The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.09.2018, 17:11
Ważne, żeby się utrzymać. Nie tylko sportowo, ale przede wszystkim finansowo.
To,że teraz sportowo jest ok - nie znaczy, że na wiosnę nie rozjebie się pod kątem finansowym.

Także niech te wyniki napędzają frekwencję i ewentualne transfery, bo bez tego ani rusz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.09.2018, 18:00
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Przecież tu nie chodzi o to żeby kazać im przestać tak zajebiście punktowac bo "plan jest na 14 miejce" tylko że jeśli np skończymy jesień np na 3 miejscu (z utrzymaniem pewnym) i przyjdą dobre oferty na 3-4 piłkarzy , to je trzeba przyjąć żeby wreszcie wyjść z długów , a nie odrzucić bo "szanse na majstra"

chyba tylko po to Pepe wypisuje te kasandryczne posty

chyba kazdy przecież wie że lepiej zdobyć mistrzostwo PL , niż dajmy na to 12 miejsce , więc cieszmy się tym co jest

i 4 raz apeluje o pisanie w stosownym temacie
Weź mnie nie wkurzaj. Kasandra miała rację ale nikt jej nie słuchał
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.09.2018, 18:55
forthy napisał(a):Wyświetl post
Dlatego piekielnie ważny w sztabie jest Sobol, który za punkt honoru chyba sobie przyjął pracę regularną z zawodnikami spoza 18ki.

Oby nowych Kostalów nam zimą wyciągnął z kapelusza ;-)
Nieśmiało chciałbym zauważyć że o powyższe może być ciężko, gdyż...
W tej chwili poza juniorami mamy właśnie tylko 18 zawodników, więc może nie być kogo wyciagac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 03.09.2018, 23:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ale mieliśmy farta Coś jak mecz z Arką tylko w drugą stronę

Uffff, super wynik. Gra słabiutka.

Piłkarze! NIE WOLNO SPOCZYWAĆ WAM NA LAURACH, bo się robi takie guano jak dziś!!

Ewidentnie dziś zabrakło zęba z naszej strony, chłopaki za pewnie się poczuli! Strasznie dużo nonszalancji w grze i za częste próby trudnych zagrań. Słabiutko.
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na statystyki pomeczowe to chłopaki po prostu odwalili stojanowa. Jedyny Boguski się starał, reszta stwierdziła, że są tak dobrzy, że bramki same się zdobędą. A najśmieszniejsze, że tak właśnie się stało. Mam nadzieję, że Stolar ich mocno zjebał w szatni za ten mecz i w następnym będą już zasuwać, a formacje będą bliżej siebie.

Jeszcze o samym meczu. W pelni sie zgodze z s1mone. Pilkarze zagrali tak jakby mysleli, ze Slask bedzie stal i sie patrzyl jak strzelamy gole. Zabraklo kompletnie ruchu, praktycznie wszystkie stykowe pilki czy na wyprzedzenie glupio tracilismy na korzysc przeciwnika. Zabraklo pazernosci i bezkompromisowosci, jazdy na tylkach, czyli tego, co cechowalo ten zespol i co jest jego najwieksza sila w tym momencie. Jesli dodac, ze to Slask zagral agresywnie, plus my tracilismy pilki przez nonszalancje i tylko na wlasne zyczenie oraz beznadziejnego Boguskiego, ktory wszystko robi na alibi - mowie o takich sytuacjach, gdzie trzeba podjac decyzje o strzale czy ostatnim podaniu - to on musi zagrac, nawet bez jakiejkolwiek szansy powodzenia, chocby pod nogi przeciwnika (swoja droga facet przy tym swoim atomowym uderzeniu powinien miec w ogole zakaz oddawania strzalow zza 10. metra - vide: nawet karne; poza tym naprawde, samo bieganie nie wystarczy, to nie jest defensywny zawodnik) to trudno sie dziwic, ze ten mecz wygladal jak wygladal. Mam nadzieje, ze druzyna dostanie konkretna zjebe, za postawe na boisku i sztab szkoleniowy nie dopusci, by komus nastepnym razem zabraklo motywacji. Cos mi sie zdaje, ze zbyt pewnie sie poczuli po ostatnich zwyciestwach. Szczescie, ze skonczylo sie to bez zadnych przykrych konsekwencji.

Co do dyskusji o naszych aspiracjach na ten sezon, to sadze, ze ogromna tutaj zasluga trenera, ze wyglada to tak obiecujaco. Niby nie mamy kiepskiej druzyny, ale podejrzewam, ze np. z takim Kiko na lawce, czy nawet Carrillo, gdzie Carlitos zdobywal nam punkty w pojedynke, z ta katastrofalna gra (Kiko) i juz bez Carlosa, wielce prawdopodobne, ze krecilibysmy sie teraz w okolicach miejsca spadkowego. Ja sam przewidywalem ciezki boj o utrzymanie, nie mowiac o pierwszej "osemce", co oczywiscie jeszcze nie jest przesadzone, ze tak nie bedzie, ale trudno zakladac taki scenariusz przy tym jak potrafi grac Wisla Stolarczyka. Tym bardziej trzeba doceniac prace jaka wykonuje trener i caly sztab szkoleniowy. Rzecz jasna mam na mysli jedynie aspekt czysto sportowy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.09.2018, 21:28
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nieśmiało chciałbym zauważyć że o powyższe może być ciężko, gdyż...
W tej chwili poza juniorami mamy właśnie tylko 18 zawodników, więc może nie być kogo wyciagac
Wiesz, my tych juniorów i wychowanków chcemy wprowadzać do składu. Ich plus sprowadzonych młodych.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.09.2018, 07:40
Mógłby ktoś meczowy z Lechią założyć? Zawsze to nakręca atmosferę wokół meczu też.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.09.2018, 14:40
ps po latach samozwańczych prób zakładania meczówek , to mój pierwszy oficjalnie namaszczony temat, więc przy okazji możecie też napisać swoje uwagi krytyczne, jeśli ktoś ma ochotę napisać jakąś analizę którą mógłbym wrzucić jako opinie forumowicza to zapraszam na prv , od razu piszę że nie mam lekkiego pióra więc ciężko by mi było naskrobać coś więcej , no i na pewno nie potrafię robić takich pięknych grafik jak poprzedni twórcy meczówek , zdaje sobię sprawę że nie mam szans i nawet nie próbuje Im dorównać, za to zobowiązuje się do robienia tematów zawsze na czas, będę robił temat zawsze mniej-więcej w arytmetycznej połowie odległości pomiędzy meczem poprzednim, a następnym przykład mecz z Miedzią jest 10, mecz z Lechem 19-tego , więc temat meczowy pojawia się 14-15 , tak aby było dość czasu aby komentować mecz poprzedni, ale też i wystarczające wyprzedzenie aby sobie podywagować o nadchodzącym, dajcie sygnał jak to odbieracie , ale przede wszystkim zapraszam do dyskusji !
mecz z Lechią 15-tego więc...

oczywiście jestem elastyczny , ale pod tamtym postem nie było obiekcji
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.09.2018, 14:59
Nikt nie zakładał zwiększonego zainteresowania tematami meczowymi i tego, że w przerwie na reprę będzie tu trochę pustawo.
Więc twórz temat, tym bardziej, że ci się szczęści z wynikami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 05.09.2018, 16:45
Oczywiście arytmetyczny środek to dobra wskazówka, zwłaszcza przy regularnych kolejkach (nie tak jak teraz), ale myślę, że gdy temat poprzedniego meczu już wygasł/zdaje się wygasać, to nie ma co się wstrzymywać.
+ dokładnie to o czym pisze FraMat.

Ale jak chcesz to poczekajmy te 2 dni w ciszy , to od Ciebie w końcu zalezy
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.09.2018, 16:51
Panowie. Na meczu z Lechią musi pojawić się 30 tys głów. Zaraz przyjdzje pazdziernik potem listopad i zacznie brakowac kasy a to się równa brak plynnosci, pojawią się problemy, zepsuje się atmosfera i będzie kicha. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Trzeba sie zmobilizować. Najlbliże 2 mecze a w szczególności ten z Lechią powinniśmy zaangażować wszystkich do przjścia na stadion.
łukasza
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.09.2018, 17:28
filemon napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście arytmetyczny środek to dobra wskazówka, zwłaszcza przy regularnych kolejkach (nie tak jak teraz), ale myślę, że gdy temat poprzedniego meczu już wygasł/zdaje się wygasać, to nie ma co się wstrzymywać.
+ dokładnie to o czym pisze FraMat.

Ale jak chcesz to poczekajmy te 2 dni w ciszy , to od Ciebie w końcu zalezy

moim zdaniem przez ostatnie kilka lat najwiekszym problemem tematow meczowych (merytorycznie genialnych!) było to że nikt nigdy nie wiedział kiedy i czy wogle taki temat się pojawi

padły nawet ustalenia w końcu że najpóźniej 48h przed meczem , ale z czasem i one przestały byc respektowane

konsekwencje potem sa właśnie takie że ludzie sa zdezorientowani , domagają się za wcześnie itp

a założenie tematu za wcześnie może zabić ewentualną dyskusję dotyczącą poprzedniego meczu

wiec wymysliłem soboe te "połowe drogi"

no ale może lepszym tropem byłoby 3 dni po meczu poprzednim ? a co jak poprzedni bedzie w piatek ?

mi to jest zasadniczo obojetne kiedy , natomiast chciałbym żeby to bylo w miare sztywne , lubie ordnung
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 05.09.2018, 17:47
Dlatego mówię, że dobrze przyjąłeś - arytmetyczny środek to dobra wskazówka, niezła zasada. Ale zasady mogą funkcjonować z wyjątkami. Wydaje mi się, że przerwa reprezentacyjna to taki przypadek + widać, że temat poprzedniego meczu przymiera(ł), więc nie ma tu nic do zabicia
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.09.2018, 18:06
@regan
Jeden apel na forum niczego nie zmieni. Nasz klub musi mocno działać marketingowo, a jak na razie jest.... pustka. Nic kilkoma tweetami i obrazkami na FB na razie to marnie wygląda.
I nie mówię tego za siebie, ale za osoby które od święta odwiedzają nasz stadion. Tak szczerze to lepszej okazji do zrobienia dobrego wyniku na stadionie już w tym roku nie będzie.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 05.09.2018, 18:07
Ja jestem za poniedziałkiem np. wieczorem - to wtedy gdybyśmy kolejny mecz mieli grać z drużyną, która gra w poniedziałek o 18-tej.
Ale rób jak uważasz, a najważniejsze co chciałem napisać to to, że bardzo mi się podoba jak to robisz i bardzo Ci dziękuję za Twoją pracę, staranność itd. w tej kwestii.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.09.2018, 18:16
regan napisał(a):Wyświetl post
Panowie. Na meczu z Lechią musi pojawić się 30 tys głów. Zaraz przyjdzje pazdziernik potem listopad i zacznie brakowac kasy a to się równa brak plynnosci, pojawią się problemy, zepsuje się atmosfera i będzie kicha. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Trzeba sie zmobilizować. Najlbliże 2 mecze a w szczególności ten z Lechią powinniśmy zaangażować wszystkich do przjścia na stadion.
Jak będzie 20 to będzie duży sukces. 30k to byłby cud.

...

no ale może lepszym tropem byłoby 3 dni po meczu poprzednim ? a co jak poprzedni bedzie w piatek ?

mi to jest zasadniczo obojetne kiedy , natomiast chciałbym żeby to bylo w miare sztywne , lubie ordnung
Połowa drogi jest OK. I tak nie będzie o czym dyskutować, więc temat będzie się śmiecił.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 05.09.2018, 18:32
Przyłączam się do podziękowań dla Czerepacha. Panie Premierze, szacun! Zasada połowy drogi wydaje mi się rozsądna, choć oczywiscie odchylenia mogą się zdarzyć. Listen to your heart
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.09.2018, 20:43
moim zdaniem przez ostatnie kilka lat najwiekszym problemem tematow meczowych (merytorycznie genialnych!) było to że nikt nigdy nie wiedział kiedy i czy wogle taki temat się pojawi

padły nawet ustalenia w końcu że najpóźniej 48h przed meczem , ale z czasem i one przestały byc respektowane

konsekwencje potem sa właśnie takie że ludzie sa zdezorientowani , domagają się za wcześnie itp

a założenie tematu za wcześnie może zabić ewentualną dyskusję dotyczącą poprzedniego meczu

I dobrze wymyśliłeś.
Z tym, że ta "połowa drogi" to jest da mnie -> najpóźniej, a nie najwcześniej

Tak więc możesz spokojnie dziś czy jutro otwierać temat.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 05.09.2018, 21:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I dobrze wymyśliłeś.
Z tym, że ta "połowa drogi" to jest da mnie -> najpóźniej, a nie najwcześniej

Tak więc możesz spokojnie dziś czy jutro otwierać temat.
Dokładnie
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 05.09.2018, 21:34
Czerepach to jest gość. Szymkowiakowy szacuneczek.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 06.09.2018, 13:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@regan
Jeden apel na forum niczego nie zmieni. Nasz klub musi mocno działać marketingowo, a jak na razie jest.... pustka. Nic kilkoma tweetami i obrazkami na FB na razie to marnie wygląda.
I nie mówię tego za siebie, ale za osoby które od święta odwiedzają nasz stadion. Tak szczerze to lepszej okazji do zrobienia dobrego wyniku na stadionie już w tym roku nie będzie.
Jaki marketing? Górnik w poprzednim sezonie miał cały czas praktycznie pełny stadion. Skończył się wyniki i co widzimy? - 11 261 w minionej kolejce.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.09.2018, 17:19
bob85 napisał(a):Wyświetl post
Jaki marketing? Górnik w poprzednim sezonie miał cały czas praktycznie pełny stadion. Skończył się wyniki i co widzimy? - 11 261 w minionej kolejce.
Pierwszy sezon po awansie i wszystko jasne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów