The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.03.2018, 12:35
Eberk napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Carlitos, nie byloby szans na osemke w tym sezonie. Bronilibysmy sie przed spadkiem. Gosc strzelil polowe naszych bramek, a polowe pozostalych pewnie wypracowal asystami i kluczowymi podaniami. Chyba, ze Carrillo by prowadzil druzyne od poczatku sezonu, ale i tak byloby ciezko. Ramirez cala gre opieral na Carlitosie, a bez niego to kto, by mu wygrywal mecze? Brozek? To tylko gdybanie, ale raczej najbardziej prawdopodobny scenariusz.
Nie wiadomo co by bylo, gdybysmy nie mieli Carlitosa. Byc moze Balaniuk dostalby szanse i ja wykorzystal. Chlopak przeciez gral dobrze na Ukrainie, lapal sie nawet to reprezentacji wiec cos soba musi reprezentowac.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 23.03.2018, 12:48
Ja nie widzialem zeby cos specjalnego prezentowal. A skoro to Brozek wchodzil z Jagiellonia czy nawet z Legia przy 2:0 (co mu sie i tak nie udalo), to o czym to swiadczy? Zreszta nawet jesli udaloby mu sie cos strzelic, to ile byloby to bramek? 5? Mowimy o najlepszym zawodniku ligi. W kazdym razie sam napisalem, ze to moga byc co najwyzej przypuszczenia.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 23.03.2018, 13:09
Ja bym chlopaka nie spisywal na straty, juz wiele bylo sytuacji w pilce kiedy totalny czeresniak nagle stawal sie kozakiem.
Pamietasz casus Niedzielana? Zaglebie oddalo chlopa do Gornika za 30 pilek a za chwile chlop gral w reprezentacji.
Albo ten paralityk Rakels z Cracovii - gosc gral totalna kaszane a nagle stzrela 15 goli w lidze i idzie do Premiership.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 23.03.2018, 13:14
I co? Okazalo sie ze bycia paralitykiem nie zmienisz bo wrocil z podkulonym ogonem do polskiej ligi. Z tym, ze nawet paralityk moze miec sezon zycia i strzelic sporo bramek, oczywiscie sie zgadzam. Tak samo nie skreslalbym Balaniuka. Tez moglby mu sie trafic sezon konia akurat u nas i biorac pod uwage jego wiek, moglibysmy na nim zarobic. Nie wiadomo. Nie da sie wiedziec z gory takich rzeczy Dlatego bez sensu jest wyrokowanie, ze ten sie sprawdzi a ten sie nie sprawdzi. Boguski nawet w tamtym sezonie 11 bramek sypnal. Zle?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.03.2018, 13:38
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ewentualna sprzedaż Carlitosa jest uzależniona:

a) czy będą puchar na R22 czy nie (ja obstawiam ze nie)
b) jakie będą wpływy z sprzedaży 15% akcji i gdzie zostaną zainwestowane (TS czy SA)
c) ewentualni przyprowadzeni przez nowego współwłaściciela sponsorzy
d) czy ktoś wyłoży ok 2 baniek
Co do B to padło, że nowy inwestor ma dokapitalizować SA czyli TS nic nie dostanie.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 23.03.2018, 13:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
I co? Okazalo sie ze bycia paralitykiem nie zmienisz bo wrocil z podkulonym ogonem do polskiej ligi. Z tym, ze nawet paralityk moze miec sezon zycia i strzelic sporo bramek, oczywiscie sie zgadzam. Tak samo nie skreslalbym Balaniuka. Tez moglby mu sie trafic sezon konia akurat u nas i biorac pod uwage jego wiek, moglibysmy na nim zarobic. Nie wiadomo. Nie da sie wiedziec z gory takich rzeczy Dlatego bez sensu jest wyrokowanie, ze ten sie sprawdzi a ten sie nie sprawdzi. Boguski nawet w tamtym sezonie 11 bramek sypnal. Zle?
Mi chodzilo akurat o to, ze niekoniecznie musielibysmy byc w czarnej dupie be Carlitosa bo byc moze jeden lub drugi mlody by zlapal forme ...ale to takie wrozenie z fusow.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 23.03.2018, 13:51
To znaczy zawodnicy moga byc w roznej formie, co nie swiadczy akurat o tym, ze nie maja odpowiednich umiejetnosci. Dlatego ogolem staram sie nie skreslac zawodnikow. Nie twierdze, ze Balaniuk sie nie sprawdzi bo tego nie wiem, ale biorac pod uwage decyzje trenera tego i poprzedniego, a takze urywki gry Denisa, ktore mialem okazje zobaczyc, to trudno wyrokowac, by na te chwile dal druzynie choc w polowie to, co dotychczas dal Carlitos. A dywaguje przede wszystkim nad tym, na ile mielibysmy szanse na osemke bez Carlosa.

Jasne, ze niekoniecznie. Moglby ladowac jak natchniony, ale jakie jest tego prawdopodobienstwo? Kiedy ostatnio mielismy pilkarza, ktory by tak nieprawdopodobnie ciagnal zespol? Ja nie pamietam.
Ostatnio edytowane przez Eberk : 23.03.2018 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 23.03.2018, 14:07
Co do Balaniuka, to mam wrażenie, że chłop tęskni za Ukarainą i być może nie czuje się tu idealnie. Byłem na kilku treningach i chłop prezentował się naprawdę solidnie. Dlatego uważam, że u niego problemem nie do końca jest brak umiejętności czysto piłkarskich tylko psychika i problem z aklimatyzacją.

Mogę się mylić
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 23.03.2018, 15:13
tu nie trzeba być nikim znanym, trzeba kłaść hajs, tylko tyle i aż tyle, Diangsang Pindziszajn rewelacja z chińskiej 3 ligi zgłasza się po Carlitosa oferując mu 1mln euro rocznie, 500k za podpis, a Wiśle 5mln euro, czy ktoś patrzy, że to nie znany klub? w dzisiejszych czasach? wolne żarty, zaczniemy płacić jak ludzie będziemy mieli dobrych piłkarzy, nie będziemy płacić to będziemy celować jak w darcie, tyle że z 20m i jakiś 1 na 5 odpali, oby Bragiel ściągnął też kogoś kto chce zainwestować, bo samymi ciekawymi rozwiązaniami w tym polskim kur.widołku nie zdziałamy wiele albo i nic, onet napisze co karzą, c+ pokaże co karzą i kółeczko wzajemnej adoracji będzie trwało
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 23.03.2018, 17:18
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
tu nie trzeba być nikim znanym, trzeba kłaść hajs, tylko tyle i aż tyle, Diangsang Pindziszajn rewelacja z chińskiej 3 ligi zgłasza się po Carlitosa oferując mu 1mln euro rocznie, 500k za podpis, a Wiśle 5mln euro, czy ktoś patrzy, że to nie znany klub? w dzisiejszych czasach? wolne żarty, zaczniemy płacić jak ludzie będziemy mieli dobrych piłkarzy, nie będziemy płacić to będziemy celować jak w darcie, tyle że z 20m i jakiś 1 na 5 odpali, oby Bragiel ściągnął też kogoś kto chce zainwestować, bo samymi ciekawymi rozwiązaniami w tym polskim kur.widołku nie zdziałamy wiele albo i nic, onet napisze co karzą, c+ pokaże co karzą i kółeczko wzajemnej adoracji będzie trwało
do zamknięcia
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.03.2018, 17:32
Carlitos to, Carlitos tamto.

Jak rozumiem, to bez Carlitosa wychodzimy w 10 na boisko? tak trzeba rozumieć ten lament?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.03.2018, 17:34
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post

a po Polsku ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.03.2018, 20:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a po Polsku ?
a "po polsku" to się pisze małą literą....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 23.03.2018, 21:59
Semir i Wolski też nas niemal w pojedynkę ciągnęli. Wiadomo, że żal tracić takiego gościa, ale historia pokazuje, że można zastąpić niezastąpionego. Żurawskiego zmienił Brożek, Brożka Biton, potem znowu Brożek. Zawsze był ktoś, kto ładował w lidze ponad 10 goli. Wiele zależy od tego, jak gra cała drużyna, bo jeśli napastnik będzie miał co mecz 4 sytuacje, to coś wciśnie. Dlatego cieszy mnie to, że w tej chwili nie gramy z typowym rozgrywającym. Trójka wolnych elektronów z przodu, wsparcie ze środka i od bocznych obrońców to bardzo szeroki wachlarz ataków. Zgadzam się też z opinią, że gdyby dać Balanyukowi trochę czasu i cierpliwości, to mógłby po kilku spotkaniach nabrać pewności i zrozumienia z kolegami i odpalić.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 25.03.2018, 11:44
Małecki przez te swoje żale na łamach prasy chyba jednak jest niereformowalny.

Cytat:
Myślę, że w moim odsunięciu nie chodzi o sprawy sportowe. Sam nie wiem do końca, o co chodzi.[...]Nie jestem zawodnikiem, który chodzi do trenera pytać, czemu mnie nie bierze do osiemnastki.
Czy ja mam wrażenie, że Małecki już nie kontaktuje z bazą? Nie pójdzie do trenera i nie zapyta się dlaczego jego sytuacja jest jaka i co ma w sobie poprawić, aby grał. Lepiej wylać żale w prasie i liczyć, że kibice się za nim wstawią jak to miało miejsce w przeszłości. Tyle, że wówczas miał 23-24 lata, a nie 30.

Cytat:
Myślę, że nie muszę nic nikomu udowadniać. Każdy wie, na co mnie stać
Najwidoczniej Carillo tego nie wie i właśnie dlatego musi mu udowodnić, że się myli.

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...krakow/60qjder
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.03.2018, 12:18
Według Maleckiego zmiany jak zespołowi nie idzie, to rzucanie kłód pod nogi zmiennikowi. On coś ma z psychiką, nie umie podjąć wyzwań. Niestety zmarnował swój talent kilka lat temu, kiedy to więcej spędził czasu nad siłą niż motoryką oraz techniką.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 26.03.2018, 06:01
jeżeli te cytaty są prawdziwe a nie wyrwane z kontekstu czy podkolorowane przez dziennikarzy, to nie ma co go bronić, tylko czas go pożegnać. jak można być tak przytrzymanym?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.03.2018, 08:15
Pan Piłkarz nie musi udowadniać, że zasługuje na miejsce w pierwszej 11, dobre sobie
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.03.2018, 11:37
Sytuacja Patryka Małeckiego wygląda tak samo jak takich piłkarzy jak Jesús Imaz, czy jak Carlos López. Muszą pracować i pokazywać w momentach, gdy dostają szansę, że na nią zasługują. Ja dobieram zawodników w zależności od taktyki, którzy najlepiej wpasowują się w nasze założenia - mówił.

Carrillo został jednak zapytany o to, czy dobrym występem w meczu sparingowym Małecki przybliżył się do uwzględnienia go w meczowej "osiemnastce" na mecz z poznańskim Lechem.

- Oczywiście w meczu z Lechem nie będzie takiej wyjściowej jedenastki, jak w tym dzisiejszym sparingu. Daliśmy dziś odpocząć kilku zawodnikom. To co było ważne, to że Patryk pokazał charakter, walczył. Wszyscy jednak cały czas musimy iść do przodu, rozwijać się. Jestem zadowolony z tego, że na to spotkanie będziemy mieli bardzo szeroki wybór zawodników. Ja troszczę się o sytuację całego zespołu, całej Wisły. Patryk Małecki podpisał kontrakt i teraz jedyne co musi zrobić, to pracować - zakończył Joan Carrillo.

Źródło: http://www.wislaportal.pl/34275,Joan...o_zespolu.html
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.03.2018, 12:14
wysoka klasa
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.03.2018, 16:38
W sytuacji Małeckiego (a nawet i gorszej) znajduje się kilku zawodników. Czy ktoś jeszcze płacze w mediach poza nim? No nie.

Szacunek Maly za dokonania, ale za zasługi można mieć ładne zdjęcie i laurke, a nie miejsce w składzie. Tym bardziej gdy drużyna wygrywa. Może

Przykro będzie jednocześnie pożegnać w lecie Głowę, Boguskiego, Brożka i Małeckiego, ale kto wie czy by to po prostu nie zwolnilo miejsca lepszym i młodszym graczom.

Po cichu liczę że jedynie Głowa chcialby być grającym-drugim trenerem. Jako awaryjny 5 stoper.. Natomiast kolejny asystent musialby się wiązać z odejściem Kmiecika na emeryture, co też jest możliwe.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 26.03.2018, 17:52
Będzie przewietrzeni w czerwcu to jeszcze będą prosić Małego by przyszedł na trening
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 26.03.2018, 18:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przykro będzie jednocześnie pożegnać w lecie Głowę, Boguskiego, Brożka i Małeckiego, ale kto wie czy by to po prostu nie zwolnilo miejsca lepszym i młodszym graczom.
Brożek ponad rok z kontuzjami i pod formą, chociaż myślę, że swoją rolę po cichu w drużynie wykonuje. Co do reszty - chciałbym zostać miło zaskoczony, ale nie podzielam tego entuzjazmu. Uważam, że Głowa mógłby spokojnie - nawet jako żelazny rezerwowy - być w Wiśle jeszcze rok. Boguski jako doświadczony zawodnik w szerokim składzie też by się przydał. Mały dopiero co przedłużył kontrakt i jeśli zamknie dziób i weźmie się za pracę, to nie ma żadnych podstaw, by go odpalać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 27.03.2018, 13:55
Ile minusów u Ciebie to zwolnienie? i ile minusów już ma?

Małecki się skompromitował - gdyby poprzednia runda była udana i nagle u nowego nie gra to jego insynuacje miały by sens. Niestety ale był pierwszym z ataku po Ze Manuelu który regularnie zawodził. W Gdańsku też nie pokazał nic.

Oczywiście nie wiemy jak to wygląda na treningach, ale już sama ocena Patryka jego występu w Gdańsku nie wzbudza u mnie zaufania.

dobrze by było by odnalazł formę i wpasował się w którąś z pozycji za Carlosem bo jego bezczelność na boisku bywa przydatna.
Ale jeśli mówi że w 20 min z Jagą nic nie mógł zrobić to problem chyba znowu tkwi w głowie...
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 27.03.2018, 14:32
Dla mnie piłkarz który nie gra i mów do dziennikarzy:
- to nie tak, że nie mam formy tylko trener mnie nie lubi
zamiast
- nie łapię się do 18 ale będę trenował tak mocno że trener mnie zauważy
nie powinien być w zespole
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.03.2018, 14:36
Przeczytaj cały wywiad, bo chyba umknęła Ci duża jego część. Mały jak zwykle pieprznął głupotę, jednakże ten wywiad nie trzyma się kupy.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.03.2018, 14:38
Tego typu wywiady to dla Patryka prosta droga do odejścia. Pozostaje mieć nadzieję, że po prostu przegrał rywalizację sportową i nie ma w tej sprawie drugiego dna... chociaż patrząc na Rafała (który zagrał na wiosnę jedno dobre spotkanie) nie do pomyślenia jest, że chociaż z nim nie był w stanie nawiązać walki o pierwszy skład.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 27.03.2018, 14:42
Kiedy Małeckiemu szło? Wtedy gdy dostawał wolną ręke na rajdy z głową w doł. Szlo w sensie co jakiś czas sie udalo.

Sorry ale nie z tym trenerem. Tutaj trzeba sie podporzadkowac I robic co kaza(prawidlowo wg. mnie).
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.03.2018, 14:44
Co za kompletna bzdura... Patryk, masz wolną rękę na rajdy z głową w dół! Który tak mu pozwalał? Skorża, Maaskant czy Wdowczyk?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 27.03.2018, 15:07
Pan Patryk Małecki się pogubił i nie ma co już tego roztrząsać. Chłopak nie uczy się na błędach a dodatkowo grupa kibiców wspiera Go w jego głupocie, wyrządzając mu krzywdę. Widzę, że turecka nauczka na nic się zdała.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów