The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.08.2010, 14:19. Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Temat służący do dyskusji o tym, kto waszym zdaniem może zostać następcą Henryka Kasperczaka oraz o tym, czy przyszły trener może odmienić lub "zrobić krzywdę" Wiśle.
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 06.08.2010, 14:23
Czy to ważne? Jeśli będzie wymagał długo tu nie popracuje, bo piłkarzyki pajacyki go zwolnią narzekając przy tym na ciężkie treningi.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 06.08.2010, 14:24
Nie zależnie kto nim będzie, mam nadzieję że nie będzie to Polak -- bo on nie nauczy ich innej mentalności--o ile wogóle się da naszych kopaczy tego nauczyć. Pierwsze nazwiska pojawiające się to Simeone i Larsson więc zobaczymy który z nich da się wciągnąć w polskie piekiełko. Pozatym żeby efekty były widoczne to on musi mieć ze 2 lata szansy bezproblemowego trenowania naszych piłkarzy żeby to się nie skończyło jak z Petrescu...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.08.2010, 14:24
Czyli co, zostaje po staremu, tzn. wszystkiemu winny trener, ktory dostaje kopa w tylek, a pilkarzyki co do jednego moga spac spokojnie ?

Jesli tak, to kimkolwiek bedzie osoba, ktora obejmie zespol po Kasperczakau, zje zeby na tych samych kopaczach i najdalej za rok wyleci po sierpniowym blamazu w pucharach.

Nie to zebym byl jakims wielkim obronca Henka, bo nie dalej jak wczoraj pisalem, ze jesli tylko jest jakas ciekawa kandydatura jako alternatywa, to sam pozegnalbym pana Henryka bez chwili zawahania.
Nie rozumiem tylko dlaczego tak latwo przychodzi im negatywne ocenianie i zwalnianie trenerow, a z zawodzacymi nieustannie kopaczyskami pokroju Lobodzinskiego, Jirsaka itp. nawet nie podejmuje sie proby rozstania. Po prostu nie wierze, ze Cupial i reszta jego zalogi nie zdaja sobie sprawy z tego, jak cienkich i nierokujacych maja w kadrze kopaczy i ze to wlasnie material pilkarski jest w calej tej zabawie najistotniejszy.

Znam przyklady, kiedy zespol bez trenera gral dobrze i wygrywal (np. Sporting Lizbona kiedys przez bodaj 3 tygodnie, zupelnie pozbawiony coacha jechal w lidze rowno), ale o przypadkach kiedy zespol wygrywal bez pilkarzy (dobrych) jeszcze nigdy nie slyszalem.
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.08.2010, 14:26
http://tsw.com.pl/news/Po-najprostszej-linii-oporu-419

Przeprowadziłem małą analizę gry naszych zawodników w meczu z Karabachem. I niestety jak widać, większość z nich zawiodła. Zapraszam do dyskusji
Косово је СРБИЈА!!
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.08.2010, 14:26
Widzę tylko jedną opcję - trener z zagranicy, tylko i wyłącznie. Nie ma polskiego trenera, który by udźwignął te gwiazdki. I nie trener na zasadzie 'fajny kumpel', tylko wymagający od siebie i od piłkarzy, z twardą ręką.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
wojteqs80
Member

Od: 08.2006

Stary 06.08.2010, 14:29
Jeżeli mówimy o Polskich trenerach to tylko Probierz i ewentualnie Ulatowski ale obaj są zajęci więc to niemożliwe , chciałbym by był to trener z zagranicy niestety nie podam żadnego nazwiska z prostego powodu , trenerzy którzy przychodzą mi do głowy są dla nas nieosiągalni
gozev
Junior Member

Od: 08.2007

Stary 06.08.2010, 14:29
Henio się sam podał do dymisji - to akurat na "plus" dla niego ale tym samym zaczynamy sagę pt. "szukamy trenera, który najlepiej od zaraz osiągnie sukces!"
Ciekaw jestem czym Probierz potrafił wykrzesać z białostockich piłkarzy tyle ile pokazali wczoraj?
wojteqs80
Member

Od: 08.2006

Stary 06.08.2010, 14:30
Jeżeli mówimy o Polskich trenerach to tylko Probierz i ewentualnie Ulatowski ale obaj są zajęci więc to niemożliwe , chciałbym by był to trener z zagranicy niestety nie podam żadnego nazwiska z prostego powodu , trenerzy którzy przychodzą mi do głowy są dla nas nieosiągalni
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 06.08.2010, 14:30
Moge powiedzieć kogo nie chce: Majewski, Lenczyk, Michniewicz, Janas, Engel, Liczka, Nawałka, Okuka
Jeżeli chodzi o polaków to raczej tylko Nowak, ale wątpie żeby do nas przyszedł, raczej trener zagraniczny. Trudno mi określić jaki bo nie mam rozeznania

gozev
Junior Member

Od: 08.2007

Stary 06.08.2010, 14:31
Henio się sam podał do dymisji - to akurat na "plus" dla niego ale tym samym zaczynamy sagę pt. "szukamy trenera, który najlepiej od zaraz osiągnie sukces!"
Ciekaw jestem czym Probierz potrafił wykrzesać z białostockich piłkarzy tyle ile pokazali wczoraj?
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 06.08.2010, 14:32
Nie widzę kandydata, który potrafiłby teraz cokolwiek zmienić, zresztą to nie jest takie proste a cuda się nie zdarzają.

Jak już kiedyś pisałem, potrzeba kogoś kto zna się na trenerce (typ a la Bakero odpada) i z natury jest walczakiem, z drugiej strony musi umieć nie tylko zjebać piłkarzy ale i też potrafić do nich dotrzeć.

Kiedyś marzyło mi się zobaczyć Piotra Nowaka, ceniłem go jako piłkarza za charakter, ale dziś mu tego nie życzę, nie pracy z tym zespołem...
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
westersyl
Guest

Stary 06.08.2010, 14:33
Żadnych Probierzów, Ulatowskich, Tylko trener z silną ręką z zagranicy wraz ze sztabem również z zagranicy.
Mistel
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 06.08.2010, 14:34
ChG napisał(a):Wyświetl post
Temat służący do dyskusji o tym, kto waszym zdaniem może zostać następcą Henryka Kasperczaka oraz o tym, czy przyszły trener może odmienić lub "zrobić krzywdę" Wiśle.
Roy Keane

Po burzy słońce wychodzi zza chmur!!
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.08.2010, 14:36
Już rok temu pisałem o Portugalczyku Jose Couceiro,byłym trenerze FC Porto,reprezentacji Litwy,a do niedawna tureckiego Gaziantepspor.Szkoda,że to nie będzie on.Dla mnie idealny trener dla Wisły.
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 06.08.2010, 14:38
Nie wiem czy trener zagraniczny zmieni mentalnosc waszych zawodnikow. Jeden juz sie staral i wiemy jak to sie skonczylo. Prezes moze nie wytrzymac "roku na zgranie" i wtedy nikt i nic nie pomoze.
W Polsce jedynie Probierz wam pozostaje.

PS: Janek Urban jest wolny i zawsze dobrze sie o Wisle wyrazal Mialby pewnie patent na Legie

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 06.08.2010, 14:39
O właśnie zapomniałem jeszcze Urbana dopisać do listy

arti
Guest

Stary 06.08.2010, 14:40
Z Polski w tym momencie tylko Janas, ale to w tym momencie science fiction.
Zza granicy - każdy trener na którego nas stać będzie nadzieją ale i sporym ryzykiem bo nie możemy sobie pozwolić na "najwyższą połkę".
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 06.08.2010, 14:40
wojteqs80 napisał(a):Wyświetl post
i ewentualnie Ulatowski
Ulatowski ma już "ciekawą" fuchę.

Tylko trener z zagranicy.
johny96
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 06.08.2010, 14:43
kreseq, spokojnie, nie cwaniakuj tak. Zobaczysz jak Legijka zagra, jak Was Maciuś przygotował do sezonu. ; ))
suchyTSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.08.2010, 14:44
Może Luis Aragones ale to kompletne SF Ale pomarzyć można zawsze
pawulon-82
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 06.08.2010, 14:45
Henryk Śmiałek bo odszedł z KS Borek.
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 06.08.2010, 14:46
Scolari a tak na serio to... wolałbym Petrescu
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Mistel napisał(a):Wyświetl post
Roy Keane

Po burzy słońce wychodzi zza chmur!!
Pomysł nie tyle genialny co fenomenalny:]
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

johny96 napisał(a):Wyświetl post
kreseq, spokojnie, nie cwaniakuj tak. Zobaczysz jak Legijka zagra, jak Was Maciuś przygotował do sezonu. ; ))
Mowisz ze mozna gorzej niz Kasper Was? Nie no...nie rob jaj bo szybciej biega moj pies po operacji na CCL
Temat jest o tym kto moze zastapic Henka, wiec mowie ze w Polsce Probierz i Urban pozostali z tych sensowniejszych

Zagraniczny musi miec cholerne duze poparcie waszego prezesa oraz miec sposob na przekonanie bandy kopaczy ze nie tylko pobiera sie kase ale i gra na calego.

Jakis na dorobku z zagranicy... lepszy chyba niz takie Kapki czy inne Liczki piczki ? Smuda za ten tekst ma u mnie plusa...prawie tak duzego jak za tekst o Siadaczce
Ostatnio edytowane przez kreseq : 06.08.2010 o godz. 14:52.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 06.08.2010, 14:47
Znowu to samo....

Nie ukrywam, że wiązałem duże nadzieje z przyjściem Heńka mimo tego, że był proces i spadł z Górnikiem z ligi. Heniu mnie rozczarował niesamowicie, nie mam pojęcia dlaczego tak doświadczony trener nie potrafił zmienić oblicza partactwa, obiboctwa i wszystkiego co najgorsze w naszych "gwiazdach"/

Pytanie jest takie: CO DA ZMIANA TRENERA i tymczasowy stary doby KULA JAk zapewne znowu będziemy mieć kogoś z ŁAPANKI bahhhhhhhhhh
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 06.08.2010, 14:49
Dla mnie dwa wspomniane nazwiska czyli Simeone i Larsson byłyby wręcz rewelacją. Może i owszem zbyt dużego Doświadczenia nie mają ale obaj byli w największych klubach świata mogli by pomóc klubowi w budowie ośrodków szkoleniowych czy też zakładaniu Akademii Piłkarskiej jako że obaj widzieli te najlepsze wzorce. Pytanie tylko czy dostali by na tyle niezależności żeby uciągnąć nasz wóz pełen łajna ? Obaj z dobrym charakterem typy walecznych i ambitnych graczy. Priorytetem bardziej Diego ze względu na to że osiągnięcia trenerskie już ma, dodatkowo kiedyś był moim ulubionym piłkarzem naprawdę typ z charakterem. Henrik może bez doświadczenia ale pracował z najlepszymi trenerami świata, dużo potrafił no i zawsze był chory z ambicji...
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 06.08.2010, 14:51
Tylko żeby się nie skończyło na kimś pokroju Mattheussa albo dziada, co to kiedyś osiągał wyniki, a od kilku lat szuka spokojnej emeryturki.

Najlepiej kogoś z Europy - a dla naszych leni najlepszy byłby śp Łobanowski - jakby im 2 razy obóz na Syberii zafundował, może zaczęliby grać na poziomie.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.08.2010, 14:54
Simeone albo Larsson ? Heh, chyba Was za przeproszeniem pojebało ;] Ludzie z takimi nazwiskami nigdy nie przyjadą pracować do naszego burdelu, zapomnijcie. Polska to już niestety piłkarski trzeci świat.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 06.08.2010, 14:54
Dwoch glownych kandydatow. Diego Simeone lub Henrik Larsson. Zaakceptowali wstepne propozycje.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów