The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.03.2014, 19:17
wislak2119 napisał(a):Wyświetl post
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
A co mam zrobić ja z zakazem? Też mam odpuścić drugą zwrotkę hymnu?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 16.03.2014, 19:18
Ok. Tylko jak juz dzięki Tobie i podobnym Cupial zwolni bednarza to proszę Cię - odpuść sobie śpiewanie drugiej zwrotki hymnu.
W tamtym roku byłem na 10 wyjazdach,Ty byłeś? Bo jesli nie to również odpuść sobie tą zwrotkę, ok? Przecież tez jako wierny swojej drużynie mogłeś "przyjść" na jej mecz... Na takim poziomie chcesz dyskutować?
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Od: 05.2009

Stary 16.03.2014, 19:19
palikot napisał(a):Wyświetl post
A co mam zrobić ja z zakazem? Też mam odpuścić drugą zwrotkę hymnu?
Chyba logiczne jest ze skoro nie możesz to nie wejdziesz i Ciebie się nie tyczy to, co napisałem.
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Stary 16.03.2014, 19:21
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
W tamtym roku byłem na 10 wyjazdach,Ty byłeś? Bo jesli nie to również odpuść sobie tą zwrotkę, ok? Przecież tez jako wierny swojej drużynie mogłeś "przyjść" na jej mecz...
Zaczniemy się teraz licytować? Jak małe dzieci? Otóż nie. Nie mogłem być w zeszłym roku na 10 wyjazdach. Ale nie dlatego, że się obraziłem na KLUB.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 16.03.2014, 19:27
Zaczniemy się teraz licytować? Jak małe dzieci? Otóż nie. Nie mogłem być w zeszłym roku na 10 wyjazdach. Ale nie dlatego, że się obraziłem na KLUB.
Dobra masz swoje zdanie, ja mam swoje i widać ,że się nie dogadamy. Ty nie zrozumiesz fanatyka a ja nie zrozumiem Ciebie
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.03.2014, 19:31
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
My do kauflandu nie chodzimy, chyba, ze na derby. A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
Czytam ten temat i twoje w nim wypowiedzi to do napisania mam jedno: skoncz juz .......ic jak potluczony, bo masz klapy na oczach. Nie stac cie na obiektywna ocene?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.03.2014, 19:32
Dobrze się czujesz ? Ordnung a na trybunach race np. na Bayernie i to w ....LM w dodatku.
Firstly, Bayern Munich officials abolished away season tickets for European and German cup games following UEFA fines for the use of flares during the Champions League season 2012-13.

Those rare tickets are a common way to reward the Allesfahrer (meaning: fans who travel to every match) and spare them the trouble of sorting out their tickets. In return the Allesfahrer usually guarantees support away from home.

Secondly, a new system of entry to the two main home standing areas was introduced. Only fans with specific tickets to the two areas in the Sudkurve are now able to enter them.

Mysle ze jezeli cos zrobia w przyszlosci kary beda wieksze.
Plus nie wiemy jaki jest nadzor na SUDKURVE.

http://espnfc.com/news/story/_/id/15...tinues?cc=5739

Link torche starawy ale na szybkosci nie moglem nic innego znalezc.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.03.2014, 19:39
A prawdziwi kibice na stadion tym razem nie przyjdą.
A kto to jest prawdziwy kibic?
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
Ja jestem kibicem Wisły Krakow, nie Skwk, i imbecylow w dresach
,
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Stary 16.03.2014, 19:42
Dobra masz swoje zdanie, ja mam swoje i widać ,że się nie dogadamy. Ty nie zrozumiesz fanatyka a ja nie zrozumiem Ciebie
Fanatyk mówisz? Tak się składa ze kilku idzie na mecz, już z nimi rozmawiałem. I co, w Twoich oczach tracą ten status? Ale ok, to moj ostatni post, rzeczywiście nie ma sensu dalsza rozmowa. Zresztą co ja piknik mogę wiedzieć. W końcu karnety na C kupuje żeby walić zdjęcia na Facebooka.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 16.03.2014, 19:56
Fanatyk mówisz? Tak się składa ze kilku idzie na mecz, już z nimi rozmawiałem. I co, w Twoich oczach tracą ten status? Ale ok, to moj ostatni post, rzeczywiście nie ma sensu dalsza rozmowa. Zresztą co ja piknik mogę wiedzieć. W końcu karnety na C kupuje żeby walić zdjęcia na Facebooka.
Dla mnie Fanatyk to coś więcej niż 90 minut u siebie, sektor C...dla mnie już jakiś czas temu ten sektor przestał być fanatyczny a raczej lanserski, więcej zajawionych osób znalazł bym choćby nawet na jednym z narożników. To jest moje osobiste zdanie. Nie siedzimy w tym samym klimacie więc nie ma szans na zrozumienie
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 16.03.2014, 20:00
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Róbcie takie podziały jak PiS-uary którzy twierdza ze tylko oni są prawdziwymi Polakami
No to pewnie skoro się tak nazywasz, to za Wisłą masz już kupę wyjazdów przejechanych i dalej z grupą kiełbasiarzy (tym razem) udacie się na najbliższy wyjazd do Lubina aby ją dopingować,
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:02
Chyba logiczne jest ze skoro nie możesz to nie wejdziesz i Ciebie się nie tyczy to, co napisałem.
Nie widzę tu logiki. Przecież według ciebie wspieranie piłkarzy jest najważniejsze. Nic poza tym się nie liczy. Nie ważny są zasady: szacunek, lojalność, prawda, braterstwo, honor, dlatego czy ważny jest tam jakiś mało istotny powód jak zakaz?

"Wierny swojej drużynie znów przyjdę na jej mecz i dam się łysemu chujowi robić w balona też..."

P.s Nikt się na klub nie obraża. Jak klub traktuje cię jak szmatę, to masz wybór: Bądź szmatą, lub nie bądź. My wybieramy jednak tą drugą opcję
Ci ci dalej dają się oszukiwać panu B i lubią to życzę miłego pobytu na stadionie.

"Nawet jeśli przegrywasz, to musi krótko trwać, a łysy ci pokaże jak o kibica "dbać""
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.03.2014 o godz. 20:06.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Stary 16.03.2014, 20:04
Dla mnie Fanatyk to coś więcej niż 90 minut u siebie, sektor C...dla mnie już jakiś czas temu ten sektor przestał być fanatyczny a raczej lanserski, więcej zajawionych osób znalazł bym choćby nawet na jednym z narożników. To jest moje osobiste zdanie. Nie siedzimy w tym samym klimacie więc nie ma szans na zrozumienie
Zgadzam się, lansu jest pełno, randki na meczu te sprawy. Co do fanatyzmu tez się zgadzam i nie mam siebie za takiego. Ale to nie powód żeby o osobach które w piątek przyjdą zedrzec gardło mówić że nie są prawdziwymi kibicami. A co poniektórzy tak tutaj robią.
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Stary 16.03.2014, 20:08
Nie widzę tu logiki. Przecież według ciebie wspieranie piłkarzy jest najważniejsze. Nic poza tym się nie liczy. Nie ważny są zasady: szacunek, lojalność, prawda, braterstwo, honor, dlatego czy ważny jest tam jakiś mało istotny powód jak zakaz?

"Wierny swojej drużynie znów przyjdę na jej mecz i dam się łysemu chujowi robić w balona też..."

P.s Nikt się na klub nie obraża. Jak klub traktuje cię jak szmatę, to masz wybór: Bądź szmatą, lub nie bądź. My wybieramy jednak tą drugą opcję
Ci ci dalej dają się oszukiwać panu B i lubią to życzę miłego pobytu na stadionie.
Po pierwsze nie manipuluj tym co napisałem. Po drugie Klub to nie Bednarz i nigdy tak nie będzie. Wiec ochłon trochę. A po trzecie to takie parodiowanie hymnu to sobie możesz wiesz gdzie uskuteczniac.
Odpowiedz cytując
Co za typ
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.03.2014, 20:16
nie to ze chodze w dresach ale zycze Ci zeby kiedys Twoje dzieci chodzi w dresach i zebys do nich wolal imbecylu
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.03.2014, 20:18
Myślę, że za imbecylów w dresach ktoś mógłby Ci pieprznąć porządnego liścia na ochłodę - siedzisz sobie w Anglii, z tego co czytam nie masz pojęcia ani o SKWK ani o kibicach, którzy dostali zakaz a do pieprzenia głupot jesteś pierwszy.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 16.03.2014, 20:18
Beka, beka, beka : "ci co przyjdą na mecz nie są prawdziwymi kibicami"

Walnij się w czoło. Co następne? Kto nie śpiewa pdw, o człowieku, o małpie albo jeszcze nie lata z maczetą nie jest prawdziwym kibicem?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:19
Po pierwsze nie manipuluj tym co napisałem. Po drugie Klub to nie Bednarz i nigdy tak nie będzie. Wiec ochłon trochę. A po trzecie to takie parodiowanie hymnu to sobie możesz wiesz gdzie uskuteczniac.
Nie no zaraz zaraz. Ja rozumiem. Punkt twojego widzenia wychodzi z innego systemu wartości które wyznajesz w przeciwieństwie do mnie. To proste.
Pytanie: Co lubisz na meczu? Lubisz stać? Zawsze zajmujesz miejsce zgodne z biletem? Lubisz krzyknąć "$%^^"? Dobra mało istotne, powiem tak:
Przykład może trywialny i oderwany od rzeczywistości, ale pokazujący pewien mechanizm: proszę potraktować to bardziej metaforycznie:
Jeśli zakażą ci oddychać na meczu pod groźbą zakazu, lub po przekroczeniu bramy stadionu na powitanie dostaniesz pałą przez plery, to też będziesz twierdził, że Wisła to nie Bednarz i nigdy tak nie będzie?

II zwrotka hymnu ma charakter głębszego przesłania, mówi o wierności i pozytywnej zaciętości. Ktoś kto akurat z różnych powodów(np. poczucia poszanowania własnej godności i honoru i innych ważnych spraw) nie może przyjść na mecz, to nie znaczy że nie jest wiernym kibicem.

P.s Wisła to nie stadion piłkarze, mecze, i materialne wartości, tylko raczej to co ma w pewnym miejscu od mostka w lewo, przynajmniej tak mi się wydaje...

Widocznie dla ciebie niektóre wartości huja znaczą. Dlatego idziesz. Trudno twój wybór, ja go nie kwestionuje. Jacy kibice taki klub. Pamiętaj tylko, że pan B. to może nie jest Wisła, ale gra tobą i mną, gra nami wszystkimi. Skłóca nas z premedytacją, eskaluje konflikt i sam rzucił nam wszystkim wyzwanie wypowiadając się w wywiadach, że chce się pozbyć tych niewygodnych jemu ze stadionu. Ty jesteś dla niego wygodny. On ciebie chce. Więc idź i pokaż mu, że może na ciebie liczyć...
Ostatnio edytowane przez palikot : 16.03.2014 o godz. 20:24.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.03.2014, 20:19
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
W Angli czy Niemczech sie to udalo jasne ze zajelo to pare ladnych lat ale to co tam jest na trybunach to wlasnie to co powinno byc na normalnym Europejskim stadionie.
Szczerze mowiac to nikt nie probowal walczyc z fanatykami zawsze byla jakas proba dialogu.

Osobiscie nie rozumiem jak mozna byc tak krotkowzrocznym zeby nie widziec tego ze jesli:
a) Wisla SSA (czyli Bednarz) ma poparcie Cupiala, rady nadzorczej
b) Wisla SSA postawila sprawe jasno i zamierza w tych postanowieniach i dzialaniach wytrzymac rok czy dwa

to:

c) zadna grupa kibicowska nie ma najmniejszych szans wygrac tego sporu.

Jezeli to ma byc dlugotrwala walka a nie blitzkrieg to w ogolnym rozrachunku wygra ten kto ma pieniadze, poparcie mediow, poparcie wladzy etc.

Jezeli Bednarzowi (czy innemu prezesowi w innym klubie) uda sie zapelnic stadion bez "KIBOLI" to organizacje takie jak SKWK i im podobne zostana zmarginalizowane i wtedyi dialog bedzie sie zaczynal i konczyl na tym co chce klub.

Podsumowujac moim zdaniem jezeli klub jest przygotowany na poniesienie kosztow to niestety SKWK strzela sobie samoboja o ktorego rozmiarach jeszcze nie zdaje sobie sprawy.
Przecież wy jesteście na straconej i przegranej pozycji tylko jeszcze tego nie wiecie, za to macie baardzo krótką pamięć

Żydy was roz.......ą! a na mecze bedziecie jezdzic taksówkami z szalikami w majtkach.

Co z tego że na stadionie bedziecie mieć "bezpiecznie" jak wy nawet na ten stadion nie dojedziecie. Parchy wam na to nie pozwolą, nawet jak wszystkim judaszom wydacie zakazy...to i tak was zmontują.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 16.03.2014 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:25
Zgadzam się, lansu jest pełno, randki na meczu te sprawy. Co do fanatyzmu tez się zgadzam i nie mam siebie za takiego. Ale to nie powód żeby o osobach które w piątek przyjdą zedrzec gardło mówić że nie są prawdziwymi kibicami. A co poniektórzy tak tutaj robią.
Jak idziecie na stadion to na prawdę uważajcie na to co mówicie, krzyczycie itp. bo milicji piana z gęby leci ze wściekłości co można było zaobserwować choćby przy okazji piątkowej euroligi i mogą ładować mandatami na lewo i prawo. W końcu dostali na to pozwolenie i za rzuconą "kvrwę" po zmarnowaniu setki przez Brożka można się spodziewać konsekwencji, być może nawet zakazu stadionowego. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać na Zawiszy, do czego się posuną ci co mają nas chronić przed złem bo coś czuję,że mogą łajzy znów czymś "mądrym" zaskoczyć. Na pewno będą chcieli się wykazać w swoim pojebanym stylu. Byle było można o ich "sukcesie" napisać w poniedziałkowym wydaniu gazety krakowskiej lub dziennika polskiego
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 20:32.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:32
Jak idziecie na stadion to na prawdę uważajcie na to co mówicie, krzyczycie itp. bo milicji piana z gęby leci ze wściekłości co można było zaobserwować choćby przy okazji piątkowej euroligi i mogą ładować mandatami na lewo i prawo. W końcu dostali na to pozwolenie i za rzuconą "kvrwę" po zmarnowaniu setki przez Brożka można się spodziewać konsekwencji, być może nawet zakazu stadionowego. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądać na Zawiszy, do czego się posuną ci co mają nas chronić przed złem bo coś czuję,że mogą łajzy znów czymś "mądrym" zaskoczyć. Na pewno będą chcieli się wykazać w swoim pojebanym stylu
sektora E nie ruszą. Nie łódź się. Polityczna zagrywka. Bednarz ma tam większe poparcie i nie pozwoli, żeby nastawić ludzi z tego sektora przeciw sobie.
glupi on nie jest jak ci się wydaje.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.03.2014, 20:34
forthy napisał(a):Wyświetl post

Walnij się w czoło. Co następne? Kto nie śpiewa pdw, o człowieku, o małpie albo jeszcze nie lata z maczetą nie jest prawdziwym kibicem?
Ktoś Ci karze takie rzeczy śpiewać? Nie? To po .... za przeproszeniem bredzisz?

Zapytaj się lepiej tych kilkuset osób, za co dostały zakazy? Ja na mecz nie przyjdę, bo solidaryzuje się z nimi - wielu z nich to moi znajomi, z niektórymi znam się od wielu lat (i z Reymonta i z wyjazdów). Gdyby Was - "pikników" - potraktowano w podobny sposób również wyraziłbym swój sprzeciw odpuszczając mecze. Bo podobno tworzymy wiślacką rodzinę, o czym tacy jak Ty coraz częściej zapominają. Chcecie - idźcie na ten mecz, nikt Wam przecież nie broni. Nie dziwcie się jednak potem, że podział na trybunach będzie coraz większy. A przez takie zachowania będzie, bo pokazujecie, że innych macie w dupie.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:39
sektora E nie ruszą. Nie łódź się. Polityczna zagrywka. Bednarz ma tam większe poparcie i nie pozwoli, żeby nastawić ludzi z tego sektora przeciw sobie.
glupi on nie jest jak ci się wydaje.
Czyli znów przyjdą do restauracji? W sumie nie zdziwię się. serek.c2 trafiłeś w samo sedno sprawy !
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:46
forthy napisał(a):Wyświetl post

Do Lubina zapewne jedziesz dpingować Wisłę, wielki kibicu ?
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.03.2014, 20:51
Do Lubina zapewne jedziesz dpingować Wisłę, wielki kibicu ?

Jestem ciekawy ilu tych najwierniejszych pikników pojedzie na wyjazd do Lubina?

Łysych nie bedzie,bandziorów,sharksów,ultrasów,bojówkarzy,dre sów,faszystów to nic tylko jechać
Panowie mobilizować się
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 16.03.2014, 20:57
Ci najgłośniej szczekający na forum, oburzajacy się , ze nazywa się ich kiełbasiarzami pokaża teraz co potrafią. Najbliższy wyjazd do Lubina. Pokażą swoją kibicowską moc . Wyjazd to już nie pierd...e na internecie.
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Stary 16.03.2014, 21:05
Nie no zaraz zaraz. Ja rozumiem. Punkt twojego widzenia wychodzi z innego systemu wartości które wyznajesz w przeciwieństwie do mnie. To proste.
Pytanie: Co lubisz na meczu? Lubisz stać? Zawsze zajmujesz miejsce zgodne z biletem? Lubisz krzyknąć "$%^^"? Dobra mało istotne, powiem tak:
Przykład może trywialny i oderwany od rzeczywistości, ale pokazujący pewien mechanizm: proszę potraktować to bardziej metaforycznie:
Jeśli zakażą ci oddychać na meczu pod groźbą zakazu, lub po przekroczeniu bramy stadionu na powitanie dostaniesz pałą przez plery, to też będziesz twierdził, że Wisła to nie Bednarz i nigdy tak nie będzie?

II zwrotka hymnu ma charakter głębszego przesłania, mówi o wierności i pozytywnej zaciętości. Ktoś kto akurat z różnych powodów(np. poczucia poszanowania własnej godności i honoru i innych ważnych spraw) nie może przyjść na mecz, to nie znaczy że nie jest wiernym kibicem.

P.s Wisła to nie stadion piłkarze, mecze, i materialne wartości, tylko raczej to co ma w pewnym miejscu od mostka w lewo, przynajmniej tak mi się wydaje...

Widocznie dla ciebie niektóre wartości huja znaczą. Dlatego idziesz. Trudno twój wybór, ja go nie kwestionuje. Jacy kibice taki klub. Pamiętaj tylko, że pan B. to może nie jest Wisła, ale gra tobą i mną, gra nami wszystkimi. Skłóca nas z premedytacją, eskaluje konflikt i sam rzucił nam wszystkim wyzwanie wypowiadając się w wywiadach, że chce się pozbyć tych niewygodnych jemu ze stadionu. Ty jesteś dla niego wygodny. On ciebie chce. Więc idź i pokaż mu, że może na ciebie liczyć...

Starałem się do tej pory wymieniać poglądy w miarę kulturalnie. Z "jaro1985r" się udało, mimo że jak widać powyżej zdania mamy zupełnie odmienne. Ale w tym momencie nie będę sobie pozwalał na takie obrażanie z Twoje strony. Nie masz pojęcia jakim systemem wartości się kieruję, gówno o mnie wiesz. Jedyne co wiesz to że jestem ułomnym (według Ciebie) kibicem, bo daje się w Twoim mniemaniu mamić bednarzowi. Nie będę się zachowywał inaczej niż do tej pory na stadionie. Jak dostanę pałą, to oddam. A jak dostanę zakaz to trudno. Zdania nie zmienię. Idę dla Klubu, nie dla Bednarza. Nie zgadzam się z tym co robi ten łysy przybłęda. Od początku jego istnienia w tym Klubie uważam, że jego osoba tutaj to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli mówisz mi o systemie wartości to najpierw sprawdź, jaki ma Twój idol z nicku. Nie bój się, nie pokaże mu, że może na mnie liczyć. Pokaże Wiśle, że może na mnie liczyć, tak jak pokazywałem to do tej pory. Z konsekwencjami tego też się pogodzę i jestem ich świadomy. Na koniec, polecam się zapisać na przyspieszony kurs ortografii, bo próbując mnie obrazić użyłeś słowa z błędem, którego nie popełniają dzieci z podstawówki. Interpretacja drugiej zwrotki hymnu też jest indywidualna dla każdego kibica, więc nie wciskaj mi na siłę swojej. Pozdrawiam normalnych - zarówno idących na mecz, jak i z wiadomych względów odpuszczających.
Ostatnio edytowane przez wislak2119 : 16.03.2014 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.03.2014, 21:05
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Przecież wy jesteście na straconej i przegranej pozycji tylko jeszcze tego nie wiecie, za to macie baardzo krótką pamięć

Żydy was roz.......ą! a na mecze bedziecie jezdzic taksówkami z szalikami w majtkach.

Co z tego że na stadionie bedziecie mieć "bezpiecznie" jak wy nawet na ten stadion nie dojedziecie. Parchy wam na to nie pozwolą, nawet jak wszystkim judaszom wydacie zakazy...to i tak was zmontują.
Prędzej niż żydy to wy się za to weźmiecie, żeby udowodnić, że frekwencja padnie. Tak było w Warszawie i tak będzie wkrótce w Krakowie.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 16.03.2014, 21:13
Starałem się do tej pory wymieniać poglądy w miarę kulturalnie. Z "jaro1985r" się udało, mimo że jak widać powyżej zdania mamy zupełnie odmienne. Ale w tym momencie nie będę sobie pozwalał na takie obrażanie z Twoje strony. Nie masz pojęcia jakim systemem wartości się kieruję, gówno o mnie wiesz. Jedyne co wiesz to że jestem ułomnym (według Ciebie) kibicem, bo daje się w Twoim mniemaniu mamić bednarzowi. Nie będę się zachowywał inaczej niż do tej pory na stadionie. Jak dostanę pałą, to oddam. A jak dostanę zakaz to trudno. Zdania nie zmienię. Idę dla Klubu, nie dla Bednarza. Nie zgadzam się z tym co robi ten łysy przybłęda. Od początku jego istnienia w tym Klubie uważam, że jego osoba tutaj to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli mówisz mi o systemie wartości to najpierw sprawdź, jaki ma Twój idol z nicku. Nie bój się, nie pokaże mu, że może na mnie liczyć. Pokaże Wiśle, że może na mnie liczyć, tak jak pokazywałem to do tej pory. Z konsekwencjami tego też się pogodzę i jestem ich świadomy. Na koniec, polecam się zapisać na przyspieszony kurs ortografii, bo próbując mnie obrazić użyłeś słowa z błędem, którego nie popełniają dzieci z podstawówki. Interpretacja drugiej zwrotki hymnu też jest indywidualna dla każdego kibica, więc nie wciskaj mi na siłę swojej. Pozdrawiam normalnych - zarówno idących na mecz, jak i z wiadomych względów odpuszczających.
Naprawdę wzruszające, zadam jedno pytanie: Do Lubina oczywiście jedziesz dopingować Wisłę, jak zawsze ?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 16.03.2014, 21:16
Najgorsze w tym konflikcie, to właśnie podział kibiców.
Niestety dalej nie dostałem też odpowiedzi, od niektórych tutaj osób o co dalej im chodzi skoro "debile, dresy, chuligani, bandyci itp." nie będą na stadionie ? Wyżej ktoś napisał, że szanuje tych co przyjdą jak i tych co nie mają ochoty. Pojawiają się również głosy co zyskamy tym, że nie przyjdziemy, a ja mam odwrotne pytanie co zyskamy tym iż się pojawimy ? Taka sytuacja będzie prawie oznaczała, to samo co przed konfliktem.
Pamiętajcie uj z wynikami i płaczem, że kopacze nie mają wsparcia. Największa tragedia, to wzajemne wyzywanie się i widoczny podział, ale to już chyba taka mentalność Polaków, że nie potrafią trzymać się razem, tylko jeden drugiemu by najchętniej jeszcze dokopał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów