The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.06.2016, 17:51
Juz kiedys pisalem, przeciez na stadionie Legii tez jest beton na trybunach, identyczny jak u nas. Tylko zakleili to.

Ale stadion Legii nalezy do Legii, a nasz nalezy do miasta. W sensie Legia moze u siebie robic co chce.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 02.06.2016, 18:21
Wydaje mi się że nie należy do Legii, tam jest także stadion miejski, wybudowany ze środków miejskich, Legia wynajmuje, żadnego PL klubu oprócz Termaliki nie stać na własny stadion.

Nawet jeśli nie możemy tego zrobić bo tylko wynajmujemy stadion, to chciałbym zauważyć że wynajmujemy go na 24 godziny przed meczem i wówczas cały jest do naszej dyspozycji, chyba nie jest zbytnim problemem rozwinąć takie bandy na dwóch trybunach wschodniej i zachodniej..

Będę się upierał że wystarczy chcieć, nawet nie tyle mieć kasę co chcieć. Poza tym reklamy kilku naszych sponsorów (TF, Totolotek, Astor itp. wiszą już wiele miesięcy bez przerwy.

Chodzi z jednej strony o estetykę, z drugiej można pokazać sponsorom miejsce na potencjalną reklamę, a tym samym powiększenie wpływów z tego tytułu. Brakuj mi tego, biznesowego podejścia.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 02.06.2016 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 02.06.2016, 20:36
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że nie należy do Legii, tam jest także stadion miejski, wybudowany ze środków miejskich, Legia wynajmuje, żadnego PL klubu oprócz Termaliki nie stać na własny stadion.

Nawet jeśli nie możemy tego zrobić bo tylko wynajmujemy stadion, to chciałbym zauważyć że wynajmujemy go na 24 godziny przed meczem i wówczas cały jest do naszej dyspozycji, chyba nie jest zbytnim problemem rozwinąć takie bandy na dwóch trybunach wschodniej i zachodniej..

Będę się upierał że wystarczy chcieć, nawet nie tyle mieć kasę co chcieć. Poza tym reklamy kilku naszych sponsorów (TF, Totolotek, Astor itp. wiszą już wiele miesięcy bez przerwy.

Chodzi z jednej strony o estetykę, z drugiej można pokazać sponsorom miejsce na potencjalną reklamę, a tym samym powiększenie wpływów z tego tytułu. Brakuj mi tego, biznesowego podejścia.
Nic dodac nic ujac szkoda ze w klubie nikt tego nie widzi...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 03.06.2016, 14:04
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post

Jak się chce to się da, świetnie wygląda trybuna jeśli zakryje się ten okropny beton. W tym przypadku bandy pzpn-u może nie prezentują się wyśmienicie, ale gdyby Wisła stworzyła własne z jakimś hasłem i wypisanymi latami, w których zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski byłoby epicko.

Wydatek zapewne nie jest duży a wizerunkowo byłoby to na duży plus.
Albo dac kibicom grafitti wykonac. Oczywiście treść dozwolona ;-)
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 03.06.2016, 15:07
Gdy Pepsi wykupiła prawa do nazwy stadionu to Legia otrzymywała z tego blisko 6 milionów zlotych rocznie.

A gdyby jakas firma wykupila prawo do nazwy stadionu Wisly Krakow to ile z tego Wisla otrzymalaby? 0 zl . wszystko dla miasta.

Chodzi o to, że Legia sprytnie przekręciła miasto i ona zarabia na tym stadionie (nawet jak organizowane sa jakies koncerty, olimpiady dla niepelnosprawnych itd (roznego rodzaju eventy niezwiazane z pilka nozną w ekstraklasie) to wplywy finansowe trafiaja również do budzetu Legii). Przeciez miasto warszawa chcialo pozwac Legie do sądu i wytoczyć jej proces.

tak urzędnicy grzmieli gdy podpisywano umowe z Pepsi na nazwe stadionu.
Cytat:
Jeszcze zobaczymy, kto na umowie z Pepsi zarobi. To się chyba skończy w sądzie - mówi Marcin Bajko, dyrektor miejskiego biura gospodarowania nieruchomościami. Zwraca uwagę, że stadion Legii jest obiektem miejskim i nadanie mu nazwy jest uprawnieniem właścicielskim samorządu. Jego zdaniem ten przywilej nie został przeniesiony umową na Legię.
Gronkiewitcz Waltz cos poknocila przy podpisywaniu umowy z Legią i Legia to sprytnie wykorzystala i teraz zarabia na stadionie. A nie jak wszedzie indziej , u nas, w Poznaniu, we Wroclawiu - wplywy trafiają tylko do miasta.

Legia ma duzą wladzę na tym stadionem i moze sobie pozwolic na duzo, bez pytania o to miasta.
Ostatnio edytowane przez c. : 03.06.2016 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 03.06.2016, 16:24
Zapewne masz rację, nie przeczę temu, jednak mi nie chodzi nawet o zarabianie na stadionie, to jest w tym momencie całkowicie niemożliwe.

Chodzi mi o zwykłe stworzenie klubowych band, by dodać obiektowi uroku, odświeżyć go poprzez zasłonięcie tego okropnego betonu, zbliżyć się do normalności (Arsenal, ManU, City, czy nawet Sparta Praga promuje swoje dokonania przez coś takiego). Stworzenie band z wypisanymi latami w których zdobywaliśmy MP czy Puchar PL to tylko jedna z wielu możliwości.

Różnica wg mnie jest istotna, przy zachowaniu niewielkich kosztów. Jeśli nie jest to możliwe na zawsze bo przez cały rok wynajmujemy tylko kilka pomieszczeń na wyłączność, to na 24 h przed meczem mamy do dyspozycji cały stadion.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 03.06.2016 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.06.2016, 16:27
Macie rację chłopaki, że różnica jest duża. Jakoś wcześniej nie zwracałam na to aż takiej uwagi, jednak PZPN fajnie obrandował ten beton i myślę, że my jako klub też powinniśmy coś takiego zrobić.

Możliwości na stworzenie takich band jest naprawdę dużo i na pewno byłoby to dużo estetyczniejsze. Mam nadzieję, że Wisła zwróci na to uwagę, bo pomysł jest naprawdę dobry.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 03.06.2016, 16:32
Od kilku tygodni próbuję zwrócić na to uwagę, poprzez choćby twittera, jednak na ten moment bez odzewu ze strony klubu.

Myślę że nie wymagamy zbyt wiele.
Być może spróbuję jeszcze złapać kontakt z SKWK, jednak są potężną organizacją i mogą pomóc.

Może to dziecinne, ale wydaje mi się że warto o takie szczegóły zabiegać.

Cena m2 to koszt około 15-20 zł z darmowym projektem graficznym.
https://www.instagram.com/p/BGPIS-Xm5aE/ Pięknie wygląda nasz stadion....

Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 04.06.2016 o godz. 20:34.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.06.2016, 01:05
Wiadomo kiedy trening Polaków ?

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.06.2016, 14:26
Nie ma ktoś czasem biletów na zbyciu?
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 05.06.2016, 22:04
Również 2 sztuki by mi się przydały. Priv
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member

Od: 01.2010

Stary 06.06.2016, 17:25
Założyłem ligę na http://fantasyeuro.pl/ kod dostępu: 5528401f

Zapraszam!!
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów