The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2010, 11:26
wie ktos czy B. Basalaj mowi po angielsku/niemiecku?
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 23.08.2010, 11:30
Jak ktoś może to poprosiłbym o streszczenie/podsumowanie jednej i drugiej prezentacji.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 23.08.2010, 11:31
Prawda jest też taka że nasi super wykształceni dziennikarze mogli by zadawać pytania po angielsku bo ich to wiele wysiłku nie kosztuje a i przetłumaczenie odpowiedzi chyba też zbyt dużym wysiłkiem by nie było. Inna sprawa że tłumacz faktycznie jakiś nie ogarnięty.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.08.2010, 11:31
Tak na zupelnym offtopie to moglby Basalaj zalozyc krawat przy takiej okazji, tym bardziej, ze dwojka osob obok niego takowe posiada. Moze szczegol, ale kazda cegielka buduje wizerunek klubu.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 23.08.2010, 11:34
taka ciekawostka
Stan to jest zdrobnienie od Stanisław(Stanislaus) Staszek znaczy się

http://en.wikipedia.org/wiki/Stan_Valckx
Odpowiedz cytując
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 23.08.2010, 11:35
Po ogladnieciu konferecji troszke optymizmu wlal w moje serce, zobaczymy jak to bd boisku , trzymam kciuki ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 23.08.2010, 11:35
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak na zupelnym offtopie to moglby Basalaj zalozyc krawat przy takiej okazji, tym bardziej, ze dwojka osob obok niego takowe posiada. Moze szczegol, ale kazda cegielka buduje wizerunek klubu.
Co do wizerunku klubu to ostatnio Marcelo wypowiedział się na ten temat.W PSV przed i po meczu zawodnicy muszą być w klubowych garniturach.Ale tu jest Polska, tu są dresy
Dobra koniec off-topu
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 23.08.2010, 11:39
borys napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś może to poprosiłbym o streszczenie/podsumowanie jednej i drugiej prezentacji.
DS--> chwalił się swoim życiem, mówił o tym że będzie współpracował z trenerem, nie powiedział nic odkrywczego, może tylko po za tym, że przez ostanie pół roku jeździł po świecie i obserwował piłkarzy.

Robert--> Przesympatyczny i urokliwy, zaczął ładnie po polsku, mówił dyplomatycznie, powiedział że na razie rewolucji nie będzie, ale chce wprowadzić swój styl, powiedział ŻE NASI PIŁKARZE SĄ DOBRYMI PIŁKARZAMI BO INACZEJ NIE GRALI BY W TYM KLUBIE (pojechał po całości, co nie?), powiedział też, że do pracy u nas przekonała go nazwa przyszłego pracodawcy (jest bardzo zręcznym dyplomatą). Gadał też z Beenhakereem o polskiej piłce i Wiśle.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 23.08.2010, 11:43
Mnie martwi jedno, zarowno dyrektor sportowy jak i trener, mówił o specjalistach, ktorych nie beda sie pozbywac, kolejno w 'siatce scautingu' (Edek, Józek, Zdzisek) jak i w sztabie szkoleniowym. Niezłych bajek musial mu Basałaj naopowiadać :]

Mam nadzieję jednak, że obydwaj przyciągną swoich ludzi, bo z naszymi to się nic nie zmieni.
Odpowiedz cytując
ardianek
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 23.08.2010, 11:44
Jesli nasz nowy dyrektor sportowy ma tez zajmowac sie skautingiem to rozumiem ze szefa skautow juz zatrudniac nie bedziemy? Swoja droga na onecie pisza ze Valksx zastepuje Jarosza..
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 23.08.2010, 11:44
master777 napisał(a):Wyświetl post
DS--> chwalił się swoim życiem, mówił o tym że będzie współpracował z trenerem, nie powiedział nic odkrywczego, może tylko po za tym, że przez ostanie pół roku jeździł po świecie i obserwował piłkarzy.

Robert--> Przesympatyczny i urokliwy, zaczął ładnie po polsku, mówił dyplomatycznie, powiedział że na razie rewolucji nie będzie, ale chce wprowadzić swój styl, powiedział ŻE NASI PIŁKARZE SĄ DOBRYMI PIŁKARZAMI BO INACZEJ NIE GRALI BY W TYM KLUBIE (pojechał po całości, co nie?), powiedział też, że do pracy u nas przekonała go nazwa przyszłego pracodawcy (jest bardzo zręcznym dyplomatą). Gadał też z Beenhakereem o polskiej piłce i Wiśle.
Dzieki. Gadał z Leo hehehe i mimo to przyszedl
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.08.2010, 11:51
borys napisał(a):Wyświetl post
Dzieki. Gadał z Leo hehehe i mimo to przyszedl
Lepiej, podobno Leoś mu wiele dobrego powiedział o polskiej piłce, i ogólnie do Wisły podchodzi w bardzo pozytywny i optymistyczny sposób
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.08.2010, 11:52
Chłodno i na temat: JEST WSPANIALE

Maaskant ma mentalność gwiazdy. To właśnie taki trener który powie Małeckiemu "Co? A kim Ty k***a jesteś?". Idealnie wręcz dla Wisły.

Stanisław Valckx wydaje się byc bardzo kompetenty. Tym bardziej jeżel cokolwiek w PSV w transferach było nie tak to przychodząc do Polski wybrał wspaniale - u nas jest wolna amerykanka. Oj zima będzie ciekawa.

Pan Bogusław Cupiał chyba zaśpiewał ostatnio piosenkę "Alive" zespołu P.O.D. ...
Cytat:
I feel so alive
For the very first time
And I think I can fly
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 23.08.2010, 11:54
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Mnie martwi jedno, zarowno dyrektor sportowy jak i trener, mówił o specjalistach, ktorych nie beda sie pozbywac, kolejno w 'siatce scautingu' (Edek, Józek, Zdzisek) jak i w sztabie szkoleniowym. Niezłych bajek musial mu Basałaj naopowiadać :]
moim zdaniem dyplomatycznie dali specjalistom do zrozumienia, że na razie ich nie wy.......ą

bo chyba nikt nie spodziewa się od dyplomaty odpowiedzi:
wypierdalam wszystkich, przychodzą moi
dopiero kilka dni minęło, w ziemie tak na prawdę się przekonamy co i jak
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 23.08.2010, 11:54
Dla mnie konferencja na bardzo duży plus. Obawiałem się, jednak trener pokazał obycie, medialność, komunikatywność, ale też zalążki charyzmy. Nie wygląda na "ciepłe kluchy", a tego się bałem.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.08.2010, 11:56

kurde on mi kogoś przypomina pomoże ktoś?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Stary 23.08.2010, 11:57
i z wyglądu trochę do Manciniego podobny

A Stan to kojarzy mi się z Romanem Kłosowskim:
Ostatnio edytowane przez master777 : 23.08.2010 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 23.08.2010, 12:00
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

Trochę minę zrobił al'a Marek Wilczek.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Q13SON
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 23.08.2010, 12:00
Wiadomo już czy będzie spotkanie trenera z kibicami lub z ich przedstawicielami?
Odpowiedz cytując
wiślak1906forever
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.08.2010, 12:02
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

Nieżyjący już Jerzy Turek z filmu Alternatywy 4
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 23.08.2010, 12:03
ja nie wiem gdzie ja żyję--ludzie opamiętajcie się !!! a co miał powiedzieć o zawodnikach że są nieudacznikami..musi dyplomatycznie bo może nie mieć transferów i będzie Łodzińskimi kończył rundę.. co do Stasia to oprócz podejrzanych transferów w PSV to on sprowadził im ludzi którzy przegrali niesprawiedliwie półfinał ligi mistrzów z milanem.. oni jeszcze nic nie zrobili a wy jedziecie po wszystkich i wszystkim..dajcie im czas->oceniajcie po czynach i realizowaniu naszych celów. bo ja tu czytam i czuje się że na nas spadły plagi egipskie...myślę że po ostatni miesiąc był samymi plagami w wiśle ale porażek
ja czuję że może być ciekawie i interesująco ale trzeba dać czas.. a nie krytykować-> bo jeszcze tydzień temu mieliśmy kulawika który nie potrafił składu wystawić i bez dyrektora sportowego ->tak wyglądał najlepszy klub w Polsce-> więc głowa do góry i czekamy.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 23.08.2010, 12:04
master777 napisał(a):Wyświetl post
powiedział ŻE NASI PIŁKARZE SĄ DOBRYMI PIŁKARZAMI BO INACZEJ NIE GRALI BY W TYM KLUBIE (pojechał po całości, co nie?)
Fakt, u nas są sami beznadziejni piłkarze i trafili do Wisły przez przypadek.
W innych Polskich klubach są tacy zajebiści piłkarze że Robert nie mógł wyjść z podziwu czytając o nich na googlach
http://www.youtube.com/watch?v=kZaeipRU8aQ
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 23.08.2010, 12:06
sportnh napisał(a):Wyświetl post
wie ktos czy B. Basalaj mowi po angielsku/niemiecku?
Na pewno mówi bardzo dobrze po angielsku. Na konferencji nawet sie raz pomylił, i popatrzywszy na Maskaanta zaczął odpowiadać na pytanie polskiego dziennikarza po angielsku, ale szybko się zreflektował
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Stary 23.08.2010, 12:11
element napisał(a):Wyświetl post
Fakt, u nas są sami beznadziejni piłkarze i trafili do Wisły przez przypadek.
W innych Polskich klubach są tacy zajebiści piłkarze że Robert nie mógł wyjść z podziwu czytając o nich na googlach
http://www.youtube.com/watch?v=kZaeipRU8aQ
Generalizacja, ironia? Lubię od czasu do czasu zastosować te narzędzia, więc spokojnie. Nie zmienia to faktu że grono piłkarzy, którzy przyszli do Wisły nagle straciło gdzieś formę i talent, zaś my, kibice, tylko czasami mogliśmy zobaczyć przebłyski ich niegdzisziejszych umiejętności.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.08.2010, 12:34
Forza napisał(a):Wyświetl post
Chłodno i na temat: JEST WSPANIALE

Maaskant ma mentalność gwiazdy. To właśnie taki trener który powie Małeckiemu "Co? A kim Ty k***a jesteś?". Idealnie wręcz dla Wisły.
Kulturalni ludzie tak się nie odzywają,a nasz nowy trener jest chyba taką osobą.Poza tym gadanie z Patryczkiem jego slangiem spowodowałoby,że poczułby się zbyt swojsko.On ma być niepewny swojej pozycji w zespole i pracować na całego.Są inne sposoby na usadzenie notorycznych pyskaczy.Jak to mawiał Kobuszewski:"Silom i godnosciom osobistom"
Odpowiedz cytując
szczebel
Banita

Od: 09.2009

Stary 23.08.2010, 12:37
I to jest meritum sprawy towarzyszu master777 . Gdyby nasi piłkarze grali z Widzewem przez 90 minut tak jak zagrali przez 45 minut pierwszej połowy to by chłopków pojechali 3:0 i Cikosz nie dostałby czerwonej kartki , ponieważ Wisła grałaby swoją piłkę . Co do kilku piłkarzy pozyskanych w letnim okienku transferowym grają chimerycznie . Moim zdaniem wielu piłkarzy w tym klubie ma papiery na granie , ale najpierw muszą przejść jeden mocny okres przygotowawczy i nadrobić to co Kasperczak z....ł. To przecież widać , w każdym meczu po 50 minut , piłkarze oddychają rękawami i to ma być porządne przygotowanie do sezonu ? Nie, to polska myśl szkoleniowa.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 23.08.2010, 12:42
Nie wklejac wiecej zdjec z adnotacja: A moze podobny jest do tego ?

Valckx jest podobny do Valckxa. Finito.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 23.08.2010, 12:44
Jestem pod wrażeniem i jestem dumny, że doczekałem w Wiśle takich decyzji oraz fachowców. Celem mistrzostwo i LM najdalej za dwa lata i co najistotniejsze, to budowa wszelkich struktur klubowych wraz z bazą i akademią piłkarską od podstaw, pod okiem jednych z najlepszych doświadczeń europejskich, za jaką uważam szkołę holenderską.

Trener młody i ambitny, wzbogacony polskim doświadczeniem Leo. Dyrektor sportowy zaś, doświadczony w LM i jej głodny i to on jest dla mnie mózgiem zmian Wisły na europejską oraz gwarantem spełnienia marzeń kolegi trenera oraz Cupiała czyli Wisły.

Od dziś prezes Basałaj jest dla mnie Wielkim prezesem. Będę trzymał kciuki za jego i jego ludzi misję w Wiśle. Od jej powodzenia zależy cholernie dużo w naszej Wisełce. Potrzebny jest czas dla tej misji i ja go temu zespołowi ludzi daje bezwarunkowo. Od dziś jestem na tym forum, strażnikiem tej misji i życzę jej spełnienia się w 1906 %.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita

Od: 01.2010

Stary 23.08.2010, 12:48
No i super Panowie wyglądają!Jak dla mnie bardzo trafna decyzja Prezesa Basałaja.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów