The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2010, 11:27
Ale z czego Wy się cieszycie, że nam gości z Chin pościąga ?
Odpowiedz cytując
Pablooo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 23.08.2010, 11:30
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie, że wejdzie na forum i ściągnie tych, co mu lokalni fachowcy podsuwają.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 23.08.2010, 11:33
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Nie, że wejdzie na forum i ściągnie tych, co mu lokalni fachowcy podsuwają.
Tak naprawdę, to dlaczego nikogo nie zastanawia, że gość po odejściu z PSV wylądował ostatecznie na zesłaniu w Chinach.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.08.2010, 11:35
Poszedł za kasą, dorobił się i teraz widocznie znowu chce popracować w Europie.\

Nie czepiajcie się wszystkiego, bo w Chinach są zapewne o wiele lepsi fachowcy od naszych Kulawików.
Odpowiedz cytując
mateusz212
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 23.08.2010, 11:36
Markus napisał(a):Wyświetl post
Osobiście wiążę znacznie większe nadzieje z Valckx'em niż Maaskanem. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
po konferencji jestem przekonany ze wybór trenera był trafny. Dyrektor kompletnie mnie nie przekonuje, u nas nie bedzie mial duzych mozliwosci finansowych, a jego intrygii ktore wypłynęly w Holandii u nas mogą mu ujść płazem,a nawet znajdzie sobie kompana Pana K. Z trenera jestem zadowolony, z dyrektor mniej, ale obu życze jak najlepiej.
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.08.2010, 11:37
Tak naprawdę, to dlaczego nikogo nie zastanawia, że gość po odejściu z PSV wylądował ostatecznie na zesłaniu w Chinach.
Powiedział że zrobił to w celach zebrania nowych doświadczeń, nie wiem czemu miałbym mu nie wierzyć.

Chociaż z drugiej strony jak nie wiadomo czemu to pewnie chodziło o kase

mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
po konferencji jestem przekonany ze wybór trenera był trafny. Dyrektor kompletnie mnie nie przekonuje, u nas nie bedzie mial duzych mozliwosci finansowych, a jego intrygii ktore wypłynęly w Holandii u nas mogą mu ujść płazem,a nawet znajdzie sobie kompana Pana K. Z trenera jestem zadowolony, z dyrektor mniej, ale obu życze jak najlepiej.
po pierwsze niczego mu nie udowodniono, a po drugie nawet jak coś tam zebrał dla siebie to nie zmienia faktu że dla klubu zrobił wiele (4 x mistrz + półfinał LM + kasa z transferów) i może nie ma to ze sobą nic wspólnego ale jakoś odkąd Valckxa nie ma w PSV to troche ten zespół obniżył loty.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.08.2010 o godz. 11:42.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 23.08.2010, 11:44
Akurat to ze poszedł do Chin go nie skreśla. Koleś taki jak on, z wizją, ktory widzi nieograniczone możliwości wielkiego rynku jakim sa China na pewno wybrał ten kierunek z ciekawości. Nawiąże tam znajomości i w przyszłości może ściągac dobrych zawodników. To tak samo jakby napisac że Scolari to słaby trener bo po Chelsea wylądował w Uzbekistanie...
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 23.08.2010, 11:48
nesta napisał(a):Wyświetl post
To prawda.. Nie spodziewalem sie, ze taka osoba moze do nas przyjsc.
Mam tak samo jak Ty.
Maaskant zrobił dobre wrażenie na konferencji.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 23.08.2010, 11:54
No, to jest trener i dyrektor sportowy. Do zamkniecia okienka zostalo jeszcze 10 dni. Licze jeszcze na jakies wzmocnienia.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 23.08.2010, 12:05
Skoro Breda ma problemy finansowe to może Maaskant dałby radę paru swoich byłych podopiecznych do nas ściągnąć? Oczywiście jakby dali mu środki. Może w zimie?
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 23.08.2010, 12:05
mnie cieszy to, co powiedział o wzmocnieniach, że nie zamierza ściągać graczy po to żeby trener ich siadał na ławkę, jak już ma wydać pieniądze to tak żeby wskoczyli do 1 składu, a to jakich graczy ściągał do PSV napawa optymizmem, kwestia tego, czy dostanie fundusze na to ..
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.08.2010, 12:20
Niech sciąga skąd chce - nawet z wysp Tora-Bora, byleby to byli dobrzy piłkarze.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
mnie cieszy to, co powiedział o wzmocnieniach, że nie zamierza ściągać graczy po to żeby trener ich siadał na ławkę, jak już ma wydać pieniądze to tak żeby wskoczyli do 1 składu, a to jakich graczy ściągał do PSV napawa optymizmem, kwestia tego, czy dostanie fundusze na to ..
Osobiście myślę, że jak ściągnęli fachowca, to nie po to by siedział na d..., zabierał kaskę i do domu, tylko aby kogoś sensownego do Wisły sprowadził.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 23.08.2010, 12:32
Skoro Valckx ma kontakty w Chinach, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie wziac 1-3 Chinczykow. Tych lepszych Chinczykow.
Przeciez dla nich to awans. Silna druzyna z pilkarskiego przedsionka Europy, pieniadze sa, trener z kraju gdzie pojecie o futbolu jest duze. Nic tylko przyjezdzac, grac i przechodzic do Championship.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.08.2010, 13:01
Kasa z koszulek raz dwa by się zwróciła

Tak na serio to ja też większe nadzieje kłade z Valckx'em. Gość ma świetne rozeznanie rynku z Południowej Ameryki, niech sciągnie z tamtąd choć w połowie tak dobrych graczy jak do PSV, a będzie nieźle. Dodając do tego Clebera który jak kiedyś mówił chciałby z tamtego regionu do Wisły graczy sprowadzać. Może się okazać że będziemy mieli niezłe rozeznanie z tamtych lig i znacznie większe szanse na następnych graczy typu Marcelo.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 23.08.2010, 13:05
tylko, że taki farfan etc. to kosztowali po 1-2 miliony euro minimum, owszem jest to ściąganie utalentowanych graczy, perełki do oszlifowania, ale na nich też trzeba sporo wydać
Odpowiedz cytując
haldir_sgn
Member

Od: 02.2009

Stary 23.08.2010, 13:32
a czy ten nasz nowy dyrektor to czasem park ji sunga (Man Utd obecnie) nie ściągał do PSV? nie miałbym nic przeciwko takim azjatom w Wiśle
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 23.08.2010, 13:52
Park przeszedł do PSV po MŚ w Korei. Nawet ja będąc wtedy w gimnazjum wiedziałem, że to dobry zawodnik
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.08.2010, 14:31
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
tylko, że taki farfan etc. to kosztowali po 1-2 miliony euro minimum, owszem jest to ściąganie utalentowanych graczy, perełki do oszlifowania, ale na nich też trzeba sporo wydać
Farfan kosztował 900 tys. euro....
Niekoniecznie trzeba duzo wydawać. Czasem za śmieszne 400 tys. trafia się gość wart potem grube miliony...tylko tu właśnie potrzebne jest to rozeznanie...Liczę na Valckxa
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.08.2010, 14:42
Oby, bo Cikos to żaden obrońca.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sebanop
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 23.08.2010, 14:45
i teraz porównanie farfan 900k- jirsak 700k....
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 23.08.2010, 14:50
Szkoda, że nikt nie zapytał Basałaja o przyszłość Juniora Diaza. Jeśli sprzedamy go za spore pieniądze i w jego miejsce przyjdzie klasowy lewy obrońca, to nie ma problemu. Jeżeli jednak Junior zostanie, to należy błyskawicznie przedłużyć z nim kontrakt, gdyż w zimie może podpisać umowę z dowolnym klubem, a przecież już wspominał w wywiadach, że chętnie zmieniłby otoczenie. Warto podkreślić brak refleksu naszych działaczy, gdyż w obecnej sytuacji Diaz ma świetną kartę przetargową, aby wynegocjować jak największy kontrakt. Brak racjonalnej polityki w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Wiśle rodzi realne straty finansowe. Dlaczego nikt nie próbuje zminimalizować kosztów transferowej klęski pt. Wojciech Łobodziński. Dlaczego nikt nie wypożyczył/sprzedał za 100 - 200 tys E Jirsaka? Dlaczego takiego np. Kowalskiego czy Burligę nie można było oddać do innego klubu w rozliczeniu za transfer jakiegoś zawodnika? Legia za słabego Korzyma skasowała 150 tys E. Każdy grosz się liczy, a przecież wiadomo , że niektórzy zawodnicy nie osiągną nigdy poziomu predestynującego ich do gry w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.08.2010, 15:01
ja uważam, że obaj będą stanowili bardzo mocny tandem. Jeden i drugi mają już spore doświadczenie i kontakty. Mam nadzieję, że po prostu wprowadzą do Wisły Zachodnie standardy, jeżeli chodzi o ułożenie spraw w klubie. Piłkarz jest pracownikiem, trener jest Szefem , dyrektor nadzoruje całość. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, bo spełniają się wszystkie moje marzenia związane z Wisłą - tzn. ograniczanie amatorki. Po pierwsze przyszedł prezes, który ma konkretne plany, później dyrektor sportowy, który pomaga wybrać i ściąga trenera - to jest tak jak budowanie drużyny piłkarskiej od obrony. Teraz przyjdzie czas na zmiany w kadrze zespołu - pograją do końca listopada, później podziękują pewnie kilku kopaczom i ściągną nowych wg. konkretnych potrzeb. Ufff.... Jest dobrze! Mocno w to wierzyłem!
Odpowiedz cytując
matti220
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 23.08.2010, 15:06
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie trzeba duzo wydawać. Czasem za śmieszne 400 tys. trafia się gość wart potem grube miliony...tylko tu właśnie potrzebne jest to rozeznanie...Liczę na Valckxa

cytat z wikipedii holenderskiej :
Cytat:
In zomer 2004 werd Farfán voor 2 miljoen euro door PSV gekocht
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 23.08.2010, 15:17
A co ty podpisywałeś umowę z Alianza Lima że wiesz że kosztował 900 tys.? sevenheaven ma rację, kwoty podawane przez media za kupno Farfana sięgają 3,5 mln euro. Farfan był już w wieku 19 lat reprezentantem Peru, tak więc za małe pieniądze go nie oddali.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Stary 23.08.2010, 15:47
K4millo napisał(a):Wyświetl post
A co ty podpisywałeś umowę z Alianza Lima że wiesz że kosztował 900 tys.? sevenheaven ma rację, kwoty podawane przez media za kupno Farfana sięgają 3,5 mln euro. Farfan był już w wieku 19 lat reprezentantem Peru, tak więc za małe pieniądze go nie oddali.
Tak w tym czasie byłem ich dyrektorem sportowym...
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member

Stary 23.08.2010, 15:55
Tak w tym czasie byłem ich dyrektorem sportowym...
I jak było? dobrze płacili?

To czemuś sie nie zgłosił do paba Basałaja jak szukali dyrektowa ? Tak to byłaby jeszcze szansa że coś w tym sezonie ugramy

Wydaje mi się ze Staszek u nas odbuduje swoje dobre imie ;-) jak już pisałem - zimowe okienko powinno byc obiecujące.
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 23.08.2010, 16:04
Jens Janse wygląda na dobrego zawodnika. Dobre dosrodkowanie, strzał i do tego warunki fizyczne(gra głową).. fajne by to było wzmocnienie. 103 mecze w Eredyvisie w tym wieku(8000min) tez robią wrażenie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2010, 16:08
sebanop napisał(a):Wyświetl post
i teraz porównanie farfan 900k- jirsak 700k....
A skoro nie widać różnicy - po co przepłacać?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.08.2010, 16:08
Dokładnie, teraz nie już sensu sprowadzać zawodników. Jest nowy trener ogarnie kto się nadaje kto nie i w zimie może być ciekawie. Doświadczenie naszego dyrektora sportowego powinno pomóc. Jednak w pierwszym rzędzie powinni sondować I i II ligę polską. Czasu do grudnia jest sporo, bo 4 miesiące.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.08.2010, 16:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, teraz nie już sensu sprowadzać zawodników.
Chyba sobie jaj robisz. Z Cikosem chcesz cała rundę grać?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów