The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.12.2018, 23:16
Jeśli przejmie nas firma outsourcingowa to może w końcu przerobią stronę i usprawnią zakup biletów

Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.12.2018, 23:53
Tutaj to widzę ze skrajności w skrajność... Od IV ligi do 200 mln w budżecie

To co, kogo pykamy w kolejnej edycji LM?

Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 16.12.2018, 23:59
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Tutaj to widzę ze skrajności w skrajność... Od IV ligi do 200 mln w budżecie

To co, kogo pykamy w kolejnej edycji LM?
Ale wlasnie tak wyglada nasza sytuacja. Mielismy zostac ZEREM, a bedziemy milionerem

Z tego co gadaja osoby bliskie Wisle, to bedzie to era wieksza niz Cupialowa.
Odpowiedz cytując
maciekTSW
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 17.12.2018, 00:04
Aż Twittera założyłem, może ktoś podesłać linki/ nicki osób które coś piszą o Wiśle?
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 17.12.2018, 00:13
Panowie nie ma co pisać o wyimaginowanych budzetach czy o jakiś wirtualnych dominacjach. Najważniejsze żeby ktoś nas przejął i postawił Wiśle na nogi. Wystarczy aby pomału spłacał długi i płacił zawodnikom a ja będę już mega szczęśliwy. Wisła nigdy nie zginie!!!
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 17.12.2018, 00:17
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Panowie nie ma co pisać o wyimaginowanych budzetach czy o jakiś wirtualnych dominacjach. Najważniejsze żeby ktoś nas przejął i postawił Wiśle na nogi. Wystarczy aby pomału spłacał długi i płacił zawodnikom a ja będę już mega szczęśliwy. Wisła nigdy nie zginie!!!
Otóż to, oraz z nowym zarządem i ludźmi odciętymi od gangsterki
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 17.12.2018, 00:32
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
Otóż to, oraz z nowym zarządem i ludźmi odciętymi od gangsterki
Amen! .....
Odpowiedz cytując
Mlecz
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 17.12.2018, 01:45
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Accenture...
Chyba kogos po czwartkowej imprezie jeszcze trzyma
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 17.12.2018, 01:57
Make Wisla Great Again!!!
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.12.2018, 03:12
Panowie, nie popadajcie w skrajności...na ten moment Wiśle potrzebna jest stabilizacja i spłata zadłużeń a nie wróżenie o budżetach w wysokości 200mln.
Oczywiście było by fantastycznie ale moim i pewno większości marzeniem jest by ten klub zaczął działać na zdrowych, transparentnych i legalnych zasadach.
Życie już nam tyle razy pokazało ze dopóki nie ma oficjalki nie ma co gdybać i jarac się czymś czego (jeszcze?) nie ma.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Od: 11.2017

Stary 17.12.2018, 04:50
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Aż Twittera założyłem, może ktoś podesłać linki/ nicki osób które coś piszą o Wiśle?
Poszukaj @KOCUR1906, wtedy inni będą Ci już zbędni... 😉
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.12.2018, 06:54
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, nie popadajcie w skrajności...na ten moment Wiśle potrzebna jest stabilizacja i spłata zadłużeń a nie wróżenie o budżetach w wysokości 200mln.
Oczywiście było by fantastycznie ale moim i pewno większości marzeniem jest by ten klub zaczął działać na zdrowych, transparentnych i legalnych zasadach.
Życie już nam tyle razy pokazało ze dopóki nie ma oficjalki nie ma co gdybać i jarac się czymś czego (jeszcze?) nie ma.
Od bankructwa do ligi mistrzów jest jeden krok. I jak łatwo rozbudzić nadzieję kibiców ..
Niech to się wreszcie skończy. Wystarczy mi właściciel który nie będzie dążył do upadku klubu.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.12.2018, 07:09
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Ale wlasnie tak wyglada nasza sytuacja. Mielismy zostac ZEREM, a bedziemy milionerem

Z tego co gadaja osoby bliskie Wisle, to bedzie to era wieksza niz Cupialowa.
W Górniku Zabrze pakiet większościowy miał (albo dalej ma) Allianz - też duża międzynarodowa korporacja.
Nie skończyło się to jakoś Ligą Mistrzów, a spadkiem do 1 ligi, a i finansowym krezusem zabrzanie też nie są.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.12.2018, 07:14
ło kvrwa widze że niektorzy to tutaj spać nie poszłi
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.12.2018, 07:22
U nas to widze standardowo

Albo grubo albo wcale.
Odpowiedz cytując
No_look_Pass
Member

Od: 10.2009

Stary 17.12.2018, 07:24
Przestańcie robić sobie fałszywe nadzieje, to ewentualny upadek będzie mniej bolesny.
Sny o potędze zachowajcie sobie może na moment, w którym Wisła spłaci zobowiązania i zbytnio się nie osłabi, zaś perspektywy dalszego wzmacniania drużyny będą w jakikolwiek sposób realne.
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.12.2018, 07:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Od bankructwa do ligi mistrzów jest jeden krok. I jak łatwo rozbudzić nadzieję kibiców ..
Niech to się wreszcie skończy. Wystarczy mi właściciel który nie będzie dążył do upadku klubu.
Otóż to, ktoś tylko napisze ze wchodzi multimilioner z planem na przyszłość każdy ma mokro i już nas widzi jako hegemona ligi i stałego uczestnika LM...ja nie wiem, życie nie pokazało ze tutaj jest tak przewrotnie ze to jest masakra...
Trzeba czekać i tyle...oby info było pozytywne bo nie wyobrażam sobie by taka marka jak Wisła miała grać w niższych klasach. To był by zbyt duży strzał wizerunkowy dla całej ekstraklasy, zreszta myśle ze Kibice już pokazali ze jeżeli będzie pełna transparentność i działania zarządu będę zmierzały w dobrym kierunku to będzie pełne wsparcie i frekwencja.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.12.2018, 07:54
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
U nas to widze standardowo

Albo grubo albo wcale.
No przecież ktoś pisał, że ten mu powiedział, że tamtemu powiedzieli i że on to wie na pewno...

Kraków miał nie położyć się spać. No i chyba się nie kładł.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 17.12.2018, 08:09
Chyba pół światu gdzie są fani Wisły nie kładło się spać... Ja napewno.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 17.12.2018, 08:14
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W Górniku Zabrze pakiet większościowy miał (albo dalej ma) Allianz - też duża międzynarodowa korporacja.
Nie skończyło się to jakoś Ligą Mistrzów, a spadkiem do 1 ligi, a i finansowym krezusem zabrzanie też nie są.
Allianz juz sie wycofalo z gornika. A tez niesypali hajsem bo wszystko zalezalo od stadionu. Mial byc na 24k. A dlugo nie byl i cierpliwosc im sie skoczyla
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 17.12.2018, 08:25
Powoli powoli ... czekamy. Gornik od samego poczatku nie robił jak dobrze pamietam nic szczególnego jak Allianz przejął - a wywiady były grube, plany ....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 17.12.2018, 08:36
przypomnisz kto był wtedy prezesem Górnika?

sory ze nie w temacie
Edyta : pytam bo tez nie pamietam, ale jesli to bym Mazur to nie dziwie sie ze nie wyszło
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.12.2018 o godz. 08:53.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 17.12.2018, 08:40
Szczerze po czasie nie pamietam ale nie przypadkiem M.? Pamieci do nazwisk nigdy nie miałem.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 17.12.2018, 08:49
Gdy juz wszystko bedzie klepniete to dziennikarze beda mieli GRUBY material zeby opisac kulisy tej sprzedazy, ktora nieuchronnie zmierza ku pozytywnemu zakonczeniu. Obstawiam, ze do jutra nie bedzie oficjalnego komunikatu, wiec uspokoilbym sie (wiem ciezko). Sprawa wyglada na wielowatkowa, a postacie ktore sie tu przewijaly przez te wszystkie strony faktycznie czesto braly mniejszy lub wiekszy udzial w tym przedwsiezieciu.

Osobiscie obstawiam, ze prawdopodobienstwo ze cos sie zlego wydarzy jest rowne mniej wiecej katastrofie lotniczej. Doslownie i w przenosni
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 17.12.2018, 08:57
Snow napisał(a):Wyświetl post
Osobiscie obstawiam, ze prawdopodobienstwo ze cos sie zlego wydarzy jest rowne mniej wiecej katastrofie lotniczej. Doslownie i w przenosni
Że jak pie..... to nie bedzie już co zbierać?
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 17.12.2018, 08:59
Życzyłbym sobie i innym przede wszystkim inwestora, który wprowadzi na tyle solidną stabilność, żebyśmy nie musieli znowu co pół roku słuchać o gigantycznym kryzysie. Inwestora, który sprawi, że będziemy relatywnie spokojnie patrzeć w przyszłość. I tyle mi wystarczy. Bajki o 200mln budżetu mało mnie interesują.
Odpowiedz cytując
shrek023
Member

Od: 08.2010

Stary 17.12.2018, 09:04
@S z c z e p a N
Ja bym radził sie Kocurem nie sugerował xd
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.12.2018, 09:09
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Chyba pół światu gdzie są fani Wisły nie kładło się spać... Ja napewno.
Baszczynski mógł się opanować w nc+ , ale widocznie dostał przeciek który miał przekazać na antenie...
Tak naprawdę gdyby nie on to nocka byłaby spokojniejsza, bo dotychczasowi anonimowi informatorzy z tt mają wiarygodność na poziomie Marzeny Sarapata, czyli chciało by się uwierzyć , ale w zasadzie przesłanek histirycznych do tego jest mało.

Jedno co mnie zastanawia - jeśli miałby wejść do nas duży podmiot (albo po prostu jakikolwiek konkretny) to wypada aby ogłoszenie c to uroczyście na konferencji prasowej, a nie po cichaczu jak z Rowerzysta).

Wniosek z tego: nic nie zostało jeszcze podpisane i zaklepane
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 17.12.2018, 09:23
Ani dziś ani jutro nic się nie wydarzy. Takich informacji puszczonych przez niby zorientowanych lub tłiterowców było tak dużo, że się Wam dziwię, ze jeszcze się tym podniecacie. Baszczu że dziś, inna mądra głowa z tłitera że jednak jutro.

Dajcie spokój.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.12.2018, 09:29
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Ani dziś ani jutro nic się nie wydarzy. Takich informacji puszczonych przez niby zorientowanych lub tłiterowców było tak dużo, że się Wam dziwię, ze jeszcze się tym podniecacie. Baszczu że dziś, inna mądra głowa z tłitera że jednak jutro.

Dajcie spokój.
Czyli co, jebnie i 4 liga?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów