The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.11.2019, 10:35
Stolarczyk się wypalił, nie przelewa w piłkarzy wiary, a jedynie strach. Pogubił się strasznie i sądzę, że się nie wygrzebie. Do tego nie mamy skrzydeł. Z prawej Niepsuj i Boguski porażka, z lewej Sadlok i Chuca to samo.
Uważam, że Maciek musi wrócić na ŚO, i razem z Klemenzem tworzyć podstawową parę stoperów. Na prawej Burliga bądź Szota, na lewej grabowski bądź Burliga. Na prawym skrzydle do powrotu Kuby powinien grać Wojo, na lewym Mak. W środku, Basha i Silva, tuż za napastnikiem Vukan. W przypadku jesli kontuzja Bashy okaże się poważna, to Vukan i Silva a za napastnikiem Chuca. Na ataku po 45 minut buksa i Zdybowicz lub Drzazga.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.11.2019, 10:41
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk się wypalił, nie przelewa w piłkarzy wiary, a jedynie strach. Pogubił się strasznie i sądzę, że się nie wygrzebie. Do tego nie mamy skrzydeł. Z prawej Niepsuj i Boguski porażka, z lewej Sadlok i Chuca to samo.
Uważam, że Maciek musi wrócić na ŚO, i razem z Klemenzem tworzyć podstawową parę stoperów. Na prawej Burliga bądź Szota, na lewej grabowski bądź Burliga. Na prawym skrzydle do powrotu Kuby powinien grać Wojo, na lewym Mak. W środku, Basha i Silva, tuż za napastnikiem Vukan. W przypadku jesli kontuzja Bashy okaże się poważna, to Vukan i Silva a za napastnikiem Chuca. Na ataku po 45 minut buksa i Zdybowicz lub Drzazga.
Szota na prawej..to będzie gryzło!
W ataku Krzoska, na Poachera jak znalazł
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.11.2019, 10:44
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kmiecik na atak.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 05.11.2019, 10:52
https://twitter.com/jaworpawel93/sta...65284894445569

Maciek Sadlok w całej okazałości.
Przewidywalny jak wyniki Wisły kraków
Mityczny strzał lewą nogą - nikt go nie widział ale wszyscy się boją
Zwód tylko na zamach
Idealne prowadzenie piłki
Do repry go.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.11.2019, 11:07
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post

Zwód tylko na zamach
Do repry go.
Wystawmy Grabowskiego. Z Lechem rozwalił system.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 05.11.2019, 11:15
Podobno Grabowski na lewej jest jeszcze gorszy. Więc bury na lewo (grywał tam) a Szota jako mniejsze zło na prawo. Przecież nie Niepsuj.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.11.2019, 11:17
Podobno Grabowski na lewej jest jeszcze gorszy. Więc bury na lewo (grywał tam) a Szota jako mniejsze zło na prawo. Przecież nie Niepsuj.
W ilu meczach rezerw widziałeś Szota?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 05.11.2019, 11:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W ilu meczach rezerw widziałeś Szota?
Krążą głosy, że Grabowski na lewej fatalny. Widziałem go w Poznaniu, faktycznie słaby.
Uważam, że Sadlok na lewej fatalny, nie umie wrzucić ani podłączyć się do akcji ofensywnej więc jestem za tym żeby dać na LO burlige(grywał tam). a Sadloka dać na ŚO gdzie rok temu wyglądał dobrze. uważam, że do Klemenza do pary na środek będzie optymalnie. Sadlok na środku lepszy od parodysty Janickiego, czy od Wasyla. Na prawej Niepsuja nie uznaje, uważam że jest fatalny, zupełnie gra bez pomyślunku, bez głowy. Szota wiem ze w młodej reprezentacji grywał na prawej więc zostaje on, skoro Bury na LO. Nie wiem jak zagra, ale wiem, że nie gorzej od Niepsuja.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 05.11.2019, 11:30

Zwód tylko na zamach
Do repry go.
W telewizji wyglądało, jakby chciał zagrać do kolegi, który właśnie zbiegł do środka, więc wstrzymał nogę i wyszła padaka. Nie sądzisz?
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.11.2019, 11:39
Sadlok chciał zagrać jak Ronaldinho
https://www.youtube.com/watch?v=iXWF8jgrJP8
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.11.2019, 11:59
Krążą głosy, że Grabowski na lewej fatalny. Widziałem go w Poznaniu, faktycznie słaby.
Uważam, że Sadlok na lewej fatalny, nie umie wrzucić ani podłączyć się do akcji ofensywnej więc jestem za tym żeby dać na LO burlige(grywał tam). a Sadloka dać na ŚO gdzie rok temu wyglądał dobrze. uważam, że do Klemenza do pary na środek będzie optymalnie. Sadlok na środku lepszy od parodysty Janickiego, czy od Wasyla. Na prawej Niepsuja nie uznaje, uważam że jest fatalny, zupełnie gra bez pomyślunku, bez głowy. Szota wiem ze w młodej reprezentacji grywał na prawej więc zostaje on, skoro Bury na LO. Nie wiem jak zagra, ale wiem, że nie gorzej od Niepsuja.
Skąd założenie że nie zagra gorzej od Niepsuja? To jest klasyczna bajka kibiców: "na pewno nie zagra gorzej niż...", a potem wychodzi i gra gorzej.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 05.11.2019, 12:05
wg mnie oni wczoraj walczyli, biegali zupełnie bez sensu i pomysłu
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 05.11.2019, 12:05
Skąd założenie że nie zagra gorzej od Niepsuja? To jest klasyczna bajka kibiców: "na pewno nie zagra gorzej niż...", a potem wychodzi i gra gorzej.
Chcę to właśnie sprawdzić. Szukam jakiejś alternatywy. Niepsuj jest fatalny. Ewentualnie Bury na prawej a na lewej Grabowski. nie wiem. W każdym razie na pewno Sadlok obok Klemenza na ŚO to najlepsza opcja.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 12:11
Chcę to właśnie sprawdzić. Szukam jakiejś alternatywy. Niepsuj jest fatalny. Ewentualnie Bury na prawej a na lewej Grabowski. nie wiem. W każdym razie na pewno Sadlok obok Klemenza na ŚO to najlepsza opcja.
naprawde uważasz ze trener jest tak ślepy ze nie widzi na treningu ze pilkarz Szota jest leszy niż Niepsuj?
Naprawde uważasz ze on jest tak słabym selekcjonerem, oceniaczem potencjału ? Kurcze, no ale ma przeciez Jopika który mu pomaga czy Kmiecika, oni tez sa tacy chujowi i nie widzą tego ze na treningu Szota zjada Niepsuja?
Mi sie jednak wydaje żę widzą, i gra lepszy, a nie ze odbił komuś dupeczkę, to nie było by fair.

Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 05.11.2019, 12:20
naprawde uważasz ze trener jest tak ślepy ze nie widzi na treningu ze pilkarz Szota jest leszy niż Niepsuj?
Naprawde uważasz ze on jest tak słabym selekcjonerem, oceniaczem potencjału ? Kurcze, no ale ma przeciez Jopika który mu pomaga czy Kmiecika, oni tez sa tacy chujowi i nie widzą tego ze na treningu Szota zjada Niepsuja?
Mi sie jednak wydaje żę widzą, i gra lepszy, a nie ze odbił komuś dupeczkę, to nie było by fair.
Dokładnie tak uważam, że jest słabym selekcjonerem. Kto najlepszego obecnie naszego ŚO Klemenza wystawia w kilku meczach na nieswojej pozycji Automatycznie osłabiając dwie pozycje: ŚO bo zdejmuje z niej najlepszego naszego ŚO i pozycje na którą przestawiał Klemenza (czy to PO czy to DP), który potrafi grać jedynie na ŚO. Więc mam prawo uważać, że Stolarczyk i jego doradcy są fatalni.
Ale ja ci wytłumacze o co chodzi. Niepsuj to AUTORSKI pomysł Stolara więc jak by na niego nie stawiał to przyznał by się do błedu. a jak widzimy choćby po wczorajszej konferencji po meczu- on tego nie potrafi.
Janicki czemu jest tak forowany? nawet po tak fatalnym meczu jak w Wawie gdzie parodiował gre w piłke, gość wychodzi znowu. Zamiast przywrócić Sadloka na ŚO do Klemenza, bądź już nawet Wasyla. Ale tu znowu Janickiego ściągał Stolar.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 05.11.2019, 12:34
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Stawiam teze ze Kumah nie gra bo to grajek Kwietnia. Tak wyczytalem na forum i tylko lacze fakty.
A ja stawiam teze, że nie gra bo jest słabszy do Sarkiego... Koleś tak mocny na nogach, że po zderzeniu z Issa Ba straciłby przytomność na tydzień.

Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 05.11.2019, 12:44
Dokładnie tak uważam, że jest słabym selekcjonerem. Kto najlepszego obecnie naszego ŚO Klemenza wystawia w kilku meczach na nieswojej pozycji Automatycznie osłabiając dwie pozycje: ŚO bo zdejmuje z niej najlepszego naszego ŚO i pozycje na którą przestawiał Klemenza (czy to PO czy to DP), który potrafi grać jedynie na ŚO. Więc mam prawo uważać, że Stolarczyk i jego doradcy są fatalni.
Ale ja ci wytłumacze o co chodzi. Niepsuj to AUTORSKI pomysł Stolara więc jak by na niego nie stawiał to przyznał by się do błedu. a jak widzimy choćby po wczorajszej konferencji po meczu- on tego nie potrafi.
Janicki czemu jest tak forowany? nawet po tak fatalnym meczu jak w Wawie gdzie parodiował gre w piłke, gość wychodzi znowu. Zamiast przywrócić Sadloka na ŚO do Klemenza, bądź już nawet Wasyla. Ale tu znowu Janickiego ściągał Stolar.
Dlaczego Janicki jest forowany? Bo po takim meczu trzeba go uratować, podbudować mentalnie. Jak dasz komuś drugą szansę to będzie wierny i będzie walczył jak lew, tutaj mu się w miarę to udało, przynajmniej nic nie schrzanił.
Inna sprawa, że z gówna bata nie ukręci i pewnego poziomu już nie przeskoczy. IMHO Sadlok na srodku lepiej by sobie poradził, na lewej i tak nie daje, ani dośrodkowan ani ofensywnych wejść.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.11.2019, 13:06
Kmiecik raczej już dawno nie wtrąca się w sprawy taktyczne, że o selekcji nie wspominając.

Natomiast to co napisał kolega wyżej o ustawianiu Klemenza to na PO, to na DP, świadczy o tym że Stolarczyk się pogubił, bo przedkłada swoją intuicję nad realne możliwości zawodników.

Zapewne w zdecydowanej większości wchodzą na plac zawodnicy najlepsi w danym momencie w drużynie, jednakże jeśli Stolarczyk ocenia ich tak samo, jak ocenia spotkania z naszym udziałem to można mieć wiele wątpliwości...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 13:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kmiecik raczej już dawno nie wtrąca się w sprawy taktyczne, że o selekcji nie wspominając.

Natomiast to co napisał kolega wyżej o ustawianiu Klemenza to na PO, to na DP, świadczy o tym że Stolarczyk się pogubił, bo przedkłada swoją intuicję nad realne możliwości zawodników.

Zapewne w zdecydowanej większości wchodzą na plac zawodnicy najlepsi w danym momencie w drużynie, jednakże jeśli Stolarczyk ocenia ich tak samo, jak ocenia spotkania z naszym udziałem to można mieć wiele wątpliwości...
mozesz w koncu napisać jakie masz papiery trenerskie?

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 05.11.2019, 13:38
Jeśli na tematy piłkarskie mogą wypowiadać się tylko trenerzy to może warto zaorać to forum?

Poza tym, dziennikarze podsumowali już wypowiedzi Stolarczyka " nie ma trzech zdecydowanie lepszych od nas zespołów w tej lidze" i jakoś do nich pretensji nie masz?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 05.11.2019, 13:44
Zawsze najlepsi siedzą na ławce. Na tym forum to szczególnie widocznie.

Pamiętam jak za Kiko też były słuchy, że wystawia "bo lubi", aż przyszedł mecz pucharowy w Kielcach gdzie wszyscy rezerwowi się skompromitowali. Tutaj byłoby podobnie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 05.11.2019, 13:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poza tym, dziennikarze podsumowali już wypowiedzi Stolarczyka " nie ma trzech zdecydowanie lepszych od nas zespołów w tej lidze" i jakoś do nich pretensji nie masz?
Nie słuchałem tego wywiadu, wiec nie wiem czy to dosłowna treść, ale w tej wersji zdanie to jest w pełni prawdziwe.

Nie ma trzech, na tę chwilę jest co najmniej 10 zespołów zdecydowanie lepszych od nas w tej lidze.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 05.11.2019, 13:50
Cytat:
Dla mnie ustawienie Klemenza na środku pomocy było rewelacyjnym posunięciem - nie wiem jak ktoś śmie to kwestionować! Stolarczyk udowodnił tym, że jest dobrym trenerem i umie zaskoczyć - tylko dlatego skończyło się 0-7. Gdybyśmy mieli jakiegoś średniej klasy trenera, to byłoby 0-11. A gdyby słabego to pewnie 0-15.

Pamiętajmy, że Legia jest w mega gazie, regularnie strzela wszystkim po pięć, sześć goli...

Takie wyniki się zdarzają, po prostu mamy bardzo słabą kadrę. Pamiętacie czasy Kasperczaka, Smudy itp? Kiedy to my mieliśmy dream team, a pół ligi bankrutowało? Regularnie wygrywaliśmy siedmioma, ośmioma bramkami. Wynik, jak każdy inny.

To, że przez 90 minut nie udało nam się wywalczyć rzutu rożnego z Rakowem to też nie jest powód do dramatu. Nie ma co liczyć na więcej, po prostu Raków ma mega pakę, zbudowaną za miliony. Tam 18 tys euro miesięcznie jakie zarabia Wasilewski, to wyciąga gracz rezerw Rakowa w tydzień...

To jest maks jaki da się wyciągnąć z tych piłkarzy! Gdyby nie Stolarczyk, z Rakowem byłoby 5-0 i zamiast dobrych czterech strzałów, nie oddalibyśmy żadnego...
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.11.2019, 13:58
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie ustawienie Klemenza na środku pomocy było rewelacyjnym posunięciem - nie wiem jak ktoś śmie to kwestionować! Stolarczyk udowodnił tym, że jest dobrym trenerem i umie zaskoczyć - tylko dlatego skończyło się 0-7. Gdybyśmy mieli jakiegoś średniej klasy trenera, to byłoby 0-11. A gdyby słabego to pewnie 0-15.

Pamiętajmy, że Legia jest w mega gazie, regularnie strzela wszystkim po pięć, sześć goli...

Takie wyniki się zdarzają, po prostu mamy bardzo słabą kadrę. Pamiętacie czasy Kasperczaka, Smudy itp? Kiedy to my mieliśmy dream team, a pół ligi bankrutowało? Regularnie wygrywaliśmy siedmioma, ośmioma bramkami. Wynik, jak każdy inny.

To, że przez 90 minut nie udało nam się wywalczyć rzutu rożnego z Rakowem to też nie jest powód do dramatu. Nie ma co liczyć na więcej, po prostu Raków ma mega pakę, zbudowaną za miliony. Tam 18 tys euro miesięcznie jakie zarabia Wasilewski, to wyciąga gracz rezerw Rakowa w tydzień...

To jest maks jaki da się wyciągnąć z tych piłkarzy! Gdyby nie Stolarczyk, z Rakowem byłoby 5-0 i zamiast dobrych czterech strzałów, nie oddalibyśmy żadnego...
Jednym słowem mamy najlepszego trenera z możliwych. Nie ma dostępnych lepszych trenerów, jest tylko On Maciej 07, najlepszy jaki może być. (No jak u Leibniza)

Jakie to szczęście dla nas że wciąż jest z nami
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 14:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Takie wyniki się zdarzają, po prostu mamy bardzo słabą kadrę. Pamiętacie czasy Kasperczaka, Smudy itp? Kiedy to my mieliśmy dream team, a pół ligi bankrutowało? Regularnie wygrywaliśmy siedmioma, ośmioma bramkami.
Ja pamiętam na ten przykład taki wynik, kiedy nasz dream-team (zresztą ze Stolarczykiem, Błaszczykowskim i Brożkiem w składzie) dostał na Legii 5 bramek. Chwilę później dołożyli zresztą kolejne 3 bramki w plecy z Lechem. A i tak w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo z ogromną przewagą nad resztą stawki.

W kategorii pojedynczych meczów - tak, takie wyniki się zdarzają. I tak, to nie ten jeden mecz jest problemem. Problemem są pozostałe.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 05.11.2019, 14:07
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam na ten przykład taki wynik, kiedy nasz dream-team (zresztą ze Stolarczykiem, Błaszczykowskim i Brożkiem w składzie) dostał na Legii 5 bramek. Chwilę później dołożyli zresztą kolejne 3 bramki w plecy z Lechem. A i tak w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo z ogromną przewagą nad resztą stawki.

W kategorii pojedynczych meczów - tak, takie wyniki się zdarzają. I tak, to nie ten jeden mecz jest problemem. Problemem są pozostałe.
Ale jak już przywołujesz ten pamiętny mecz - porażka 5-1 w Wawie była wtedy jak już zapewniliśmy sobie MP, a nasze gwiazdory piły do rana w hotelu opijając mistrzostwo i grali na kacu. Legia jednak wtedy grała o prestiż i grała na całego.

Nie porównywałbym tych 2 meczy akurat.

(Jeśli dobrze pamiętam najmniej się schlał Żurawski który wtedy gola strzelił)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 05.11.2019 o godz. 14:11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 05.11.2019, 14:19
Dlaczego Janicki jest forowany? Bo po takim meczu trzeba go uratować, podbudować mentalnie. Jak dasz komuś drugą szansę to będzie wierny i będzie walczył jak lew, tutaj mu się w miarę to udało, przynajmniej nic nie schrzanił.
Inna sprawa, że z gówna bata nie ukręci i pewnego poziomu już nie przeskoczy. IMHO Sadlok na srodku lepiej by sobie poradził, na lewej i tak nie daje, ani dośrodkowan ani ofensywnych wejść.
Drugą szansę? na 14 kolejek grał praktycznie wszystko od deski do deski. A według mnie to już po pierwszej kolejce u siebie ze Śląskiem to on powinien dostać drugą i ostatnią szansę. Zagrał tak niepewnie, kiks za kiksem, jedynie fuks sprawił, że skończyło się tylko 0:1. W kolejnych meczach wcale nie wyglądało to lepiej, Klemenz zamazywał obraz bo grał na prawdę solidnie na ŚO. A już wtedy należało wrócić Maćka na ŚO bo na boku obrony jest zwyczajnie słaby. Gorsze jest jednak to, że to nie obrona jest naszą najsłabszą formacją
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 14:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale jak już przywołujesz ten pamiętny mecz - porażka 5-1 w Wawie była wtedy jak już zapewniliśmy sobie MP, a nasze gwiazdory piły do rana w hotelu opijając mistrzostwo i grali na kacu. Legia jednak wtedy grała o prestiż i grała na całego.

Nie porównywałbym tych 2 meczy akurat.
Wybrałem go losowo, dla uzasadnienia, że takie pojedyncze mecze mogą się zdarzać. Zresztą, z punktu widzenia "spodziewania się" szokującego wyniku, to tam pewnie prawdopodobieństwo należałoby uznać za niższe niż w przypadku ostatniego 0-7.

Mniejsza o to, to był tylko przykład.

Naszym problemem nie jest to 0-7. Porażkę wyjazdową z Legią w naszej sytuacji i tak można było kalkulować, czy byłoby to 0-1, 0-7 czy 0-15, różnica jest co najwyżej w samopoczuciu, ale nie w sytuacji w tabeli. Większym problemem jest wczorajsza przegrana i widoki na mecz z Arką.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.11.2019, 14:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Zawsze najlepsi siedzą na ławce. Na tym forum to szczególnie widocznie.

Pamiętam jak za Kiko też były słuchy, że wystawia "bo lubi", aż przyszedł mecz pucharowy w Kielcach gdzie wszyscy rezerwowi się skompromitowali. Tutaj byłoby podobnie.
Nie trzeba sięgać aż do Kiko, przecież były protesty czemu nie grają Pawłowski, Grabowski, Szot, Kumah. Wszyscy zagrali, jedynie Kumah zaliczył słaby występ, reszta się skompromitowała.

Jeżeli Szota nie gra w naszej sytuacji znaczy że jest beznadziejny.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 05.11.2019, 14:44
NWszyscy zagrali, jedynie Kumah zaliczył słaby występ, reszta się skompromitowała.
A bo ja wiem? Ja Kumaha zapamiętałem głównie ze straty, która powinna się zakończyć bramką dla Cracovii i późniejszego rozpaczliwego pozbywania się piłki do najbliższego. Stopień kompromitacji podobny jak u Grabowskiego, tyle tylko że w jednym przypadku przeciwnik był skuteczny, w drugim nie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów