The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.05.2019, 12:06
2+1... wow
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.05.2019, 12:13
Lis, Buchal, Broda

Wasyl, Sadlok, Janicki, Hoyo, Niepsuj, Grabowski, Morys

Kuba, Vullnet, Vukan, Boguś, Plewka, Szot (pewnie przedłuży), Wojtkowski, Śliwa, Kumah

Kolar, Buksa, Drzazga (też pewnie przedłuży)

Nawet bez Brozia i Burego to jest już 22 chłopa (nie licząc Brody i Kumaha ośmiu młodzieżowców)- takiej kadry przed rozpoczęciem przygotowań to już dawno u nas nie było.
Do tego jeszcze kilka nazwisk z chłopaków kończących wiek juniora z CLJ którzy stworzą szerokie zaplecze, grające w rezerwach

EDIT: jeszcze zgubiłem Klemenza i Maka, czyli jest już 24 - naprawdę, warto podkreślić i docenić!
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 28.05.2019 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 28.05.2019, 12:50
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Lis, Buchal, Broda

Wasyl, Sadlok, Janicki, Hoyo, Niepsuj, Grabowski, Morys

Kuba, Vullnet, Vukan, Boguś, Plewka, Szot (pewnie przedłuży), Wojtkowski, Śliwa , Kumah

Kolar, Buksa, Drzazga (też pewnie przedłuży)

Nawet bez Brozia i Burego to jest już 22 chłopa (nie licząc Brody i Kumaha ośmiu młodzieżowców)- takiej kadry przed rozpoczęciem przygotowań to już dawno u nas nie było.
Do tego jeszcze kilka nazwisk z chłopaków kończących wiek juniora z CLJ którzy stworzą szerokie zaplecze, grające w rezerwach

EDIT: jeszcze zgubiłem Klemenza i Maka, czyli jest już 24 - naprawdę, warto podkreślić i docenić!
chłopa to aż tyle nie jest
nie zapominajmy ze mamy druzynę rezerw, a Hoyo grał w jedynce bo musiał

Jeszcze długa droga przed Nami, niemniej jednak, i tak wygląda to nieźle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 28.05.2019, 12:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chłopa to aż tyle nie jest
nie zapominajmy ze mamy druzynę rezerw, a Hoyo grał w jedynce bo musiał

Jeszcze długa droga przed Nami, niemniej jednak, i tak wygląda to nieźle.
No co Ty, taki Śliwa po tym, jak prawie rozerwał siatkę w meczu w Gdyni złapał pewność siebie

Generalnie - biorąc pod uwagę całokształt naszej sytuacji to stan kadrowy jest naprawdę zadowalający.
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 28.05.2019, 12:58
Jeśli nikt nie odejdzie od nas to w zasadzie potrzeba tylko typowej 6 i napastnika. Wtedy kadra zamknięta i można zgrywac wszystkich
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 28.05.2019, 13:00
no ale kto będzie grał w rezerwach ?

skoro nagle powstała dodatkowa druzyna, to znaczy ze potrzeba dodatkowych ludzi do niej. Jeśli ich nie ma, to bedziemy brali z druzyn juz powstalych zmniejszajac im kadry
quadu - a to dziwe, bo rozgladamy sie za Gk.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.05.2019, 13:09
To chyba któryś z obecnych odejdzie?
Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Buchal albo Lis zgodzili się być 3 bramkarzem?
W rezerwach to Chorazka pewnie będzie bronil
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 28.05.2019, 13:12
śmiejecie się, ale ja Urygę bym chętnie zobaczył znów w Wiśle, zrobił duży postęp i jest Wiślakiem także ja zapraszam

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 28.05.2019, 13:14
Z napastnikami to nie widzę konieczności. Są Kolar, Drzazga i młodzi Balicki i Buksa, zakładając że Paweł zakończy karierę. Nie jestem pewien czy jest potrzeba kolejnego. Jasne, że każda opcja jest warta uwagi, ale nie jest to żaden priorytet.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 28.05.2019, 13:51
Ja się osobiście zdziwię jeśli do końca okienka nie pożegnamy Kolara i może troche mniej będe zdziwiony jeśli chodzi o Lisa.
Kolar jeszcze stosunkowo młody, pokazał co nieco na wiosne i pare cebulionów za niego możemy zobaczyć, na Lisa też się ktoś ślepy za duże pieniądze może znajdzie.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 28.05.2019, 14:55
+ wraca Denis Bałaniuk, kolejny do odbudowania przez Stolara.

Pytanie czy zdrowie pozwoli..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 28.05.2019, 15:18
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Ja się osobiście zdziwię jeśli do końca okienka nie pożegnamy Kolara i może troche mniej będe zdziwiony jeśli chodzi o Lisa.
Kolar jeszcze stosunkowo młody, pokazał co nieco na wiosne i pare cebulionów za niego możemy zobaczyć, na Lisa też się ktoś ślepy za duże pieniądze może znajdzie.
Gdyby tylko była możliwość zarobienia na nim od 750 tysiecy euro w górę byłoby super. Przy naszej krótkiej kołderce kazdy zarobek jest ważny.

btw

Bałaniuk do odbudowania? Odbudowac można kogoś kto cokolwiek kiedykolwiek pokazał ale stracił formę. W jego wypadku to nie odbudowa a budowa od fundamentów. Pytanie czy gość ma potencjał a my kasę na jego kontrakt.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.05.2019 o godz. 15:20.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 28.05.2019, 16:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bałaniuk do odbudowania? Odbudowac można kogoś kto cokolwiek kiedykolwiek pokazał ale stracił formę. W jego wypadku to nie odbudowa a budowa od fundamentów. Pytanie czy gość ma potencjał a my kasę na jego kontrakt.
Racja, celniejsze byłoby użycie sformułowania "do zbudowania".

Kolar i Bałaniuk przychodzili w jednym czasie i obaj mieli podobną reputację młodych talentów z których mają być super gracze - z tego co pamiętam nawet więcej sobie obiecywano po Bałaniuku. Kolar zaczął w końcu coś pokazywać, więc kto wie jak byłoby z Ukraińcem? Ciężko jednak być optymistą patrząc na ciężkie kontuzje i ilość strzelonych bramek w ostatnim czasie.
Odpowiedz cytując
zibi7
Member

Od: 01.2013

Stary 28.05.2019, 16:56
Leser Bałaniuk nie miał żadnych ciężkich kontuzji, tylko jest po kolei odpalany przez każdego następnego trenera w słabiutkim Arsenalu Kijów, ostatnim zespole ligi ukraińskiej.
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 28.05.2019, 17:18
Osobiście też jestem pozytywnie zbudowany ostatnimi ruchami zarządu. Podpisanie Bashy (2+1) to jest najlepsza wiadomość tego okienka. Co do ruchów in/out w Naszej Drużynie to super byłoby gdyby Drzazga i Bury przedłużyli kontrakty. Jeżeli chodzi o Krzyśka to pewnie tak się stanie, natomiast Łukasz coś się długo namyśla. Biorąc pod uwagę także to, że w poprzedniej rundzie Jaga partycypowała w kosztach jego kontraktu, to wcale się nie zdziwię jeżeli Bury odejdzie.

Bardzo by mnie ucieszył transfer środkowego pomocnika (zmiennik dla któregoś z dwójki Vukan, Vullnet) takiej typowej 8 oraz ofensywnego zawodnika w stylu Imaza, który może zagrać i na skrzydle i za napastnikiem oraz (w ostateczności) jako fałszywa 9. Wydaje mi się, że taki Imaz bis to brakujące ogniwo w 11tce Stolarczyka i z kimś taki drużyna wyglądałaby bardziej stabilnie. Jeżeli udałoby się przeprowadzić jeszcze te 2 transfery, a w przypadku odejścia Burligi jeszcze znaleźć kogoś na PO to drużyna byłaby super (oczywiście jak na nasze obecne możliwości finansowe). Odnośnie GK, o którym ktoś wspomniał to oczywiście też moglibyśmy się rozejrzeć ale wg. mnie to nie jest priorytet.
Ostatnio edytowane przez matinen : 28.05.2019 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 28.05.2019, 18:29
Zagraniczny gracz, który pomimo lepszej finansowo oferty (ofert?) postanowił zostać u nas. To się szanuje.

Brawo Vullnet!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.06.2019, 18:41
Chodzą plotki o transferze Lisa do Belgii ? Prawda czy ściema? Ponoć oferta na 700 tya euro
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.06.2019, 19:10
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Chodzą plotki o transferze Lisa do Belgii ? Prawda czy ściema? Ponoć oferta na 700 tya euro
Menedżer twierdzi że są zapytania. Podobno były już pół roku temu, ale chcieliśmy więcej.
Jeśli Lis zagra w U21 jego wartość może podskoczyć.

A czy faktycznie go sprzedamy, to się dopiero okaże.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 06.06.2019, 19:14
Maciej Śliwa odchodzi do Legnicy.

info: Janekx89
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.06.2019, 19:25
Jest mi w stanie ktos wytlumaczyc po kiego chvja ogrywamy chlopaka, z ktorym nie przedluzamy umowy?
Nie zeby on jakos niewiadomo jak rokował ale po co inwestowac w goscia,ktory 2 miesiace pozniej odchodzi za frajer?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 06.06.2019, 19:49
Grał bo nie było kogo wystawić, tak to by musieli z każdym przedłużać co grał... Odnośnie rokowania - jego przedryblowanie 7 zawodników Monaco pewnie jeszcze długo będę pamiętał.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 06.06.2019, 20:07
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jest mi w stanie ktos wytlumaczyc po kiego chvja ogrywamy chlopaka, z ktorym nie przedluzamy umowy?
Nie zeby on jakos niewiadomo jak rokował ale po co inwestowac w goscia,ktory 2 miesiace pozniej odchodzi za frajer?
Przeszło ci przez myśl, że to była jego decyzja?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 06.06.2019, 20:17
Czyli w ramach stawiania na młodych Słomka odszedł, Śliwa (jeden z większych talentów) odchodzi, a Boguski dostaje kontrakt? Sorry ale nie rozumiem. Jak można było odpuścić Śliwe? Duży minus za tę decyzję. Chyba, że Maciek sam tak wybrał, tego nie wiem, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne. Bardzo szkoda tego chłopaka.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 06.06.2019, 20:56
Arked napisał(a):Wyświetl post
Przeszło ci przez myśl, że to była jego decyzja?
Po pierwsze primo:
Królewski na TT napisał ze decyzja sztabu szkoleniowego
Po drugie:
Skoro w kwietniu nie mial przedluzonego kontraktu to dlaczego nie dawano sie ogrywac komus kto ma?
I uprzedzajac , nie porownuje tego z Peszka, Burliga czy Pietrzakiem bo oni grali z racji umiejetnosci tu i teraz a nie bylo ogrywani z mysla o przyszlosci
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 06.06.2019, 21:33
A kogo mieli innego ogrywać? Są jakieś nazwiska na horyzoncie?
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 06.06.2019, 21:36
No właśnie nie bardzo...
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 06.06.2019, 21:48
Szotowi też się kontrakt kończy chyba ciekawe czy przedłuża bo w nim widzę większy potencjał nawet niż u Śliwy
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.06.2019, 09:12
Który to był ten z młodych co miał w miare fajny drybling (raz w jednym meczów na końcu sezonu zrobił fajny slalom) i w miare przyzwoity strzał?

Słomka, Śliwa, Szot?

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 07.06.2019, 09:47
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Który to był ten z młodych co miał w miare fajny drybling (raz w jednym meczów na końcu sezonu zrobił fajny slalom) i w miare przyzwoity strzał?

Słomka, Śliwa, Szot?
Maciej Śliwa
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.06.2019, 13:19
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze primo:
Królewski na TT napisał ze decyzja sztabu szkoleniowego
Po drugie:
Skoro w kwietniu nie mial przedluzonego kontraktu to dlaczego nie dawano sie ogrywac komus kto ma?
I uprzedzajac , nie porownuje tego z Peszka, Burliga czy Pietrzakiem bo oni grali z racji umiejetnosci tu i teraz a nie bylo ogrywani z mysla o przyszlosci
Myślę, że Śliwa, Słomka i Szot(?) dostali minuty w Ekstraklasie (niezbyt dużo) aby ich dodatkowo sprawdzić. Widocznie nie sprostali wyzwaniu, skoro sztab szkoleniowy (nie tylko Stolarczyk) ich odpalił. Ich ocena raczej nie była oparta tylko o te minuty, ale też grę w juniorach i treningi.
Uznano że nie rokują, czas pokaże czy słusznie. Stolarczyk raczej nie ma problemu ze stawianiem na młodych, musiały być jakieś inne powody dla których im podziękowano.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów