The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.07.2019, 10:20
No i mamy pierwszy poważniejszy transfer końca okna. Wygląda obiecująco. Może nie na miarę niekontrolowanego entuzjazmu jaki zapanował w mediach społecznościowych ale mam nadzieję, że Chuca będzie nie tylko uzupełnieniem ale wzmocnieniem składu. Papiery ma. Młody wiek i sensowna długość kontraktu dają też nadzieję na zarobek w przyszłości.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 31.07.2019, 10:44
Zrobił się tłok w środku pola. Basha, Vukan, Chuca, Jean Carlos Silva, Chuca, Wojtkowski, Plewka. Na papierze wygląda baaaardzo solidnie, zobaczymy czy Wojo utrzyma skład, czy jednak Sadlok do środka i Grabowski na lewą obronę. Być może Balicki/Buksa do przodu, skoro mamy biedę z napastnikiem i żaden nie może strzelić.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 31.07.2019, 10:50
co wy ....a z tym Balickim?
Serio nie uważacie, ze jakby sie nadawał, to wyszedłbym zamiast Banialuka ktory jest przesłaby
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 31.07.2019, 10:55
Co jest nie tak z tym gościem, że w tym wieku i z takim CV do nas przyszedł ?
na papierze świetny transfer
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 31.07.2019, 11:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Serio nie uważacie, ze jakby sie nadawał, to wyszedłbym zamiast Banialuka ktory jest przesłaby
Właściwie to o mnie chodzi Ja nie wiem czy on jest dobry, czy zły, bo tak jak pisałem - nigdy go nie widziałem w akcji. Chodziło mi tylko o to, że Stolarczyk sam go sobie ściągnął. I nawet jeśli jest dziadowski to Stolarczyk może mieć pretensje tylko do siebie. Podobnie wygląda kwestia Brożka i jego dyspozycyjności. Razem z Arturem mamy w kadrze już 5 napastników. Dlatego niegospodarnością jest brać kolejnego przed pozbyciem się tych niepotrzebnych.

Zgadzam się z przedmówcami, że Chuca zapowiada się ekstra.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 31.07.2019, 11:07
Wow. Nie wierzyłem, że ten Chuca to na poważnie.

Wielkie brawa dla osób odpowiedzialnych. Wygląda chłopina naprawdę mega solidnie.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 31.07.2019, 11:08
Buchalik - Niepsuj - Klemenz - Janicki - Sadlok - Savicevic - Basha - Chuca - Kuba - napastnik - Wojtkowski

Ławka: Lis, Wasyl, Mak, Silva, Drzazga i reszta

No nie najgorzej zaczyna to wyglądać na papierze
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 31.07.2019, 11:09
Na razie połowa tych papierów to L-4...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 31.07.2019, 12:13
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Co jest nie tak z tym gościem, że w tym wieku i z takim CV do nas przyszedł ?
na papierze świetny transfer
Nic nie jest nie tak. Wybicie się Hiszpanii łatwe nie jest bo mają tam kłopot bogactwa. A w ciągu trzech ostatnich sezonów Ekstraklasa wyrosła na świetny kierunek do rozpoczęcia lub reanimowania poważnej kariery dla Hiszpanów. Poza tym zarobki, oprawa ligi i poziom życia też nie najgorsze. No i to też nie jest tak, że przychodzi do nas zawodnik sprawdzony w dorosłym futbolu. To wciąż niewiadoma bo wiele to on jeszcze nie pograł.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 31.07.2019, 13:21
it napisał(a):Wyświetl post
Na razie połowa tych papierów to L-4...
No nie wiem jak Ci wyszła połowa, skoro obecnie kontuzje ma Kuba i Savicević. A Vukan możliwe, że zagra już w meczu z Górnikiem. Więc 1/2 zawodników z 11 to nie jest połowa.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2019, 13:47
Bielau napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem jak Ci wyszła połowa, skoro obecnie kontuzje ma Kuba i Savicević. A Vukan możliwe, że zagra już w meczu z Górnikiem. Więc 1/2 zawodników z 11 to nie jest połowa.
dzis dopiero wchodzi w trening, wiec imho lepiej nie ryzykowac zbyt szybkim wprowadzeniem.

Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 31.07.2019, 13:50
Bielau napisał(a):Wyświetl post
Klub - z wiadomych względów - nie informuje o stanie zdrowia zawodników. Ze źródeł zbliżonych do klubu - Vukana czeka dłuższa przerwa. Ale obyś miał lepsze info.
Co do Hiszpanów w ekstraklapie: napisze raz jeszcze, że po obejrzeniu ME U21 - warto chyba stamtąd próbować amatorów z Orlików.
Ostatnio edytowane przez ślimak : 31.07.2019 o godz. 14:03.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 31.07.2019, 13:55
Ćwiąkała dzisiaj pisał, że Chuca nie będzie grac za frytki i że inne kluby w Polsce oceniły go jako "zbyt drogiego". Trochę mnie to niepokoi bo jeśli to prawda, to nie wiem od kiedy jesteśmy na tyle zamożni żeby pozwalać sobie na kominy płacowe.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.07.2019, 13:55
No ja tak uważam, ale jestem chyba w mniejszości. Nawet Moryc i Śliwa grali więcej niż on, więc albo Stolarczyk go z jakiegoś powodu prześladuje, albo aktualnie jest słabszy od takiego Bałaniuka.
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ćwiąkała dzisiaj pisał, że Chuca nie będzie grac za frytki i że inne kluby w Polsce oceniły go jako "zbyt drogiego". Trochę mnie to niepokoi bo jeśli to prawda, to nie wiem od kiedy jesteśmy na tyle zamożni żeby pozwalać sobie na kominy płacowe.
Weź pod uwagę tylko, że innej kasy zarząda jego menedżer od Legii, Lechii, Amici, Piasta czy nawet Cracovii, a innej od nas, którzy groszem nie śmierdzimy. Na tym polega łapanie okazji że w sierpniu Ci którzy dotąd nie mają klubu zaczynają spuszczać z tonu. Im dłużej są bez treningu i rytmu meczowego tym bardziej ich wartość spada i tym większe ryzyko, że w nowym klubie z miejsca przegrają walkę o miejsce w składzie z ogranymi piłkarzami, którzy dobrze przepracowali okres przygotowawczy.

U nas zarobi pewnie mniej, ale ma o wiele większe szanse na zaistnienie i transfer.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.07.2019 o godz. 14:09.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2019, 14:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
U nas zarobi pewnie mniej, ale ma o wiele większe szanse na zaistnienie i transfer.
I do tego transfer za frytki.

Jak w tym sezonie strzeli z 6 bramek i będzie miał tyle samo asyst to może liczyć, że za ok 1 mln E go puścimy w Świat...

A taka Legia czy Lech będą wołać 3,4 razy tyle.

Tak niestety to wygląda.

Mam nadzieję, że chłopak odpali i zarobimy na nim kilka mln złotych.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 31.07.2019, 14:29
Jak Legia nie zdobędzie MP w tym roku, to gwarantuję Ci, że część piłkarzy sprzeda poniżej wartości frytek
Lech nie ma sukcesów, ale ma uznaną szkółkę, stabilne finanse czyli wszystko, co wystarczy do sprzedawania piłkarzy za ciężkie pieniądze. U nas wiadomo jak było...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
zibi7
Member

Od: 01.2013

Stary 31.07.2019, 15:56
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Nie kluby, tylko jeden klub.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.07.2019, 16:04
Może być jeszcze tak że jakiś sponsor nas wspomógł przy transferze Chuco.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2019, 16:06
No ja tak uważam, ale jestem chyba w mniejszości. Nawet Moryc i Śliwa grali więcej niż on, więc albo Stolarczyk go z jakiegoś powodu prześladuje, albo aktualnie jest słabszy od takiego Bałaniuka.
z tego co sie slyszy, to wyglada naprawde slabo...póki co.

Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 31.07.2019, 17:13
Rezerwy też potrzebują napastnika
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.07.2019, 18:35
z tego co sie slyszy, to wyglada naprawde slabo...póki co.
Domyślam się, skoro pod koniec tamtego sezonu tylko minuty załapał.
Przeskok z pierwszej ligi jest trudny, co dopiero z drugiej...

Proud - to i tak będzie dla nas dobry biznes.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.07.2019 o godz. 19:14.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Stary 31.07.2019, 20:42
Domyślam się, skoro pod koniec tamtego sezonu tylko minuty załapał.
Przeskok z pierwszej ligi jest trudny, co dopiero z drugiej...

Proud - to i tak będzie dla nas dobry biznes.
Oczywiście, że tak.

Na to liczę.

Mamy naprawdę sensowną pomoc, brakuje tylko Kolara, żeby wykańczał akcje...Miejmy nadzieję, że odpali Drzazga albo Bałaniuk, bo inaczej ciężko będzie wygrywać takie "stykowe" mecze jak te ze Sląskiem czy Lechią.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.07.2019, 20:57
Transfer Chuco wygląda bardzo obiecująco i z pewnością mieści się w naszych możliwościach finansowych. Ruch ten może okazać się zarówno bardzo zyskowny dla drużyny na boisku, jak i przynieść klubowi spore pieniądze w momencie odsprzedaży zawodnika. Hiszpanie w Polsce zwykle okazywali się dużymi wzmocnieniami. Pamiętajmy o tym.

Gdyby jeszcze udało się pozyskać jakiegoś napastnika z Półwyspu Iberyjskiego...
Ostatnio edytowane przez Markus : 31.07.2019 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.08.2019, 11:26
Jakby się nim zainteresować uważam, że posada bramki u nas wymaga wzmocnienia tym bardziej, że być może Lis odejdzie https://www.transfermarkt.pl/tomasz-...spieler/320954
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.08.2019, 11:32
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Jakby się nim zainteresować uważam, że posada bramki u nas wymaga wzmocnienia tym bardziej, że być może Lis odejdzie https://www.transfermarkt.pl/tomasz-...spieler/320954
O RLY ?

U nas tak naprawdę każda pozycja wymaga wzmocnienia ale teraz to akurat potrzeba napadziora
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 01.08.2019, 16:42
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 01.08.2019, 16:48
dopuszczasz taka opcje ze na transfery dalej nie ma, a hajs wylozyla grupa inwestorow?

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.08.2019, 16:57
Transfery obiecujące nie ma co, tym bardziej, iż WIĘKSZOŚĆ hiszpańskiego zaciągu SPRAWDZIŁA się prócz Pereza czy Ze Manuela (tak jest to portugalczyk jednakże: pod pojęciem hiszpanskiego zaciągu należy rozumieć transery robione za Kiko i Carilo).

Oby Szota okazał się równie udanym zakupem co Pietrzak czy Bartkowski, gdyż to zawodnicy na co najmniej TOP8 w tym jeden ocierał się o poziom reprezentacyjny - więc płacz nad Pietrzakiem jest jak najbardziej wskazany.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2019, 17:06
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Jak nie utrzymamy pewnego poziomu sportowego to całe ratowanie Wisły i tym bardziej spłacanie długów nie ma sensu. Cała prognoza spłaty zadłużenia w ciągu tych 5-10 lat jest uwarunkowana określonymi wynikami sportowymi, co w moim mniemaniu jest zapewne min top 8 w każdym roku. Wierzyciele musza zrozumieć i poczekać na swoje pieniądze, bo i zarząd dotrzymuje słowa i spłaca wszystko w dotychczasowych terminach.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.08.2019, 18:18
Skoro wciąż sprowadzamy zawodników na inne pozycje niż napastnik to mam nadzieje że są jeszcze na niego pieniądze bo żeby zrealizować cel ósemki to chyba jednak ktoś musi strzelać te gole a na razie po 2 meczach na koncie zero a my kupujemy kolejnych zawodników gdzie musem jest atak. Trochę tego nie ogarniam. Niby 5 napastników a żaden nie gwarantuje skuteczności, a Paweł to nawet zdrowia...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów