz mi? I czy w związku z tym Śląskowi też zakażą wniesienia flag? Oramy wszystko i zniżamy się poziomem do Niecieczy i Polonii Warszawa czy co sugerujesz?
Jak tym kumatym zależy na uratowaniu Wisły to flagi schowają i skupią się dopingu. Ale jakoś nie bardzo wierzę, że to rozumieją, najważniejszy jest fejm na osiedlu i szmata z rekinem, a to czy pomoże to spuścić klub do IV ligi to już kumatych nie interesuje.
Odpowiedz cytując
koko
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 14.01.2019, 16:33
Panowie troche lodu na glowe,
chcecie na forum wyjasniac WSH?
kabaret.

czy ktos ma jakies info czy sa szanse by Basha, Halilovic wrocili?
jesli nie, kadra bedzie prezentowala sie dosc groteskowo... betony w PZPN licencje dadza, bo o ile znani sa z absurdalnych decyzji, to w tym wypadku zaden gamon stamtad nie zaryzykuje ostrzalu medialnego
Rudy pogrozi palcem, media polechtaja jego ego i zgoda bedzie
w pare miesiecy bedzie czysczenie stajni Augiasza i z pewnoscia sponsor z intencjami sie pojawi, raczej bedzie mozna wybierac...
kwestia trybun w tej chwili drugorzedna, kto bedzie mial chodzic bedzie chodzil tam gdzie chce, tak samo z wyjazdami, kibice w kapciach moga co najwyzej poklepac w klawiature

wracajac do kwestii sportowej, jak nie zatrybi od poczatku i przyjda 2-3 porazki to potem moze byc ciezko sie dobic. polska pilka jest slabiutka no ale jednak kilku emerytow + stado nieopierzonych mlokosow utrzymania nie da...
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 14.01.2019, 16:33
Ja nie wiem ile można pierd.....na ten temat . Po co tyle tych rozważań i analiz . Sprawa jest zupełnie prosta i klarowna . Jak WSH coś odwali to lecimy z ligi i po temacie .Nikt nie będzie ratował klubu na siłę .
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 14.01.2019, 16:35
Piszesz to na podstawie czego, rozmów z osobami *obecnie* działającymi na osiedlach i we fanclubach, czy po tym co przeczytasz na internecie? Mam wrażenie że niektórzy tu życzeniowo myślą, a na meczu ze Śląskiem nie przewiduje jakichś wielkich zmian do tego co było chociażby na meczu z Lechem, oprócz tego że będzie mniej osób na C niż na meczu z Lechem. Myślę że flagi się pojawią, doping będzie prowadzony przez gniazdowego, nikt nikogo obrażał nie będzie, bo wszystkim zależy na uratowaniu klubu, pod gniazdem będą wiadomo jakie osoby. A Ty czego się spodziewasz, i czy masz jakiekolwiek podstawy żeby tak myśleć? No chyba że nowy zarząd po prostu tak restrykcyjnie podejdzie do tego meczu że nie wpuszczą żadnych flag, bębnów, i nie będzie niczego! Tylko czemu miałoby to służyć i jaki ma to sens w związku z odbudową Wisły? Wyjaśnisz mi? I czy w związku z tym Śląskowi też zakażą wniesienia flag? Oramy wszystko i zniżamy się poziomem do Niecieczy i Polonii Warszawa czy co sugerujesz?
A mi się wydaje że sam fakt, że JB16 będzie i to, że JK wszystko ogarnia to bilety rozejdą się w ciagu kilku dni max, więc problemu frewkencji na X nie ma co poruszać na tym meczu, bo wiadomo, że będzie pełen.

Po drugie ja piszę to na podstawie i rozmów z różnymi ludźmi a także na podstawie obserwacji. Na większości meczów w tym roku na C nie było nawet 2000 ludzi. Kilkakrotnie liczyłem. Średnio 1800. reszta albo pojebała stanie z nimi i chodzą okazjonalnie na mecze, albo łażą po E, D, zwłaszcza po E widzę czasem całe osiedla tam siedzące. Są grupy, które się od nich odcinają(przynajmniej oficjalnie). Oni stracili poparcie wielu środowisk a jak się ludzie dowiedzieli, że okradli klub, to uwierz, że ogłoszenie przez nich jakiegoś bojkotu czy coś jedynie co może wznieść to jeden wielki śmiech i to nie tylko pana Hartlinga Bo nawet jak się przyłączy pół młyna to ile zniknie ze stadionu? 900 ludzi? Przecież nie każdy z tych 1800 nie pójdzie ślepo za nimi w ogień. Jedynie co mnie martwi to organy, które mogłyby znowu wrzucić wszystkich do jednego worka i zamykać całe sektory, rozdawać zakazy wszystkim, ograniczać wnoszenie flag, opraw, czy policyjny terror, co byłoby kompletnym strzałem w kolano z punktu widzenia taktyki. Wtedy Sharki faktycznie mogłbyby odnieść zamierzony cel.

Natomiast próba destabilizacji sytuacji w klubie, próba robienia jakiegoś zamieszania spadnie na nich, będą na świeczniku z olbrzymią presją nie tylko społeczną, ale im również będą przyglądać się służby, media itd. Gówno zrobią bo stracili moc. Raczej teraz będą siedzieć cicho przyglądać się i liczyć, że sprawa ucichnie. Jestem przekonany na 95%, że teraz się wycofają w cień, będą sobie tam działać z drugiego szeregu. A zakładając hipotetycznie, że jeśli faktycznie chcieliby coś zrobić to znaczy, że ci ludzie mają już mózgi od koksu zblazowane, ale nie sądzę, że będzie aż tak, bo czołówka siedzi a ci co zostali to jest raptem 15 osób.

VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem ile można pierd.....na ten temat . Po co tyle tych rozważań i analiz . Sprawa jest zupełnie prosta i klarowna . Jak WSH coś odwali to lecimy z ligi i po temacie .Nikt nie będzie ratował klubu na siłę .
Najwięcej to pier.dolisz tutaj ty, (i taki jeden co próbował przekonywać że WSH jest 3000 ) więc zrób przysługę ludziom i się zamknij

Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, natomiast pamiętaj co mówił Wisłocki.. Żaden inwestor nie wejdzie przed pierwszym meczem. Jeśli będą chcieli to wiele nie trzeba żeby napsuć krwi.

Z tego wszystkiego mam nadzieje że mają resztkę rozumu i godności, a Panowie sobie dadzą spokój i odejdą w ciszy.
Nic nie zrobią bo nawet jakby chcieli to są na to za słabi a poza tym nikt na to nie zezwoli, po 3 odzew czy może podmuch trybun by ich chyba wywiał za stadion

Jeszcze raz mówie bez poparcia reszty nie zrobią nic, bo jest ich za mało a na samobójców nie wyglądają
Ostatnio edytowane przez regan : 14.01.2019 o godz. 16:46.
łukasza
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member

Od: 08.2008

Stary 14.01.2019, 16:36
Jeżeli ceną za uratowanie Wisły w ekstraklasie jest zaoranie wszystkiego - tak, chciałbym zaorać i solą posypać. Tak zwane „klimaty kibicowskie” w tym momencie są tak skrajnie prowokujące że najlepiej się wstrzymać. Więcej - jak ma to oznaczać kilka meczów bez dopingu zorganizowanego to trudno. Obecnie atmosfera wokół Wisły jest taka, że ludzie i tak przyjdą, okrzyki z trybun i tak będą. Czy zorganizowane - jakie to w gruncie rzeczy ma znaczenie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów