The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.01.2010, 16:34
Nie mam nigdzie siłowni w pobliżu dlatego sam dojazd długo zajmie. Wole ćwiczyć w domu.

Chyba, że macie jakieś inne propozycje zamiast ławki, albo atlasu?

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 10.01.2010, 17:05
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Co będzie lepsze do kupienia dla kogoś kto dopiero zaczyna jakby z ćwiczeniami i chce ćwiczyć w domu. Ławka czy atlas? Chodzi mi o w miarę ćwiczenie wszystkich partii mięśni. Co sądzicie o tym:

http://www.allegro.pl/item868709715_...gwar_raty.html
albo
http://www.allegro.pl/item867456862_...horn_7828.html
Druga ławka to moim zdaniem dużo lepsze rozwiązanie. Jeśli poważnie myślisz o treningu to musisz wykonywać ćwiczenia wolnym ciężarem. Atlas można traktować jako uzupełnienie. Ławka z drugiego linku wygląda bardzo solidnie i zrobisz na niej sztangą i hantlami klate, barki, biceps, triceps i plecy (jak troche pokombinujesz).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 10.01.2010, 17:05
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
Gdybym to ja miał wybierać, to wybrałbym druga opcje(ławeczka) ale na początek na pewno lepszy byłby atlas. Przy ławeczce można wykonywać tylko klatkę i łapy a przy atlasie masz dodatkowo plecy i barki.
Przecież skoro kupuje ławkę, to kupi też sztangę i/ lub hantle. Może ćwiczyć wszystko mając te dwie rzeczy (ławkę+ sztangę).

Problemem może być tylko to, że jeśli jesteś początkujący, to lepiej zacząć od ukierunkowanych przyrządów, żeby jakiś tam "podkład" mieć i w tym tkwiłaby ewentualna przewaga atlasu, a po paru miechach przesiąść się na sztangi, hantle, ławeczki.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Jarza
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 11.01.2010, 09:41
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
http://allegro.pl/item868353335_acti...shaker_w0.html

jak dawkować tego gainera w dni nietreningowe (o jakich porach, przed posiłkiem czy po?)? W dni z treningiem 1 h przed i 30 min po siłce to wiem bo tak pisało gdzieś

W dni bez treningu tyle samo brać? (200 g dziennie.)

W dni bez treningu dawaj między śniadaniem i obiadem jako - 2 śniadanie.
Głównie jako uzupełnienie...

Reksio
Ja bym brał ławkę... wolnymi ciężarami potrenujesz większą ilość partii mięśniowych i zawsze możesz próbować różne ćwiczenia.
Jarzon

Cytat:
Przeciwko k***stwu, Wiślaków cała masa. Przeszedłeś na Pasy, więc wbijamy w Ciebie Tasak

Wszystko o suplementacji w sporcie: http://activlab.blogspot.com/
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 11.01.2010, 10:21
Ja bym poszukał ławeczki z drążkiem na plecy.A ta ławka wygląda bardzo solidnie.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 11.01.2010, 19:02
mam sprawę, kiedyś miałem taką stronkę gdzie były rozpisane ćwiczenia na każdą partię wraz z filmikami w postaci gifów, macie może ją?
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.01.2010, 19:03
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 11.01.2010, 19:05
o to chodziło właśnie znalazłem na forum ale i tak dzięki
Odpowiedz cytując
bercik860
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 13.01.2010, 17:32
Siema, mam takie pytanie, też trochę podchodzi pod ten temat, może ktoś wie. Czy w Krakowie albo okolicach są wykonywane jakieś badania typu że sprawdzają mi jakich witamin mi brakuje, czy jestem niedożywiony itp., połączone z przepisywaniem diety?

Z góry dziękuje
Odpowiedz cytując
Devan
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.01.2010, 21:14
Chce kupic gainera kreatyne i aminokwasy Co byscie mi polecili
FORZA WISLA
Odpowiedz cytując
slaskWKSslask
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 16.01.2010, 13:43
A ja bym prosił ładnie o jakiś zestawik godny polecenia. Przerwe w trenigach spowodowaną kontuzjami miałem aż 12 miesięcy. Wcześniej ok. 20 miesięcy na siłowni. Potrzebuje jakieś suple na szybka odbudowę oraz szybki przyrost. Tak wiem-każdy by tak chciał,ale jakiś zestawik na 30 dni napewno się znajdzie. Czyste suple Obecnie 85kg/180cm . Zestaw nie musi opierać się na białku.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując
M.C (nowy kleparz)
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 19.01.2010, 18:55
Co myślicie o Clenburexinie?Chce to kupić.Stosował to ktoś?
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
Odpowiedz cytując
MK08
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 20.01.2010, 14:11
Mam pewien problem... Od jakiegoś czasu przy zgięciu nadgarstka wyskakuje mi taki mały guzek (w drugiej ręce tego nie ma). Dzisiaj udałem się z tym do chirurga, powiedział że to przez wysiłek się z torebki stawowej coś wylało czy coś takiego, nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Powiedział że to z przesilenia, i że mam odpuścić treningi bądź ćwiczyć inne partie mięśni byle by nie przeciążać nadgarstka. Zalecił opaski, usztywnienie tego, co jest rzeczą oczywistą. Następnie wykonał mi punkcje.
Chciałem się zapytać jakie ćwiczenia mogę wykonywać żeby nie przeciążyć tego nadgarstka. Poza mięśniami brzucha, nogami które partie mięśni mogę ćwiczyć nie używając nadgarstka?
Druga rzecz o którą chciałem zapytać czy ktoś miał ten sam problem co ja? Jak długo będę musiał mieć przerwę?
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Jarza
Senior Member

Stary 20.01.2010, 14:31
Devan napisał(a):Wyświetl post
Witka w MocnymSklepie.

Dawaj do Chłopa - doradzi Ci jak nikt
Jarzon

Cytat:
Przeciwko k***stwu, Wiślaków cała masa. Przeszedłeś na Pasy, więc wbijamy w Ciebie Tasak

Odpowiedz cytując
zawszewiernyts
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.01.2010, 15:28
Devan napisał(a):Wyświetl post
Z kreatyny zdecydowanie Kre-Alkalyn. Jedna z najlepszych kreatyn na rynku. Daje efekty
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.

Odpowiedz cytując
pikuś
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.01.2010, 10:51
wie ktoś może gdzie można tanio kupic ciezary i w jakich są mniej wiecej w cenie? Zeby nie był w takich cenach jak w intersporcie
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.01.2010, 10:56
pikuś napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś może gdzie można tanio kupic ciezary i w jakich są mniej wiecej w cenie? Zeby nie był w takich cenach jak w intersporcie
sam chciałem sobie takie ciężary u ślusarza wytoczyc ale mi powiedział ile to będzie kosztowało to zrezygnowałem, tyle samo co w sklepie by wyszło.
Odpowiedz cytując
Kameleon
Member

Od: 11.2003

Stary 21.01.2010, 20:56
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Z kreatyny zdecydowanie Kre-Alkalyn. Jedna z najlepszych kreatyn na rynku. Daje efekty
A jakiej firmy najlepiej?
A Magna Power warta coś jest?
Co możecie polecić na pierwszy cykl?
Odpowiedz cytując
gonzo
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 21.01.2010, 21:21
A polecacie coś na spalenie "bębna" ?
Odżywki-używki , ćwiczenia ...
Odpowiedz cytując
S. ew.
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.01.2010, 21:42
gonzo napisał(a):Wyświetl post
A polecacie coś na spalenie "bębna" ?
Odżywki-używki , ćwiczenia ...
dobra dieta + treningi
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
zawszewiernyts
Senior Member

Stary 21.01.2010, 21:45
Kameleon napisał(a):Wyświetl post
A jakiej firmy najlepiej?
A Magna Power warta coś jest?
Co możecie polecić na pierwszy cykl?
Kre-Alkalyn to jest nazwa kreatyny od Firmy Amin Star. Natomiast na początek to polecam ćwiczenie bez jakichkolwiek kreatyn, białek ponieważ mogą one nie dać spodziewanego efektu.

Odpowiedz cytując
WisłaKRK
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 21.01.2010, 21:53
No na początku najlepiej z 4/5/6miesiecy na sucho potem ewentualnie jakies białko i kreatyne ale tez nie zamocną a w jakies sterydy to juz wogole odradzam, bo całkiem ciekawe partie caiła rosną po tym jak np hehe uszy czy nos i czasem lepiej potrenowac sztuki walki niz mase i kreatyne a najlepiej to i to
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.01.2010, 00:23
Jakies opinie o siłce w Atlanticu na stradomskiej ? www.starekino.pl

Ewentualnie mozecie polecic jakas silke w ścisłym centrum ? Ważne,aby bylo czynne minimum do 22.30 (praca do 20 ;/)
Odpowiedz cytując
Werewolf
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 22.01.2010, 01:51
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Kre-Alkalyn to jest nazwa kreatyny od Firmy Amin Star. Natomiast na początek to polecam ćwiczenie bez jakichkolwiek kreatyn, białek ponieważ mogą one nie dać spodziewanego efektu.
Kre-Allkalyn to nie nazwa odżywki tylko zawartej substancji(praktycznie w 100% wchłanialna kreatyn ,bez retencji wody w organizmie), każda firma ją stosuje. A czemuż to Białko miało by mu niedać spodziewanego efektu w takim wypadku kotlet też mu nie da spodziewanego efektu... co do kreatyny można się jeszcze zgodzić ale nie jest to konkretnie poparte.

Odpowiedz cytując
Jarza
Senior Member

Stary 22.01.2010, 07:10
Dokładnie - skoro mięśnie są zbudowane z białek to dlaczego dostarczanie go w nieco większych ilościach ma nie dać efektów?

Klucz to tak naprawdę zbilansowana dieta. Na dzień dobry szkoda dawać Kreatyne, w początkowych fazach organizm sam je wytwarza, więc po co dawać nadmiar skoro on i tak jest wydalany, a nie wchłaniany.
Jarzon

Cytat:

Odpowiedz cytując
Kaszalot
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.01.2010, 12:35
Werewolf napisał(a):Wyświetl post
A czemuż to Białko miało by mu niedać spodziewanego efektu w takim wypadku kotlet też mu nie da spodziewanego efektu
Cytat:
Dokładnie - skoro mięśnie są zbudowane z białek to dlaczego dostarczanie go w nieco większych ilościach ma nie dać efektów?
jak dostarczysz go za duzo naraz albo bedzie go wiecej niz powinno bialko nie zdazy sie rozlozyc na aminokwasy i nie przyniesie zadnych efektow, poprostu zostanie wysrane

jak przez dluzszy czas bedzie go za duzo tzw sraka moze byc na porzadku dziennym
Odpowiedz cytując
Werewolf
Senior Member

Stary 22.01.2010, 13:35
Lepiej dostarczyć więcej niż za mało, nie ma określonej ilości wchłanianego białka w przedziale czasowym zawodowi kulturysci mogą przyjąć na raz nawet 80g białka u przeciętnego człowieka ta granica mieści się w 30-45g a u niektórych np u mnie 60g bez obciążania organizmu.

Odpowiedz cytując
Kaszalot
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 22.01.2010, 16:53
sa, w zaleznosci od wagi , rodzaju treningu i zapotrzebowania
bodajze w typowej masowce jest to : 2g wegli, 1,3 g bialka, 0.8 grama tluszczu na kg masy (nie jestem pewny , dawno nie bawilem sie w silownie, natomiast wujek google jest pomocny)

a dostarczanie chroniczne za duzej ilosci bialka to doslownie przesranie kasy i mozna zrobic sobie kuku z zaladkiem ( sraka)
Odpowiedz cytując
Werewolf
Senior Member

Stary 22.01.2010, 17:12
Ty podajesz ile powinno się przyswajać białka na 1 kg masy ciała w ciągu dnia żeby przytyć beztłuszczowo ( chociaż1.3 i tak trochę za mało białka przynajmniej 2g by wypadało) a nie ile jest w stanie organizm przyswoić na raz-tak jak mówię nie jest to określone ze względu na specyfika każdego organizmu...Uwież mi że nic się nie marnuje jeżeli przyswajasz za dużo.

Odpowiedz cytując
zawszewiernyts
Senior Member

Stary 22.01.2010, 21:42
Ja uważam że jeśli ktoś zaczyna treningi to nie ma sensu brać na początek żadnych odżywek gdyż nie dają one efektu jaki by mogły dać. Dopiero gdy widzimy ze nie ma postępu to wtedy można zacząć coś brać.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów