The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.09.2021, 22:17
Pozostaje nadzieje, ze Lech nie wystawi faktury za korepetycje.
Szczegolnie dla defensywy i Guli
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 17.09.2021, 22:18
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Kolejną sprawą jest psychologia i ten fenomen nie dotyczy tylko Wisły, dostajesz 2 piguły i potem szybko 3 bramkę na początku 2 połowy i jest po wszystkim.
Tutaj kłania się taktyka i ustawienie takie by u lidera nie dać sobie strzelić tych dwóch bramek w I połowie tylko murowanie bramki i szukanie szansy w II połowie jak byłoby coraz bardziej nerwowo przy 0:0

Po 1 szmacie Kieszka już kłaniała się zmiana taktyki ale nie było jakości. I był gong przed przerwą (jakby nie było go to jeszcze byłby czas....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.09.2021, 22:26
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie ma dużego znaczenia w jakim składzie dzisiaj zagraliśmy. Nie wiem dlaczego tak trudno zrozumieć, że dla obecnej Wisły kilka progów w ekstraklasie jest za wysokich. Kolejną sprawą jest psychologia i ten fenomen nie dotyczy tylko Wisły, dostajesz 2 piguły i potem szybko 3 bramkę na początku 2 połowy i jest po wszystkim.
Z Lechem można i wygrać, i zremisować - wystarczy tylko im nie pomagać. Gula ustawił zespół pod wysoką porażkę i niczego nie zmienił kiedy stało się to oczywiste. .......enie że się nie da - jeśli się nawet nie spróbuje to na pewno się nie uda.
Czy trener pomógł drużynie? Pytanie retoryczne.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 17.09.2021, 22:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z Lechem można i wygrać, i zremisować - wystarczy tylko im nie pomagać. Gula ustawił zespół pod wysoką porażkę i niczego nie zmienił kiedy stało się to oczywiste. .......enie że się nie da - jeśli się nawet nie spróbuje to na pewno się nie uda.
Totalnie się tym zgadzam, i z hejtowaniem tylko o to mi chodziło. Pozdrawiam forumowiczów, za tydzień będzie lepiej.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.09.2021, 22:30
Ciekaw jestem na co Guli był ten łomot potrzebny? Chciał pokazać takim chłopakom jak Grucha, Plewka czy Szota, że są wuja wartym szrotem?

Czy on się w ogóle zastanawia w jakim stanie psychicznym jest drużyna po takim gangbangu?

Kto mu kur**a tego Klimenta doradził na skrzydło? Już z Lechią było widać, że on się na skrzydle miota jak we mgle.

Sorry, nie widzę perspektywy z tym trenerem. Jeśli wyjdziemy z tą jego plażową piłką na derby, to to na 100% będzie jego ostatni mecz na stanowisku trenera Wisły. Szczerze mówiąc ja bym go już jutro wywalił, nie ma sensu tego dalej ciągnąć z trenerem, który w ogóle nie widzi co się dzieje na boisku.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.09.2021, 22:33
o, zaczelo sie.
szybko poszło
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member

Stary 17.09.2021, 22:37
A jak miał ustawić? W głębokiej defensywie i zamurowanie bramki autobusem? Czy jakieś inne ekstra pomysły?
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 17.09.2021, 22:39
sq napisał(a):Wyświetl post
A jak miał ustawić? W głębokiej defensywie i zamurowanie bramki autobusem? Czy jakieś inne ekstra pomysły?
Może niekoniecznie na lewym skrzydle dawać środkowego napastnika, gdy jest skrzydłowy, który w 120 min. zrobił 3 asysty?
Ostatnio edytowane przez d : 17.09.2021 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
prezes
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.09.2021, 22:39
Jesli polepszanie gry polega miedzy innymi na eliminowaniu ze skladu najslabszych ogniw, to ja poprosze w pierwszej kolejnosci o posadzenie na lawie Skwarki, bo wiekszego czlapaka w tej druzynie obecnie nie ma. No moze poza Forbsem, ale w jego przypadku jest to nieco bardziej zrozumiale. W drugiej kolejnosci lawa dla Szoty, ktory dzis zostal brutalnie obnazony. Poki nie wroci Uryga jest przeciez jeszcze Mehremic.

Polityka transferowa Rakowa przynosi fajne rezultaty. Wiadomo ze podstawa ich sukcesow jest trener, ale nie mozna powiedziec ze zbudowali druzyne za duze pieniadze jak w Legii czy Lechu. Tam od kilku lat co okienko jest spora rotacja i niekonczonce sie wymienianie slabszych na rzecz lepszych bez sentymentow. My nadal mamy spora grupke, ktorej umiejetnosci nie przystaja do wymogow gry o cos wiecej niz tylko utrzymanie i mecz z Lechem nam to dobitnie unaocznil.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
Marek96
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 17.09.2021, 22:41
Już Gula out ? �� ludzie lodu na te głowy. Wynik i gra tragedia to wiadomo ale przypominam że Gula to ma być trener na lata a nie do lata. Tutaj nawet do października z Wami nie dociągnął ��. Każdy z Was wie jakie są oczekiwania- pierwsza 8. Będziemy mogli rozliczać trenera po sezonie a nie po 8 kolejkach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.09.2021, 22:52
sq napisał(a):Wyświetl post
Obrona i czekanie na kontry. To co grają z Lechem inne drużyny, z różnymi rezultatami.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member

Stary 17.09.2021, 22:54
d napisał(a):Wyświetl post
Może niekoniecznie na lewym skrzydle dawać środkowego napastnika, gdy jest skrzydłowy, który w 120 min. zrobił 3 asysty?
Uważasz że ta zmiana 1:1 spowodowałaby że Wisła wywiozłaby... hm... 1 punkt?

Obrona i czekanie na kontry. To co grają z Lechem inne drużyny, z różnymi rezultatami.
ale zdajesz sobie sprawę z tego jakby to nie wypaliło to na forum byłby jeszcze większy KWIK że "zbyt bojaźliwie"? Radomiak tak ugrał 1 punkt - nikt inny bo Pogoń nie grała "obrona+kontra"

Nie działało spokojne wyprowadzenie piłki bo pressing Lecha był efektywny. Za dużo indywidualnych błędów.Wisła nie ma zawodników tej klasy co Lech
Ostatnio edytowane przez sq : 17.09.2021 o godz. 22:59.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.09.2021, 22:55
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem na co Guli był ten łomot potrzebny? Chciał pokazać takim chłopakom jak Grucha, Plewka czy Szota, że są wuja wartym szrotem?

Czy on się w ogóle zastanawia w jakim stanie psychicznym jest drużyna po takim gangbangu?

Kto mu kur**a tego Klimenta doradził na skrzydło? Już z Lechią było widać, że on się na skrzydle miota jak we mgle.

Sorry, nie widzę perspektywy z tym trenerem. Jeśli wyjdziemy z tą jego plażową piłką na derby, to to na 100% będzie jego ostatni mecz na stanowisku trenera Wisły. Szczerze mówiąc ja bym go już jutro wywalił, nie ma sensu tego dalej ciągnąć z trenerem, który w ogóle nie widzi co się dzieje na boisku.

Jedyna gorsza rzeczą od dzisiejszej gry Wisła jest ten zacytowany post
Człowieku lodu na glowe
Ewentualnie bezpośredniego kontaktu ze ściana
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
sq
Senior Member

Stary 17.09.2021, 23:01
Guli ma jeden problem, Winni są wszyscy a nie on (kibice rywali, słaba jakość Wiślaków, sędziowie) Za porażkę wini piłkarzy a nie źle dobraną taktykę
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.09.2021, 23:11
Ciekaw jestem czy nasze wiecznie zadowolone elyty towarzyskie ze Świętym na czele zareagują po meczu czy będą dalej śmieszkowały na twitterku? Czy Rada Mędrców z tzw. socios zareaguje na porażkę czy będą tradycyjnie bronili?

Takie mecze jak ten są wyznacznikiem czy Wisła idzie dobrą czy złą drogą.

Trzeba przypomnieć, że te środowiska obiecały sukcesy w momencie przeganiania Bednarza i Cupiała, a Cupiała już nie ma dluuuuuugo, a sukcesów dalej brak.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 17.09.2021, 23:17
Ekstraklasa weryfikuje Gule negatywnie.
Gość będzie sie jej jeszcze uczył przynajmniej z pól roku.
Zła taktyka, złe dobory personalne i przywiązanie do nazwisk to główne zarzuty do trenera.

Lech to druzyna o potencjale sportowo-organizacyjno-finansowym kilka klas wyżej od nas.
Większe pieniądze - lepsi zawodnicy.

Czy moglismy powalczyc - oczywiscie ale lepszy piłkarsko Lech wyszedł dziś mega zmotywowany, a jezeli przeciwnik ktory ma więcej jakości dodatkowo więcej zapierdala to 5:0 jest normą.

Z trenerem Gula w tym roku bedziemy maks średniakiem (co jest progresem do lat minionych) a czy jest on tą osoba która wzniesie Wisłe na poziom(y) wyżej? Na dziś nie można udzielić tej odpowiedzi miejmy nadzieję że tak aczkolwiek ja mam wątpliwości.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 17.09.2021, 23:20
Tyle jesteś warty ile Twój ostatni mecz - mawiają

Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 18.09.2021 o godz. 00:08.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 17.09.2021, 23:24
Lepsze 5:0, niż 7:0. A tak serio to trzeba się postarać aby w ekstraklasie przegrać 5:0. Taki wynik pokazuje na jakie miejsce zaslugujemy na koniec sezonu. Znowu nadeszło sprowadzenie na ziemię.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 17.09.2021, 23:56
Szczerze to Wisła dostając w....... na camp nou z barcelona wykazała się wieksza wola walki, lepsza gra niż ta dzisiejsza druzynka na tle Lecha dzisiaj ten mecz wygladal właśnie tak, jakbyśmy grali z jakąś Barceloną,, smutne
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.09.2021, 00:06
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem czy nasze wiecznie zadowolone elyty towarzyskie ze Świętym na czele zareagują po meczu czy będą dalej śmieszkowały na twitterku? Czy Rada Mędrców z tzw. socios zareaguje na porażkę czy będą tradycyjnie bronili?

Takie mecze jak ten są wyznacznikiem czy Wisła idzie dobrą czy złą drogą.

Trzeba przypomnieć, że te środowiska obiecały sukcesy w momencie przeganiania Bednarza i Cupiała, a Cupiała już nie ma dluuuuuugo, a sukcesów dalej brak.
Kto niby oszołomie przegnał Cupiała? Cupiał przegnał sie sam przygłupie, bo wtedy tonął pod długami i nie miał kasy na zabawę w piłkę.

Czy ty masz coś z łbem? Pitolisz te swoje kocoboły zawsze jak jest porażka. Jak wygrana - to cie nie ma.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 18.09.2021, 00:06
Przecież z Legią wygraliśmy bo mieliśmy mega farta, obrona Częstochowy, a o meczu z Lechią lepiej nie wspominać. Nie wiem która to była minuta, ale gdzies na początku mieliśmy aut blisko pola karnego Leszka, a oni rozegrali to do naszego bramkarza, przy dużym pressingu przeciwnika odrazu się gubią. Różnica dzisiaj była spora zawodnicy za hajs vs szrot. Na Legię wyszliśmy mega nabici, a tutaj chyba faktycznie coś nie pyklo
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 18.09.2021, 00:43
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Szczerze to Wisła dostając w....... na camp nou z barcelona wykazała się wieksza wola walki, lepsza gra niż ta dzisiejsza druzynka na tle Lecha dzisiaj ten mecz wygladal właśnie tak, jakbyśmy grali z jakąś Barceloną,, smutne
Niestety statystyka strzałów celnych 11:0 mowi sama za siebie.
Jak Lech jest mocny to mam wrażenie, że nasi przegrali mentalnie mecz już przed w szatni.

Kieszek chyba się poczuł zbyt pewny miejsca w bramce. Bramka nr 1 to jest jakiś żart jego interwencja, karny wiadomo loteria, ale został ośmieszony jak dziecko.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 18.09.2021, 00:48
Mam deja vu. Piszę o pewnych kwestiach na okrągło. Jeszcze raz. Nasz klub chce grać "Krakowską piłkę". Sprowadza trenera, który pasuje do wizji. Wzmacnia drużynę, żeby zrealizować tę wizję. Jako, że ma ograniczone możliwości finansowe, kontraktuje zawodników, którzy radzą sobie z grą do przodu, ale niekoniecznie są asami defensywy, bo to kosztuje. Dopóki poprzeczka nie jest zawieszona wysoko, drużyna wygląda nieźle. Jeśli jest zawieszona wyżej, pojawiają się problemy... Mógłbym jeszcze tak długo, ale przeskoczę trochę dalej. Wisła, jeśli nie może realizować swojego planu, jest jednym z najłatwiejszych przeciwników w ekstraklasie. Wystarczy tylko nieźle przeszkadzać i czekać na okazję. Dzisiaj mieliśmy pecha, bo Lech nie tylko jest jedną z najlepiej przeszkadzających ekip, ale jednocześnie jedną z najlepiej atakujących. I tyle. Gramy o bezpieczny środek tabeli i nic więcej i chyba wiele osób o tym zapomniało?. Gula ma dużo czasu na rozwój drużyny, który nie ukrywajmy nie będzie możliwy bez kolejnych transferów w następnym okienku i następnym i następnym... Nie mam wątpliwości, że jeśli dane nam będzie za jego kadencji osiągnąć pudło, to nie z większością zawodników, którzy są dziś w klubie.

BTW wyczyn Lecha nie wydaje się niczym wyjątkowym, skoro nawet Termaika mogłaby strzelić nam z 5 bramek i to tylko w pierwszej połowie, gdyby miała tylko odrobinę lepszych piłkarzy.

Przed nami Pogoń Szczecin i podobne problemy. Choć być może nie stracimy aż tyle bramek, bo Pogoń ustępuje pod względem ofensywy Lechowi.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 18.09.2021, 05:44
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post

Myślę , że wygrałeś konkurs na najlepszy post roku Jedno 5-0 i już trener out , teraz czas na kogoś z PMS ,jest Jacek Zieliński jest Stokowiec, kogoś tam weźzmiemy, rozumiem emocje ,ale wywracać wszystko po 6 meczach bo dostali w cymbał ,nie no brawo kolego
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.09.2021, 06:29
Już widzę te lamenty po tym jak Gula ustawił by autobus i dostał jeden czy dwa do zera.Zaryzykował i to się nie opłaciło.Kliment na skrzydle to oczywiście błąd ale już nie rozumiem w czym by nam pomógł Żukow na boisku?Zwykle goni jak głupi i jak piłkę odbierze to zaraz ją straci.Yaw też słabo.Ogólnie to zauważyłem że jak mu wyjdzie pierwsza akcja w meczu to potem jest nie do zatrzymania i odwrotnie jak cos na początku s.......i to cały mecz jest słaby.Narzekali niektórzy na Raczkowskiego to ciekawe co powiedzą teraz o tym buraku z Warszawy który zawsze stara się być najważniejszym na boisku?
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 18.09.2021, 07:05
Guła zagrał zbyt odważnie i niestety ale dostał mocno w ryj. Taki mecz moze się zdarzyć każdemu trenerowi, zwłaszcza z innym stylem i mentalnościa organizacji gry. Nawet Skorża był zaskoczony wynikiem, wiec Gula moze być tym bardziej.
Mnie bardziej martwi lub będzie martwić, jeśli nie wyciągnie wniosków, bo to będzie oznaczać, że jest mniej elastyczny niż wszyscy myślą.
I druga rzecz, to przywiązanie do nazwisk. Z jednej strony nie robi zmian w celach statystycznych czyli od 80 min, ale tez z meczu na mecz gra zawodnikami którzy nie notują progresu na pozycji (Kliment, Skvarka).
I to jest wyłącznie jego odpowiedzialność.
Natomiast dla wszystkich którzy już chcą zwalniać Gule to niech włącza sobie na Netflixie jakaś pogodna komedie i spuszcza trochę ciśnienia z dupy. Może całkowitych slabiakow nie mamy, ale tez nie mamy zawodników za ktorych transfer płacimy tysiące czy miliony euro jak np. Lech. Dlatego jestesmy tu gdzie jestesmy i gramy jak gramy.
Raz będzie w trąbę, potem dwa do przodu, potem znowu w trąbę i tak do wiosny żeby się utrzymać.
Życzę więcej realizmu w ocenie co poniektórym.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 18.09.2021, 07:18
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Już widzę te lamenty po tym jak Gula ustawił by autobus i dostał jeden czy dwa do zera.Zaryzykował i to się nie opłaciło.Kliment na skrzydle to oczywiście błąd ale już nie rozumiem w czym by nam pomógł Żukow na boisku?Zwykle goni jak głupi i jak piłkę odbierze to zaraz ją straci.Yaw też słabo.Ogólnie to zauważyłem że jak mu wyjdzie pierwsza akcja w meczu to potem jest nie do zatrzymania i odwrotnie jak cos na początku s.......i to cały mecz jest słaby.Narzekali niektórzy na Raczkowskiego to ciekawe co powiedzą teraz o tym buraku z Warszawy który zawsze stara się być najważniejszym na boisku?
Nie mam pojecia jak normalnie gra nasz wczorajszy przeciwnik ale Gula nie przylozyl sie do rozpracowania go w ogole. Bo wyglada na to, ze nalezalo postawic autobus.
Pamietam taki mecz ze Slaskiem Wroclaw kiedy to my bylismi tzw Barcelona. Mysmy grali w pilke a Slask postawil autobus, zrobili dwie (!) kontry i skonczylo sie 2:0 dla nich.
Takze ten tego, Gula cienki Bolek, poki co.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.09.2021, 08:42
universe napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojecia jak normalnie gra nasz wczorajszy przeciwnik ale Gula nie przylozyl sie do rozpracowania go w ogole. Bo wyglada na to, ze nalezalo postawic autobus.
Pamietam taki mecz ze Slaskiem Wroclaw kiedy to my bylismi tzw Barcelona. Mysmy grali w pilke a Slask postawil autobus, zrobili dwie (!) kontry i skonczylo sie 2:0 dla nich.
Takze ten tego, Gula cienki Bolek, poki co.
Co to dało Śłąskowi w ogólnym rozrachunku ?Zagraliśmy 3 dobre mecze.Uzasadnione było myślenie że uda nam się postawić obecnie najlepszej drużynie w kraju grając swoją piłkę.Postawienie autobusu i tak niczego by nie gwarantowało bo zawsze może wpaść taka bramka jak ta pierwsza.Jeszcze w nie jednym meczu zapłacimy frycowe za grę jaką chcemy uskuteczniać.Wiadomo taka porażka boli jak to mawiał klasyk "jak drzazga w fiucie"Czy można było zagrać bardziej asekurancko?Zawsze.Czy to by gwarantowało dobry wynik?Nie ma żadnych gwarancji.Zważywszy na miejsce które zajmujemy można było sobie pozwolić na próbę czy z bardzo mocnym przeciwnikiem ten nasz sposób gry już się sprawdza czy jeszcze nie.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 18.09.2021, 09:15
Zobaczymy w następnym meczu jak to będzie wyglądało, bo jakoś Klimenta na skrzydle nie widzę. Skwaarka tez mało widoczny wiec kilka roszad by się przydało. Zreszta cała drużyna była mocno elektryczna ale to pewnie pokłosie szybkich gongów które wpadły do siatki i tych które pachniały golem a jakieś piętno odcisnęły. Już z Lechia było widać niezdecydowanie naszych obrońców czy już pójść czy jeszcze poczekać. Może drużyna potrzebuje więcej czasu bo widać pewne momenty zawahania gdzie piłkarz na początku chce doskoczyć a potem sie zatrzymuje. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Może zmiana taktyki i trener każe wyczekać a może niepewnością naszych obrońców. To czy powinnismy postawić autobus to sam nie wiem, bo załóżmy ze wtedy pyrom nic by nie wpadło a my byśmy mieli swoje okazje, to wtedy pojawiły by się głosy dlaczego nie wyszliśmy wyżej. Zagraliśmy bojaźliwie i takie tam. Na dziś nie mamy takiej jakości jak pyry a zagraliśmy o pełną pule.
Ponoć drużyny prowadzone przez Gule potrafiły czasami wysoko przegrywać. Tak czy inaczej w dłuższej perspektywie okaże się czy trener potrafi wyciągać wnioski.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 18.09.2021, 09:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Co to dało Śłąskowi w ogólnym rozrachunku
A co to ma do rzeczy? To byl tylko przyklad dostosowania taktyki do przeciwnika. Na granie "swojej" pilki caly czas moze pozwolic sobie naprawde baaaaardzo dobry zespol. Czy taki mamy, czy raczej mocno przecietny?

Podoba mi sie krakowska pilka i to jak! Jednak najbardziej podoba mi sie gra skrojona na miare przeciwnika i materialu, ktory sie ma. Oczywiscie kazdy moze sie pomylic co do skladu i taktyki ale dobry trener reaguje w trakcie meczu. Mam nadzieje, ze Gula takim sie jeszcze okaze i ze ten mecz wyjdzie nam mimo wszystko na dobre.
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów