The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2010, 09:17
No to sobie powymienialismy trenerow... Równie dobrze moglibyśmy pomarzyć o Mourinho i SAF'ie...
Ehh, nic nie poradzimy na to- możemy tylko czekać na wyniki (jeśli jakieś będą).
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Znowu wybrana tańsza opcja. Skoro Valcx będzie kosił sporo kasy, to zabrakło na klasowego trenera. Maskant na pewno jest lepszy od wszystkich polskich trenerów, ale czy będzie potrafił zapanować nad tym wiślackim chaosem?
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Cóż, nie mamy trenera tak klasowego, jak sobie życzyliśmy. Cholernie żałuję, że nie wyszło z Jimenezem. Myślałem, że nazwisko nowego trenera wstrząśnie gwiazdami, że będzie wzbudzać podziw i szacunek.

Co do Maaskanta- osiągnięcia trenerskie nie powalają, jednak pamiętajcie, że to człowiek nie wypaczony przez kontakty/pracę z polskimi piłkarzami. Dlatego zasługuje na kredyt zaufania.Oby tylko umiał wzbudzić dla siebie respekt w szatni.

Mam nadzieję, że nowa ,,holenderska Wisła" odniesie wiele sukcesów!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
czyli trener, jakiego racjonalnie myślący ludzie na tym forum się spodziewali...

Jimenez...
Dokładnie. Średniak ligi holenderskiej to nasza półka.
Ostatnio edytowane przez jova : 21.08.2010 o godz. 09:20.
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

I już zaczęły sie płacze;/ może to nie jest Jimenez ale mimo wszystko człowiek znający europejskie realia. Mam tylko nadzieję że sprawdzi się ten holenderski dyrektor który trenował PSV bo dobra współpraca trener-dyrektor sportowy jest bardzo potrzebna! Myślę, że to jest na pewno dużo lepszy trener niż każdy inny w Polsce i poza tym jest młody (?) i z ambicjami. Powodzenia, panie Trenerze!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Moze sie bedziecie smiac ale pierwszy raz słysze nazwisko tego trenera. Szok jest i to spory bo nikt sie tego nazwiska nie spodziewał. No niestety na nasze polskie realia to taki Petrescu i Jimenez to kosmos. Kazdy trener jest lepszy od Kulawika. Trzeba zaufac Basałajowi.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.08.2010 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Od: 10.2006

Tylko bardzo dobry trener, zażyczy sobie swojego sztabu szkoleniowego, pensji na poziomie mln euro, i z 10 mln na transfery Wyobrażasz sobie Wisłę wydającą 10 mln euro ?
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.08.2010, 09:18
w tamtym sezonie pokonal u siebie ajax psv i rode
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita

Od: 01.2010

Stary 21.08.2010, 09:19
Jak dla mnie,bardzo dobry wybór.Breda w lidze zalicza się zawsze do górnej połówki tabeli.Biorąc pod uwagę poziom piłki naszej do holenderskiej,trener spokojnie da rade.
Zapewne można się spodziewac jakiegoś realnego wzmocnienia drużyny,zawodnikiem z kraju "oranje".
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Nie chce być złym prorokiem, gość może jest zdolny, pełen ochoty do budowania dobrej drużyny, ale nie poradzi sobie w polskich realiach, z polskimi piłkarzami, prezesami itd. obym się mylił, życzę mu jak najlepiej.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
Duelo
Member

Od: 10.2007

Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Nie stac bo co Patrzysz Cupialowi do kieszeni ze takie wnioski wyciagasz? , Cupiala stac i to na bardzo dobrego trenera
Sam sobie przeczysz.

Jestem bardzo ciekawy jak to się potoczy dalej...
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 21.08.2010, 09:20
Wchodzę na forum i przeżywam szok. Macie młodego zdolnego trenera z zachodu, a tu płacz jakby zatrudnili Stefana Majewskiego.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

AYALA napisał(a):Wyświetl post
no to Wisła będzie grała jak Holandia futbol totalny mam nadzieje w niedługim czasie
koniecznie z Boguskim na szpicy - totalne drewno zapewne odnajdzie się w totalnym futbolu.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

panowie, a teraz każdy edutuje posta i pisze obok ile ma lat

brawa dla klubu za utrzymanie go w tajemnicy. Ciekawe czy faktycznie był opcją rezerwową, czy holenderski zaciąg był od razu negocjowany

Powodzenia Roberciei tylko pamietaj, że kilku naszych grajków jak się ich przyciśnie to będzie cytować Małeckiego pokątnie
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 21.08.2010, 09:21
A co do Jimeneza. Wg mnie to też byłby najlepszy wybór ale trzeba porównać jakich piłkarzy miał do dyspozycji a jakich miał nasz nowy trener w Bredzie, wieć może tak nie idealizujmy pana Jimeneza.
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.08.2010, 09:22
Bakero przychodząc do Polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.

Witam na pokładzie, trenerze!
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Stary 21.08.2010, 09:23
Trener młody, zdolny, ale może trochę brakować mu autorytetu do prowadzenia naszych kopaczy.
Odpowiedz cytując
Rasialdo
Senior Member

Od: 06.2006

Jest nowy trener i mam nadzieje że ogarnie nasz burdelik.Interesuje mnie na ile został podpisanyLogiczne byłoby minimum 2 lata:do końca tego sezonu żeby coś naszym wpoił i następny na normalna grę.
Tym co widzieli Jimeneza,Dana itd.życzę powodzenia,bo nie jesteśmy Kubanem czy Zenitem.Mierzmy siły na zamiary,a ten trener najwidoczniej to max na co nas teraz stać.
Powód: Już doczytałem 2 lata czyli nie jest źle:)
Ostatnio edytowane przez Rasialdo : 21.08.2010 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

pan_premier napisał(a):Wyświetl post
panowie, a teraz każdy edutuje posta i pisze obok ile ma lat

brawa dla klubu za utrzymanie go w tajemnicy. Ciekawe czy faktycznie był opcją rezerwową, czy holenderski zaciąg był od razu negocjowany

Powodzenia Roberciei tylko pamietaj, że kilku naszych grajków jak się ich przyciśnie to będzie cytować Małeckiego pokątnie
Dwoch Holendrow Maaskant + Stan Valckx to moze byc dobry prognostyk. A grajaca Wisła systemem 4-3-3 moze ciekawie wygladac.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.08.2010, 09:24
Hmm wygląda trochę na trenera-kumpla, a nie na trenera-kata. Ciekawe czy swój własny sztab będzie miał.
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita

Od: 07.2008

Stary 21.08.2010, 09:25
Trzeba dać mu czas na pokazanie co potrafi Razem z Valckxem to może być dobry duet.

Ciekawe jak będzie ze sztabem szkoleniowym, czy weźmie ze sobą swoich współpracowników jakiś...
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 21.08.2010, 09:25
Na pierwszy rzut oka Robert Maaskant prezentuje się nieźle. 11 lat doświadczenia w trenowaniu (jako główny szkoleniowiec) pierwszo- i drugoligowych drużyn holenderskich. Do tego dość młody, lat 41.

Ważne jest też to, że facet przychodzi do nas nie dlatego, że od 2 lat nie może znaleźć pracy. Jeszcze do wczoraj był trenerem NAC, pracował tam przez 2 lata. Klub ma spore kłopoty finansowe, więc na pewno była to okoliczność sprzyjająca by przyjść do nas.

Poza tym nic więcej powiedzieć się nie da. Trzeba czekać na komentarze ekspertów od ligi holenderskiej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
atut
Junior Member

Od: 04.2008

Stary 21.08.2010, 09:26. Maaskant
Ja bardziej kojarzę Maaskanta niż tego Jimeneza, w tamtym roku prowadził np. NAC w Lidze Europejskiej z dwumeczu z Polonią.

Swoją drogą ciekawe, że on chyba cały czas był trenerem NAC, wtądięc Wisła musiała go stamtąd wyciągnąć
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.08.2010, 09:26
Ja jestem zadowolony, sami pisalismy że pewnie bedzie jakiś 2 ligowiec niemiecki a taki poustawia piłkarzy.
A to ciekawe że wyciagneli go z Bredy. Przypominam jak Breda poradziła sobie z Polonia Warszawa 1 - 0 i 3 - 1. Powodzenia dla Pana Roberta.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.08.2010, 09:27
Dajcie facetowi kredyt zaufania! To nie jakiś Bobo, czy pocieszny dziadzio z Niemiec, jak wielu się obawiało!!!

Wspierajmy go do momentu gdy szczęśliwie, jak pisał Mistrz Słowacki ,,zjadaczów chleba w piłkarzy przerobi"
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.08.2010, 09:27
licze też że Holenderski duet (Valcx+Maaskant) wprowadzi w Wiśle holenderski system szkolenia młodzieży tak aby co roku 2-3 zdolnych wychowanków wchodziło do pierwszej jedenastki.
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.08.2010, 09:28
Bożydar Iwanow, spec od ligi holenderskiej, w wywiadzie dla OSI mówi, że to bardzo dobry wybór.Że potrafił zrobić z Bredy solidny zespół, a jego kolejnymi klubami miały być Feyenoord czy Ajax.Mniej więcej coś takiego powiedział Raczej nic nie przekręciłem
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.08.2010, 09:28
no i fajnie, mlody, zdolny, z bardzo silnej ligi.

A jebnac to sie powinni ci co liczyli na Jimeneza
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 21.08.2010, 09:29
wonski_enha napisał(a):Wyświetl post
bakero przychodząc do polonii też dla większości z nas był trenerskim no name'm. Przepracował z nimi 'wakacje' i teraz grają, aż miło.

Witam na pokładzie, trenerze!

podpisuję się pod tym :d:d:d
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 21.08.2010, 09:29
Forumowe płaczki mnie rozwalają... Wisła odpada z Azerami,a ci płaczą nad trenerem Bredy,że chaosu nie ogarnie. Wy się ogarnijcie.
W przeciwieństwie do Kapserczaka/Skorży/Kulawika facet od lat pracuje w normalnie działającej lidze.
Dobry pomysł. Powodzenia, panie Maaskant!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów