The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 22:05
Jery napisał(a):Wyświetl post
Na ile duża awantura? Po tym absurdalnym tweecie SA, TS nie musi już chyba bardzo oglądać się na Szweda, jak będą chcieli to zerwą umowę, 99% internetu mają za sobą, a co potem?
No właśnie nie mogą tak łatwo zerwać umowy!
Nie wiem co jest w tej umowie ale to wszystko jest zrąbane najwidoczniej.
Odpowiedz cytując
ital
Member

Od: 05.2013

Stary 30.12.2018, 22:05
Coś za dużo tu tych Jadczaków, wszyscy zarejestrowani w 12.2018. To się nazywa rozdwojenie jaźni. Szymon, ta dachówka na Twojej głowie Ci to zrobiła? twoja data też daje pewne skojarzenia
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 22:06
messu1906 napisał(a):Wyświetl post
Jesli kogos ciekawi skad zostal wytrzasniety "inwestor" z Azji, niech ogladnie jeszcze raz reportaz Jadczaka i fragment w ktorym wchodzi do klubowej restauracji i probuje porozmawiac z Miskiem.
Wlasnie widzialem. Grubo.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.12.2018, 22:06
Dajcie spokój, przecież to są poważni ludzie i inwestorzy ...
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.12.2018, 22:09
Dobcio napisał(a):Wyświetl post

A o prawie szwajcarskim pisałem już na początku dnia.
Napisz to jeszcze 10 razy kretynie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 22:12
Myślałem, że juz się nic śmieszniejszego nie da wymyślić a tu hop Pan Vanna chory. No szkoda Pana Ly, ale z drugiej strony dobrze, ze już z nim jest kontakt więc pewnie już wysyła ze szpitala potwierdzenie przelewu
Rozwalili mnie z tą chorobą Vanny na łopatki hehehe

A może cały myk z tą nasza złotą trójka polega na tym - jest ich raptem 3. Kasy za same bilety z Amici było 400 tys. Wszystko wylądowało w rękach TS - Sarapata - jej mąż - SKWK. Nikt nie każe im tej kasy trzymać, skoro to były ich wypłaty to mogą wydać na co chcą, TS i SKWK też jakoś swoją część zdefrauduje. Każdy z tej złotej trójki dostanie po 100 koła na głowę za ten miesięczny cyrk. Zły dill dla ludzi, którzy nie śmierdza groszem i nieudaczników typu Pietrowski, który tutaj jest kreowany na wielkiego dyrektora, czy p.o prezesa i super agenta a jedyne z czego jest znany to z tego, że jest znany ze znajomosci z Bońkiem czy Matusiakiem? No może przeliczając to na euro to trochę słabo aczkolwiek dostać 25 tys Euro za podłożenie swojej mordy, nic na tym nie tracąc? Jeśli się nie umie normalnie zarobić to chyba interes dla nich fajny.
A WSH i wszystkim w to graj, oni się nakradli więc mogą te 400 tys ze swojego koryta oddać swoim słupom.

Tak wiem, zaraz ktoś tu napiszę, ze jestem pojebany, ze co ja za głupoty wymyslam i ludzi obrażam.
Pojebani to są ci wasi albo z WSH albo z tej złotej trójki. Nie wiem jak ktoś może swoją osobą firmować tak niewiarygodne podmioty.

Na forum pojawiła się kolejna już - ostatnia nadzieja białych - niejaki filipski - po raz kolejny mówię, że nic do Ciebie nie mam ale po raz kolejny objawia się nam wizjoner, który wszystko wie i z czystej miłości do Wisły chce nam powiedzieć, ze będzie dobrze.
I kogo teraz Ty firmujesz swoją osobą? Ok, ja nie neguję, ze coś wiesz, że jesteś bystrym i mądrym człowiekiem tylko teraz pieprzenie na siłę, że cały ten cyrk co się dzieje wynika z tego i tego i tak musi być, ale generalnie to będzie dobrze, bo musi być dobrze i bądźmy dobrej wiary alleluja Panie Vanna.
Jeśli to wszystko by miało być tak piekne to by się zakończyło w okolicy 20-28 grudnia, tak aby pospłacac tych piłkarzy i żeby zostali w klubie. Jak wyjebie pół drużyny to stracimy +/- kilka mln złotych (oczywiście jeszcze ktoś by musiał tych Arsenic'ów i innych kupić no ale założmy, że kogoś bysmy sprzedali z zyskiem bo mamy na prawde kilka ciekawych i młodych chłopaków na ten moment), doprowadzi to do składania na siłę nowej ekipy = kasa na transfery lub na marżę dla menedżerów za podpisanie kontraktów itd
Także jak to sa tacy zajebiści gracze to by sobie poradzili już wczesniej i by to wyglądało profesjonalnie. Tymczasem oczywiście TS czy S.A rzuca kłody pod nogi, oni sa tak zdeterminowani żeby pomóc klubowi z miasta, z którego rzekomo jest Pan Wojtyła, ze za wszelką cenę walczą o ten klub. To jest taki sentyment, ze nawet Pan Vanna chory śmiertelnie powaznie nie odpuści.
Oświadczenie za oświdczeniem, robienie z siebie Pietrowski-Hartling-Vanna idiotów jakich świat nie widział, ludzi niewiarygodnych, oszustów, kłamców, jak to są ci nasi zbawiciele to ja .......e takich inwestorów. Już lepiej nie kusić losu po raz kolejny i niech dalej przy korycie siedzi WSH bo kto wie co los nam ześle od niby kolejnych zbawicieli.
I ja oczywiście nie mowię, że coś tu może nie grać i, że oni tej kasy na pewno nie przeslą. Może i przeslą, moze kupią Wisłę ale moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyjdzie ponieważ, już na dzisiaj, na 30 grudnia 2018 roku są to ludzie skompromitowani, jest to pośmiewisko, które podsumowując całą trójkę
1. Jest tak profesjonalne, że nie umie w normalnych warunkach i terminie przejąć klubu i walczy z tym TS-WSH jak z wiatrakami
2. Robi przelew i wysyła potwierdzenie od 3 dni.
3. Sami ze sobą traca kontakt
4. Lubią to co Sarapata i środowisko kibicowskie na Wiśle od kilku lat - czyli oświadczenie, oświadczenie, oświadczenie. Cały czas trzeba wydawać oświadczenia
5. Nagle ....a się okazuje, że gościu nam się rozchorował hahaha

Banda chuja i tyle.
Jak mamy wpadać z deszczu pod rynnę to po co nam to? Lepiej zostawić jak jest i szukać kogoś prawdziwego, kto moze pomóc i coś zmienic, chociażby od IV ligi.

Aha, bo jeszcze tu w międzyczasie pisałeś, że oni to jest taka opcja na 3-4 lata, że oni jedynie wpompują tu kasę, postawią Wisłę na nogi i będa chcieli zaraz sprzedać z zyskiem ogromnym hahaha ....a, ludzie, Wisły nie chce nikt poważny, w sumie nikt jej nie chce kupić, od 3 lat. A okazja jest teraz tym zajebistsza, ze klub wiele nie kosztuje. Chyba jak kupować to tylko trupa nie? Czy się mylę i nagle sie znajdzie szejk z Arabii, który se wymyśli, że w Polsce, w mieście papieża Pana Wojtyły jest klub, który moze stac się hegemonem światowej piłki i akurat nie kosztuje już tyle co za spłatę długów czyli 12 mln + jakies kilka baniek na rozruch tylko teraz trzeba zapłacić 30-80 mln zł czy może nawet 100-150 mln? Co się da w 4 lata zrobić w klubie? I to tak żeby włożyć rozumiem jak najmniej wyjąć jak najwięcej? No chyba nic isę nie da zrobić i cały ten temat, ze ktoś na klubie zarobi jest tak debilny, bo jeszcze nie znam osoby, która by na klubie zarobiła. Klub jest jak auto, studnia bez dna i tyle, zarobić nie można, jak już to wyjść na zero, może gdzies tam można przyfarcić, kupić tanio, trafić dobrych kopaczy, sprzedać ich, wziać kase i szybko klub odsprzedać, albo jedynie jest opcja, ze pożyczasz do klubu z własnej kieszeni i później ktoś ten dług spłaca przejmując klub = wychodzisz mniej więcej na zero. Żenada z tymi bajkami.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 22:12
Z calego tego materialu Pola to najlepsze sa ostatnie 2 minuty i te sluchy, ktore go niby dochodza.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 30.12.2018, 22:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Na forum pojawiła się kolejna już - ostatnia nadzieja białych - niejaki filipski.

Jaroo , przecież filipska jak i dobcia jest podstawiona, szkoda nerwów na takie hieny cmentarne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 22:24
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
. I ja oczywiście nie mowię, że coś tu może nie grać i, że oni tej kasy na pewno nie przeslą. Może i przeslą, moze kupią Wisłę ale moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyjdzie ponieważ, już na dzisiaj, na 30 grudnia 2018 roku są to ludzie skompromitowani, jest to pośmiewisko, które podsumowując całą trójkę
1. Jest tak profesjonalne, że nie umie w normalnych warunkach i terminie przejąć klubu i walczy z tym TS-WSH jak z wiatrakami
2. Robi przelew i wysyła potwierdzenie od 3 dni.
3. Sami ze sobą traca kontakt
4. Lubią to co Sarapata i środowisko kibicowskie na Wiśle od kilku lat - czyli oświadczenie, oświadczenie, oświadczenie. Cały czas trzeba wydawać oświadczenia
5. Nagle ....a się okazuje, że gościu nam się rozchorował hahaha
I po dzisiejszej karykaturze oswiadczenia, ktore jak twierdza co poniektorzy zostalo wydane na polecenie Pietrowskiego, to juz naprwde nie wiem jaka gimnastyke umyslowa trzeba uprawiac, by mowic, ze to TS dodatkowo chce osmieszych ta zlota trojke azjatyckiego biznesu. TS tu nic robic nie musi - oni sami sie tak osmieszaja i kompromituja, ze nie powinno sie ich wpuszac bez opieki do publicznej toalety nawet. I tez zgadzam sie z tym, ze choby jutro na konto wplynel nawet i 150mln zlotych, to po tym co do tej pory widzielismy nie ma prawa z tego nic dobrego wyniknac.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 30.12.2018, 22:25
Rience napisał(a):Wyświetl post
Edytowałem swój post, więc co kłamiesz, zerknij jeszcze raz na ten post a nie kłam. Obaliłem sensownie bo nikt merytorycznie na mój post już nie potrafi odpowiedzieć, tylko marnej jakości zaczepki, jedziemy dalej, każdy ma prawo do zatrudnienia, człowieku, na nikim wtedy wyrok nie ciążył. Nie rób ....y z logiki... Złapią cię z maryską posiedzisz 30 dni, albo złapiesz jakiś wyrok za totalną pierdołe, to wtedy nie masz prawa się już nigdzie zatrudnić bo masz nasrane w papierach? To jest twoje, i tobie podobnym rozumowanie. Niektórzy robią tu ....e z logiki, i takich ciężko traktować poważnie i z nimi dyskutować. Zombie społeczeństwo, dla takich wszystko jest czarno-białe, zero własnego myślenia i wyciągania wniosków.
Hmmm z Tobą jest coś nie tak Najpierw piszesz że kłamie o zwiększonym zadłużeniu a jak Ci udowadniamy , że jednak nie to edytujesz swój post zmieniasz ten zarzut i twierdzisz , że kłamię dalej . Tabletki Ci się skończyły czy co ? Idąc Twoim tokiem rozumowania to tez mogę się teraz cofnąć , edytować swoje posty i stwierdzić że Ty jesteś wierutnym kłamcą bo ja w ogóle z Tobą nie dyskutowałem ...... czujesz nonsens czy nie ?
A tak przy okazji to ucięcie komuś ręki maczetom albo skatowanie kogoś na śmierć tez uważasz za pierdołę ? Bo generalnie takimi ludźmi otaczał się Misiek i każdy to wie . Jeśli temu zaprzeczysz to znaczy , że nie jesteś z Krakowa . Ale nie sięgajmy już w takie mroczne rzeczy .Wystarczy sam Misiek . Jak człowiek , który rzucił nożem w Dino Baggio i zrujnował sportowe i finansowe plany Wisły , człowiek który zrobił dla tego klubu więcej złego niż wszyscy kibice Cracovii razem może mieć własną siłownie i własnych delegatów w tym klubie ?
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 22:25
1q2 napisał(a):
Jaroo , przecież filipska jak i dobcia jest podstawiona, szkoda nerwów na takie hieny cmentarne.
Flipowski wypowiadał się z sensem natomiast dobcio to pokemon. Także nie stawiajmy tu znaku równości. Nie wiemy o co tu chodzi i możliwe, że się nie dowiemy.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 30.12.2018, 22:28
filipowska nie napisała żadnego postu przez 8 lat. Wszystkie dotyczą mocarzy z Azjii.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 22:30
Zastanawiam się jak to musiało wyglądać za kulisami..

- Ty no i jak tam z czasem stoimy?
- No potrzebujemy jeszcze dnia, góra dwóch
- Dobra, trzeba coś wymyślić, jakieś pomysły?
- Gościu nie wiem, jak tu jestem od fakturek i najmów, a nie wymyślania jakichś pierdół.. Napisz że Vanna chory, czy coś...
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 30.12.2018, 22:33
Cytat:
filipowska nie napisała żadnego postu przez 8 lat. Wszystkie dotyczą mocarzy z Azjii.
No i co z tego. WSH miało lub nadal ma pełno fejków, pseudo profili, pseudo nicków po upychanych po forach, twiterach facebookach itd. Kto przypomnij sobie konflikt z Bednarzem ten wie jak było i jak lud dał się wkręcić.

Sam nie wiem o co tu chodzi ale ale jestem na tyle rozsądny żeby wiedzieć że to WSH zaorało ten klub. To jest oczywiste.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 30.12.2018, 22:34
Jedna rzecz. I chcialbym być dobrze zrozumiany w moim spokojnym podejściu do problemu. Wyraziłem tu przecież moją wersję, w przypadku jeśli nowi inwestorzy to: źli czyściciele.

Należy dokładnie przeanalizować ten, zgadza się, uwłaczający inteligencji odbiorcy - ostatni komunikat Wisły Kraków SA.

Komunikat odnosi się bowiem konkretenie do dnia 28 grudnia tj. do czasu, w którym Pan Ly był nieuchwytny bo leciał do NYC. Rzeczony komunikat odnosi się do niedalekiej ale jednak przeszłości. Jest usprawiedliwieniem na brak możliwości kontaktu z Wanna Ly dokładnie w piątek 28 grudnia. I tyle.

Ostatnie zdanie, choć zabawne w tym określonym kontekście, a dlatego, że w polskim tradycyjno obyczajowym takie słowa wybrzmiewają, jakby Pan Wanna Ly stał już nad otwartą trumną - ale mogą okazać się zwykłym kurtuazyjnym zakończeniem komunikatu.

Jeśli nowi inwestorzy są dobrymi czyścicielami.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 22:34
Apeluje do Adminów o przyjrzenie się następującym przypadkom z tego forum:

Dobcio oraz filipski - którzy nagle przez kilka dni strasznie się tu naprodukowali, zgrywali "kumatych" i przedstawiali nowych właścicieli jako "poważnych biznesmenów"

oraz

jean_meslier , messu1906, Valencia oraz innym założonym w przeciągu ostatniego miesiąca/kilku miesięcy - spuszczające się nad Jadczakiem i reportażem z TVN-u oraz przedstawiające całe środowisko kibicowskie na Wiśle w jednoznacznie negatywnym świetle. Każdy widział ten reportaż,każdy wie o co tam chodzi,już to było wałkowane tysiące razy,a Ci tu wykrzykują jakby Amerykę odkryli.

Mam wrażenie że to forum stało się albo platformą ataku botów z TVN-u czy kibiców/szyderców z innych drużyn lub dzieje się jakaś grubsza akcja.

A do kibicowskiej braci apeluje: patrzcie co czytacie i nie dajmy się podzielić.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.12.2018 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 22:36
Już prawie północ, a negocjacje między Sharksami i Panem Hartlingiem nadal trwają...

Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.12.2018, 22:36
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się jak to musiało wyglądać za kulisami..

- Ty no i jak tam z czasem stoimy?
- No potrzebujemy jeszcze dnia, góra dwóch
- Dobra, trzeba coś wymyślić, jakieś pomysły?
- Gościu nie wiem, jak tu jestem od fakturek i najmów, a nie wymyślania jakichś pierdół.. Napisz że Vanna chory, czy coś...
Mnie niestety nastraja negatywnie co innego.
Bo najgorsze nie jest za nami... ale przed nami.

Scenariuszy na najbliższe tygodnie , dni, na godziny jest kilkanaście i nikt nie jest w stanie przewidzieć jak tok to się zakończy.
Bo nawet po bankructwie to jest tryliard różnych rozwiązań...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 22:39
Nikt nic na temat sluchow, ktore docieraja niby do Pola?
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

Stary 30.12.2018, 22:40
Dobra, ogarnijmy kilka rzeczy, bo sie pogubiłem w tym wszystkim:

> w czyich rekach jest klub w tym momencie? Pietrowskiego, Vanny i Hartlinga, czy TSu?
> kto i jak ustali czyja własnością jest Wisla Kraków S.A.?
> kto odpowiada za social media, m.in konto twitterowe, ale tez oficjalna stronę klubu?
> do kogo mialy isc przelew/przelewy, bo sa rozbieżne informacje, ze albo na konto S.A. albo przelewów jest wiele, do rożnych wierzycieli
> zakładając, ze przelew dojdzie na konto S.A., w poniedziałek, to w czyich rekach ta spółka będzie sie wówczas znajdować?
> skoro nie zostal podpisany zaden aneks do umowy dotyczacy przedluzenia deadline'u to kto odpowiada za to co sie dzieje w spolce obecnie tj. od 29 do 31 grudnia 2018?
> czy w jakikolwiek sposob da sie zweryfikowac miejsce pobytu osoby podajacej sie za Vanna Ly?
> czy zarzad S.A. oraz p.o. prezesa Adam Pietrowski podejmowali w tym czasie jakiekolwiek decyzje? Czy decyzje podejmowane od piątku do poniedziałku sa w jakikolwiek sposób prawomocne lub wiążące?
> kiedy dokładnie Marzena Sarapata podała sie do dymisji? W Szwajcarii, przy podpisywaniu dokumentow, 22 grudnia, gdy ustanowiono nowy zarząd, czy w innym terminie?

Ten cyrk szybko sie nie skończy i w tym momencie juz nie wiadomo kto chce kogo tutaj oszukac - konsorcjum TSa, TS konsorcjum, oba podmioty nawzajem czy to wszystko odgórna ustawka.
Odpowiedz cytując
messu1906
Junior Member

Stary 30.12.2018, 22:41
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Apeluje do Adminów o przyjrzenie się następującym przypadkom z tego forum:

Dobcio oraz filipski - którzy nagle przez kilka dni strasznie się tu naprodukowali, zgrywali "kumatych" i przedstawiali nowych właścicieli jako "poważnych biznesmenów"

oraz

jean_meslier , messu1906, Valencia oraz innym założonym w przeciągu ostatniego miesiąca/kilku miesięcy - spuszczające się nad Jadczakiem i reportażem z TVN-u oraz przedstawiające całe środowisko kibicowskie na Wiśle w jednoznacznie negatywnym świetle bazując jedynie na przesłankach i insynuacjach. Każdy widział ten reportaż,każdy wie o co tam chodzi,już to było wałkowane tysiące razy,a Ci tu wykrzykują jakby Amerykę odkryli.

Mam wrażenie że to forum stało się albo platformą ataku botów z TVN-u czy kibiców/szyderców z innych drużyn lub dzieje się jakaś grubsza akcja.

A do kibicowskiej braci apeluje,patrzcie co czytacie i nie dajmy się podzielić.
zabawnie to wszystko brzmi z ust osoby ktora na forum w przeszlosci prowadzila pro-Ruchowską propagandę która (wraz z tysiacem innych rzeczy) doprowadzila do tego ze teraz jestesmy w glebokiej dupie

zaloze sie ze na stadionie jestes jednym z tych gosci ktory zawiesza transparent z PDW?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Jakich słuchów?
Odpowiedz cytując
jacku6
Junior Member

Od: 11.2006

i po co ten płacz i rzewne żale, jutro kasa jest na koncie
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 30.12.2018, 22:46
@BiałaGwiazda
Narracja wystosowana przec ciebie oraz flaga w podpisie ze sloganem Mandati Da Dio per rovinarvi la vida - ZESŁANY PRZEZ BOGA BY NISZCZYĆ ŻYĆIE w połączeniu z sympatiami WSH do włoskiego klubu Lazio Roma również nie świadczy o przypadkowości Twoich postów.
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Cytat:
Nikt nic na temat sluchow, ktore docieraja niby do Pola?
To znaczy? i skąd te "słuchy" z yt, twittera?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Filipski ja Ciebie proszę
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.12.2018, 22:50
jacku6 napisał(a):Wyświetl post
12 lat czytać forum i napisać pierwszego posta właśnie o tej treści

Dobre!
Odpowiedz cytując
martinho04051993
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 22:51
jacku6 napisał(a):Wyświetl post
Czyli chcemy ciągnąć ten kabaret dalej?
Odpowiedz cytując
Lonia
Junior Member

Od: 08.2018

Cytat:
Mnie niestety nastraja negatywnie co innego.
Bo najgorsze nie jest za nami... ale przed nami.

Scenariuszy na najbliższe tygodnie , dni, na godziny jest kilkanaście i nikt nie jest w stanie przewidzieć jak tok to się zakończy.
Bo nawet po bankructwie to jest tryliard różnych rozwiązań...
o, dokładnie mam to samo ,bo to czego jesteśmy świadkami juz niemal na 100% jestem pewien,mam nadzieje,że już niedługo będą to ciągnąć ,tylko co dalej?
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Poparcie rowniez i ode mnie. Jesli Wisla upadnie to nowy twor nie bedzie ta sama Wisla chocby nie wiem ile osob probowalo zaklinac rzeczywistosc. To tak jakby sie juz dzis przerzucic i kibicowac calkiem innemu klubowi. Dlatego nie mamy prawa upasc, nie mamy prawa zostac druga Amica Poznan. Trzeba jakos to ogarnac, nie wiem, sprzedac wszystkich zawodnikow splacic dlugi i nawet zleciec z ligi raz, drugi, piaty, a potem wrocic ale jako TA SAMA WISLA, a nie sztucznie stworzone nie wiadomo co by tylko nie musiec placic kasy.
My będziemy tą samą Wisłą bo nie kupimy sobie licencji od innego klubu tak jak Amica Poznań . Sekcja piłki nożnej zawsze była w TS a po przyjściu Cupiała stała się osobna sekcja jako SA . Tez można by powiedzieć że to inna Wisła ale to nie tak .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów