The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
konik28
Senior Member

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.09.2016, 10:31
Ok Panowie ja to zacząłem i od samego początku jest to akcja kibiców nie klubu i firmy do których przychodzą wiadomości to wiedzą. Po prostu nie chce się czytać co niektórych. W jaki sposób ta akcja może zaszkodzić klubowi no litości chyba bardziej niż Meresinski juz nikt nie mógł. Ponadto firmy które się odzywają same popierają ta akcję oni wiedzą że kibice =klienci.Takze skończę pieprzyc i jeżeli wam się maruderzy nie podoba to wymysł cie sami jak pomóc klubowi zarobić kasę .Wszystko na ten temat.
konik28
Senior Member

Stary 21.09.2016, 10:33
Skonczcie pieprzyc tak miało być
oreł
Member

Od: 12.2006

Stary 21.09.2016, 10:33
As napisał(a):Wyświetl post
Jesli naprawde chcemy do klubu sprowadzic sponosrow to powinnismy sie skupic na sposobach podniesienia frekwencji a tym samym podniesienia atrakcyjnosci Wisly Krakow jako platformy reklamowej.

Słucham jaki masz plan podniesienia frekwencji?

Czym te wiadomości mogą namieszać? słucham?
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

twitter: bart_ozog
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 21.09.2016, 10:35
Smiac mi chce z Was pajace...
Piszecie ze to glupi pomysl...a macie jakis inny?
Myslicie ze Ci ktorzy rozkrecali te akcje nie kupuja biletow na mecz?nie wspieraja akademii?itd...
A Wy pajace internetowe myslicie ze kluby sie utrzymuja z biletow?Jak tak to szacunek...
Co Wam ....a przeszkadza ta akcja?.......icie ze to zebry...no ale jak klub poleci ze 3 ligi nizej za brak kasy to wtedy bedziecie .......ic ze to wszystko przez brak pieniedzy itd...
Ruszczie ....a dupy a nie tylko szczekajcie na internecie jak to Wam sie wszystko niepodoba...
Juz wielu pajacow pisalo zeby zaczac od 4 ligi bo tak bedzie latwiej...z takim podejsciem pajacem bedzie sie zawsze...
Co ....a wstyd Wam za ludzi ktorzy prosza o pomoc?
Co ....a wstyd Wam tez bedzie jak przyjdzie 4 liga?
Wszystko Wam ....a zle...
Klub byl wielki-zle bo to za malo...
Klub upada-zle bo to cos strasznego,chociaz chyba nie dla kazdego...
Takie ....a przyszly czasy i tak jest....100%na to nie mamy no ale ....a wezcie przestancie .......ic...
Taka ....a banda pajacow ktora juz tyle lat jest na tym forum,ale zawsze ta sama,Ci sami narzekajacy...
Na mecz ....a wypierdalac a nie masturbowac sie przed monitorem....
Napisalem to ja czlowiek z 23 letnim stazem na Wiśle...
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.09.2016, 10:37
oreł napisał(a):Wyświetl post
Słucham jaki masz plan podniesienia frekwencji?

Czym te wiadomości mogą namieszać? słucham?
Tu jest temat, ktory zalozylem w zeszlym roku:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9486
oreł
Member

Stary 21.09.2016, 10:43
Tu jest temat, ktory zalozylem w zeszlym roku:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9486
Świetnie

co z tego zostało zrealizowane? klawiatura przyjmie wszystko a na meczach dalej po 7 tys.
Sam przyznajesz w twoich propozycjach że marketing kuleje na maska - totalnie się z tym zgadzam.

Nie potępiam twoich pomysłów, uważam że to świetnie że ktoś realizuje swoje dla dobra drużyny.

Proszę o odpowiedz co złego może przynieść ta akcja?

Co więcej akcja Daniela który rozpoczął akcje została nagrodzona przez sam klub (biletem na sektor VIP) więc chyba samemu klubowi to nie przeszkadza...
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

konik28
Senior Member

Stary 21.09.2016, 10:43
Ok Panowie jak czytam co niektórych ja zacząłem ta akcję i od samego początku jest od kibiców i firmy do których pisałem to wiedzą. Chciałbym wiedzieć jak ta akcja może zaszkodzić klubowi no litości juz bardziej od Meresinskiego nikt nie mógł. Firmy wiedzą że kibice = klienci.Ponadto jeżeli komuś się nie podoba ta akcja proszę samemu ruszyć tyle sprzed kompa i coś wymyślić aby klub zarobił pieniądze. To wszystko na ten temat. Dziękuję
As
Senior Member

Stary 21.09.2016, 10:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Smiac mi chce z Was pajace...
Piszecie ze to glupi pomysl...a macie jakis inny?
Myslicie ze Ci ktorzy rozkrecali te akcje nie kupuja biletow na mecz?nie wspieraja akademii?itd...
A Wy pajace internetowe myslicie ze kluby sie utrzymuja z biletow?Jak tak to szacunek...
Co Wam ....a przeszkadza ta akcja?.......icie ze to zebry...no ale jak klub poleci ze 3 ligi nizej za brak kasy to wtedy bedziecie .......ic ze to wszystko przez brak pieniedzy itd...
Ruszczie ....a dupy a nie tylko szczekajcie na internecie jak to Wam sie wszystko niepodoba...
Juz wielu pajacow pisalo zeby zaczac od 4 ligi bo tak bedzie latwiej...z takim podejsciem pajacem bedzie sie zawsze...
Co ....a wstyd Wam za ludzi ktorzy prosza o pomoc?
Co ....a wstyd Wam tez bedzie jak przyjdzie 4 liga?
Wszystko Wam ....a zle...
Klub byl wielki-zle bo to za malo...
Klub upada-zle bo to cos strasznego,chociaz chyba nie dla kazdego...
Takie ....a przyszly czasy i tak jest....100%na to nie mamy no ale ....a wezcie przestancie .......ic...
Taka ....a banda pajacow ktora juz tyle lat jest na tym forum,ale zawsze ta sama,Ci sami narzekajacy...
Na mecz ....a wypierdalac a nie masturbowac sie przed monitorem....
Napisalem to ja czlowiek z 23 letnim stazem na Wiśle...

Sama akcja mi nie przeszkadza ale do sponsora trzeba przyjsc z jakas oferta, z czyms atrakcyjnym bo inaczej bedzie jak z Volkwagenem. Przyjechali popatrzyli i ktos przytomny w Wolfsburgu stwierzil, ze reklamowanie sie przez sponsoring w Wisle nie ma sensu bo klub nie ma odpowiednio wysokiego zainteresowania ze strony kibicow. (To byly czasy bojkotu SKWK)
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.09.2016, 10:45
Ludzie na milosc boska, zadne maile nie pomoga kiedy na trybunach mamy 8 tysiecy ludzi,
Gwarantuje wam, ze jesli frekwencja na meczach bedzie +/- 25-30k ludzi to sponsorzy sami beda walic do klubu drzwiami i oknami.
Tutaj akurat mocno się nie zgadzam. Z punktu widzenia odbiorców reklamy sponsoringowej frekwencja na meczu jest średnio istotna, bo "meczowi" stanowią tylko ułamek odbiorców reklamy.

Frekwencja może liczyć się tylko jako papierek lakmusowy medialności danego klubu, a i to nie zawsze jest kryterium obiektywnym.
momo
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 21.09.2016, 10:49
Dla tych którzy uważają że 'wsparcie' kibiców jest bez sensu:
https://twitter.com/DJuszczyk/status/776334291970252800
oficjalne podziękowania od Klubu dla kibica który rozesłał dziesiątki (może i setki) tweetów do różnych firm. Klub odwdzięczył mu się biletem VIP, oficjalnymi podziękowaniami, więc dla wszystkich marudzących, twierdzących że po co, że działają na szkodę firmy... Klub byłby tak 'głupi' że dziękowałby takim ludziom i ich motywował do dalszego wysiłku ?
No ale specjaliści forumowi od marketingu wiedzą lepiej
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2016, 10:52
konik28 napisał(a):Wyświetl post
(...) od samego początku jest od kibiców i firmy do których pisałem to wiedzą.
Być może. Ale z zaproponowanej formy to nie wynika. To by wymagało przynajmniej dopracowania.

Cytat:
Chciałbym wiedzieć jak ta akcja może zaszkodzić klubowi no litości juz bardziej od Meresinskiego nikt nie mógł. Firmy wiedzą że kibice = klienci.Ponadto jeżeli komuś się nie podoba ta akcja proszę samemu ruszyć tyle sprzed kompa i coś wymyślić aby klub zarobił pieniądze. To wszystko na ten temat. Dziękuję
Po pierwsze, to, że nie da się zaszkodzić "bardziej nie oznacza, że nie da się "mniej".
Po drugie, nie ma takiej zasady, że lepiej robić cokolwiek niż nic. Czasem lepiej nie robić nic iż popełnić błąd. Czasem...
As
Senior Member

Stary 21.09.2016, 10:52
oreł napisał(a):Wyświetl post
Świetnie

co z tego zostało zrealizowane? klawiatura przyjmie wszystko a na meczach dalej po 7 tys.
Sam przyznajesz w twoich propozycjach że marketing kuleje na maska - totalnie się z tym zgadzam.

Nie potępiam twoich pomysłów, uważam że to świetnie że ktoś realizuje swoje dla dobra drużyny.

Proszę o odpowiedz co złego może przynieść ta akcja?

Co więcej akcja Daniela który rozpoczął akcje została nagrodzona przez sam klub (biletem na sektor VIP) więc chyba samemu klubowi to nie przeszkadza...
Przykre jest to, ze pomimo iz temat nawet zostawl opisany bodaj w Gazecie Krakowskiej to z pomyslow tam zawartych w nie zostalo zrealizowane praktycznie nic.
Ja nie pracuje w klubie wiec nie wiem ska twoje oczekiwania wzgledem mojej osoby.
Stwierdzilem jedynie prosty jak konstrukcja cepa fakt. Nikt nie umiesci reklamy w miejscu w ktorym nikt jej nie zobaczy.
As
Senior Member

Stary 21.09.2016, 10:55
momo napisał(a):Wyświetl post
Dla tych którzy uważają że 'wsparcie' kibiców jest bez sensu:
https://twitter.com/DJuszczyk/status/776334291970252800
oficjalne podziękowania od Klubu dla kibica który rozesłał dziesiątki (może i setki) tweetów do różnych firm. Klub odwdzięczył mu się biletem VIP, oficjalnymi podziękowaniami, więc dla wszystkich marudzących, twierdzących że po co, że działają na szkodę firmy... Klub byłby tak 'głupi' że dziękowałby takim ludziom i ich motywował do dalszego wysiłku ?
No ale specjaliści forumowi od marketingu wiedzą lepiej
A czy ktokolwiek oprocz samego kibica cos zyskal na tej akcji? Czy jacys sponsorzy przyszli do klubu?
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.09.2016, 10:55
Czego ja sie dowiaduje w tym temacie
1) Na mecze chodzi 7 tys
2) sponsor nie zainwestuje w klub bo chodzi 8 tysiecy
3) Volskvagen byl mityczny i jak zobaczyl frekwencje to zrezygnowal
...
Tylko Wisła!
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2016, 10:57
Klub byłby tak 'głupi' że dziękowałby takim ludziom i ich motywował do dalszego wysiłku ?
Klub robi dokładnie to, co powinien. Docenia kibica i jego zaangażowanie, przy okazji robiąc sobie dobry PR.
oreł
Member

Stary 21.09.2016, 10:58
Przykre jest to, ze pomimo iz temat nawet zostawl opisany bodaj w Gazecie Krakowskiej to z pomyslow tam zawartych w nie zostalo zrealizowane praktycznie nic.
Ja nie pracuje w klubie wiec nie wiem ska twoje oczekiwania wzgledem mojej osoby.
Stwierdzilem jedynie prosty jak konstrukcja cepa fakt. Nikt nie umiesci reklamy w miejscu w ktorym nikt jej nie zobaczy.
Polecam poczytać:
http://www.ey.com/pl/pl/industries/m...o-biznesu-2016

Frekwencja to jedno a medialność to drugie, Wisła w tej kategorii dalej jest wysoko.
Potencjalni sponsorzy z pewnością będą zwracać na to uwagę.

momo
Senior Member

Stary 21.09.2016, 11:11
A czy ktokolwiek oprocz samego kibica cos zyskal na tej akcji? Czy jacys sponsorzy przyszli do klubu?
O to musisz już pytać w klubie. Ale jako przykłady:
https://twitter.com/ERGO_Hestia/stat...11614392295424
https://twitter.com/AcerPolska/statu...32925728645121

Dodatkowo w akcje z Acer zaangażowany Pan Targosz - jeden ze sponsorów. Ktoś nadal uważa że nie warto nic robić
As
Senior Member

Stary 21.09.2016, 13:22

Dodatkowo w akcje z Acer zaangażowany Pan Targosz - jeden ze sponsorów. Ktoś nadal uważa że nie warto nic robić
Nie mowie zeby nic nie robic bo to zakrawa na negatywne myslenie. Mowie jedynie, ze najlepszym sposobem na przyciagniecie sponsora jest frekwencja.
Przedstawiajac swoje logo na tle pustych trybun nie ukazujesz swojego produktu w pozytywnym swietle - raczej wyglada to smutno. Natomiast pelne trybuny sprawia, ze twoje logo i twoj produkt wygladaja jako cos popularnego, pozytywnego.
momo
Senior Member

Stary 21.09.2016, 13:39
To że najlepszym sposobem jest wysoka frekwencja na trybunach również się nie zgodzę. Porównaj sobie liczby:
na stadionie max 33tys
przed tv około 250tys
odwiedzających stronę klubową, tysiące dziennie.
Więc sama frekwencja jest istotna lecz nie najważniejsza. Cała 'medialność' klubu jest istotna, a ta u nas jest na wysokim poziomie - piszą o nas często, ale niestety głównie negatywnie, dlatego każda akcja poprawiająca wizerunek klubu jest mile widziana. Nawet 'banda dzieciaków' piszących na TT jest dla reklamodawcy 'docelową grupą klientów' np. te dzieciaki grają w gry na lapkach Acera.
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.09.2016, 13:49
Nie mowie zeby nic nie robic bo to zakrawa na negatywne myslenie. Mowie jedynie, ze najlepszym sposobem na przyciagniecie sponsora jest frekwencja. .
Gow*no prawda
Tylko Wisła!
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.09.2016, 15:31
regan napisał(a):Wyświetl post
Gow*no prawda
Uwielbiam argumenty na tym forum
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

As
Senior Member

Stary 21.09.2016, 15:46
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam argumenty na tym forum
No ale w sumie racje ma. Taki Hutnik Krakow nie moze sie opedzic od sponsorow, a na drugim biegunie Borussia Dortmund od dekad nie moze znalezc sponsora na koszulki.
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.09.2016, 15:54
Przeciez nic zlego nie robia nikogo nie obrazaja to w czym problem ?!?

wlasnie ekstraklasa podala frekwencje:

Frekwencja po 9. kolejkach @_Ekstraklasa_
TOP5:
1 @LechiaGdanskSA
2 @Jagiellonia1920
3 @LegiaWarszawa
4 @lechpoznan
5 @WislaKrakowSA
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 21.09.2016 o godz. 16:24.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.09.2016, 16:19

ciekawe czy konto Acer prowadzi ktos z Acera czy firma wewnętrzna.
To samo sie ma z ergo...

Pomijam tez to co tam zostało napisane. "sprawdzamy każdą propozycje współpracy" i reszte dyplomatycznego języka No ale w końcu wiara przenosi góry.

Teraz troszke realizmu : kolega pracujacy na decyzyjnym stanowisku u siebie w firmie wysłał wczoraj zapytanie na wskazany adres mailowy. Z tego co wiem, żadnej odpowiedzi z klubu nie otrzymał....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.09.2016, 16:23
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Przeciez nic zlego nie robia nikogo nie obrazaja to w czym problem ?!?
Ty o tych argumentach?
Nikt nikogo nie obraża. Oczywiście.
Widzisz, to jak argument z Kariery Nikodema Dyzmy. Sędzia, który na pewnych rzeczach się za wydaje decyzję w sprawie walki zapaśnika... na co Dyzma
https://www.youtube.com/watch?v=svqoHP8jPzg
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.09.2016, 16:46
regan napisał(a):Wyświetl post
Gdzie jest info ze presesi siada do rozmow?
Nie napisałem tego jako pewnik, ale przypuszczenie.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ciekawe czy konto Acer prowadzi ktos z Acera czy firma wewnętrzna.
To samo sie ma z ergo...

Pomijam tez to co tam zostało napisane. "sprawdzamy każdą propozycje współpracy" i reszte dyplomatycznego języka No ale w końcu wiara przenosi góry.

Teraz troszke realizmu : kolega pracujacy na decyzyjnym stanowisku u siebie w firmie wysłał wczoraj zapytanie na wskazany adres mailowy. Z tego co wiem, żadnej odpowiedzi z klubu nie otrzymał....
Serio zapytam: ktoś cię opłaca za zniechęcanie ludzi i wieczne malkontenctwo?

I tak tylko się powtórzę. Narzekać i wylewać hejty jest najprościej. Jak możecie coś zrobić to chociaż nie przeszkadzajcie tym co chcą coś zrobić. A skoro rzecznik naszego klubu to popiera i z ramienia klubu przekauzuje bilety VIP dla kibiców to raczej cieszą się z zaangażowania kibiców.
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.09.2016, 16:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ty o tych argumentach?
Nikt nikogo nie obraża. Oczywiście.
Widzisz, to jak argument z Kariery Nikodema Dyzmy. Sędzia, który na pewnych rzeczach się za wydaje decyzję w sprawie walki zapaśnika... na co Dyzma
https://www.youtube.com/watch?v=svqoHP8jPzg
Nie o innych...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
herkules
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 21.09.2016, 17:21
Ok podajcie jakąś listę firm z Krakowa i Małopolski do których warto się zwrócić
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.09.2016, 17:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Serio zapytam: ktoś cię opłaca za zniechęcanie ludzi i wieczne malkontenctwo?

I tak tylko się powtórzę. Narzekać i wylewać hejty jest najprościej. Jak możecie coś zrobić to chociaż nie przeszkadzajcie tym co chcą coś zrobić. A skoro rzecznik naszego klubu to popiera i z ramienia klubu przekauzuje bilety VIP dla kibiców to raczej cieszą się z zaangażowania kibiców.
Karherop napisał(a):Wyświetl post
.
Wczoraj na odzew odpowiedziała firma Acer i zapewne w najbliższym czasie 'prezesi' siądą do rozmów

.
bynajmniej nikt mi nie płaci, ale nie wiem czemu od razu wystawiasz kly? To ciągle przez to wytykanie złotej mlodzieży którą widziałeś i ochy oraz achy wypuszczałeś?

Widzisz, kazdy ma swoj sposob działania. Ja, rekomendując dana firme i jej ofetę lubie wiedzieć co rekomenduje.
Ja działań nie neguje, jestem zwykłym kibicem jak kazdy z nas, wiec ja moge decydować tylko o swoich działaniach. Super ze cos sie dzieje, podsumujemy to za jakiś czas.
Jeśli jednak akcja odniesie skutek na miejscu szarkow od razu wy.......iłbym wszystkich ludzi z klubu.
magazyniera tez. A wiesz czemu ? Bo kibice ich zastąpia i zrobią to za frajer.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 21.09.2016, 17:59
Ludzie na milosc boska, zadne maile nie pomoga kiedy na trybunach mamy 8 tysiecy ludzi,
Gwarantuje wam, ze jesli frekwencja na meczach bedzie +/- 25-30k ludzi to sponsorzy sami beda walic do klubu drzwiami i oknami.
Niewazne ile infantylnych maili wyslecie zadna powazna firma nie zostanie sponsorem klubu ktorego losami aktynie interesuje sie 1% mieszkancow Krakowa. Po to ktos sponsoruje klub aby trafic do swiadomosci klientow, jesli nie poprawimy frekwencji to bedzie jak z tym mitycznym Volkswagenem, ktory jak zobaczyl frekwencje to sobie dal spokoj.

Jesli naprawde chcemy do klubu sprowadzic sponosrow to powinnismy sie skupic na sposobach podniesienia frekwencji a tym samym podniesienia atrakcyjnosci Wisly Krakow jako platformy reklamowej.
Jednym ze sposobów na podniesienie frekwencji jest sukces sportowy. Niech się piłkarzyki wezmą za grę to wtedy przyjdzie 25 tysi jak na Zagłębie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów