The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.06.2019, 18:26
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Kolar sprzedany. Pytanie jaka była ta klauzula?
Janex twierdzi że 650 tys euro

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję tylko że zanim postawimy na Balaniuka to dogadamy przedłużenie kontraktu
W przeciągu roku za Carlitosa, Ondraska, Imaza i Kolara w sumie dostaliśmy pewnie mniej niż 1mln E a każdy z nich odchodził z dwucyfrowa liczba goli
Zle liczysz. Wychodził koło 1.5 mln euro. Co i tak jest kwota jak za frytki na piłkarskim rynku.

Ondraszka bym w to nie wliczał, bo co okno to my kibice najchętniej byśmy się go pozbyli z klubu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.06.2019 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.06.2019, 18:40
Jeżeli faktycznie te 650 000 jest prawdziwe to zmienia postać rzeczy
Adekwatna kwota
Btw w prognozie licencyjnej wpisalismy 5,5 mln zł z transferow
Czyli patykiem po wodzie to nie było pisane, Kolara w to wliczali,
drugi podejrzewam po Euro u-21 za podobną kasę pójdzie Lis
To by tłumaczyło dlaczego slychac, że szukamy bramkarza
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 17.06.2019, 18:59
Do tego Lisa w tym okienku opchnąć + jakaś klauzula od kolejnego transferu w jego przypadku i był by git. potem znów postawmy na któregoś z młodych bramkarzy o których mówimy w skali talentów.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 17.06.2019, 20:08
A nie zastanawia Was skąd takie FC Emmen ma 600k na jednego zawodnika ? jak oni srednio wydaja 50k na cale okienko ? Ja sie nie orientuje czy oni moze maja jakiegos nowego Cupiala czy cos ?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 17.06.2019, 20:22
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
A nie zastanawia Was skąd takie FC Emmen ma 600k na jednego zawodnika ? jak oni srednio wydaja 50k na cale okienko ? Ja sie nie orientuje czy oni moze maja jakiegos nowego Cupiala czy cos ?
Emmen ma za sobą dopiero pierwszy sezon w Eredivise, czyli dopiero pierwszy raz dostali większą kase za prawa telewizyjne i stąd mają pieniądze na transfer gotówkowy. 600k euro na warunki ligi holenderskiej to nie są wielkie pieniądze.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 17.06.2019, 20:23
Kasa adekwatna.

Pytanie co dalej.

Drzazga - szału ni ma.
Brozek - cień dawnego zawodnika.
Balicki - zagadka.
Buksa - zagadka.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 17.06.2019, 20:31
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Kasa adekwatna.

Pytanie co dalej.

Drzazga - szału ni ma.
Brozek - cień dawnego zawodnika.
Balicki - zagadka.
Buksa - zagadka.
Bałaniuk zagadka.
Ludzi nawet więcej niż potrzeba, ale czy któryś z nich zdoła strzelać?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.06.2019, 20:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Janex twierdzi że 650 tys euro

....
Chyba złotych.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 17.06.2019, 21:30
Jeżeli faktycznie te 650 000 jest prawdziwe to zmienia postać rzeczy
Adekwatna kwota
Btw w prognozie licencyjnej wpisalismy 5,5 mln zł z transferow
Czyli patykiem po wodzie to nie było pisane, Kolara w to wliczali,
drugi podejrzewam po Euro u-21 za podobną kasę pójdzie Lis
To by tłumaczyło dlaczego slychac, że szukamy bramkarza
To była chyba prognoza za cały rok 2019 więc należy doliczyć transfer Kostala i Imaza.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 17.06.2019, 22:24
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Chyba złotych.
Nie, euro

Niestety co raz głośniej o transferze do nas... Arkadiusza Piecha

Oby to był tylko kiepski żart dziennikarzy
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.06.2019, 23:25
Ale dlaczego żart? Stolar jeszcze może coś z niego wykrzesać, jest młodszy od Robaka, a to tylko nasza liga. Żydów spokojnie może uciszyć w kauflandzie
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.06.2019, 23:32
A na wuj nam Piech? Mam nadzieję, że przyjdzie Mateusz Mak - powinien być podstawowym napastnikiem, jest Buksa, Bałaniuk, Brożek, Balicki. Przecież połowa z nich będzie na trybunach. Nie mówię, że to królowie pola karnego, ale ta ilość....
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.06.2019, 23:56
Co do Maków mam mieszane uczucia, niby talenty, ale nic nie pokazali na szczeblu ekstraklapy. Piech jednak walił gole swego czasu.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.06.2019, 05:33
rokfor napisał(a):Wyświetl post
To była chyba prognoza za cały rok 2019 więc należy doliczyć transfer Kostala i Imaza.
Dokładniej to za trzeci kwartał (za letnie okienko) 2019 wpisali 2,5 mln zł. Oby to oznaczało równowartość klauzuli Kolara i kogo się jeszcze uda sprzedać to jesteśmy na plusie.

A za cały rok tyle, ile mówisz.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.06.2019, 06:06
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
jest Buksa, Bałaniuk, Brożek, Balicki.
Serio...?
Po sprzedaży Kolara ograny na pewnym poziomie napastnik potrzebny jak tlen.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.06.2019, 06:06
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Co do Maków mam mieszane uczucia, niby talenty, ale nic nie pokazali na szczeblu ekstraklapy. Piech jednak walił gole swego czasu.
z tymi bramkami to szału nigdy nie było https://www.transfermarkt.pl/arkadiu...spieler/100485
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 18.06.2019, 06:33
Ściąganie Piecha przy jednoczesnym przedłużaniu Brożka nie ma sensu. Wiadomo, że jest on młodszy i zdrowszy niż Paweł, ale jednak to wciąż dwóch napastników grubo po trzydziestce. Ale obstawiam, że najlepsze na co możemy liczyć to zrobienie z Bałaniukiem tego co z Stolar zrobił z Kolarem.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 18.06.2019, 06:50
Ja myślałem, że Piech ma 30 lat, a tu już 34 ... nie no nie róbmy jaj. Nie wierzę, że jest nawet rozważany.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 18.06.2019, 06:53
Z naszym stylem gry to pewnie i Balaniuk z 10 bramek wcisnie jak mu sie bedzie chcialo
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 18.06.2019, 07:00
Bałaniuk nie załapał się w ostatnim zespole ligi ukraińskiej. Trzeba się go jak najszybciej pozbyć, bo zabierze miejsce na boisku i cenne minuty Buksie i Balickiemu
Mój post jest subiektywną, własną opinią na dany temat i ma na celu wyrażenie osobistego zdania na dany temat
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 18.06.2019, 07:43
Byłbym ostrożnym w takich ocenach. Vukan grał ogony w Slovanie, Basha też mało grał w drugiej lidze hiszpańskiej, Klemenz był wyśmiewany i wypychany z Jagiellonii. Wszyscy przy Stolarczyku odżyli i grają dobrze. Więc nie skreślałbym Balaniuka tylko przez to, że nie pograł na Ukrainie ostatnio. Niech go Stolarczyk zobaczy i oceni, jak uzna, że to nie to, to na pewno rozwiążą z nim kontrakt albo wypożyczą.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.06.2019, 07:43
Szkoda Kolara ale te 2 mln złotych to była kwota, o którą chodziło w "dialogu" z miastem, żeby jej nie zajmowali - najwyraźniej bezwzględnie potrzebna aby spiąć bieżące płatności.

Mając do wyboru opłaconą drużynę bez Kolara a nieopłaconą regularnie z Kolarem wybieram to pierwsze. Fajnie byłoby jeszcze kogoś ściągnąć do ataku, bo jednak w Bałaniuka nie wierzę -choć ostatni rok kontraktu to często argument, który najbardziej przemawia do piłkarzy. Zobaczymy w okresie przygotowawczym.

Lis - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Grabowski(Sadlok) - Kuba, Basha, Vukan, Mak - Drzazga (Wojtkowski), ?(Brożek, Balaniuk, Buksa) to nadal niezły skład jak na warunki Ekstraklapy.

Do tego na ławce Buchal, Burliga, Wasyl, Boguś, Plewka, Szot, Bartosz - Stolar coś z tego ulepi
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.06.2019, 09:16
Niepsuj zamiast Burligi? jaja chyba sobie robisz Grabowski zamiast Sadloka ? no super!
Ja tam wierzę w Balaniuka, Stolar zrobi z niego niezłego snajpera!

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.06.2019, 09:40
Kuba zagra pare spotkań i kontja, Mak to samo.
Brak zmienników do środka pola,
serio to niezły skład na e-klase? To ile druzym ma na papierze gorszy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2019, 09:45
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Nic nie pokazali? Obawiam się, że 90% naszej obecnej młodzieży nie dobije do takich statystyk.
Poza tym to jeszcze nie emeryci. 27 lat i wchodzą w najlepszy wiek dla piłkarza.

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Niepsuj zamiast Burligi? jaja chyba sobie robisz Grabowski zamiast Sadloka ? no super!
A co do Burliga jest nie do wygryzienia? To będzie zdrowa rywalizacja, zbliżonych poziomem zawodników.
Jedyni zawodnicy o których można by powiedzieć że wyprzedzają zdecydowanie konkurencje to Basha, Vukan, Błaszczykowski i Sadlok (na lewej obronie jeśli nie będzie Pietrzaka)
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.06.2019, 09:49
Sadlok to nie powinien grać na ŚO bo jest na tej pozycji tragiczny już wolę Hoyo Kowalskiego

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.06.2019, 09:58
Drzazga czy Burliga to zdaje się jeszcze nawet kontraktów nie mają przedluzonych
Pierwsza 11 jest ok ale w pomocy rezerwa w zasadzie nie istnieje a ani Kuba ani Mak to nie są zawodnicy co po 30 meczów rozegraja
Z Piechem nawet nie zartujcie, przy nim to Małecki może uchodzić za inteligenta-erudyte
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.06.2019, 10:00
Pamiętajcie, że musimy wystawić jednego młodzieżowca. Grabowski jest zdecydowanie najbliżej pierwszego składu, no chyba że faktycznie zdecydujemy się na sprzedaż Lisa i nieco szalony wariant z Chorążką w bramce
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.06.2019, 10:10
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie, że musimy wystawić jednego młodzieżowca. Grabowski jest zdecydowanie najbliżej pierwszego składu, no chyba że faktycznie zdecydujemy się na sprzedaż Lisa i nieco szalony wariant z Chorążką w bramce
Ja bym zaryzykował z Chorążką w obwodzie pozostaje Buchalik, który zapewnia odpowiedni poziom na wypadek gdyby pomysł z Chorążką nie wypalił.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2019, 10:24
Drzazga czy Burliga to zdaje się jeszcze nawet kontraktów nie mają przedluzonych
Pierwsza 11 jest ok ale w pomocy rezerwa w zasadzie nie istnieje a ani Kuba ani Mak to nie są zawodnicy co po 30 meczów rozegraja
Z Piechem nawet nie zartujcie, przy nim to Małecki może uchodzić za inteligenta-erudyte
Drzazga w zimie przedłużył do czerwca 2020 roku

Piech i Małecki to może podobny poziom "intelektualny", ale do wybryków Małeckiego chyba żaden Polski zawodnik nie dobił
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów