The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2018, 17:54
raindog napisał(a):Wyświetl post
u Stolarczyka ładują, ile wlezie...
Bardzo mi się to podoba.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.08.2018, 18:33
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem kibice powinni okazac jakies wsparcie Imazowi. Jesus stara sie, biega, wypracowuje sytuacje, strzela i widac ze posiada umiejetnosci... no brak jedynie skutecznosci. To samo tyczy sie Wojtkowskiego.

Jesli psychicznie sie podbuduja to beda z nich ludzie (czego nie mozna powiedziec o Boguskim)

z Wisla Plock : 60% posiadania pilki / 18 syt. bramkowych
z Jagiellonia : 53% / 10
z Miedzia 57% / 15
z Arka 60% / 23!!!!

Biorac pod uwage potencjal naszej druzyny wyglada to wrecz imponujaco, za co nalezy sie szacunek Stolarowi

ps. btw 66 syt bramkowych i tylko 3 bramki
Boguś tylko potrafi klatką zagrać do Ondraszka nic wiecej
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 14.08.2018, 06:59
gra wygląda ok i jestem pod wrażeniem, bo teoretycznie mamy dużo gorszy skład niż na wiosnę. obyśmy grali podobnie cały sezon (poprawić skuteczność), to będzie naprawdę dobrze. skąd wziąć dobrego napadziora to nie wiem, chyb że... Ondrasek poczuje się pewnie (już widać różnicę w jego grze) i strzeli te minimum 10 bramek, Imaz dorzuci drugie 10 i da się przeżyć. Jeżeli taki styl Wisły to zasługa Stolara, to na razie mocno trzymam kciuki i doceniam wykonaną pracę. pomyślcie, co będzie jeśli wygramy w Poznaniu...
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 14.08.2018, 09:51
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
gra wygląda ok i jestem pod wrażeniem, bo teoretycznie mamy dużo gorszy skład niż na wiosnę. obyśmy grali podobnie cały sezon (poprawić skuteczność), to będzie naprawdę dobrze. skąd wziąć dobrego napadziora to nie wiem, chyb że... Ondrasek poczuje się pewnie (już widać różnicę w jego grze) i strzeli te minimum 10 bramek, Imaz dorzuci drugie 10 i da się przeżyć. Jeżeli taki styl Wisły to zasługa Stolara, to na razie mocno trzymam kciuki i doceniam wykonaną pracę. pomyślcie, co będzie jeśli wygramy w Poznaniu...
No co się stanie?
Dopiszemy 3 pkt do swojego dorobku.. coś po za tym ?
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.08.2018, 10:02
Psycholowi chodziło o to, że w razie wygranej w Poznaniu - frekwencja skoczy do góry na kolejnym meczu z Kurnikiem Zawsze
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.08.2018, 10:38
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Psycholowi chodziło o to, że w razie wygranej w Poznaniu - frekwencja skoczy do góry na kolejnym meczu z Kurnikiem Zawsze
Niech może sam powie co się stanie, bo też mnie zastanowiło ostatnie zdanie...

Nie wiem czy to wiele zmieni w kwestii frekwencji. Na taki zryw pod wplywem dobrego jednego wyniku zaareaguje +/- 500 osób.

A tak czy siak, ja obstawiam że nie damy rady wygrać w Poznaniu, a remis wezmę w ciemno. Gra jest dobra, ale Lech jest w dużym gazie.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 14.08.2018, 10:55
będzie znowu szał i oczywistym jest, że frekwencja na meczu z Górnikiem będzie jeszcze wyższa. brakuje nam teraz takiego zwycięstwa i dlatego czas to zrobić... wygrać z Lechem a na meczu z Zabrzem będzie 15 tys
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member

Od: 03.2017

Stary 14.08.2018, 11:14
Frewenkcja w meczu z Górnikiem, na pewno będzie wyższa, zważywszy na fakt, że Ruch na pewno wpadnie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.08.2018, 11:35
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
będzie znowu szał i oczywistym jest, że frekwencja na meczu z Górnikiem będzie jeszcze wyższa. brakuje nam teraz takiego zwycięstwa i dlatego czas to zrobić... wygrać z Lechem a na meczu z Zabrzem będzie 15 tys
Myślę, że bez względu na ten wynik 15 tys z Górnikiem jest możliwe. Wakacje się kończą, termin sobotni, rywal wyzszej klasy niż Miedz czy Płock.

Ważne dla mnie aby Stolarczyk podążał wytyczonym szlakiem. Tak jak pisałem wczesniej, ugrajmy remis po dobrej grze i to już bedzie sukces
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.08.2018, 11:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że bez względu na ten wynik 15 tys z Górnikiem jest możliwe. Wakacje się kończą, termin sobotni, rywal wyzszej klasy niż Miedz czy Płock.
Ważne dla mnie aby Stolarczyk podążał wytyczonym szlakiem. Tak jak pisałem wczesniej, ugrajmy remis po dobrej grze i to już bedzie sukces
To będzie sukces.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.08.2018, 13:30
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To będzie sukces.
To będzie dobry wynik, z Płockiem bylo prawie 12. A i goście teraz solidnie dołożą swoich biletów.

Rok temu na Górnika przyszlo prawie 17 tys. Zresztą uważam że obok derbow, Legii, Lecha i Jagi to ostatni rywal który może przyciągnąć więcej ludzi niż 13 tys.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 14.08.2018, 13:57
To będzie dobry wynik, z Płockiem bylo prawie 12. A i goście teraz solidnie dołożą swoich biletów.

Rok temu na Górnika przyszlo prawie 17 tys. Zresztą uważam że obok derbow, Legii, Lecha i Jagi to ostatni rywal który może przyciągnąć więcej ludzi niż 13 tys.
Jeszcze może Śląsk

zręsztą jak pokazuje przykład pewnej 30 kolejki, nawet Zagłebie Lubin potrafi przyciągnąc 23 tys ludzi na mecz
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 14.08.2018, 14:05
Jak będziemy tak grać jak gramy i do tego poprawi się skuteczność to nawet na Sosnowiec może przyjść 20 tys
Odpowiedz cytując
Preclarz
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2018

Stary 14.08.2018, 14:53
Oj, to kolejne pokolenia będa opowiadać, że "na nasze Zagłębie przyszło 20 tysięcy Wiślakow" xD
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 14.08.2018, 15:27
Bez względu na wynik w pylandi na kurnik i tak przyjdzie 14-15 tys
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 14.08.2018, 17:05
Nie znam sie na marketingu, ale z pewnoscia ludzi chetnych na sport w Krakowie znalazloby sie sporo.
Kwestia rodzinnych biletow, znizek studenckich/niepelnosprawnych/nieletnich/starcow, biletow po 10zl dla fanclubow itp.

Cos trzeba zrobic by ludzi przyciagnac na stadion... moze tania kielbasa? cokolwiek
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 14.08.2018, 18:46
https://bilety.wisla.krakow.pl/u/ima.../mecz_info.jpg

Dziękuję, do widzenia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 14.08.2018, 19:55
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Nie znam sie na marketingu, ale z pewnoscia ludzi chetnych na sport w Krakowie znalazloby sie sporo.
Kwestia rodzinnych biletow, znizek studenckich/niepelnosprawnych/nieletnich/starcow, biletow po 10zl dla fanclubow itp.

Cos trzeba zrobic by ludzi przyciagnac na stadion... moze tania kielbasa? cokolwiek
Nic sie nie orientujesz kompletnie nic
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 14.08.2018, 20:41
regan napisał(a):Wyświetl post
najważniejsze że lubi pisać posty i tak powinno być bo inaczej forum padnie.
a moja propozycja przyciągnięcia na stadion: bilety za złotówkę
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 14.08.2018, 20:42
komentarz mial byc lekko zartobliwy oczywiscie

Nie mniej jednak chcialem poruszyc sprawy tego, ze o meczach Wisly w Krakowie jest malo... czasem nawet bardzo malo.

Sam mieszkam w Liverpool i o ulotki, reklamy, flagi itp. sie doslownie potykam. Co chwile jakas informacja kiedy mecz, z kim i za ile.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.08.2018, 22:52
arti napisał(a):Wyświetl post
najważniejsze że lubi pisać posty i tak powinno być bo inaczej forum padnie.
a moja propozycja przyciągnięcia na stadion: bilety za złotówkę
Mam lepszy pomysł.
Bilety z dopłata klubu że łaskawy kibic raczył się pojawić na stadionie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 14.08.2018, 23:48
Można spróbować nocować ludzi na trybunach na zasadzie: noc za darmo, jeśli zostaniesz na mecz.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 15.08.2018, 13:42
Mam lepszy pomysł.
Bilety z dopłata klubu że łaskawy kibic raczył się pojawić na stadionie.
Dobry pomysl

A tak na powaznie, to przeciez przyciagniecie ludzi na stadion stoi po stronie klubu. Nikomu laski nie robia, ze rzuca pare biletow.

Nawet jesli mieliby otrzymac zysk jedynie z 15tys biletow, a z kolejnych wyjsc na przyslowiowe 'zero' - to i tak w dluzszej perspektywie sie taka polityka oplaci. Nie ma nic bardziej korzystnego jak budowanie przyzwyczajenia do uczeszczania na stadion i przynaleznosci klubowej. O klienta (kobica) trzeba walczyc.

Chodzil Jas majac 9la,t za 2-5zl - Bedzie chodzil i Jan jak dorosnie, tyle ze za 20-50zl
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 15.08.2018, 14:33
Bardzo dziękujemy za ten głos. Przekaż do klubu. Pewnie nie zdają sobie z tego sprawy.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 15.08.2018, 14:35
Ludzie przestańcie

Odgrzewacie ten temat od... hmm 8-10lat, byly proby, sektory szkolne za darmo, bilety za 5 zl na pierwszy mecz, bilety za dyche dla studentów kobiet itd. i gdzie sa ci ludzie

Obwieszczam... TO NIE DZIAŁA!

Przyciąga natomiast pełno szukających okazji ogladniecia meczu TOP za cwierć darmo, jak studentka co znalazła podkoszulek Armaniego na złotych wyprzedażach importowany z niewielkiego sklepu internetowego we włoskiej dzielnicy Neapolu, która po zakupie wyjeb.ała foto na instagrama, że .......ona jest taka zajebista a jej koleżanki takie chu.jowe

Bądźmy poważni. Wpuszczanie za darmo lub pol damro ludzi buduje jedynie obraz klubu który jest okazyjnie frajerski... i tak potem to wygląda... frekwencja od okazji.

Dlatego budowanie frekwencji należy rozpocząć od czegoś innego, ale nie ma sensu po kolejny raz ciągnąć tej dyskusji tym bardziej w temacie o Stolarczyku

czaro napisał(a):Wyświetl post
Można spróbować nocować ludzi na trybunach na zasadzie: noc za darmo, jeśli zostaniesz na mecz.
Ja od kilku lat proponuje... taxi pod dom 2 dupy 10/10 barek z alkoholem, osobne dedykowane wejscie na sektor klimatyzowane krzesełko i darmowe drinki donoszone przez dziewczyny w skąpych strojach
Ostatnio edytowane przez regan : 15.08.2018 o godz. 14:41.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.08.2018, 16:32
Ja od kilku lat proponuje... taxi pod dom 2 dupy 10/10 barek z alkoholem, osobne dedykowane wejscie na sektor klimatyzowane krzesełko i darmowe drinki donoszone przez dziewczyny w skąpych strojach
Już nie przesadzaj z tymi wydatkami na skąpe stroje. Może być i bez.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.08.2018, 21:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już nie przesadzaj z tymi wydatkami na skąpe stroje. Może być i bez.
O i to jest głos rozsądku!
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.08.2018, 09:49
Może przenieście się z tymi dupami z tematu o trenerze?
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Stary 19.08.2018, 18:56
no i po raz kolejny perfekcyjny mecz w wykonaniu zespolu. Swietne czucie gry orzez Stolarczyka (co potwierdzic udanymi zmianami). Gra ofensywna, piekna dla oka i... o dziwo skuteczna.

To juz ten czas by zaczac pisac peany nt. trenera
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.08.2018, 18:57
Stolar jak ty mi w tym momencie zaimponowałaś
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź