The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie
Nazwa użytkownika
Hasło

Porady bukmacherskie Typujemy wyniki meczów, wymieniamy się informacjami na temat bukmacherów i aktualnych promocji.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Christofor
Member

Od: 02.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.09.2010, 20:46. BeterZ
Ostatnio odkryłem całkiem ciekawą stornę: http://en.beterz.com/
Jest to strona bukmacherska, ale działa na trochę innych zasadach.
Najważniejsza rzeczą jest to, że jest on całkowicie darmowy - żadnych wpłat itd. W związku z tym nie mam tutaj prawdziwych pieniędzy tylko tzw. BZ, czyli punkty. Na początek dostajemy 10.000 tych BZ, za które możemy obstawiać mecze (tylko zakłady pojedyncze!). Jeżeli stracimy wszystkie punkty, na drugi dzień (około godz. 3:00 rano) dostajemy ponownie 10.000 BZ. Samo zdobywanie nagród jest trudne, potrzeba wielu punktów, jednak same nagrody sa dość atrakcyjne, mi.n. bony na określoną sumę do wykorzystania na Amazon.com (od 5 do nawet 200 funtów, w zależności od ilości zdobytych punktów ). Ja dotychczas (bawię się w to od niecałego miesiąca) zdołałem wygrac 1 funta płatnego na PayPal (ugrałbym więcej, ale niestety 2 razy straciłem punkty przez Wisłę - Karabach i Jagiellonia ostatnio)
Strona na razie nie ma polskiej wersji językowej, trzeba korzystać z angielskiej
Tutaj jest link referencyjny: http://beterz.com/?Referer=190590 (za rejestrację z tego linku dostanę 5000 BZ, więc prosiłbym o rejestracje z tego linku, ale oczywiście możecie się zarejestrowac także z "czystego linku").

Myslę, że napisałem najważniejsze rzeczy, w razie pytań - służę pomocą w tym temacie ;]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Porady bukmacherskie

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów