The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
CorreThe
Member

Od: 11.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2017, 19:45. Bilety przed meczem
Jadę na mecz z Pogonią za dwa tygodnie i chciałbym się dowiedzieć jak to jest z kupowaniem biletów przed meczem. Do Krakowa mam daleko i jechanie po bilety na kilka dni przed meczem to ostateczność (nie mam karty kibica). Planuje być pod stadionem na 1.5/2 godziny przed meczem
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 04.11.2017, 20:09
Kupisz, ale mogą być długie kolejki, radzę być 3 godziny przed meczem, wtedy bez stania kupisz.
karta kibica nie jest Ci potrzebna.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 04.11.2017, 20:24
No juz nie przesadzajmy z tymi 3h... 1.5h wystarczy i jeszcze pewnie cos zjesc zdazysz. Najwieksze robia sie okolo godziny przed meczem. Liczba chetnych na mecz zalezy tez od aktualnej formy Wisly, terminu spotkania i pogody.
Kolejki są i wygodniej jest kupowac przez internet. Sugeruje bys przy okazji wyrobil karte kibica i potem mozesz kupowac bez ryzyka spoznienia sie na mecz przez kolejki do kas.
DysoN
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 05.11.2017, 16:49
Mecz z Pogonią to nie jest mecz, na który naród wali drzwiami i oknami.
Sajgon rundy czyli mecz z Legia jest już za nami.
Na śledzie przyjdzie stały elektorat czyli 10.000 ludzi +/- 10% + goście.

Na luzie kupi się bilet na godzinę przed spotkaniem.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.11.2017, 18:12
To będzie piątek więc od 18:30/19 zacznie się sajgon. I lepiej być właśnie o 18:30 a jak kupisz to smignij na browara do Wislakow
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 06.11.2017, 11:35
Cytat:
Na śledzie przyjdzie stały elektorat czyli 10.000 ludzi +/- 10% + goście.
Jeśli już to na paprykarzy

OP - najlepiej będzie jeśli do Krakowa dotrzesz około południa, spokojnie kupisz bilet, pójdziesz na obiad połączony ze zwiedzaniem a później znów na stadion. Przy okazji wyrób sobie Kartę Kibica (koszt 20 zł, z czego 5 wraca na konto cashback), dzięki czemu przy okazji następnych wycieczek będziesz mógł kupić bilet przez neta.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
CorreThe
Member

Od: 11.2017

Stary 06.11.2017, 18:11
A jak się ma sprawa z drogami w piątki, korki są cały czas? Będę zjeżdżał z A4 w Wielicką a jak ostatnio jechałem w niedzielę to po zjeździe z autostrady już korki i stałem z 40 minut
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.11.2017, 19:58
CorreThe napisał(a):Wyświetl post
A jak się ma sprawa z drogami w piątki, korki są cały czas? Będę zjeżdżał z A4 w Wielicką a jak ostatnio jechałem w niedzielę to po zjeździe z autostrady już korki i stałem z 40 minut
Nie zjeżdżaj na Wielicką. Zjedź sobie na spokojnie na węźle Mirowskim, przejedziesz sprytnie Księcia Józefa i wylecisz na Salwatorze. No chyba że tak Ci lepiej, Twój wybór.

Bądź pod stadionem na 2h przed rozpoczęciem meczu. Będziesz miał pewność że kupisz bilet nie stojąc w kolejce. Zdążysz jeszcze pójść coś zjeść jak ktoś sugerował a potem wejdziesz na mecz.
Odpowiedz cytując
Keju
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 07.11.2017, 12:07
Też mam zamiar się wybrać na mecz z Pogonią, i mam pytanko, gdzie najlepiej zaparkować tak gdzieś na 2h lub 1.5 przed meczem w okolicach stadionu żeby było miejsce?
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 07.11.2017, 12:17
Keju napisał(a):Wyświetl post
Też mam zamiar się wybrać na mecz z Pogonią, i mam pytanko, gdzie najlepiej zaparkować tak gdzieś na 2h lub 1.5 przed meczem w okolicach stadionu żeby było miejsce?
pod samym stadionem możesz, ale po meczu długo nie wyjedziesz, na Reymonta są akademiki AGH i tam są parkingi. Na 2 godziny przed meczem powinieneś znaleźć miejsce, a jak nie to na chodniku, bliżej wtedy do wyjazdu

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 07.11.2017, 13:19
Wzdłuż Kijowskiej niedaleko przystanku Kawiory jest trochę miejsca, na meczu z Pogonia raczej tłumów nie będzie, wiec coś się powinno znaleźć. I wyjazd też lepszy niż z parkingu.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów