The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adamik
Junior Member

Od: 08.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.09.2019, 15:12
No i oby tego nie odpuszczania nie przypłacił kolejnym urazem... Potrzebny Kuba zdrowy - może być bez treningu z piłką czy drużyną bo - jak wyżej - i tak umiejętności na ligę wystarczy. Jednak szkoda ryzykować wypadnięciem na dłuższy czas.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 27.09.2019, 10:46
http://weszlo.com/2019/09/27/odkryje...wym-dzemikiem/

Wywiad z Michałem Makiem.
Ostatnio edytowane przez fansorina : 27.09.2019 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.10.2019, 17:00
Rafał Boguski:
"To przypomnijmy, o co poszło. Kibice mają do pana żal, że po meczu Pucharu Polski w Stargardzie szybko odszedł pan od sektora, w którym zasiadali i poszedł do szatni. W internecie pojawiło się nawet oświadczenie, w którym część fanów domagała się od trenera Macieja Stolarczyka, by ten odebrał panu opaskę kapitana. Zabolało?
- Zabolało, bo gram w tym klubie kilkanaście lat. Trochę zdrowia na boisku zostawiłem i w mojej ocenie nie zasłużyłem na coś takiego. A wracając do Stargardu, to sprawa wyglądała tak, że byłem pierwszy pod sektorem naszych kibiców, żeby podziękować im za doping. Wiem, że mieli prawo czuć się mocno rozczarowani, że po przejechaniu całej Polski musieli oglądać porażkę Wisły w starciu z II-ligową drużyną. Chcę jasno podkreślić, że coś takiego nie miało się prawa zdarzyć i jako piłkarze powinniśmy wziąć pełną odpowiedzialność za tę wpadkę. Gdy podszedłem pod sektor byłem tam ja i jeszcze jeden kolega. Pozostali leżeli na boisku, inni coś tam jeszcze brali z ławki rezerwowych. Usłyszałem ze strony kibiców przyśpiewkę: „Walczyć, biegać i się starać, a jak nie, to wyp...” Poczułem, że to słowa skierowane do mnie i zabolało mnie to. Dlatego poszedłem do szatni. Może ja nie mam wielkich umiejętności piłkarskich. Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie..."
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14482057
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.10.2019, 17:09
Jaki by nie był, to wiślak.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.10.2019, 06:24
Cytat:
Może nie zawsze gram tak, jak oczekują tego kibice, ale nigdy nie było tak, żebym nie walczył dla Wisły, nie biegał i się nie starał. Wiem natomiast, że dla części kibiców jest tak, że co by Boguski na boisku nie zrobił i tak będzie źle. Przyzwyczaiłem się do tego. Mogę jednak zapewnić, że mimo tej całej sytuacji, ambicji w kolejnych meczach mi na pewno nie zabraknie...
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 08.10.2019 o godz. 06:27.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.10.2019, 10:53
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Trudno się z tym nie zgodzić. Szacunek Rafałowi Boguskiemu się należy. Czego jak czego, ale braku ambicji i walki na boisku z pewnością nie można mu zarzucić.
Napiszę to co napisałem wiele lat temu: gra jak umie i na ile zdrowie mu pozwala. Nie jego wina że konkurenci do miejsca w składzie są o wiele gorsi, miejscami wręcz tragiczni, więc zamiast grać za napastnikiem (o ile takiego w danym momencie mamy) lub wchodzić z ławki musi łatać dziury na abstrakcyjnych dla siebie pozycjach, jak prawa obrona.
Jeżeli mam oglądać takie cuda jak ostatnio Grabowski albo Silva odpierdalają to wolę jednak Rafała.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.10.2019, 11:20
macie racje

Jednak od kapitana chyba wymagamy tego, by ze statku schodził ostatni?
Co z tego że go zabolały to słowa o ktorych pomyślął ze są skierowane do niego? Tylko obrażone dziecko odwraca się na pięci i ucieka a nie dorosły chłop.
Tyle bądź, aż tyle.

Niemnije jednak jest tak jak wolfy pisze, lepiej ogladac zapchajdziure Rafałą niż statyste Grabowskiego. (to też pokazue w jakiej dupie jesteśmy, ze bardziej wolimy pomocnika Rafcia na obronie niż obrońce... to jaki ten obronca musi byc chujowy, no musi...)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.10.2019, 15:37
@szprotson - z jednej strony masz rację, ale z drugiej - po całym tym zamieszaniu z najwierniejszymi i najbardziej honorowymi kibicami - osobiście nabrałem dystansu do kibicowskich poczynań i uważam, że późniejsze oświadczenie UW było zwyczajnie daremne...

Mnie zastanawia, w jakiej dyspozycji musi być kapitan młodzieżówki Magiery - Szota, że nawet w tak tragicznej sytuacji kadrowej nie powąchał murawy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów