The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.06.2019, 13:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Od początku było wiadome, że część władz Socios stanowi problem wizerunkowy ze względu na ścisłe powiazania z układem, który doprowadził klub niemal do upadku.

Do Ekielskiego można mieć jedno duże zastrzeżenie - otoczył się mało wiarygodnymi osobami.

Pytanie brzmi czy to była jego suwerenna decyzja, czy ktoś go do tego zmusił, bo data utworzenia Socios zbiegła się z reportażem Jadczaka.

To wygląda na zastosowanie typowej zmiany narracji - zły TS, ale Socios już będzie świetne i może po to Socios powstało - aby odwrócić uwagę od szkodników, aby o ich przewinieniach i wielomilionowych krętactwach zapomnieć.

W ostatnich tygodniach o aferze już nikt nie pamięta, a Socios jest wychwalane pod niebiosa, a w rzeczywistości to jest to samo.

Osoby z drugiego szeregu układu przeszły do Socios i otoczyły się tymi samymi aktywistami - którzy do samego końca bronili S. vel C. i reszty (nawet po ujawnionych aferach i bliskim upadku Wisły ostatniej zimy, a najchętniej chcieliby powrotu dawnego zarządu).

Idea Socios jest wskazana, ale nie z tego typu ludźmi.

Obawiam się, że plan mógł być taki - przez pierwsze miesiące prezesem będzie figurant o czystej przeszłości, a potem już wróci stare (aby przez kilka miesięcy zyskać bardzo dobrą opinię).

Co do analizy wypowiedzi wiceprezesa Socios sprzed kilku miesięcy i bronieniu przez niego S. vel C. i reszty - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś tego typu nie jest wiarygodny, nie powinien pełnić żadnych funkcji w Socios (podobnie jak nowy prezes) i przez nich idea Socios traci sens, ale to pisałem już kilka miesięcy temu.

Socios musi się określić - czy dalej będzie uwikłane w stary układ czy też nie. Jeśli wybierze stary układ, niech nie mają pretensji o uzasadnioną krytykę.
Dawno takich bzdur nie czytałem
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 11.06.2019, 14:13
wyar napisał(a):Wyświetl post
1) Nie rozumiem o co chodzi. I co z tego ze widze raporty i moge anulowac platnosci ? Naprawde prosze rozszerz to troche - bo ani to odpowiedz do tego co napisalem,ani chyba jakas przygana... Ze Socios dziala teraz tak a nie inaczej - wiem. Tzn.,ze nie moze dzialac inaczej w przyszlosci ? Naprawde ? Acha...

2) Musisz czytac ze zrozumieniem. Napisalem wyraznie CZESC,a nie wszyscy. Rozumiesz ? Jesli uwazasz,ze odnosilo sie to do Ciebie - trudno. Ale to TY tak uwazasz,ja nie.

3)My nie mamy wplywu na zarzad Socios,ale mamy swoja opinie. Jesli uwazasz ja za bledna,mozesz pociagnac to dalej - zapros Sarapate,Dukata i Miska do wspolnej pracy w Zarzadzie Socios a po krytyce udawaj,ze my kogos pouczamy. Dodatkowo wraz z kolega V-ce Prezesem nazywaj dziennikarzy np. "....am"i. Kto bogatemu zabroni,co nie ?

4) Kompletnie nie interesuje mnie,co tej organizacji jest potrzebne,ale jest oczywiste,ze najbardziej potrzebne jej sa pieniadze. Ale Ty nalezysz do Socios chyba po to,zeby "nalezec do Socios" a nie ratowac Wisle. A ja o tym pisze - kazde 50 zl jest bardziej potrzebne czy Socios czy Wisle - a nie jej Zarzad,ktory zawsze mozna zmienic,sprofesjonalizowac,slowem znalezc zawsze rozwiazanie tak,aby pozniej przedziwnym moralnie szantazem ("bo ja poswiecam prywatny czas!") nie szafowac na lewo i prawo jako koronym argumentem dla poparcia ludzi,ktorzy tego poparcia sa niegodni. Tylko tyle i az tyle.

Niestety,"Kolego",trafiasz kula w plot.

Nikt nie pisze,ze czesc obecnego Zarzadu nie moze dzialac w Socios. Pokaz jeden tweet Jadczaka,lub kawalek mojego tekstu,gdzie tak piszemy. Piszemy tylko,ze jesli wchodza do Zarzadu,to standardy wobec takich czlonkow powinnny byc wyzsze. I te standardy nie wynikaja li tylko z ich wczesniejszych powiazan,ale tez z zachowan,umiejetnosci krytycznego myslenia,pewnej dozy refleksji,umiejetnosci reprezentownia organizacji na zewnatrz,itd.itp. W dizisejszym swiecie gdzie social media dominuja,czy tego chcesz czy nie,ma ogromne znaczenie,czy piszesz per"....o" do dziennikarza,czy nie. W dizisjeszym swiecie dla ludzi bedzie zawsze podejrzane,ze byles gdzies blisko jakiejs organizacji,ktora pozniej szkodzila klubowi. Wislocki tez tam byl i tez mu to wyciagnieto,ale kilku ludzi o ile wiem oczyscilo go z wszelkich zarzutow,zrobili to o ile wiem,takze dziennikarze. Socios maja wplyw na Wisle. To wiec czyni nas jak najbardziej odpowiednimi do zabierania glosu w tej sprawie,do posiadania opinii. Dzisiaj sa niemal wzorowi - ale jutra nie znamy.

I wlasciwie moglbym sie rozpisac bardziej - ale po co tlumaczyc cos oczywistego.Pod koniec wiec zaczalem sie zastanawiac - czy Ty takze naprawde nie nalezysz do tych bezrefleksyjnych ?

Co do Jadczaka - to jest dziennikarz. Moze nawet zalezec mu na Radomiaku Radom,albo Izolatorze Boguchwala - co ma piernik do wiatraka ? Nie odniosles sie w ogole do tego,ze facet mial racje,piszac negatywnie o poprzednim zarzadzie,co do ktorego racji nie mieli np, V-ce Prezesi z zarzadu Socjos. I teraz ma sie gosc zle z tego powodu poczuc ? Ze pisal te rzeczy o SKWK nie sciskajac lewa reka szalika Wisly w tle z idacym na cala petarde hymnem Bialej Gwiazdy ? A goscie,ktorzy wpadli na to ze mial racje,teraz z powrotem moga facetowi wrzucac na tweeterze i zarazac taka narracja takze Ciebie ?

Pozdrawiam - "Kolego" - niestety dla Ciebie doceniam Socios,ale nie przeceniam.Dokladnie tak,jak doceniam co zrobil Jadczak. Na razie jak dla mnie w Socios jest czesc gosci ,ktorych bezczelna propaganda i personalne wycieczki w strone Jadczaka powinny byc wstydem do konca zycia. A widzisz,nie sa. I pozwalaja dalej im uwazac,ze sa wieksi od kazdej organizacji,w tym posrednio od Wisly.
A widzisz,nie sa.
1. Nie widzisz różnicy w działaniu i tego na czym budowane jest wsparcie dla kluby - ok. Socios działa tak jak ustalono, tak jak przegłosowany statut - każdy mógł przyjść na walne, każdy możę przedstawiać swoje pomysły wszystkie są brane pod uwage.
2. Skoro nie chcesz być zaangażowany w Socios to dlaczego ci to w jakikolwiek sposób przeszkadza ?
3. Piękna manipulacja porównujesz S. D. i M. do Piotrka i Roberta gdzie największą winą tego pierwszego jest to, że był w 2016 w SKWK i organizował akcje charytatywne głównie dla dzieciaków a tego drugiego, że rzucił kilka epitetów zbawcy J. - pozwól, że nie będę tego komentował
4. Ty dalej nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć - poza tym, że te pieniądze są potrzebne, to potrzebni są ludzie, którzy swoją działalnością i pracą będą tworzyć wartość dodaną dla Wisły - gdybyś przeczytał statut to byś wiedział co jest najważniejsze - ale masz to gdzieś bo ciebie przecież Socios nie interesuje. Aktualnie w Socios jest około 1600 osób na Walnym nie było nawet 10%, wiesz ily było chętnych do zarządu do jakiegoś dodatkowego zaangażowania ? Już widzę, tych wszystkich nie Socios przelewających kasę do klubu bez nadzoru. Może się mylę, ale to ta dwupodmiotowość i dodatkowy nadzór zaangażowało tyle osób w ten rodzaj pomocy. Oczywiście ja nie chciałbym zamykać komukolwiek opcji pomocy Klubowi. Ktoś ma inną wersję choćby jak R22 fundacja super im więcej inicjatym tym lepiej.

Twierdzisz, że Wisłocki został oczyszczony, ten sam Wisłocki poparł Piotrka ( ten sam którego oczyścili wspaniali dziennikarze - akurat dla mnie opinia dziennikarzy nie jest wiążąca patrz osobowość roku pani S. i to jak piali nad nią dziennikarze po pierwszym roku. Tak samo jak nikomu nie przeszkadza na TT wulgarność Bońka czy Stanowskiego - wiele osób ma różne standardy)
Będę w Socios tak długo jak hajs będzie szedł tam gdzie powinien - doceniam najnowszy pomysł na wspieranie SA i AP, na budowę boiska. Zresztą w przeciwieństwie do większości wolałem żeby hajs zamiast Wasyla szedł na boisko - ale nie muszę się zgadzać ze wszytkim widząc, że te pieniądze pomagają klubowi.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Stary 11.06.2019, 14:57
Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że Szymon po prostu podał suche fakty(członkostwo w SKWK + dziwne posty jakiegoś anonimowego imbecyla, który okazał się ważną personą w Socios), a spotkał go jakiś niesamowicie agresywny atak. Jeżeli to nic takiego to po co chłopa atakować? Za to że przytoczył fakty? Jak ta organizacja miała być transparentna to Jadczak w tym pomógł i ujawnił rzeczy, o których inni nie mieli pojęcia(sądząc po reakcji twittera, itd.). Dziwne, że nikt się nie chwalił przynależnością do SKWK... czyżby to nie był taki zaszczyt ?
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.06.2019, 15:34
Pablito napisał(a):Wyświetl post
1. Nie widzisz różnicy w działaniu i tego na czym budowane jest wsparcie dla kluby - ok. Socios działa tak jak ustalono, tak jak przegłosowany statut - każdy mógł przyjść na walne, każdy możę przedstawiać swoje pomysły wszystkie są brane pod uwage.
2. Skoro nie chcesz być zaangażowany w Socios to dlaczego ci to w jakikolwiek sposób przeszkadza ?
3. Piękna manipulacja porównujesz S. D. i M. do Piotrka i Roberta gdzie największą winą tego pierwszego jest to, że był w 2016 w SKWK i organizował akcje charytatywne głównie dla dzieciaków a tego drugiego, że rzucił kilka epitetów zbawcy J. - pozwól, że nie będę tego komentował
4. Ty dalej nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć - poza tym, że te pieniądze są potrzebne, to potrzebni są ludzie, którzy swoją działalnością i pracą będą tworzyć wartość dodaną dla Wisły - gdybyś przeczytał statut to byś wiedział co jest najważniejsze - ale masz to gdzieś bo ciebie przecież Socios nie interesuje. Aktualnie w Socios jest około 1600 osób na Walnym nie było nawet 10%, wiesz ily było chętnych do zarządu do jakiegoś dodatkowego zaangażowania ? Już widzę, tych wszystkich nie Socios przelewających kasę do klubu bez nadzoru. Może się mylę, ale to ta dwupodmiotowość i dodatkowy nadzór zaangażowało tyle osób w ten rodzaj pomocy. Oczywiście ja nie chciałbym zamykać komukolwiek opcji pomocy Klubowi. Ktoś ma inną wersję choćby jak R22 fundacja super im więcej inicjatym tym lepiej.

Twierdzisz, że Wisłocki został oczyszczony, ten sam Wisłocki poparł Piotrka ( ten sam którego oczyścili wspaniali dziennikarze - akurat dla mnie opinia dziennikarzy nie jest wiążąca patrz osobowość roku pani S. i to jak piali nad nią dziennikarze po pierwszym roku. Tak samo jak nikomu nie przeszkadza na TT wulgarność Bońka czy Stanowskiego - wiele osób ma różne standardy)
Będę w Socios tak długo jak hajs będzie szedł tam gdzie powinien - doceniam najnowszy pomysł na wspieranie SA i AP, na budowę boiska. Zresztą w przeciwieństwie do większości wolałem żeby hajs zamiast Wasyla szedł na boisko - ale nie muszę się zgadzać ze wszytkim widząc, że te pieniądze pomagają klubowi.

To juz ostatni raz,bo to widze,bezcelowe :
Ad.1)

I zeby nie bylo - doceniam to,co do tej pory dzialanosci Socios zrobili,w tym i inkryminowane osoby Prezesa i v-ce Prezesa. Ale chodzi o standardy. Zobaczymy jak to sie rozwinie.
Ad.2)

. Socios maja wplyw na Wisle. To wiec czyni nas jak najbardziej odpowiednimi do zabierania glosu w tej sprawie,do posiadania opinii. Dzisiaj sa niemal wzorowi - ale jutra nie znamy.

Ad.3) to zadna manipulacja,raczej hiperbolizacja w formie zartu,ironii,szyderstwa,zakonczona emotikonka,ktora specjalnie to podkresla. Naprawde nie wiem,ile trzeba miec zlej woli w dyskusji,by to tak
odczytac. <emotikonka facepalm czy jak to tam sie nazywa>

Ad.4) To jakis zart,ze ja czegos nie chce zrozumiec...

To,ze chce poswiecic to zaufanie bo zna kogos niespelna rok,to pokazuje mi,ze Socios nie udzwignelo jednego z moim zdaniem waznych zadan - stworzenia pozytywnego mechanizmu doboru kadr. Ale to nie moja sprawa.
Ten twoj placz,ze nie mozna znalezc ludzi... Wiesz co mi przypomina ? Ten moment., w ktorym pisalem na forum,ze w Krakowie,prawie milionowym miescie,trdno nie znalezc lepszych do zarzadzania klubem niz Marzenka i Damian. Nie tylko ja pisalem. Przeczytaj co nam tutejsze tuzy odpowiadaly. Brzmisz podobnie.Sorry.

I na koniec - guzik mnie obchodza w istocie poboczne watki w tej sprawie,Wislockiego,Stanowskiego (osobiscie nie przepadam,choc doceniam jego role),Bonka. Pisalem o standardach i przy nich pozostane. Jako Socios masz takze moj szacunek za pieniadze i - byc moze - dzialalnosc dla klubu. Jako "Kolega" z forum masz minus za niezrozumienie podstawowych wartosci i tego,jak dzisiaj dziala swiat. Wolisz bronic swoich i szukac wrogow tam,gdzie ich nie ma. Twoja sprawa. Nie licz tu na mnie.
Pozdrawiam
You'll never know...
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 11.06.2019, 15:41
Pablito i o to właśnie chodzi.Mając za sobą dziennikarzy można działać z większym rozmachem a toczenie z nimi wojen to pojedynek gołej dupy z batem.Pewnie połowa kibiców juz pierwszego dnia podczas tej słynnej konferencji z Sarapatą Szymańskim i Dukatem wiedziała co sie święci.Jedni myśleli że to je..ie szybciej drudzy że wytrzymają dłużej.Jeszcze na Sarapate to można sie było nabrać ale na tych dwóch ananasów.....Sprawa z Bragielem chyba większości uświadomiła że mamy do czynienia z oszustami .Rok temu bany się na forum sypały jak ktokolwiek odważył się powiedzieć jakieś złe słowo na Sarapatę i Dukata.Kro bronił ich jeszcze w listopadzie to chyba juz wszyscy wiedzą
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.06.2019, 15:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że Szymon po prostu podał suche fakty(członkostwo w SKWK + dziwne posty jakiegoś anonimowego imbecyla, który okazał się ważną personą w Socios), a spotkał go jakiś niesamowicie agresywny atak. Jeżeli to nic takiego to po co chłopa atakować? Za to że przytoczył fakty? Jak ta organizacja miała być transparentna to Jadczak w tym pomógł i ujawnił rzeczy, o których inni nie mieli pojęcia(sądząc po reakcji twittera, itd.). Dziwne, że nikt się nie chwalił przynależnością do SKWK... czyżby to nie był taki zaszczyt ?
Nie mieli pojęcia? A co wy wszyscy zdziwieni wyszliście właśnie z piwnicy po 2 latach?

Wystarczy zajrzeć od czasu do czasu na forum albo być na meczu i gwarantuję wam, że nie bylibyście zdziwieni i mieli pojęcie o takich rzeczach.

Mogę się pochwalić, że byłem na spotkaniu, na którym zakładano SKWK, tylko kogo to obchodzi?
Ostatnio edytowane przez Coglin : 11.06.2019 o godz. 15:48.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 11.06.2019, 16:01
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Od początku było wiadome, że część władz Socios stanowi problem wizerunkowy ze względu na ścisłe powiazania z układem, który doprowadził klub niemal do upadku.

Do Ekielskiego można mieć jedno duże zastrzeżenie - otoczył się mało wiarygodnymi osobami.

Pytanie brzmi czy to była jego suwerenna decyzja, czy ktoś go do tego zmusił, bo data utworzenia Socios zbiegła się z reportażem Jadczaka.

To wygląda na zastosowanie typowej zmiany narracji - zły TS, ale Socios już będzie świetne i może po to Socios powstało - aby odwrócić uwagę od szkodników, aby o ich przewinieniach i wielomilionowych krętactwach zapomnieć.

W ostatnich tygodniach o aferze już nikt nie pamięta, a Socios jest wychwalane pod niebiosa, a w rzeczywistości to jest to samo.

Osoby z drugiego szeregu układu przeszły do Socios i otoczyły się tymi samymi aktywistami - którzy do samego końca bronili S. vel C. i reszty (nawet po ujawnionych aferach i bliskim upadku Wisły ostatniej zimy, a najchętniej chcieliby powrotu dawnego zarządu).

Idea Socios jest wskazana, ale nie z tego typu ludźmi.

Obawiam się, że plan mógł być taki - przez pierwsze miesiące prezesem będzie figurant o czystej przeszłości, a potem już wróci stare (aby przez kilka miesięcy zyskać bardzo dobrą opinię).

Co do analizy wypowiedzi wiceprezesa Socios sprzed kilku miesięcy i bronieniu przez niego S. vel C. i reszty - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś tego typu nie jest wiarygodny, nie powinien pełnić żadnych funkcji w Socios (podobnie jak nowy prezes) i przez nich idea Socios traci sens, ale to pisałem już kilka miesięcy temu.

Socios musi się określić - czy dalej będzie uwikłane w stary układ czy też nie. Jeśli wybierze stary układ, niech nie mają pretensji o uzasadnioną krytykę.
O Jezu. Poziom debilizmu osiągnął szczyty. Nie sądziłem, że istnieje taka głupota na tym forum, dobrze ze się człowiek czasem czegoś nowego nauczy. Ten post powinien być zapisany na wieki jako poziom dna nieosiągalny dla większości ludzi.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Stary 11.06.2019, 16:19
Nikogo .Chyba że zostaniesz osobą publiczną.Wtedy ktoś na pewno te twoje zwierzenia odgrzeje i wykorzysta żeby ci zaszkodzić.Jak wy tego nie potraficie zrozumieć to chyba wy wyszliście z tej piwnicy i nie po dwóch latach tylko pierwszy raz za życia
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2019 o godz. 16:22.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 11.06.2019, 16:25
Dlaczego piszesz do mnie "wy"?
Ja pierdziele same kryształy objawiły się na forum.
Wiesz w ogóle kiedy było zakładane SKWK i kto je zakładał?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.06.2019, 16:36
No Koalik to musze przyznac osiagnal tym wpisem szczyt absurdu
Oczywiście nieprzypadkowo, a jakze
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Stary 11.06.2019, 17:13
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Nie mieli pojęcia? A co wy wszyscy zdziwieni wyszliście właśnie z piwnicy po 2 latach?

Wystarczy zajrzeć od czasu do czasu na forum albo być na meczu i gwarantuję wam, że nie bylibyście zdziwieni i mieli pojęcie o takich rzeczach.

Mogę się pochwalić, że byłem na spotkaniu, na którym zakładano SKWK, tylko kogo to obchodzi?
A czy organizacja Socios to jakiś prywatny folwark(że członkowie mają szukać życiorysów "ważnych person")? Po drugie pełna jawność polega na tym, że chłop wychodzi i mówi/pisze, że był w SKWK(w takich i w takich latach) i opowiada czym się tam zajmował. Przy okazji może odpowiedzieć czy np. zna Miśka, Dukata, Zielaka i tym podobnych zjebów. Proste, logiczne, transparentne i do zweryfikowania. A nie że ktoś ma sobie gdzieś latać, wypytywać. Potem ludzie mają pełny obraz tego kto zasiada w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej. Jak widać wzbudza to emocje.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 11.06.2019, 17:17
Coraz to lepsze SF się robi widzę. Niedługo wyjdzie że przedstawiciele Socios byli przy podpisywaniu umowy z wanną i hoganem, wysyłali kartki do więzienia Miśkowi.

Jak komuś się nie podoba inicjatywa Socios to jest druga opcja fundacja R22 którą możecie wspierać! Tam nie ma SKWK, o nich pseudo dziennikarze nie piszą szukając taniej sensacji. Zapewne potrzebują wsparcia i rąk do pracy oczywiście społecznie.

Przez tak krótki okres Socios zrobiło bardzo wiele dla klubu czy dla dzieciaków z ludźmi którzy !UWAGA! od samego początku są w zarządzie.

Ludzie ogarnijcie się i nie patrzcie na każdego przez pryzmat tego co napisze gość od cegłówki(tak zrobił robotę pociągnął sprawę którą nikt się nie chciał zająć z takich czy innych przyczyn ale nie jest mesjaszem dziennikarstwa!) czy kolejny z weszło. Ponadto mniej tvnu i gazety wyborczej.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 11.06.2019, 17:24
Na starozakonnym forum nie tak dawno chwalono się posiadaniem u nas uśpionych trollkont. Nie wskazuję palcem, bo raz już za to dostałem bana, ale jak czytam niektóre wypowiedzi to czuję, że dyskutujemy z tymi trollkontami..
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Stary 11.06.2019, 17:40
Coglin sądząc po twoim wpisie SKWK zakładałeś ty.Zadałeś wyżej pytanie to ci odpowiedziałem i nie miałem w tym złych intencji.Przeczytaj co pisałem wcześniej o Socios.Bardziej się przejmuje tą sytuacja niż wam się wydaje.Ale skoro dla was nie ma problemu .Rozumiem że Socios jest już zapełnione i o nowych członków walczyc nie trzeba.Jestem pewien że jeśli takie będzie podejście do sprawy to skończy się tokatastrofą.Z tym że tak naprawdę opinią osób z forum nie musicie się za bardzo przejmować bo tu kto miał wstąpić do stowarzyszenia to juz wstąpił.Problem w tym że jak zaczną walić w was pozostali dziennikarze-a zaczną-to bez strat z tego nie wyjdziecie.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2019 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 11.06.2019, 17:57
Przypierzanie się do serka że zwyzywal jadczaka na tt to naprawdę niezły komizm. Kto z Was nigdy nie ....ował na polityków dziennikarzy czy inne mendy niech pierwszy rzuci kamień. I nie, nie znam serka, nigdy go nie spotkałem osobiwcie, nie jestem i nie byłem w żadnej ekipie, ani obecnej, ani poprzedniej okradajacej klub(chyba, że bycie w socios automatycznie przydziela mnie do jednej z ekip) . Nie raz z serkiem toczylem sprzeczki na temat poprzedniego zarządu itp ale walić w niego za wpisy na Tt to gruba przesada.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 11.06.2019, 18:10
Gdybysny mowili o Serku w sensie uzytkowniku z forum masz rację. Slabo to wygląda jak mowimy o wce prezesie. Nie da sie cofnac czasu wiem ale trzeba sie liczyć ze za funkcja idzie bycie na swieczniku.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 11.06.2019, 18:25
@panowie Koalik wyar i pozostali towarzysze ....
Wskażcie mi ile kasy z socios zostało ukradzione przez Piotrka i Roberta
Wskażcie mi fakty stwierdzające ze Piotrek i Robert wspoldzialali z Dukatem i Sarapata w okradaniu klubu
Jadczak niczego nie wykazał - w ten sam sposób zadam pytanie skoro Jadczak zeszłym roku blisko współpracował z Biegunem w czasie gdy on zbierał kasę dla kierowcy seicento a teraz okazuje się ze kasa zniknęła to znaczy ze Jadczak maczał w tym palce ?
Jest to równie głupie wnioskowanie jak to, że Robert czy Piotrek wspoldzialali z Dukatem i Sarapatą w okradaniu klubu.
Czyny nie słowa to hasło które przyświeca nam, którzy włączyli się w ruch socios i dbają o to aby Wisła nie zniknęła z powierzchni
Który z Was zrobił cokolwiek dla Wisły w ostatnim czasie ? Bo Piotrek i Robert maja się czym pochwalić a chamskie teksty co to takiego angażowanie swojego prywatnego czasu w ukochany klub - ile Wy poświęciliście czasu dla tego klubu ? Za Piotrkiem i Robertem stoją właśnie czyny a dla Was ważniejsze są słowa.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Stary 11.06.2019, 18:55
Czy są jakieś KONKRETNE zarzuty wobec chłopaków z Socios ?
Coś ukradli, sprzeniewierzyli - teraz lub za czasów SKWK ?
Pan Jadczak nie podaje. Pisze że byli w SKWK , a resztę dodajcie sobie sami.
To jakbym ja powiedział do kolegi "Wiem że twoja żona, spotyka się z koleżanką, która zdradza swojego męża. Na nią wprawdzie nie mam nic, lecz sam dopisz sobie resztę"...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 11.06.2019, 19:28
Już powtarzałem wiele razy, ale zrobię, to ostatni raz. Czasem chcąc działać dla dobra Wisły, czy ruchu kibicowskiego, trzeba było poniekąd związać się nawet z diabłem. Naprawdę myślicie, że każdy z SKWK, czy WSH wynosił kasę z klubu ?

Sami chętni do prowadzenia i rozruszania Socios widzę ... Patrzcie im na ręce i oceniajcie ich pracę, a nie wypociny "zbawcy".
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Stary 11.06.2019, 21:38
Ku..a a czy wy nie rozumiecie że na forum tutaj to wszyscy prawie o tym wiedzieli i powoli przeszli nad tym do porządku dziennego?Po co nam to tłumaczycie?Ja np mówiłem wprost że mogę przekazywać jakieś darowizny ale podania o członkostwo nie złożę właśnie ze względu na niektóre osoby w kierownictwie Socios- choć akurat Serek to ostatnio trochę zbastował.Ale tak jak mówiłem nami to się możecie nie przejmować gorzej z tymi którzy dziennikarską papkę łykają
Nikt nie twierdzi że oni coś ukradli.Wręcz przeciwnie pewnie sporo swojego zdrowia i czasu poświęcili żeby to stowarzyszenie było wzorem dla innych.Tym bardziej dziwi ten wizerunkowy strzał w stopę.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 11.06.2019 o godz. 21:44.
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Od: 07.2009

Stary 11.06.2019, 23:38
Moim zdaniem Zarząd Socios powinien podejść do sprawy naukowo - biznesowo (zaznaczam piszę to nie jako członek Socios, ale człowiek, który co nieco w biznesie widział). Po pierwsze określenie co jest celem jeśli chodzi o bazę członkowską - utrzymanie obecnej bazy członkowskiej czy jej jak najszybszy wzrost. Jeśli utrzymanie to wystarczy sprawdzić czy od rewelacji Jadczaka nie nastąpił jakiś znaczny odpływ członków w porównaniu z podobnym okresem miesiąc czy dwa temu. Jeśli nie nastąpił to nic wielkiego się nie dzieje i wystarczy zwykły komunikat do członków w tonie jesteśmy transparentni działamy dalej. Jeśli wzrost to wypadałoby zbadać jak tweety Jadczaka wpłynęły na potencjalnych członków - tu można by np zrobić ankiety na forach Wisły np TWSD i jeśli np wyjdzie, że 70% one nie obchodzą to też nic wielkiego się nie stało i wystarczy ponownie komunikat w stylu działamy transparentnie - dołącz a przekonasz się sam. Jeśli jednak dane wykazałyby odwrotny trend wtedy trzeba rozważyć inne działania z dymisjami włącznie w skrajnych przypadkach.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 12.06.2019, 08:31
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Gdybysny mowili o Serku w sensie uzytkowniku z forum masz rację. Slabo to wygląda jak mowimy o wce prezesie. Nie da sie cofnac czasu wiem ale trzeba sie liczyć ze za funkcja idzie bycie na swieczniku.
Jakiś czas temu poruszyłem kwestię formy wypowiedzi niektórych osób z zarządu Socios i osób mocno zaangażowanych/wspierających Socios. Zostałem momentalnie "pojechany" na forum mniej więcej tak jak teraz gdy ośmieliłem się wyrazić swoją opinię i zrezygnować z płacenia składek Socios.
Taki mamy klimat.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 12.06.2019, 08:46
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Jakiś czas temu poruszyłem kwestię formy wypowiedzi niektórych osób z zarządu Socios i osób mocno zaangażowanych/wspierających Socios. Zostałem momentalnie "pojechany" na forum mniej więcej tak jak teraz gdy ośmieliłem się wyrazić swoją opinię i zrezygnować z płacenia składek Socios.
Taki mamy klimat.
To sie obraziles ze ktos nie mysli tak jak ty albo uzywa jezyka ktory ci nie pasuje i strzeliles focha na Socioss? Hmmm...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 12.06.2019, 09:10
Za stary już jestem na obrażanie się. Stwierdziłem tylko fakt. Widocznie nie tylko mi przeszkadzają pewne zachowania.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 12.06.2019, 09:17
Za stary już jestem na obrażanie się. Stwierdziłem tylko fakt. Widocznie nie tylko mi przeszkadzają pewne zachowania.
Nie wnikam czy stary czy nie. Jak bedziesz dojrzaly to zrozumiesz ze zycie to sztuka kompromisu. Mnie tez sie wiele rzeczy nie podoba natomiast jesli mamy wspolny cel to nie mam zamiaru sie obrazac.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 12.06.2019, 09:24
Rozumiem Cię jak najbardziej. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego wycofujesz się zamiast mocniej się zaangażować i - jeśli nie odpowiadają Ci pewne zachowania/osoby - być realną alternatywą dla obecnych władz Socios? Przecież to stowarzyszenie - można zgłosić swoją kandydaturę do zarządu, a my naprawdę przed nikim nie zamykamy drogi.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 12.06.2019, 09:24
Sztuka kompromisu, nieźle. Ciekawe co na to prezes, na ile jest dojrzały.
Dla mnie życie to przede wszystkim rodzina

@serek
Cytując klasyka "nie podoba ci się jak gram?! Wejdź i zagraj lepiej!"
"Nie odpowiada ci prezes?! przyjdź i pokaż co potrafisz"
Napiszcie jeszcze żeby przyjść i pod gniazdem sprawy wyjaśnić

Żeby już zakończyć ot
To, że ktoś nie należy do Socios nie oznacza że nie wspiera klubu.
Niestety tutaj na forum sytuacja jest 0/1
Należysz do Socios=wspierasz klub
Nie należysz=kretyn, nie wspierasz klubu, tuba jadczaka
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 12.06.2019 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 12.06.2019, 09:35
siara napisał(a):Wyświetl post
Czy są jakieś KONKRETNE zarzuty wobec chłopaków z Socios ?
Coś ukradli, sprzeniewierzyli - teraz lub za czasów SKWK ?
Pan Jadczak nie podaje. Pisze że byli w SKWK , a resztę dodajcie sobie sami.
To jakbym ja powiedział do kolegi "Wiem że twoja żona, spotyka się z koleżanką, która zdradza swojego męża. Na nią wprawdzie nie mam nic, lecz sam dopisz sobie resztę"...
Będąc na stanowisku prezesa w stowarzyszeniu zbierającym pieniądze oprócz tego czy ma się konkretne zarzuty ważny jest też wizerunek. Który jak widzimy dla jakieś części kibiców jest ważny bo piszą o tym na forum.

Oczywiście można mówić, że wszystko jest transparentne, nikt nikogo nie oszukał, a prezes to złoty człowiek ale co z tego? Skoro może okazać się, że sporo grono osób, które mogłyby przelewać miesięcznie pieniądze dla klubu przez stowarzyszenie to nie wystarczy, że do ten transparentności te osoby chcą również prezesa, który nie ma fotek z osobami mającymi złą reputację.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 12.06.2019, 09:35
Sztuka kompromisu, nieźle. Ciekawe co na to prezes, na ile jest dojrzały.
Dla mnie życie to przede wszystkim rodzina

@serek
Zupelnie Cie nie rozumiem. Faktycznie nie masz wplywu na to jak graja pilkarze. Faktycznie nie masz wplywu na ruch kibicowski. Ale na Socios akurat wplyw masz - cholera, to przeciez stowarzyszenie. Naprawde przyklady nieadekwatne.

Jak zawsze w zyciu jesli chcesz cos zmienic to wymaga to wysilku i zaangazowania, nie bardzo rozumiem czego bys oczekiwal skoro na wzmianke o tym ze moglbys cos wiecej dac od siebie od razu tak sie jezysz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 12.06.2019, 09:36
@serek
Hmmm nie wiem dlaczego akurat w takie tony bijesz - ja to piszę całkiem poważnie. Naprawdę nie ma wielu osób, które na co dzień się angażują. Na walnym było ledwie 130 osób, do zarządu nikt się nie zgłosił, na akcje takie jak roznoszenie ulotek czy dzień dziecka przychodzą 20-30 osobowe grupy (i są to te same osoby). Przecież Wy musicie stworzyć alternatywę, my tego nie zrobimy. Założyliśmy stowarzyszenie, działa idealnie przejrzyście - pomóżcie nam, a nie obrażajcie się, bo się brzydko odzywałem do Jadczaka...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów