The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
filipski
Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.12.2018, 12:47
Uprzejmie proszę Szanowną Brać o niewysyłanie mi już próśb i pytań na priv. Próbuję jakoś weryfikować pytających, ich zaangażowanie i nastawienie (poprzez staż i aktywność na tym forum), ale to jest tak bezsensowne, że aż śmieszne.

Dajcie mi w spokoju napisać posta publicznego. I nie róbcie ze mnie niewiadomo jakiego źródła. Owszem, wiem to i owo, dzielę się z dwóch powód, o których napiszę w dłuższym poście, ale bez przesady. Jestem skromnym pracownikiem winnicy pańskiej
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 12:49
@pepe72 :

"Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne."

1) ale po co komu informacja, skąd się ludzie logują?
2) co ci da sam adres IP? Bo tylko do takiej informacji admin ma dostęp.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 29.12.2018, 12:53
WannaBe napisał(a):Wyświetl post
@pepe72 :

"Swoją drogą to dojście przez adminów forum skąd się ludzie logują też nie jest specjalnie trudne."

1) ale po co komu informacja, skąd się ludzie logują?
2) co ci da sam adres IP? Bo tylko do takiej informacji admin ma dostęp.
Jeśli ktoś podaje jakieś konkrety, a pisze z budynku TS, to może jednak coś wiedzieć...
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 29.12.2018, 12:54
@wannabe

Wiarygodność jest taka ze działa w biznesie deweloperskim i ma kontakt z piłka także od tej strony. MJchrowski zachował dystans przez poczynania TS
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Stary 29.12.2018, 12:59
@Revenge_vo2 : gdyby nie to, co napisał mi filipski w PW, co trochę uwiarygodnia Ly (ale podkreślam - tylko trochę, nadal nie do końca w to wierzę), to to, co napisałeś, dalej o niczym nie świadczy, bo każdy anonim o każdym anonimie może napisać, że działa w branży deweloperskiej, i jest to nie do sprawdzenia.

@kowalkowskij : tylko po samym adresie IP nie dojdziesz, czy ktoś pisze z budynku TS-u. Chyba że sam siedzisz w budynku TS-u i znasz adresy, które oni wykorzystują...
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

Stary 29.12.2018, 12:59
filipski napisał(a):Wyświetl post
Śmiejemy się z parasola Ly, a nie zastanawiamy się nad tym, że facet inwestuje w klub o określonej reputacji. Co więcej, nikt z Was nie wie, że w niedzielę po spotkaniu z prezydentem Ly był w sanktuarium w Łagiewnikach. Tam twarzy nie zasłaniał - bo nie musiał. Dlaczego nie musiał? Bo nie pokazuje jej na co dzień.

Śmiejemy się z "pana skośnookiego" w wykonaniu prezydenta. I słusznie, bo sformułowanie niefortunne i zostało odnotowane przez samego adresata. Jednak nikt nie wie, że Majchrowski o nowych inwestorach wiedział wcześniej, niż - uwaga - poprzedni właściciele.
Hm, a moze Ly Vanna to po prostu slup Majchrowskiego, podstawiony TS-owi, żeby wejść do środka spółki i dobrać sie gangusom do dupy, po prześwietleniu dokumentów spółki?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.12.2018, 13:00
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś podaje jakieś konkrety, a pisze z budynku TS, to może jednak coś wiedzieć...
To tak nie działa. Nie wyśledzisz nikogo po adresie IP bo ten jest współdzielony przez całe sieci. Za zewnętrzny adres IP się płaci, jest ich ograniczona pula.
Pomijam fakt że to nielegalne.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 29.12.2018, 13:00
byly janexy , zbymaki - teraz macie jakiegos filipskiego
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 29.12.2018, 13:03
@WannaBe
Nawet nie wiesz ile można się dowiedzieć znając adres IP. ale to inne forum
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:05
@wolfy : 1) nie u każdego operatora się płaci za zewnętrzny adres IP, teraz już coraz częściej się nie płaci. A w usługach biznesowych zewnętrzny adres IP jest raczej standardem.
2) oczywiście że da się wyśledzić kto jest właścicielem danego adresu IP (nie w sensie konkretnej osoby, ale że np. ten adres należy do TS-u), ale do tego niezbędna jest współpraca operatora, od którego ten ktoś ma łącze internetowe.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 29.12.2018, 13:05
filipski nie wiem dlaczego Ciebie ciągle dziwi, że ludzie jak mantra powtarzają cały czas przelew, przelew ... Wiele osób jest przekonanych, że to zwykła farsa, a rzekomy przelew miał właśnie rozwiać wątpliwości dotyczący nowych właścicieli. Nikt też nie będzie mówił, że przez nich jesteśmy głęboko w dupie, ale to już fajnie napisał WannaBe.
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:08
@PAWEŁ : uwierz mi, że to akurat dobrze wiem, bo w tej branży pracuję.
I wiem, ze sama znajomość adresu IP nie wystarczy w 95% przypadków przeciętnemu "Kowalskiemu" do określenia miejsca, skąd ktoś pisze (te 5% to uczelnie, wielkie korporacje, urzędy itp. które mają przydzielone własne pule adresów IP)
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:08
Cytat:
byly janexy , zbymaki - teraz macie jakiegos filipskiego
W sumie, klepie ogólniki, później wielkie tajemnice na priv że wie a chuja wie, a jak poleciały prośby o privy to znowu coś kręci na odwrót xD

Niech daje Szwed ten komunikat i niech się w końcu cokolwiek ruszy już nie ważne w jakim kierunku, ważne żeby w końcu ta szopka dobiegła końca
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Stary 29.12.2018, 13:10
2) oczywiście że da się wyśledzić kto jest właścicielem danego adresu IP (nie w sensie konkretnej osoby, ale że np. ten adres należy do TS-u), ale do tego niezbędna jest współpraca operatora, od którego ten ktoś ma łącze internetowe.
Nie potrzeba współpracy operatora. Wystarczy trochę w bazię danych forum pogrzebać, znać choć jeden nick, który na 100% pisał/pisze z danego adresu IP, które nas interesuje, a potem porównać z innymi. Admin bez trudu ustali kto pisze mając jakąś wiedzę, a kto troluje.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.12.2018, 13:14
Co do ch.ja wnoszą wasze rozważania nt numerów IP?!?! Won z tym na priv... My tu czekamy na post Filipskiego, a najlepiej na komunikat Szweda (o ile będzie...).
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 29.12.2018, 13:16
ostatecznybłysk napisał(a):Wyświetl post
W sumie, klepie ogólniki, później wielkie tajemnice na priv że wie a chuja wie, a jak poleciały prośby o privy to znowu coś kręci na odwrót xD

Niech daje Szwed ten komunikat i niech się w końcu cokolwiek ruszy już nie ważne w jakim kierunku, ważne żeby w końcu ta szopka dobiegła końca
Wiadomo! Ty na tyn forum od lat siedzisz więc jesteś w temacie jak mało kto.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.12.2018, 13:16
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzeba współpracy operatora. Wystarczy trochę w bazię danych forum pogrzebać, znać choć jeden nick, który na 100% pisał/pisze z danego adresu IP, które nas interesuje, a potem porównać z innymi. Admin bez trudu ustali kto pisze mając jakąś wiedzę, a kto troluje.
Chyba sobie jaja robicie, ze chcecie IP adresy sprawdzac
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.12.2018, 13:18
@PAWEŁ : uwierz mi, że to akurat dobrze wiem, bo w tej branży pracuję.
I wiem, ze sama znajomość adresu IP nie wystarczy w 95% przypadków przeciętnemu "Kowalskiemu" do określenia miejsca, skąd ktoś pisze (te 5% to uczelnie, wielkie korporacje, urzędy itp. które mają przydzielone własne pule adresów IP)
Podam Ci moj adres IP - powiesz mi skad pisze ?
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Stary 29.12.2018, 13:20
Cytat:
Wiadomo! Ty na tyn forum od lat siedzisz więc jesteś w temacie jak mało kto.
Nie nie jestem, ale chciałbym się czegoś po ludzku dowiedzieć a skoro pojawia się tylu wszechwiedzących to niech w końcu oświecą resztę a nie strzelają z dupy ogólnikami a jak przychodzi prośba o konkrety to odwracanie kota ogonem. btw. a staż na form ma tu małe znaczenia, ktoś może siedzieć tu i naście lat i też gówno wiedzieć
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.12.2018, 13:20
Czuję w kościach, że szwed w swoim komunikacie zastosuje retorykę „wanna miał przelać, ale nie przelał. Zgubił się w nowym jorku, a ja i piotrowski szukamy funduszy na przelanie 12 melonów”.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.12.2018, 13:24
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
Czuję w kościach, że szwed w swoim komunikacie zastosuje retorykę „wanna miał przelać, ale nie przelał. Zgubił się w nowym jorku, a ja i piotrowski szukamy funduszy na przelanie 12 melonów”.
ewentualnie druga opcja czyli przedstawi zapisy umowy o ktorych nikt do tej pory nie wspomniał...

zreszta...
ja sie nie zdziwie jak hulka hogana juz nigdy nie ujrzymy ani nie przeczytamy zadnego oswiadczenia
tak jak naszego prezesa, Adama skadtysie....awzioles Piotrowskiego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Suszanin
Senior Member

Od: 02.2009

Sytuacja wygląda tragicznie, moim zdaniem nie ma już co wierzyć w to, że panowie przeleją pieniądze i przejmą klub. Zbyt długo to trwa i jak na osoby, które ponoć maja tyle pieniądzy zachowują się bardzo nieprofesjonalnie i dają się ośmieszac. Pytanie tylko jak znaleźli się w tej całej szopce, która jest nam fundowana...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...

Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Spokojnie panowie, filipski w nocy mówił że kasa już jest na kontach, i że pieniążki to nie problem bo już wysłane, i że potwierdzenia są.. Vanna Le według niego to wiarygodny biznesmen, pan Pietrowski i Hartling na pewno kłamią że nasz książe kambodży zapadł się pod ziemie i nie ma kontaktu nawet ze swoimi najbliższymi wspólnikami... Pan Lee również nie obiecywał zawodnikom złotych gór, wyjazdu na Turcji na obóz przygotowawczy do jego hotelu, wypłat w terminie, to wszystko kłamstwa tych co źle życzą Wiśle! To bardzo wiarygodni ludzie, a pan Le jest z nich najbardziej wiarygodny!
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 29.12.2018, 13:26
caucus napisał(a):Wyświetl post
Jakie właśnie? Od dawna tam ma.

Oczywiście, że od dawna. Sama domena została zarejestrowana w 2012 roku a strona kancelarii prawnej PMS została podpięta pod domenę w 2013 roku.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.12.2018, 13:27
Jednak ponoć fejk z fejkowego konta...
Powód: ah te linki...
Ostatnio edytowane przez Jery : 29.12.2018 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 29.12.2018, 13:29
Rience napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie panowie, filipski w nocy mówił że kasa już jest na kontach, i że pieniążki to nie problem bo już wysłane, i że potwierdzenia są.. Vanna Le według niego to wiarygodny biznesmen, pan Pietrowski i Hartling na pewno kłamią że nasz książe kambodży zapadł się pod ziemie i nie ma kontaktu nawet ze swoimi najbliższymi wspólnikami... Pan Lee również nie obiecywał zawodnikom złotych gór, wyjazdu na Turcji na obóz przygotowawczy do jego hotelu, wypłat w terminie, to wszystko kłamstwa tych co źle życzą Wiśle! To bardzo wiarygodni ludzie, a pan Le jest z nich najbardziej wiarygodny!
rozliczania najlepiej zacząć od siebie, nie uważasz?
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8068
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=6918
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.12.2018, 13:34
Moim zdaniem po dymisji pani Marzeny S - dziwnym trafem zacznie się lepiej dziać w klubie..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.12.2018, 13:35
A może to miasto i Majchrowski wystawili Kambodze? Od początku, nim jeszcze umowa została podpisana, wszystko wiedział..
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 29.12.2018, 13:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rozliczania najlepiej zacząć od siebie, nie uważasz?
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8068
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=6918
To teraz będziemy sobie posty wyciągać pojedyncze? Towarzyszu komunisto? Strategia podobno jak ci z przed lat 90. Spadaj na drzewo człowieku, bo na drzewach zamiast liści, jakim prawem mogłem wierzyć w zarząd jeszcze w lipcu!!! Jestem nostradamusem przeciez mogłem przewidzieć wszystko. Rozliczać siebie nie muszę, bo myśle samodzielnie, i gdy zaczęły wychodzić pewne rzeczy na zarząd to zdanie zmieniłem, A filipski jeszcze dziś w nocy pisał że kasa na koncie jest, ba, że częściowo już wysyłana do dłużników. A dziś kwiatki wychodzą że Hartlings i Pietrowski nie ma nawet kontaktu od wczoraj z "wiarygodnym" panem Vanna Le
Ostatnio edytowane przez Rience : 29.12.2018 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując
ŁukaszAGKR
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 29.12.2018, 13:40
Drugą osobą która najbardziej zaszkodziła Wiśle Kraków to Damian Dukat on tez powinien odpowiadac za upadek klubu i całe zamieszanie. Nieżle na Wiśle sie obłowił a teraz ma Wisłe gdzieś.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów