The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.10.2009, 19:17. [12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Po nieskutecznym meczu z Piastem teraz przyjdzie pora zmierzyć się w lidze z Koroną, która przegrała co prawda z Legią, ale na wyjeździe dostając 2 czerwienie przy stanie 3;1 i potrafili strzelić bramkę. Wcześniej jeszcze wyjazd do Bytova mam nadzieje rekreacyjny w ramach RPP, ale lekceważyć ich na pewno nie można. Z Koroną o pkt. będzie ciężko przez 2 aspekty:
1. grają u siebie
2. Będą chcieli się odkuć za porażkę z Legią
Myślę więc, że skromne 2:1 dla naszych może być zadowalającym nas wynikiem.
Pozostałem mecze 12 kolejki:

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 31 października, sobota godz. 18:30
Zagłębie Lubin - Polonia Bytom 29 października, czwartek godz. 20:00
Cracovia - GKS Bełchatów 30 października, sobota godz. 17:45 w Sosnowcu
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski 31 października, sobota godz. 13:45
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 31 października, sobota godz. 18:30
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 31 października, sobota godz. 16:00 we Wronkach
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 30 października, piątek godz. 20:00
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Waldi69
Senior Member

Stary 24.10.2009, 19:49
Dobra są trzy punkty, teraz nie może być inaczej jak następne trzy punkty z koroną....
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 24.10.2009, 20:05
ciekaw jestem postawy Nikoli w tym meczu. Może być ostro.

z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.

jako że jestem ze świętokrzyskiego mam nadzieję na solidne złojenie scyzorów
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 24.10.2009, 20:35
Podobnie jak prze meczem z Amiką, remis biorę w ciemno. W Kielcach jeszcze nie wygraliśmy, gra nam się tam delikatnie mówiąc nie najlepiej, a w obecnej formie Wiślaków nie mogę sobie jakoś wyobrazić 3 pkt u scyzoryków.

Przede wszystkim, jak Proud napisał, wyłączyć Ediego - to ich mózg i serce.
the end
Odpowiedz cytując
WislakP
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.10.2009, 23:11
A ja mając w perspektywie kolejkę 13 i to że sędziowie się "mylą" remisu bym nie brał.

To wyjazd, ale mamy bliżej niż do "domu" (Sosnowca)
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 24.10.2009, 23:14
jedno w tym meczu jest pewne - żółć (oo, chyba jedyne słowo z altem nonstop ;P) dla Głowy i Juniora
Odpowiedz cytując
Bik
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.10.2009, 09:22
Może by tak Małecki zagrał na prawej pomocy pojedynki z szalonym Nicolą byłyby ozdobą meczu a może krewki serb by wyleciał szybko z boiska. Tak czy siak dobry mecz będzie w piątek
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.10.2009, 11:38
Korona ma słaby skład, powinniśmy ten mecz wygrać. Korona przede wszystkim ma bardzo słabą defensywę, Nikola może ma dobry odbiór, ale głupio kilka razy tracił piłki. To już nie ten zespół sprzed kilku lat.
Każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo, będzie niespodzianką.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.10.2009, 11:48
Będzie normalny stadion, więc może naszym się udzieli atmosfera meczu. I będą chcieli trochę pobiegać.
..
Odpowiedz cytując
merphy
Member

Od: 11.2002

Stary 25.10.2009, 11:52
Proud napisał(a):Wyświetl post
z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję.
trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego.
Również wydaje mi się że Wilk i Gajtkowski dostali po 4 żółtej kartce w sezonie, więc jeśli mam rację Korona zagra bez tej trójki.
Odpowiedz cytując
pawlos33
Member

Od: 01.2009

Stary 25.10.2009, 11:59
A nie wiecie jakie kursy są na żółtą dla Głowackiego u bukmacherów?
Odpowiedz cytując
mateuszFCOlkusz
Member

Od: 11.2007

Stary 25.10.2009, 12:14
Wie ktoś jak poszła sprzedaż biletów poszły wszystkie 770
co do wyniku to obstawiam 1-2

Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 25.10.2009, 16:56
Korona, tak jak i my we wtorek o 12 gra w PP. Jadą bliżej - bo do Ząbek, ale przeciwnik napewno silniejszy. Mam nadzieję, że sie porządnie tam nabiegają, może jakas dogrywka się szykuje. Musimy zagrac lepiej niz wczoraj i zgarnac pewne 3 punkty, zwlaszcza, ze Scyzory w meczu z nami graja bez 3 wykartkowanych zawodnikow.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Stary 26.10.2009, 12:46
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Korona, tak jak i my we wtorek o 12 gra w PP. Jadą bliżej - bo do Ząbek, ale przeciwnik napewno silniejszy. Mam nadzieję, że sie porządnie tam nabiegają, może jakas dogrywka się szykuje. Musimy zagrac lepiej niz wczoraj i zgarnac pewne 3 punkty, zwlaszcza, ze Scyzory w meczu z nami graja bez 3 wykartkowanych zawodnikow.
A nie o 13 tak jak my? Napewno dobrze by było aby była dokrywka i nawet karne. Ja jednak uważam, że należałoby się zatrzymać w Świętokrzyskim już po meczu nawet w Sandomierzu
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 28.10.2009, 23:08. Walka z czasem o zdrowie Pawełka
Pawełek wczoraj nie trenował i nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na zajęcia dzisiaj, a co za tym idzie, pojechać z drużyną do Kielc. To duża strata, bowiem zastępujący tego zawodnika Ilje Cebanu nie do końca spisuje się na miarę oczekiwań. Owszem w trzech meczach, w których wystąpił do tej pory, nie zawalił ani jednej bramki (puścił zresztą tylko jednego gola), ale kilka razy grał dość niepewnie. Tak piszą w "Krakowskiej" i chyba mają rację. Pawełek jest, jaki jest, ale byłoby lepiej, żeby to on bronił w Kielcach.

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...elka,id,t.html
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 28.10.2009, 23:15
Ja bym chcial zobaczyc druzyne ktora z zebem atakuje przeciwnika.

Korona oslabiona ,ale zawsze u siebie pod presja kibicow napewno bedzie chciala chocby zremisowac.
My musimy sie nastawic na twardą wymiane ciosow ,i poprawic zmore -skutecznosc.

Mecze w Kielcach zawsze byly ciekawe-napewno i tak samo bedzie w piatek

No i trzeba bedzie sie nastawic ze 70% dopingu scyzorow to bedą wrzuty na nas...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 29.10.2009, 09:25
farben napisał(a):Wyświetl post
Pawełek wczoraj nie trenował i nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na zajęcia dzisiaj, a co za tym idzie, pojechać z drużyną do Kielc. To duża strata, bowiem zastępujący tego zawodnika Ilje Cebanu nie do końca spisuje się na miarę oczekiwań. Owszem w trzech meczach, w których wystąpił do tej pory, nie zawalił ani jednej bramki (puścił zresztą tylko jednego gola), ale kilka razy grał dość niepewnie. Tak piszą w "Krakowskiej" i chyba mają rację. Pawełek jest, jaki jest, ale byłoby lepiej, żeby to on bronił w Kielcach.

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...elka,id,t.html
Pawełek łapał bardzo dobry poziom,szkoda. Natomiast co do Cebeanu, wychodzą grzechy Skorży. Ilie gra nie pewnie,bo był mało wpuszczany, więc siłą rzeczy musi trochę minąć zanim złapie odpowiedni rytm. Nie ma co na niego narzekać. Trzeba go było wpuszczać jak Mariusz fatalnie grał. NO ale do tego potrzebne są cojones, w ogóle jakiś warsztat.

Co do Korony, punkt będzie dobrym rezultatem, zwycięstwo zaskoczeniem. Choć nie nie możliwe.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.10.2009, 09:52
jest duże prawdopodobieństwo, że powtórzy się sytuacja z Wronek i meczu z Amiką:
Wisła zagra, jak zwykle, otwartę piłkę, Korona także, sytuacje beda przenosily się z jednego pola karnego na drugier naszym "zabraknie skuteczności", bo gra okaze się ładna dla oka.
Mam nadzieję, na wymęczone 1:1, a z 0:1 będę szczęśliwy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 29.10.2009, 10:00
Cierzniak – Kuzera (77’ Sobolewski), Markiewicz, Hernani, Mijailović – Kiełb, Vuković, Wilk, Edson (81’ Kal) – Gajtkowski, Edi (87’ Zganiacz)

Panowie, tak ostatnio wyszła Korona na mecz z Legią...czy jest to skład rzucający na kolana? dla mnie bardziej niż przeciętny. Do tego wytłuszczeni zawodnicy z nami nie zagrają. Jeśli będziemy liczyć na remis z takimi kopaczami, to nie mamy co marzyć o dobrej grze w pucharach.

liczę, że na ładnym stadionie naszym grajkom będzie się chiało biegać i wygramy przekonująco.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 29.10.2009, 10:14
Motyka zastosuje od początku meczu presing i to pewnie tez na naszej połowie ,ale wiadomo nie da się grać presingiem przez cały mecz.
Jak zagramy cierpliwie (tz. bez wybijanek na "pałę" z obrony)kombinacyjnie piłką , nie statycznie ,powinniśmy bez problemu przywieść zwycięstwo.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
andys
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 29.10.2009, 11:12
Jeśli kupiony za ok. 400 tys. euro Słoweniec usiądzie na ławie, to na skrzydłach Wisły w meczu w Kielcach wystąpią Wojciech Łobodziński i Piotr Ćwielong.To wiadomość z Ekstraklasa Wirtualna Polska.Jeśli to prawda z Łobodzińskim to Boże miej nas w opiece.
Powód: Za reklamę się płaci:P
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.10.2009 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 29.10.2009, 13:42
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22065
Z Gargułą i Boguskim w meczowej kadrze - dobry znak i powiem jestem pozytywnie zaskoczony tym, że Boguski znalazł się na ławce. Pewnie na jakieś fajerwerki z jego strony nie ma co liczyć, powiem nawet że nie wejdzie w ogóle, ale cieszy ten powrót.
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 29.10.2009, 13:57
mój skład na Koronę:

Cebanu

Pi. Brożek - Głowacki - Marcelo - Alwarez

Garguła - Jirsak - Kirm - Ćwielong

Małecki - Boguski
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 29.10.2009, 13:58
pysio napisał(a):Wyświetl post
mój skład na Koronę:

Cebanu

Małecki - Boguski
Idź się lepiej wyspać.

P.S. Miało Cię już nie być na forum przecież :-(
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 29.10.2009, 16:51
kristos napisał(a):Wyświetl post
Motyka zastosuje od początku meczu presing i to pewnie tez na naszej połowie ,ale wiadomo nie da się grać presingiem przez cały mecz.
Jak zagramy cierpliwie (tz. bez wybijanek na "pałę" z obrony)kombinacyjnie piłką , nie statycznie ,powinniśmy bez problemu przywieść zwycięstwo.

Dokladnie.

Korona rzuci sie na nas napewno od poczatku,grunt to wtedy bedzie nic nie stracic zeby nie bylo czego odrabiac

Niech sie chlopaki wyszumią przez pierwsze pol godzinki a potem trzeba bedzie pokazac im miejsce w szeregu

Boguski widze jest w 18-tce.I choc watpie zeby zagral,to jest juz dobry znak przed Legią i Cracovią
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 29.10.2009, 19:01
pysio napisał(a):Wyświetl post
mój skład na Koronę:
Cebanu
Małecki - Boguski
Taaak ...
Brakuje mi jeszcze Singlara, Gołosia, Piotra Brożka, Pawełka .. i będzie Wisła Hospital Foodball Team
Nie wiem czy wiesz że Garguła i Boguski nie grali ponad pół roku ..
Może jednak dajmy im szansę spokojniej wejść w drużynę.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Macintosh
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 29.10.2009, 19:41
– Spędziłem w Krakowie ponad trzy lata i dobrze mi się tam grało. Wszyscy mnie pytają, czy będę chciał coś udowodnić w przyszłym meczu. Więc odpowiadam - nie, nie mam nic do udowodnienia! Bo co ja mogę udowodnić?

Mijailovic dał głos. http://cksport.pl/korona/wiadomosci,...ienia,431.html

A swoje jeszcze Kuzerka dodał. "Jeśli chodzi o moja osobę, to mam paru osobom coś do udowodnienia i na pewno będę się starał pokazać, że potrafię grać w piłkę. Uważam, że niektórzy za wcześnie mnie skreślili." tekst z tego samego portalu
pozdrawiam
Macintosh

hattrick.pl - gdy wszyscy wyjeżdżają, ktoś musi pracować...
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 29.10.2009, 22:40
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień - byle nam tylko kogoś nie połamał.A już bardziej poważnie - ten mecz to będzie niezły test.Korona powinna zagrać w miarę odważnie i twardo więc ciekaw jestem czy damy poszaleć rywalowi , czy też od 1 minuty to my będziemy mieć inicjatywę.

Ogólnie jeden z ważniejszych meczów tej rundy i przewiduje że prowizorka nie przejdzie więc wypadało by w końcu zagrać dobrze
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Plastman
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 29.10.2009, 23:07
Liczę, że po tym meczu obaj trenerzy będą zadowoleni. Trener Wisły, bo wygra jego drużyna, trener Korony, bo wygra jego ukochany klub.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 30.10.2009, 08:10
http://www.youtube.com/watch?v=a-Qnv...c-HM-fresh+div

Kochają nas--bez 2óch zdań. WISŁA przez małe 'w'=wielKi Kompleks.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów