The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.03.2009, 14:41
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Doskonaly pomysl !
Tylko przedyskutujcie jakoś to we własnym gronie jak to ogarnąć ,bo inaczej to powstanie pytań 'tysiąc pińset'
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 25.03.2009, 14:47
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5563

ladowac tu
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 25.03.2009, 14:51
niech najlepiej redakcja wislakrakow.com przeprowadzi obszerny wywiad z T. Frankowskim i po sprawie, bo tak to będzie jedna wielka komedia.

W ogóle nie wiem o co tyle szumu odszedł i już. może załuje może nie
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 25.03.2009, 15:01
zim zum napisał(a):Wyświetl post
niech najlepiej redakcja wislakrakow.com przeprowadzi obszerny wywiad z T. Frankowskim i po sprawie, bo tak to będzie jedna wielka komedia.

W ogóle nie wiem o co tyle szumu odszedł i już. może załuje może nie
Ta propozycja już padła ode mnie, jednak została zadeptana ;]
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.03.2009, 16:12
Hej, rzeczywiście coś tam luźno przebąkiwał Incognito2192 o tym, że najlepiej dla całej sprawy by było, gdyby ktoś (jakiekolwiek media) zrobiły wywiad z Frankowskim, w którym wyjaśniłby on wszystkie niejasności. Chyba 17 marca (w googlach mi przez przypadek wynalazło). Ale wtedy nikt nie wierzył, że Frankowski może pojawić się na forum i pragnąć wyjaśnić te sprawy.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 25.03.2009, 18:19
Ale to normalnie nienormalne że on siedzi przy laptopie i czeka az kibice zadadza mu pytanie. Ale to ejst on i tyle. To chcialem wam przekazac . Przynajmiej bedzie zakonczony temat o nim
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 25.03.2009, 21:28
Cytat:
Nie będzie spotkania w/s Frankowkiego!

Informujemy, że piątkowe spotkanie w/s Tomasza Frankowskiego nie odbędzie się.

Za wprowadzaenie w błąd wczorajszą informacją przepraszamy!
źródło: SKWK
Ostatnio edytowane przez element : 26.03.2009 o godz. 07:34.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 25.03.2009, 21:34
Heh, fakty ze strony ze SKWK w sprawie Frankowskiego? Juz to widze...

Dajcie se siana wszyscy juz lepiej...
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 25.03.2009, 23:56
Sorry ,ale czy organizując spotkanie w Jamie nie próbujecie przypadkiem uwiarygodnić jakichś kolejnych planowanych mądrości typu "płótno o Judaszu" ? . Zbliża się mecz z Jagą , można będzie Franka znowu łajnem obrzucić (niby w imieniu kibiców) . Czemu i komu to ma służyć?
Są jakieś nowe fakty w temacie Franka? To czemu nie ujawnicie ich na forum. Znowu jakieś plotki , mity ,spekulacje?
Chętnie przyjdę do Jamy .

A może będzie na spotkaniu ktoś kompetentny?
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.03.2009, 00:15
Nooo patrzcie, wystarczy że Franiu napisał "nie, nie uciekłem" i wszyscy "Wooowww, ale on jest wspaniały, a Ci durnie z SKWK go oskarżają.". Dobrze, że sądy nie opierają się tylko na zdaniu oskarżonego przy wydawaniu wyroków, bo co by było jakby gwałciciel powiedział "nieee, ja nie zgwałciłem. Ta dziewczyna jakieś bzdury wymyśla. "
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 26.03.2009, 05:48
na spotkaniu Skwk pojawi się Franek?
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 26.03.2009, 06:22
Nie zwróciłeś uwagi, że dla większości wcale nie musiał mówić wiele, żeby rozumieli jego decyzje i , choć z żalem, się z nimi godzili.
Jak jednak ktoś uparł się pozostać w gronie "durniów" (jak to ładnie określiłeś) to już jego sprawa.
Tobie Franek wydałby się wiarygodny gdyby się przyznał do Twojej wersji wydarzeń, tak jak według ludzi skupionych wokół autora kompromitującej szmaty o judaszu, kibic to tylko ten co Franka nienawidzi.
Jak widać nie trzeba być ślepym i głuchym, żeby nie widzieć i nie słyszeć.
Trudno. I tacy są kibicami Wisły, w mniejszości na szczęście.
Odpowiedz cytując
Gal_anonim
Junior Member

Stary 26.03.2009, 07:15
Franek, powiem krótko ... Szacunek
Wisła najlepsza jest !!!!
Odpowiedz cytując
latarnik
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.03.2009, 07:42
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
na spotkaniu Skwk pojawi się Franek?
Nie bedzie piatkowego spotkania ws Frankowskiego
WISŁA KRAKÓW

Odpowiedz cytując
Pastor777
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 26.03.2009, 07:47
Tomaszu - bez względu na to, jak rozwinie się ten temat - wiedz, że dla niektórych byłeś i jesteś ikoną naszego klubu. Szkoda, że Twój powrót do ekstraklasy odbywa się Białymstoku, mimo to mam nadzieję, że swoją przyszłość zwiąrzesz z Krakowem (słyszałem coś o szkółce piłkarskiej?). Powodzenia w dalszej części sezonu.
Odpowiedz cytując
wislak1987
Junior Member

Od: 12.2008

Stary 26.03.2009, 08:19. 100% Szacunek
Dla mnie franek bedzie już zawsze gwiazdą naszej Wisły a prawo do odejścia ma kazdy piłkarz i my kibice powinniśmy to uszanować dlatego ja panie Tomku szanuję tą decyzje, mimo odejścia w dość trudnym okresie po odpadnięciu z upragnionej LM choć było tak blisko, i pamiętam co pan zrobił dla Wisły i nawet podczas meczów juz teraz przeciwko Wiśle w barwach jagi lub innego klubu dla pana brawa od kibica Wisełki z Rzeszowa pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Golissimo
Junior Member

Od: 03.2009

Stary 26.03.2009, 08:29
nie miałem głowy czytać uważnie wszystkie posty w tym temacie, ale wnioskuję, że pytania, oskarżenia i zarzuty pojawiały się ciągle te same. mam nadzieję Franuś, że się jeszcze zalogujesz i przeczytasz to co napiszę. wg mnie zarzuty, które się pojawiają wobec Ciebie nie są pisane przez prawdziwych kibiców. to odejście wcale nie było w momencie, kiedy w klubie się źle działo. wiem, atmosfera po meczu z pao musiała być fatalna. ale ja, jak każdy prawdziwy kibic nie patrzyłem na to, jak na ucieczkę, jak na zdradę, jak na porzucenie nas w trudnym momencie. wiedziałem co się święci w Twojej głowie. grałeś tak długo, a nic z tego nie wyszło, pierwszy raz była taka szansa, a skończyło się jak zwykle. to na pewno spowodowało rezygnację. to pokazuje, jak wiele znaczy psychika. nie mam Ci za złe odejścia, bo żaden piłkarz nie może być niewolnikiem swojego klubu.grając po tym ciosie z pao, jaki otrzymaliśmy od sędziego angola, pewnie brakowałoby już polotu, przebojowości, tej wiary. bo mistrz to było coś, co już Wisełki nie cieszyło aż tak. każdy się spodziewał LM w Krakowie. Skoro nie potrafiliśmy awansować z PAO, to z kim? wiara po prostu upadła, upadł duch. to było widać w późniejszych meczach w tym sezonie, ponadto kalendarz został ułożony typowo pod Legię, więc skutki jakie były, pamiętamy. Ja Ci Panie Tomku niczego nie mam za złe. mogę Ci jedynie podziękować, za tyle lat, które włożyłeś w grę w Wiśle, za te wszystkie bramki, które strzeliłeś. na zawsze pozostaniesz moim ulubionym piłkarzem, gdziekolwiek byś nie grał, nawet, gdyby to był Lech czy w Legia, zawsze będę się cieszył z Twoich bramek. Swoją drogą, nie zapomniałeś. dalej wiesz, jak to się robi) ta bramka z Legią- marzenie. absolutny fenomen. darłem się jak szalony, gdy strzeliłeś, okazuje się, że nawet grając dla innego klubu, nie dla Wisły dajesz swymi golami tyle radości. nawet, gdy przyjedziesz na Reymonta, to choćbyś strzelił nam hat-tricka, będę sięcieszył z tych bramek. Jesteś moim ulubionym piłkarzem. chciałbym, byś wrócił kiedyś na Reymonta i znowu strzelał dla nas...
Odpowiedz cytując
al1906
Junior Member

Od: 11.2006

Stary 26.03.2009, 08:32
Wybaczać rzecz ludzka.. Myślę że powinniśmy zakopać topór wojenny. Każdemu zdarza się popełniać błędy. Zdarzyło się i Frankowi. Na meczu nie musimy skandować Jego nazwiska ale nie musimy też gwizdać i prowadzić nagonki.. Myślę że tak będzie najlepiej..
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 26.03.2009, 08:33
Panie Frankowski sposób w jaki Pan pożegnał się z Wisłą Kraków świadczy tylko o braku profesjonalizmu , charakteru i niedojrzałości emocjonalnej... To ,że był Pan w złym stanie psychicznym po porażce w żaden sposób nie uzasadnia takiej brudnej zagrywki jak wymuszanie transferu na bezradnych działaczach i trenerze , którzy chcieli Panu pójść na rękę , mając wzgląd na Pana zasługi. Prawda jest taka ,że wina również leży po stronie klubu i amatorszczyzny jakiej hołduje. Żaden poważny prezes by się nie zgodził na taki szantaż.
Z Wisły odchodziło wielu znakomitych i kluczowych zawodników Żurawski , Błaszczykowski, Szymkowiak. Oni mogli tego dokonać w sposób cywilizowany a tylko Pan z tych najwybitniejszych i najlepszych pokazał brak klasy i niedorzeczną argumentację. Dlaczego Pan przed eliminacjami do Ligi Mistrzów nie powiedział "Dziękuję. Co mogłem zrobić dobrego to zrobiłem wyjeżdżam pracować zagranicą". Pan tymczasem czekał nie wiadomo na co ,z perspektywy czasu Pana postawę można ocenić jako oportunizm i koniunkturalizm. Już nie będę tutaj przypominał Pana wypowiedzi po 3-1 z PAO w Krakowie w stylu : Maciek z Mirkiem podkładali nam co roku żabę teraz awansujemy. Po porażce w Atenach zachował się Pan jakby odpowiedzialność za ową klęskę zupełnie Pana nie dotyczyła. Do kogo miał Pan pretensję do Kłosa ,Baszczyńskiego że nie upilnowali , równie dobrze Kłos czy Baszczyński mogli by mieć pretensje do Pana i Zieńczuka ,że żaden z Was nie strzelił w rewanżu...

PS. Do wszystkich którzy bronią wielce FRANKOWSKIEGO i jego szlachetności mam jedno pytanie KOMU WY ****A KIBICUJECIE WIŚLE KRAKÓW CZY TOMASZOWI FRANKOWSKIEMU ? CZYJ INTERES JEST DLA WAS WAŻNIEJSZY WISŁY KRAKÓW CZY TOMASZA FRANKOWSKIEGO WISŁA KRAKÓW JEST TYLKO JEDNA .... PAMIĘTAJCIE O TYM.... Mnie na pewno nie zmiękczą krokodyle łzy koniunkturalisty i kombinatora...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.03.2009 o godz. 08:41.
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 26.03.2009, 08:43
Bronex --> z wypowiedzi P. Frankowskiego jasno wynika, że ma świadomość, że to co zrobił było błędem, a te zdarzają się każdemu. Ale czy jest to powód, żeby wyzywać zawodnika, który zrobił dla tego klubu naprawde wiele, od zdrajców, judaszów i stawiać go w jednym rzędzie z Surmą?
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 26.03.2009, 08:45
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Bronex --> z wypowiedzi P. Frankowskiego jasno wynika, że ma świadomość, że to co zrobił było błędem, a te zdarzają się każdemu. Ale czy jest to powód, żeby wyzywać zawodnika, który zrobił dla tego klubu naprawde wiele, od zdrajców, judaszów i stawiać go w jednym rzędzie z Surmą?
a czy ja to robię W moim poście pada słowo judasz , zdrajca ,surma ? bez jaj. Chłopie naucz się czytać.

Dobra z resztą nie ma co się spierać o Frankowskiego. Polski naród jest ciemny. Reiss sprzedawał mecze a kibice w Poznaniu już go beatyfikowali , Frankowski porzucił klub i kibiców w najgorszy z możliwych sposobów a u nas atmosfera święta i radości pod hasłem "FRANEK DOBRZE ZROBIŁEŚ ,KOCHAMY CIĘ"....
Frankowski dzisiaj mówi ,że źle zrobił . Potrzebował na to 4 lat ,żeby dojść do taki wniosków. Rozumiem jakby był jeszcze młody głupi ale 30-letni piłkarz , filar naszego zespołu odkręca taki numer wstyd. Moim zdaniem rzecz nie leży w tym ,że odszedł bo to może zrobić każdy dobry piłkarz chcący się odnieść do płaszczyzny o stwarzającej większe wymagania, ale to w jaki sposób to uczynił co dyskwalifikuje go w całej rozciągłości....
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.03.2009 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując
FrankDrebinTSW
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.03.2009, 08:48
DZiwne napewno Pan, panie TOmaszu nie ponosił winy za porażke z PAO na pierwszy szereg wysuwa sie kochany Pan RIley( wszyscy jeżdzą po Webbie a to RIley wyrzadził najwieksza szkoda polskiej piłce bo i tak na euro nic bysmy nie zrobili a tak bylby awans do LM ktory popchnoł by WIsełke i polska piłke o wiele dalej), oraz chocby pieknie fruwajacy jak lotokot Raduś Majdan. Gdyby pan wtedy został Wisełka pewnie by tak nie pękła i nie oddała tytuły potem Legii. Komu to było wtedy potrzebne gdyby pan wtedy został to byłby pan najwiekszym od bardzo dawna a tak tylko wszystko prysneło. Tak się nnie robi.
Odpowiedz cytując
Cobra Commander
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 26.03.2009, 08:57
Bronex a kim ty jesteś chłopcze?ile zrobiłeś dla klubu,ze taki z ciebie wielki "znaFca"?tak akurat Błaszczykowski odszedł w cywilizowany sposób,sam siebie osmieszasz
1.nie chciał podpisać nowego kontraktu
2.WIsła tonęła,5 miejsce na półmetku rozgrywek,nędzna kadra,slaby trener
3.co zrobił?odszedł w takim samym momencie i bez bzdur,że dortmund to niezła drużyna,od lat przezywali jeden z największych kryzysów
4.jeden z kibiców sprostował przez kogo padlismy w atenach-czytaj riley,dolicz sobie też cieniasa uche który grająć(a włascwie) snując sie po boisku tylko czekał,żeby odejśc z klubu.
Więcej obiektywizmu człowieku
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 26.03.2009, 08:59
Bronex napisał(a):Wyświetl post
a czy ja to robię W moim poście pada słowo judasz , zdrajca ,surma ? bez jaj. Chłopie naucz się czytać.
Nie miałem na myśli tego, że dokładnie Ty wypowiadasz takie słowa, ale że takie słowa padają z ust osób, podobnie jak Ty starających się nie dostrzegać faktu, że każdy może popełnić w życiu błąd. A błędy są rzeczą ludzką i nie wiem czemu po upływie tak długiego czasu tak duża część osób reaguje alergicznie na próby wytłumaczenia się P. Frankowskiego.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 26.03.2009, 09:03
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to Surma rzucił koszulką, Frankowski zrobił dosłownie to samo tylko nie fizycznie na boisku tylko swoimi czynami.

Odpowiedz cytując
wrabcze
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 26.03.2009, 09:06
franek6634 napisał(a):Wyświetl post
kolejny zarzut ktory powstal niedawno iz chce wspolnie z wiernym kibicem Wisly oraz z mirkiem szymkowiakiem przejac szkolke pilkarska i czerpac profity na plecach WISLY....ktos powiellil i juz temat zyje na Reymonta.odpowiedz z pierwszej reki jest taka,iz zaproponowalem p.Miecie dofinansowanie z wlasnych srodkow szkolki ktora obecnie funkcjonuje troche wedlug zasad sprzed 20 lat(tak mi sie przynajmniej wydaje).zrobienie w niej profesjonalnego zaplecza,oplacania trenerow tak zeby nie musieli szukac dodatkowego zajecia itd.p.Mieta chyba nie mogl tego przeforsowac wiec poszlismy w kierunku stworzenia swoje szkolki od podstaw nie majac do nikogo pretensji.ale po co potrzebne jest nazywanie mnie szatanem ktory chce ukrasc wislackie dzieci?

chciałbym zapisać syna (Franka do Akademi 21, więc proszę o info, gdzie mógłbym dowiedzieć się o szczegóły.

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 26.03.2009, 09:07
Cobra Commander napisał(a):Wyświetl post
Bronex a kim ty jesteś chłopcze?ile zrobiłeś dla klubu,ze taki z ciebie wielki "znaFca"?tak akurat Błaszczykowski odszedł w cywilizowany sposób,sam siebie osmieszasz
1.nie chciał podpisać nowego kontraktu
2.WIsła tonęła,5 miejsce na półmetku rozgrywek,nędzna kadra,slaby trener
3.co zrobił?odszedł w takim samym momencie i bez bzdur,że dortmund to niezła drużyna,od lat przezywali jeden z największych kryzysów
4.jeden z kibiców sprostował przez kogo padlismy w atenach-czytaj riley,dolicz sobie też cieniasa uche który grająć(a włascwie) snując sie po boisku tylko czekał,żeby odejśc z klubu.
Więcej obiektywizmu człowieku
Te osobiste wycieczki to sobie wsadź do .... kieszeni .Nie o mnie ten temat jest i nie moje zaangażowanie i postawy życiowe tu oceniamy...

Nie długo się okaże ,że Tomasz Frankowski odchodząc z Wisły Kraków wyświadczył nam wielką przysługę i ustanowił nowy wzorzec do naśladowania dla młodych adeptów tej szlachetnej dyscypliny sportu.
Co Ty porównujesz Błaszczykowskiego czy Żurawskiego do Frankowskiego. Tu nie ma płaszczyzny porównawczej.
Poza tym to jestem bardzo ciekaw i mam nadzieję ,że Frankowski mi odpowie dlaczego nie odszedł przed sezonem a dopiero po eliminacjach.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.03.2009 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Stary 26.03.2009, 09:08
A Ty nie zwróciłeś uwagi, że mam większe prawo wierzyć osobom, którą znam nie od dziś, które poświęcają dla Wisły wszystko, niż piłkarzykowi, który tu był, grał, uciekł, a teraz próbuje się wybielić ?
Odpowiedz cytując
Cobra Commander
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 26.03.2009, 09:22
Bronex to daj się wypowiedzieć chłopakowi a nie każde jego słowo-to stek bzdur i kłamstw

1.płaszczyzna porównawcza zawsze jest,bo na niej się bazuje w stosowaniu argumentów
2.już odpowiedział czemu odszedł po eliminacjach
3.takie osobiste pytanie do SKWK- gdzie było SKWK kiedy zatrudniono engela i okuke
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 26.03.2009, 09:27
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A Ty nie zwróciłeś uwagi, że mam większe prawo wierzyć osobom, którą znam nie od dziś, które poświęcają dla Wisły wszystko, niż piłkarzykowi, który tu był, grał, uciekł, a teraz próbuje się wybielić ?
szkoda tylko, że Wasza gazetka zaczyna ociekać Goebbelsowską propagandą. Jak nie oczernianie Frankowskiego to wartościowanie zgód itd....do czego wy dążycie?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów