The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.04.2016, 16:54
Bez obawy, jakis jelen się znajdzie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.04.2016, 17:04
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A Małemu gratulujemy postawy i głęboko za.......onego konusa w dupsko warszawskiego pudla.
Ale podobne opinie można było wyczytać na forum Wisły Kraków. Pamiętam, że ktoś wklejał najlepsze momenty Małego z Pogoni Szczecin, gdzie była jedna* (słownie jedna) udana akcja Patryka. Gdyby wtedy zrobić sondę czy Małecki powinien wrócić do Wisły podejrzewam, że większość zagłosowała by na NIE. Sam chciałem Małego, ale tylko dlatego, że nasza kadra była (dalej jest) przerażająco słaba i nawet Małecki w formie z Pogoni Szczecin byłby wzmocnieniem. Druga sprawa, że z czystej przyzwoitości należała mu się kolejna szansa.

W życiu bym nie podejrzewał, że "Mały" tak dojrzeje piłkarsko, dziś to nie tylko walczak jak dawniej, ale niesamowicie inteligentny piłkarsko zawodnik, potrafi dojrzeć lepiej ustawionych kolegów, nie gra egoistycznie, jego podania są niczym Kosowskiego z najlepszych czasów. Oby zdrowie mu dopisywało.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 18.04.2016, 17:13
#MalyDoKadry
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 18.04.2016, 18:13
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ale podobne opinie można było wyczytać na forum Wisły Kraków. Pamiętam, że ktoś wklejał najlepsze momenty Małego z Pogoni Szczecin, gdzie była jedna* (słownie jedna) udana akcja Patryka. Gdyby wtedy zrobić sondę czy Małecki powinien wrócić do Wisły podejrzewam, że większość zagłosowała by na NIE. Sam chciałem Małego, ale tylko dlatego, że nasza kadra była (dalej jest) przerażająco słaba i nawet Małecki w formie z Pogoni Szczecin byłby wzmocnieniem. Druga sprawa, że z czystej przyzwoitości należała mu się kolejna szansa.

W życiu bym nie podejrzewał, że "Mały" tak dojrzeje piłkarsko, dziś to nie tylko walczak jak dawniej, ale niesamowicie inteligentny piłkarsko zawodnik, potrafi dojrzeć lepiej ustawionych kolegów, nie gra egoistycznie, jego podania są niczym Kosowskiego z najlepszych czasów. Oby zdrowie mu dopisywało.
Te opinie w większości są wygłaszane przez kiłełbasiarzy i ludzi którzy wygwizdują swoją drużynę po niepowodzeniu. Patryk podobnie jak oni, został wyprowadzony z równowagi po głośnej sytuacji i .......nął głupotę, zresztą kiedyś zazwyczaj gadał głupoty. Tylko ludzie tego nie zrozumieli i do konca chyba nie byli swiadomi kto te glupoty gada.
Gośc zżyty z Wisłą i kibicami nie potrafił tego zrozumieć, jak można gwizdac? Ja tez tego nie rozumiem i jednoczesnie rozumiem co czuł Mały. A miał możliwosc więc .......nął co z serducha myśli...a zastanawiając się - Kto to miał zrobic? Genkov, Iliev jakis Melikson? Pseudokapitan z kielc Czaruś? Dla nich nawet mecz z zydami to byl jakis kolejny mecz.

Przez tą nagonkę na swoja osobe Maly jak dziecko, stal sie nerwowy i nie potrafil sobie z presja poradzic. Jakies wyciaganie jego "brzydkich" slow w slow-motion, gesty rekami czy wyzwiska na kazdym poza ŚWL stadionie, tylko potęgowały jego problemy.
No i ta sytuacja z Moskalem, nie do konca rzetelnie przedstawiona. Problemem nie była, niechęć Małego do gry w Wiśle...tylko gry z tą zbieraniną europejskich ogórów, bez ambicji i poszanowania naszej tradycji- wieszaków.
Mały powiedzial głosno to co każdy wiedział, czyli że Moskal jest zwykłą kukłą na stanowisku trenera. Wtedy nie miał na nic wpływu i nikt w klubie nie brał go na serio. Zresztą wiemy jak szybko go pożegnano i w jaki sposób to zrobiono.

To jak w takich warunkach pracowac i robic efekty? Wieczne porównywania do czarnej owcy nie sprzyjały jego formie...i co najgorsze, czuc było brak wsparcia z klubu. W....iony postanowil zmienic klub, dla dobra swojego i czesci klientow trybun. W takich warunkach i ogólnopolskiej nagonce nie dalo sie budowac formy. Wieczny swiecznik...
A najgorsze? A najgorsze to zachowanie nielicznych naszych kibiców.
Najpierw chcieli sie pozbyc Patryka z Wisły a pozniej wyciągali słowa z konteksty o umieraniu za Pogoń. No jak to? Najpierw umierał za Wisłę - co skrętnie podważano a później zarzucano, że jednak teraz umiera za Pogoń. Najbardziej krzyczeli "o miłości" do Pogoni ci, którzy zarzucali Małemu fałszywe oddanie naszym barwom - debilizm!
Wstyd że są tacy którzy wyśmiewają jego tatuaz, ktorym to sie nie podoba. Oczywiscie mógł jebnac sobie tribala, czache czy delfinka - moze ktos takie lubi, jednak Reyman? Trzeba albo miec korbe/papke w mózgu albo byc zagorzałym Wiślakiem. To nie jest pisak, to tatuaz który sobie zrobił z jakiegos sobie znanego powodu. I nie nam oceniac dlaczego i czy powinien.
Jesli ktos ma taki to niech się wypowie na ten temat.

Teraz wrócił tam, gdzie jego miejsce. Wróć...tam gdzie sie on chyba najlepiej czuje. Z cienia i zapomnienia chłopak wszedł do zespołu z grubej rury! Chyba zapomniany, bylo tak mu łatwiej.
Jest w formie na miarę swoje talentu, talentu który trzeba niestety pomagać mu pielęgnować, bo główka gorąca i czesto po złej stronie lini boiska.

Ps:
Mało kto chyba pamieta jego powrót do Wisły? W sytuacji gdy kadra była w stanie tragicznym. Chłopak zrzekł się duzej zaległej mu kasy by móc wrócic do Wisły. A co mu obiecał Bednarz? Sporo! I nigdy tej obietnicy nie dotrzymał.

Fajnie że Mały wrócił. Chujowo mu w kolorze innym niż czerwony.
Gościa nie bronie, bo popełniał błędy i to jest oczywiste. Jednak majac na uwadze jego temperament, długi język i gorącą głowę wiem, że nie do konca wszystko to co robi, robi tak jak by chciał.
No i jego oddanie barwom. Ja mu wierzę i nie mam powodów negować jego wyborów. W dzisiejszych czasach to rzadka cecha u piłkarzy, gdzie tylko liczy sie kasa...

To tylko mój punkt widzenia po rozmowach z Małym. Nic wiecej.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.04.2016 o godz. 18:27.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.04.2016, 18:37
Rozpisano się o Małeckim, hoho.. Spokojnie, to trzeci czy czwarty dobry mecz w tej rundzie, jeszcze nie raz spuści z tony więc i my zluzujmy.. No chyba że cały czas tak będzie grał.. Mnie najbardziej cieszy żeby Małecki dobrze wrzucał w pole karne oraz dobrze współpracował z Sadlokiem/Pietrzakiem.. Reszta to dodatki extra..

Co do Łęcznej, pamiętajmy że mieliśmy tam multum sytuacji w meczu jesienią.. Okazje Jankowskiego głównie oraz "petarda" Crivellaro z karnego.. Zagramy tak jak z Zabrzem, to bramki do nas padną..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 18.04.2016, 18:39
Weszło już zaczyna ofensywę

http://weszlo.com/2016/04/18/najpier...adac-te-wisle/

Cytat:
Tak, dobrze widzicie. Tak, chodzi o Małeckiego. Tak, o tego Małeckiego.
Naprawdę doceniamy fakt, że skrzydłowy Wisły od momentu pojawienia się w Krakowie Dariusza Wdowczyka – a po kilku latach kopania się po czole – rozegrał trzy dobre spotkania i dwa świetne. Serio, to właśnie u nas dostawał najlepsze noty. Ale bądźmy poważni…

No, ludzie kochani… Gość błyszczał na tle Termaliki i Górnika Zabrze. Co więcej – już do końca sezonu nikt poważniejszy go nie sprawdzi.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.04.2016, 19:14
Spokojnie....Patryk zagra jeden mecz źle i go zjedzą.Obecnie mi się podoba to,że grą zamyka mordy hejterom(w tym i mnie) Widzę,że gra w Wiśle mu sprzyja forma,chce mu się,mentor(trener) Szkoda,że czasami coś palnie niepotrzebnie.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.04.2016, 19:17
Dariusz Wdowczyk:

Cytat:
Patryk z tego co się orientuję inwestuje w siebie - w postaci trenera mentalnego.
I to, w przypadku Małeckiego, może być tym najistotniejsze.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.04.2016, 19:17
Oby tak dalej Mały!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.04.2016, 19:43
Świetny mecz Małeckiego. Naprawdę miło się patrzy na jego grę
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
stary zgred
Member

Od: 09.2015

Stary 18.04.2016, 22:55
Mega cieszy mnie postawa Patryka, szczególnie jak sobie przypomnę jak się śmiano ze mnie w zimie

MAŁY pamiętaj cały czas praca z Pawłem i realizacja założeń z każdej sesji i będziesz jeszcze lepszy!
Odpowiedz cytując
kipers
Member

Od: 08.2007

Stary 19.04.2016, 09:17
https://www.instagram.com/p/BEWHmo2i...by=dguerrier77

Bambonald Guerrier w akcji. Wózek w ikei mu dziwny.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.04.2016, 20:53
Czy wiadomo co Rafałem Wolskim, jego kolanem po wczorajszym meczu?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.04.2016, 20:58
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Czy wiadomo co Rafałem Wolskim, jego kolanem po wczorajszym meczu?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ala_wolskiego/
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 23.04.2016, 11:20
Dzisiejszy przeglad o Wolskim:

Dla Wolskiego najbliższe tygodnie będą decydujące dla dalszej kariery. Jest on wciąż zawodnikiem Fiorentiny, przez którą został kupiony zimą 2013 roku za 2,7 miliona euro. Wypożyczenie do Wisły kończy się 30 czerwca i krakowski klub, jeśli chce go zatrzymać musi do tego czasu zapłacić pół milion euro i przed 15 maja ogłosić swoją decyzję. Wtedy wszedłby w życie, podpisany już, trzyletni kontrakt tego piłkarza z Białą Gwiazdą. Fiorentina jednak, choć to mało prawdopodobne, może zatrzymać Wolskiego u siebie, gdyby uznała że jest jej jednak potrzebny
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 23.04.2016, 14:16
Ponawiam pytanie. Do kiedy C+ wypłaca klubom pieniądze z tytułu transmisji oraz za zajęcie miejsca w tabeli?
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 23.04.2016, 14:55
ja do sprawy Wolskiego podchodze bardzo spokojny - bo jakos dziwnie jestesm przekonany ze On od lipca bedzie biegal w barwach PZPN-owskiej 7egii
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.04.2016, 15:25
Albo rybki albo akwarium jak to się mówi..

Jeśli chcemy coś osiągać w lidze i w przyszłości w pucharach to takie 0,5 mln EUR, na dodatek za sprawdzonego zawodnika, powinniśmy płacić lekką ręką.

Nie zapłacenie tych 0,5 mln EUR będzie kosztować klub dużo więcej:

- czas na znalezienie następcy
- zapłacenie kwoty transferu - jeśli chcemy kogoś na poziomie
- ryzyko, że następca się nie sprawdzi
- kontrakt

Powiem więcej, dziwie się, że jeszcze nie ma decyzji ogłoszonej na ten temat. Serio, ale dla poważnego klubu pół mln EUR to nie powinien być problem na miesięczne debaty.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 23.04.2016, 15:33
Niestety, sami kibice (?) Wisły Rafała Wolskiego w składzie nie chcą, o czym dali świadectwo na ostatnim meczu z Górnikiem (nie)stawiając się w ok. 10 tysięcy. Wymagać od innych jest łatwo, ale trzeba spojrzeć sobie w oczy i odpowiedzieć na pytania:

- Ile razy jestem na meczu w sezonie?
- Czy kupiłem oficjalną koszulkę?
- Czy zabrałem kolegę/koleżankę/sąsiada/konkubinę na mecz?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco to masz prawo wymagać, ale większość z tak jęczących o Wolskiego niestety niewiele daje od siebie. Chcesz mieć RW w drużynie? Kup bilet na Termalicę, tyle możesz zrobić.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.04.2016, 16:23
Jeśli prawdą jest stwierdzenie, że
Cytat:
Fiorentina jednak, choć to mało prawdopodobne, może zatrzymać Wolskiego u siebie, gdyby uznała że jest jej jednak potrzebny
to wystarczy, że jakiś klub wstępnie Fiorentinie zaoferuje nie 500 a 600 tysięcy, Fiorentina go odbierze i potem odsprzeda. Mylę się?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 23.04.2016, 16:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prawdą jest stwierdzenie, że to wystarczy, że jakiś klub wstępnie Fiorentinie zaoferuje nie 500 a 600 tysięcy, Fiorentina go odbierze i potem odsprzeda. Mylę się?
Tak...

Jeżeli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego to sa 2 drogi:
a) Wisła wykłada 500 tys i wykupuje Wolskiego
b) Wisła wykłada 500 tys ale Fiorentina rezygnuje z transferu,wtedy Rafal wraca do Włoch gdzie nie może zostać sprzedany w tym okienku a dopiero w zimowym...

jeżeli Wisła nie zdecyduje się na wykup Wolskiego w ogole to sprawa jasna,moze wrocic do Fiorentiny a i każdy klub może podjąć walke o niego...
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.04.2016, 17:42
Znajac naszych dzialaczy zaraz zaczna negocjowac cene wykupu tamci go nie sprzedadza i wroci do Włoch. Ja w jego wykup nie wierze.
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 23.04.2016, 18:55
Wisla go wypozyczyla z Fiorentiny z zawarta (?) klauzura ze jesli Wisla bedzie go chciec to wyklada pol banki i go bierze. Bez wzgledu na to czy Legia zaoferuje wiecej np. milion euro czy zagraniczny klub 4 miliony . Bo Wisla ma pierwszenstwo, a przynajmniej powinna je miec, bo raczej na takich zasadach dzialaja wypozyczenia.

I tak to rozumuje, bo gdyby to wygladalo jak piszecie, ze np. ktos oferuje wiecej kasy i go bierze to byloby to bezsensu. Choc moze i takie klauzury sa zawarte. Wowczas wiadomo, ze Wisla go nie wykupi bo dziesiatki klubow moze z miejsca wylozyc za niego milion euro.

Ten cytat ze Fiorentina go jednak moze zatrzymac tez wydaje mi sie bezsensu.
Tzn. jezeli Wisla z niego rezygnuje to normalne. Bo w moim rozumowaniu to Wisla ma najwiecej do powiedzenia, w sensie pierwszenstwa i pierwszej decyzji)
Irracjonalne wowczas bylyby takie wypozyczenia (ale pewnie to zalezy od danej umowy, dosc cwaniackiej..)

Jezeli ustalony termin minie to wiadomo, kazdy moze go wziac na zasadzie wolnego transferu. Ale to nas juz nie obchodzi.
Ostatnio edytowane przez c. : 23.04.2016 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 23.04.2016, 21:20
Jeśli jakiś idiota rzeczywiście podpisał kontrakt w którym z jednej strony gwarantuje się prawo pierwokupu z określoną kwotą a z drugiej jakąś kuriozalną opcję możliwości zatrzymania przez Fiorentinę to powinien zostać z miejsca... wszyscy wiemy co.
Generalnie nie chce mi się w coś takiego wierzyć, bo w zasadzie jedno przeczyłoby drugiemu. No, ale wiadomo, w końcu to Wisła...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 23.04.2016, 22:03
Już gdzieś wrzucałem linki do wypożyczenia Casemiro, tutaj Real też chciał żeby wrócił i musiał zapłacić klubowi któremu wypożyczał. Tak więc może na takich zasadach to działa?
http://www.realmadryt.pl/index.php?c...nosci&id=59451
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 23.04.2016, 23:56
Sytuacja z Wolskim coraz bardziej zaczyna przypominać mi sytuacje ze Stiliciem.

- obaj sa mega kozakami na pozycji playmakera na nasza ekstraklasę
- Wisła ma klauzule wykupu RW, ze Stiliciem mieliśmy pierwszeństwo rozmów (przynajmniej tak twierdził)
- Wisła ociąga sie w temacie przedłużenia kontraktu lub ogłoszenia braku porozumienia z piłkarzem
- wiecie co następuje ...

Oczywiscie sytuacje sa troche inne, aczkolwiek wiadomo ze w tym klubie wszystko zależy od BC. Jesli edzie chciał to sypnie $$ na RW i jesli fiorentina tego nie zablokuje, zostanie u nas. Tylko w przypadku Semira było tak samo Był graczem znakomitym jak na nasze rodzime warunki a mimo to Nadprezes nie rzucił hajsu na przedłużenie. To ze poszedł do Apoelu świadczy tylko o tym ze wcale nie miał jakichś świetnych ofert. Sparzonymi doświadczeniem z Ukrainy chętnie pozostałby w Polsce. ( znow odbił sie od poważniejszego grania)
Dlatego wcale nie jestem optymista co do tego, czy Wolski zostanie w Wiśle. Informacja o przedłużeniu juz dawno powinna byc ogłoszona.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.04.2016, 23:59
mi sie wydaje że nie ejst tak kolorowo z tym pierwokupem...

nie wierze ze w klubie nie wysciubią tej "poł banki" na zawodnika ktory za pol roku moze być warty co najmniej 4 razy tyle.

jak by sprawa byla taka prosta to mysle ze sam Boguś wciagnal by z prawej kieszeni 500 tys euro b o wie e te pieniadze wroca sie z nawiazką, nawet jak nie poprzez transfer to poprzez wyniki drużyny.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.04.2016, 05:48
Takich Wolskich to wisla potrzebuje ze trzech zeby cos osiagnac bo inaczej bedzie to co w tym sezonie czyli kupa.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 24.04.2016, 10:08
chimba napisał(a):Wyświetl post
Takich Wolskich to wisla potrzebuje ze trzech zeby cos osiagnac bo inaczej bedzie to co w tym sezonie czyli kupa.
A nie lepiej 4?
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.04.2016, 10:12
A jak sobie to wyobrazasz, kopnie go ktos w kolano jak teraz i kto bedzie rozgrywal drewniany Popovic?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów