The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.07.2008, 16:01. Skorża byłym menedżerem Wisły
Nie wiecie czy trener Skorża ma jakiegoś emaila ,chciałbym mu wysłać parę wiadomości ,informacji .
---

Motywacja bez granic - Nikodem Marszałek (AUDIO)

Autor poradnika "Motywacja bez granic", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od ponad 6 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich liderów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

http://rapidshare.com/fil...obook.part1.rar
http://rapidshare.com/fil...obook.part2.rar
Ostatnio edytowane przez jachting : 08.07.2008 o godz. 08:47.
grosz
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 11.07.2008, 22:12
Skorza pewnie wyleci najpózniej w grudniu. wystarczy ze podwinie sie noga w lidze, dwa trzy mecze przegrane, jakis remis, przy kilku kontuzjach, dojdzie odpadniecie z pucharów, i Skorza bedzie szukał pracy, a te prezesy beda piastowac swoje funkcje... Niema co liczyc ze drugi raz sie powtórzy ze ZIeńczuk zagra sezon w którym natrzaska tyle bramek, kiedys musa przyjsc porazki, oby skorza tego nie przelapcil posada.
bulbasek
Member

Od: 03.2008

Stary 22.07.2008, 22:27
Trenerze, chwalą pana, i to jak, oj kadzidełko się zajarało
Cytat:
Trener Skorża jest cudotwórcą

Obserwując w miniony weekend dwumecz piłkarskiej drużyny Wisły zaczynam wierzyć w zwycięstwo mistrza Polski z Beitarem Jerozolima i to nie tylko dlatego, że krakowski zespół grał w piłkę z Liverpoolem i Legią, a izraelski wolał potyczki na pięści z Partizanem Belgrad.

Trener Maciej Skorża po raz kolejny udowadnia, że jest bardzo zdolnym szkoleniowcem i potrafi zbudować coś z niczego. U niego w drużynie nawet Krzysztof Mączyński robi, co do niego należy. Ten 21-letni piłkarz miał być wypożyczony do Śląska Wrocław, ale trener beniaminka ekstraklasy Ryszard Tarasiewicz uznał, że jest za słaby i zawodnik wrócił pod Wawel. W spotkaniu o Superpuchar z Legią Warszawa ten pomocnik nie był gorszy od reprezentanta Polski Rogera Guerreiro, za którego stołeczny klub żąda 4,5 miliona euro! Tymczasem Mączyński miał być do stolicy Dolnego Śląska wypożyczony za darmo i gdzie tu logika?

Podobnie ma się sprawa z napastnikiem Grzegorzem Kmiecikiem. Od tygodni słyszę, że ten piłkarz szuka klubu, bo dla mistrza Polski jest za słaby. Po kilku rozmowach ze Skorżą uwierzył w siebie. W spotkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim strzelił bramkę, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy EURO 2008. Później co prawda robił wszystko, żeby sędzia Tomasz Mikulski wyrzucił go z boiska (w efekcie dostał tylko żółtą kartkę), ale jak Skorża jeszcze raz z nim poważnie z nim porozmawia, może mieć z niego sporo pożytku.

Szkoleniowiec mistrza Polski ma kłopoty kadrowe, dlatego korzysta z rezerw, ale ma też piłkarzy, którzy zrobią dla niego wiele. Jak inaczej wytłumaczyć poświęcenie brazylijskiego obrońcy Białej Gwiazdy Clebera, który w sobotę zagrał w Szwajcarii 75 minut przeciwko Liverpoolowi, a w niedzielę 90 minut walczył z Legią. Niektórzy polscy piłkarze po takim dwumeczu dochodziliby do siebie przed dwa tygodnie, ale nie Cleber. Ten 34-latek ma zdrowie jak koń i dla trenera Macieja Skorży będzie walczył do upadłego.

Mam nadzieję, że wartość swojego szkoleniowca dostrzeże również właściciel krakowskiego klubu Bogusław Cupiał i w ostatniej chwili wzmocni drużynę. Wtedy na pewno Cleber nie musiałby grać dzień po dniu w wyczerpujących spotkaniach, a Skorża wprowadzi polski zespół do Ligi Mistrzów. Gdy to zrobi, rozwiąże jeszcze jeden problem. Chyba już nikt nie będzie się zastanawiał, kto ma być w przyszłości następcą Leo Beenhakkera.

Krzysztof Świercz, ze sports.pl
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.07.2008, 20:35
Skorża:
Cytat:
- Jesteśmy mocno zdeterminowani by w tym sezonie osiągnąć sukces. Mistrzostwo Polski i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów - takie cele stawiam przed sobą, ale myślę że cała szatnia tego chce. Biorąc pod uwagę całe nasze przygotowania, to bardzo optymistycznie podchodzimy do tego sezonu. Wykonaliśmy swą pracę bardzo rzetelnie, jestem z niej zadowolony i z formy drużyny.
Serce rośnie czytając takie słowa.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.07.2008, 10:05
we wczorajszym Super Expresie jest kilka zdań o żonie Macieja Skorży Justynie .Małżonka trenera Wisły mówi że nie interesuje sie futbolem.Studiowała rehabilitacje,ale dla męża zrezygnowała z kariery medycznej.
To Ona wybrała dla rodziny mieszkanie w Krakowie,pilnuje też budowy domu w Radomiu.Maja dwóch synów;Adama i Łukasza.
nocnygrzes
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 02.08.2008, 07:54
Skorża trenerem Wisły na zawsze
Wisła fans
devios
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 02.08.2008, 08:26
Mam nadzieję, że go nie wywalą, choćby faktycznie przegrał z Beitarem, lub odpadł z eliminacji do UEFA bo przegranej z Barcą, jakby w lidze zajął trzecie miejsce... Nie wywalajcie Skorży. 1906% poparcia dla trenera!

AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.08.2008, 12:29
devios napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że go nie wywalą, choćby faktycznie przegrał z Beitarem, lub odpadł z eliminacji do UEFA bo przegranej z Barcą, jakby w lidze zajął trzecie miejsce... Nie wywalajcie Skorży. 1906% poparcia dla trenera!
znajac porywczość Prezesa i jego dotychczasowe ruchy to wszytskiego mozna sie niestety spodziewać.
Mecz w Jerozolimie pokazał jak Wisła jest dobrze poukładana przez niego taktycznie jednak indywidualne błedy zaważyły na niekorzystnym wyniku
treneiro
Member

Od: 07.2008

Stary 07.08.2008, 13:45
Gratulacje dla trenera Skorży za znakomite przygotowanie i świetne ustawienie zespołu we wczorajszym meczu ( Junior Diaz na środku obrony - strzał w dziesiątkę ) mimo sporych problemów kadrowych, a przede wszystkim - za znaczną poprawę jakości w grze oraz wyeliminowanie większości błędów w tak krótkim czasie.

Teraz czeka znacznie trudniejsze pucharowe zadanie, czyli przygotowanie zespołu do meczu z Barceloną na "lotnisku" Camp Nou i mam nadzieję, że trener obmyśli taktykę pozwalającą na nawiązanie równorzędnej walki z o wiele silniejszym przeciwnikiem.
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.08.2008, 13:51
szacun panie trenerze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
arti
Guest

Stary 07.08.2008, 18:38
Dziękuję Panie Trenerze! Mam nadzieję, że zostanie Pan naszym Fergusonem albo Guy Roux
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.08.2008, 18:41
no trener to nam sie udal i jakby nie bylo to zdecydowanie najlepszy transfer jak Bednarz nam zafundowal.
Teraz pileczka jest po stronie wlasciciela by zapewnic mu chociazby minimum tego co chce
94 - Allah Akbar!!
QBAS
Senior Member

Stary 08.08.2008, 05:51
Trener znowu potwierdził swoją klasę. Tak trzymać Pani Maćku!
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.08.2008, 18:42
Przesunięcie Diaza na środek obrony iście Salomonowe. To się nawet graczom FM'a nie śniło, że Kostarykanin może tam grać. Ba! Ale jak grać! lepiej niz na swojej naturalnej pozycji.

A z Barcą to nie oszukujmy się - nawet Man U murował na CN bramkę. Można było może przegrać niżej, tylko co by to dało? Rezultat był przesądzony już po losowaniu
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.08.2008 o godz. 18:45.
..
Mel
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 26.08.2008, 22:33
Dziękuję, panie Maćku, za to co Pan zrobił z tą drużyną. Rada Nadzorcza i Bednarz nie robią nic by wzmocnić Wisłę, a Pan i tak wyciąga z tej ekipy 200% formy. Jedyna nadzieja jaką mam na ten sezon to, że nawet z krótką ławką będzie Pan jakimś cudem w stanie zrobić z tej ekipy silną drużynę poprzez zaskakująco trafne roszady w składzie - tak jak dzisiaj z Barcą. Szacunek.
fanTS1906
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 26.08.2008, 22:41
Dla mnie najwiekszy wygrany tego meczu. Tak ustawic druzyne mimo tylu brakow i jeszcze pokonac tak silny zespol w najlepszych europejskich rozgrywkach. WIELKI SZACUNEK !!!
robert1980
Member

Od: 11.2007

Stary 26.08.2008, 23:00
Maciej jesteś Wielki
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.08.2008, 23:01
Panie Maćku, wiem że Pan to przeczyta. Dziękujemy!
arti
Guest

Stary 27.08.2008, 06:38
Bardzo dziękuję Panie Macieju i życzę kolejnych sukcesów!!
szark
Member

Od: 02.2008

Stary 27.08.2008, 06:52
Jak by to powiedział Mirek Szymkowiak "Szacuneczek"
emjot
Senior Member

Stary 27.08.2008, 08:45
Szacuneczek panie TRENERZE
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 27.08.2008, 16:11
Maciej Skorża. I wszystko jasne
Cytat:
Miało być o reprezentacji i powołaniach Leo Beenhakkera. Logicznych i jak najbardziej koniecznych. Są ci piłkarze, których wymagała potrzeba chwili. I tyle. Szerzej - jutro. Teraz parę zdań o wielkim sukcesie Wisły.

Z Barceloną nie wygrywa się, co dzień. Nieważne, w jakich okolicznościach, nieważne - jak umotywowany był rywal i o czym myślał więcej: o niedzielnym meczu z Numancią czy o ganiających za piłką jak szaleni wiślakach.

Guardiola obiecał, że Wisły nie zlekceważy. Słowa dotrzymał. Piłkarze? Ich sprawa, ale jutro w Madrycie na pewno będą się śmiali z Barcy.

Ale nie o Barcelonie chcę napisać. Wisła zagrała znakomicie, Baszczyński był najlepszy, choć - jak każdy nie uniknął pomyłek, do których nikt nie zmusza lepiej niż Barca. Chwała Cleberowi, Brożkom, Diazowi i wszystkim.

Ale to, co mnie najbardziej ucieszyło to... skandowanie kibiców Wisły. Minutę przed końcem cały stadion huczał: "Maciek!!!! Skorża!!!! Maciek!!!! Skorża!!!". Należało się trenerowi. Ten aplauz, docenienie zasług. W mieście, gdzie publiczność jest wybredna, gdzie najbardziej docenia swoich. A jednak... Zespół był pozbawiony serca (Cantoro) i płuc (Sobolewski). A Skorża tchnął ducha, świetnie ustawił i zmobilizował Wisłę. Grał razem z nią - widzieliśmy, jak przeżywał mecz on, jak reagował Guardiola.

I Skorża przeszedł do historii. Dla mnie trener z Radomia - to on, a nie kto inny, będzie następcą Beenhakkera. Na razie, mam nadzieję ostatecznie, przekonał do siebie wszystkich w Krakowie. A to już dużo.
Więcej w konfrontacji z Barceloną, jako trener Wisły, nie osiągnąłby nikt.

Blog Roberta Błońskiego
www.historiawisly.pl
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 27.08.2008, 16:14
Jeżeli Skorża będzie tak dobrze prowadził Wisłę to cała drużyna będzie na internationall level . Przykład, wczorajszy mecz z Barcą.
Bóg, Honor i Wisła!
tragez88
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 27.08.2008, 20:16
Już dzis można mówić o nim, że jest najwybitniejszym trenerem Wisły Kraków. Nei dlatego, że ograł Barce, nei dlatego, że pisze tak tragez88 ale dlatego, że z przeciętnych zawodników (Diaz, Kowalski, Singlar itd) potrafi wykrzesać to co najlepsze, a przy niesprzyjających okolicznościach (olewiste podejście RN do transferów) nie płacze, nie żali się na cały świat tylko walczy. Szacunek Panie Skorża!!!
Wesoła_Tsw
Member

Od: 03.2008

Stary 27.08.2008, 20:32
Racja Tragez88 Skorża jest kapitalny jest zadowolony ze zwyciest a po porażkach nie płacze tylko wyciaga wnioski oby tak dalej
jachting
Senior Member

Stary 27.08.2008, 20:56
On ma dobre podstawy trenerskie,wypracowane zasady i podejście .
I co najważniejsze cały czas się rozwija,wykorzystuje okoliczności (zwróciliście uwagę że Maciek zawsze prowadzi dyskusje z trenerami przeciwnika? - on wie co robi ) i prze do przodu,prawdopodobnie cały czas wyznacza sobie jakieś cele .

Tregez88 nie zgadzam się tylko że Diaz jest przeciętny , mi przynajmniej od początku się podobał ,choć na pewno Skorża miał na niego wpływ i dołożył tam swoją cegiełkę .
Co do pozostałej dwójki,ciężko mi ocenić ich potencjał,choć sam Singlar mówi że zagrał mecz życia .
W każdym razie ta maszyna pracuje naprawdę dobrze .
Ostatnio edytowane przez jachting : 27.08.2008 o godz. 20:59.
Deever
Senior Member

Stary 27.08.2008, 21:06
Dopóki pan Maciej jest trenerem Wisły, jestem o nią spokojny. Oczywiście żaden trener, nawet najlepszy (a do tych właśnie się nasz coach zalicza) nie gwarantuje samych zwycięstw, ale osoba pana Maćka na stanowisku trenerskim gwarantuje, że poniżej pewnego poziomu nie zejdziemy.

Aż mi głupio, bo do żadnego trenera Wisły, jakiego pamiętam, nie czułem aż takiej sympatii, i nie miałem aż takiego zaufania. Marzy mi się, żeby Nadprezes zmądrzał, i zaproponował panu Maćkowi nowy, lukratywny kontrakt i dał mu komfort pracy.

Skorża wiślackim Fergusonem! Oto moje hasło.

Żeby jeszcze była szansa na jego realizację...

Ps. Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszam Pana, Panie Maćku, że w chwili, w której przychodził Pan do Wisły, zupełnie w Pana nie wierzyłem.
Ostatnio edytowane przez Deever : 27.08.2008 o godz. 21:08.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 28.08.2008, 05:13
Ja Deever czulem i nadal czuje ale przeszla mi juz gorycz i tak jak Ty sadze, ze Maciej Skorza to byl strzal w dziesiatke.Mniej mi sie chce wierzyc ze bedzie z nami choc tyle co Kasper bo hieny dopadna go przy kazdej nadazajacej sie okazji - narazie takiej nie bylo , ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie i pojawia sie ciezkie momenty.To jest tylko kwestia czasu.
Z mojej strony - I trust you Maciej , niezaleznie od tego czy wszystko bedzie szlo tak jak to sobie wymazylismy, czy nie.
Jak wiadomo kto jest kto, poznaje sie w chwilach nieciekawych.
94 - Allah Akbar!!
kristos
Senior Member

Stary 28.08.2008, 10:24
Osobiście jestem zawiedziony ustawieniem Wisły(gra jednym napastnikiem) wolałbym bardziej otwarty i ofensywny futbol.
No cóż ,jak na razie to ustawienie się sprawdza i nie ma co wybrzydzać.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 28.08.2008, 10:25
Zgadnijcie za jakiego trenera musimy najbardziej trzymac kciuki?
Za..... Benhauera!

Bo jak mu się noga powinie i poleci, to nam leśnie dziadki z PZPN wyciagną Skorże na trenera reprezentacji i będzie kicha....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów