The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 31 23,66%
osłabi 81 61,83%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,50%
Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2012, 12:42
River napisał(a):Wyświetl post
Pamietacie co bylo rok temu gdy przychodzil Nunez? Krążył tu taki filmik z wyczynami Nuneza, te przyspieszenie, dryblingi, technika, strzaly... Mial wciagac lige nosem Rzeczywistosc okazala sie mniej kolorowa wiec moze teraz tez bedzie odwrotnie - na filmiku Honduranin to drewno ale jak przyjdzie to okaze sie Messim Wiem, wiem, niemozliwe, w koncu to Bednarz go sciaga
większa szansa, że będzie jeszcze gorzej skoro już się tych filmików czepiamy
Dvalashvili się dobrze na filmikach prezentował i grał też nieźle. Podobnie statystyki za nim przemawiały, a tu nic moze te wystepy w juniorskich rep. jedynie
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 14.05.2012, 13:04
Niech lepiej pospieszą się z przedłużeniem umów z Pareiko, Jirsakiem i Sobolem bo jeszcze nam ich traktorzyści z Norwegii pod...dolą. To jakaś komedia z tym gościem z Hondurasu. Wygląda to tak jak kiedyś z Beto i Brazem, którzy zjawili się w Krakowie pierwszy okazał się niewypałem a drugi pojechał w świat i wylądował w Grecji wówczas.
Bednarz mówił, że wyciągnął wnioski z poprzedniej przygody w Wiśle - obawiam się, że wyciągnął ale te niewłaściwe.
Ze strony Kapki możemy liczyć na przybyszów z Bałkanów Jovianić, Bunoza etc... a Jacuś będzie sprowadzał "wielkie" talenty z Ameryki Łacińskiej, które pozostały niezauważalne dla nikogo poza wyżej wymienionymi asami wiślackiego wywiadu.
Pierwszą zmianą w Ekstraklasie powinna być zmiana nazwy na Ekstraklasa Amatorów - największych oczekiwań za darmo.
Tak poważnie to ten kolejny już z odgrzewanych projektów budowy - przepraszam - pierdo.....lenia o niej zakończy się w V lidze po ogłoszeniu upadłości Wisły ku mam nadzieję wielkiej radości lizaczy pupy Cupiała. Boże Ty widzisz i nie grzmisz.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 14.05.2012, 13:51
Mielismy serial z bramkarzem, mamy z napastnikiem.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.05.2012, 13:53
Mnie najbardziej ciekawi, kto jest menadżerem tego Honduranina - jeśli Peralta, lub agencja, w której ów działa, prawie wszystko będzie jasne.

Ludzie powiązani z Bednarzem, czy Kapką, znów muszą zacząć zarabiać prowizje na niechcianym nigdzie, lub wątpliwej jakości towarze.
Ostatnio edytowane przez Markus : 14.05.2012 o godz. 13:58.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 14.05.2012, 14:02
borys serial z bramkarzem trwa nadal jeśli plotki sie potwierdzą to Estończyk będzie numer1 a numer 2 i 3 to wielka niewiadoma. Zwłaszcza że z Wisłą negocjuje ws nowego kontraktu tylko Estończyk a 2 pozostałych powoli się żegna z Wisłą i to jeszcze w tym okienku
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.05.2012, 14:05
Jeśli to prawda, że Wisła kontraktuje jakiegoś ogórka z Hondurasu, to na grę w Wiśle zgłaszam się ja! Może techniki nie mam ale solidna kondycja jest. Jak ktoś coś gdzieś poda to a nuż wystawię nogę i wpadnie. No ludzie! Już lepiej jakiegoś króla strzelców rodzimej 3. ligi ściągnąć, niż jakiegoś patałacha z ligi, która ma poziom o połowe gorszy niż nasza.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.05.2012, 14:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej ciekawi, kto jest menadżerem tego Honduranina - jeśli Peralta, lub agencja, w której ów działa, prawie wszystko będzie jasne.

Ludzie powiązani z Bednarzem, czy Kapką, znów muszą zacząć zarabiać prowizje na niechcianym nigdzie, lub wątpliwej jakości towarze.
a ktoś go kontraktuje?
Przecież kolo wyraźnie mówi w wywiadzie, że idzie do Tromsoe i że to jest jego I opcja. Mimo tego ze Kraków jest bardziej interesujący ...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 14.05.2012, 14:24
emjot napisał(a):Wyświetl post
a ktoś go kontraktuje?
Przecież kolo wyraźnie mówi w wywiadzie, że idzie do Tromsoe i że to jest jego I opcja. Mimo tego ze Kraków jest bardziej interesujący ...
Chyba nie doczytales dzisiaj ze chlopak podobno leci do Krakowa...
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 14.05.2012, 14:26
Pozniej pisali ze juz znowu nie -> transfery wg. mediow ostatni news.
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 14.05.2012, 14:30
A czy przypadkiem ten ostatni news przetłumaczony, nie jest ze wczoraj ? Tak przynajmniej z daty wynika. Chyba najświeższy jest ten, że jednak przylatuje do Krakowa.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 14.05.2012, 14:34
W PS info bylo mocno rano wiec moze tez jest z wczoraj. Ja juz sie gubie Jest Jacek jest zabawa
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 14:37
Z tego co można wyczytać w internecie to inny zawodnik z Hondurasu ma trafić do Tromso niejaki Wilmer Crisanto.
Ja czekam kogo na boczną obronę sprowadzimy żebyśmy jeszcze nie musieli płakać po Lameyu czy Palijcu.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 14.05.2012, 14:41
Tez sie tego obawiam czy nasza przebudowa to nie bedzie kilku z ME + powroty z wypozyczen + Glowacki +Brozek, i pozegnania z Chavezem, Meliksonem.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 15:01
Bednarz stwierdził, że ma sporo pieniędzy do wydania w programie Liga + ekstra co wcześniej słyszeliśmy z jego ust na sławetnej konferencji. Pamiętam również, że mówił o tym, że Wisła będzie sprowadzała zawodników na dłuższe umowy - w tym kontekście wypożyczenie Beto number 2 i Diaza po raz kolejny świadczyć mogą że ani pieniędzy ani długich umów nie ma co się spodziewać, chyba że miał tu na myśli sytuację po sprzedaży Meliksona, Genkova i Chaveza. Trudno będzie pozyskać kogoś dobrego kiedy budżet placowy ma zostać ograniczony. Brożek za samo siedzenie na trybunach w Turcji czy Szkocji kasuje sumę kilkukrotnie większą od tej która mogą mu zaproponować - zresztą Brożka sprzedano bo psuł atmosferę i nie pracował na treningach to w duecie z Małecki może skończyć się tragicznie - pyskowanie i machanie rękami wrócą.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 14.05.2012, 15:13
Najgorzej sprawuje się u nas lewa obrona i będę o tym pisał do znudzenia, aż kogoś zakontraktują.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 14.05.2012, 15:16
z oficjalnej:

23-letni bramkarz AC Milan, Michał Miśkiewicz, przez najbliższe dni będzie testowany przez Wisłę Kraków

ciekawa sprawa przyznam

młody, krakowianin, mógłby się ogrywać przy Pareice
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 14.05.2012, 15:20
Panie, Panowie łysy nie jest na urlopie. On działa!! Czyli testujemy bramkarza odcinek 1
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...stach_w_wisle/
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 14.05.2012, 15:22
może wyglądać na to że jednak nie dogadamy się z Pareiko?
Odpowiedz cytując
mgła
Senior Member

Stary 14.05.2012, 15:22
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Panie, Panowie łysy nie jest na urlopie. On działa!! Czyli testujemy bramkarza odcinek 1
Już bez tej ironii... za Stana testowaliśmy też: Kozioła z Sandecji i Christoffera Matwiejewa.
Zobaczymy natomiast czy nie zacznie sie serial jak sie z Pareiką nie dogadaja
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 14.05.2012, 15:23
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Bednarz stwierdził, że ma sporo pieniędzy do wydania w programie Liga + ekstra co wcześniej słyszeliśmy z jego ust na sławetnej konferencji. Pamiętam również, że mówił o tym, że Wisła będzie sprowadzała zawodników na dłuższe umowy - w tym kontekście wypożyczenie Beto number 2 i Diaza po raz kolejny świadczyć mogą że ani pieniędzy ani długich umów nie ma co się spodziewać, chyba że miał tu na myśli sytuację po sprzedaży Meliksona, Genkova i Chaveza. Trudno będzie pozyskać kogoś dobrego kiedy budżet placowy ma zostać ograniczony. Brożek za samo siedzenie na trybunach w Turcji czy Szkocji kasuje sumę kilkukrotnie większą od tej która mogą mu zaproponować - zresztą Brożka sprzedano bo psuł atmosferę i nie pracował na treningach to w duecie z Małecki może skończyć się tragicznie - pyskowanie i machanie rękami wrócą.

"Sporo" jest subiektywne, w pierwotnej wersji bylo powiedziane "sporo jak na obecna sytuacje" juz troche gorzej brzmi.

Zatrzymanie Diaza rozumiem. Zawodnik na wiele pozycji a ze na wypozyczenie?, mam wymienic spora liczbe pilkarzy wiec dobrze to rozlozyc na powiedzmy 2 okna i jesli wartosc wypozyczenia Diaza znaczaco < niz zakup jego odpowiednika to ok.
Co do Quioto - jesli to nie poklosie wyjazdow Stana to jest to gosc z YT bo ani JB ani, nikt ze skautow sie tam nie zapuszczal.

Ponowne sprowadzenie Brozkow - pomylka.
Glowa - tak bo moze byc dla nas tym czym Zewlakow dla Legii - nikt nie moze zarzucic mu opierdalactwa czy machania rekami.

Bednarz wypowiadal sie ze nie potrzebujemy szkolenia ni bazy treningowej - tu brak mi slow zeby skomentowac a jedyne nasowajace groza banem.

Szkolenie mozna jeszcze zamortyzowac nieco aczkolwiek jak sie ma kapuche. Na szanse czekaja: Olkowski, Oleksy, Gajos, Maki, Rakowski, Makuszewski, Stepinski, Holota jeszcze nie drodzy(Poza Makuszewskim) a za kilka lat beda stanowic o sile ligi. Do tego Polacy.
Ale nie my bierzemy goscia z drugiej strony swiatawidzianego na filmie.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 14.05.2012, 15:23
Ktoś tu wspominał o serialu pt. testowanie bramkarzy - Bednarz nie mógł sobie darować braku kolejnego odcinka tej jakże wciągającej sagi http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...stach_w_wisle/.
Grunt to dobry humor - Jest Jacuś, jest zabawa.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 14.05.2012, 15:25
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
z oficjalnej:

23-letni bramkarz AC Milan, Michał Miśkiewicz, przez najbliższe dni będzie testowany przez Wisłę Kraków
ciekawa sprawa przyznam
To byłoby super... oczywiście o ile potrafi bronić co najmniej tak żeby być godnym zastępcą/następcą Pareiki. Wtedy możnaby z ulgą pożegnać 2 bramkarzy ekstraklasy Serbii 2009/2010...
Bo mam nadzieję, że to nie miałaby być rozszada w stylu - MJ - 1, Misiek - 2, Pareiko - out.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.05.2012 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.05.2012, 15:26
Akurat z tej informacji bym się nie śmiał. Bramkarz, który szlifował swoje umiejętności we Włoszech, w tym w Milanie, do tego Polak, to na pewno pozytywne zaskoczenie.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 14.05.2012, 15:27
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
z oficjalnej:

ciekawa sprawa przyznam

AC Milan brzmi dumnie tylko ze pozniej 3 liga Wloska a pozniej podziekowano na testach w Polonii Warszawa.
Czuje sie jakby Bednarz nie odchodzil, jak konczyl testowalismy bramkarzy teraz zaczai i... nadal testujemy.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 14.05.2012, 15:28
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Powinieneś napisać odcinek 1/30. Ciekaw jestem ile odcinków ma ten sezon pt. "poszukujemy kelnerów grających w piłkę". W pierwszym odcinku występuje Pan Michał!
JB: Panie Michale, co pan robił we Włoszech?
MM.: A wie Pan w Milanie to podawałem bidony, a w III i IV lidze włoskiej kosiłem trawę, fajna robota była!
JB: Ewidentnie ma coś wspólnego z piłką - trzeba przetestować!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 14.05.2012, 15:28
...
Ten typ tak ma Narazie spoko, 1 testowany wzbudza usmiech zobaczymy co bedzie przy 8 bramkarzu....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 14.05.2012, 15:29
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Akurat z tej informacji bym się nie śmiał. Bramkarz, który szlifował swoje umiejętności we Włoszech, w tym w Milanie, do tego Polak, to na pewno pozytywne zaskoczenie.
Szlifował hardo - w III-ligowym FC Südtirol-Alto Adige zagrał tylko jeden mecz, pewniakiem w bramce był jakiś miejscowy chłopina, w dodatku młodszy. Nie mam pojęcia, w czym mógłby być lepszy nawet od Jovanicia albo Kurty. Słynne Milanello to on musiał ostatni raz widzieć trzy lata temu.

No ale Polak, katolik, zrodzony z dziewicy w granicach Magicznego Krakowa - brać bez zastanowienia.

Epokę cyrku objazdowego Bednarz & Bailey uważam za (ponownie) otwartą.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 14.05.2012, 15:32
Ktoś tu wspominał o serialu pt. testowanie bramkarzy - Bednarz nie mógł sobie darować braku kolejnego odcinka tej jakże wciągającej sagi http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...stach_w_wisle/.
Grunt to dobry humor - Jest Jacuś, jest zabawa.

Ja .......e

No to odliczamy, już jest 1 na testach.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.05.2012, 15:33
no ....a zaczęło się testowanie łysego
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.05.2012, 15:38
2 lata temu Kupisz był na testach w Jagiellonii , czy żałują ? nie wydaje mi się

póki trenują w Krakowie , jak dla mnie mogą codziennie testować po 10 piłkarzy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów