The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sessegnon
Senior Member

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2010, 04:44
Skończy się pewnie na 12 rundach.Ciężko będzie przewrócić takiego dryblasa
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 22.08.2010, 05:22
....a tego komentatora to bym zajebał... cwel takie bzdury pierdzielił, że dramat... Ciosów Adamka nie widział, a Grant uderzając na bloki i zasłony po kontrach nagle rundy jego zdaniem wygrywał. Ale jednogłośnie wygrał i to zasłuzenie... Grant oprócz paru ciosów w tym ten prawy same przestrzały przy spotkaniowych, sierpowe niedochodziły i konczyły się na zasłonach Adamek fajnie, ale jeszcze jeden musi byc przed Wladymirem
Ostatnio edytowane przez palikot : 22.08.2010 o godz. 05:28.
Odpowiedz cytując
PanPlamka
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.08.2010, 05:23
Oj, Adamek z takim ciosem nie powalczy z Kliczkami. Gratuluje zwyciestwa, ale Goral dostal za duzy oklep od dziadka Granta.
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 22.08.2010 o godz. 05:47.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 22.08.2010, 05:32
110-118 111-117 to jest duży oklep Co ty mówisz wogole, jaki dziadek? Pomyliły ci się chyba dyscypliny... to nie piłka nożna... Co ty sie spodziewałeś? ze goscia 20 kg wiekszego znokautuje w 15 sekundzie? Grant to obijał jego garde cały czas, a ty chyba za duzo komentatora się nasłuchałeś...
Odpowiedz cytując
PanPlamka
Senior Member

Stary 22.08.2010, 05:36
Noty sedziowskie to jedno, przebieg walki to drugie a 118-110 to kpina. Obejrzyj sobie jeszcze raz 6 runde tej walki, kiedy Adamek po ciosie Granta byl w powaznych tarapatach. I kolejne w ktorych dochodzil do siebie. Na koniec zobacz 12 runde. Grant to zawodnik ktory od 9 lat praktycznie z nikim nie walczyl (dlatego dziadek, bo jest juz praktycznie na piesciarskiej emeryturze), a Adamek chce pojedynku z Kliczkami? Wolne zarty

Imho walka na 7-5 dla Adamka
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 22.08.2010 o godz. 05:48.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 22.08.2010, 05:54
to co powiesz o seriach sierpowych Adamka w niemal każdej rundzie? Grant trafił go raz w 6 rundzie potężnie i czasem sporadycznie ... a w 12 co było? Ty wiesz co sie wogole punktuje? Napewno nie chaos i walenie na garde i bloki... punktuje się czyste ciosy, a Grant w 12 rundzie to rzucił się na niego i obijał mu gardę, Adamek mu schodził, robił uniki i blokował każdy cios, ani jeden nie wszedł. Ciosy proste spotkaniowe w całej walce wyglądały przeważnie ze Grantowi głowa odskakiwała, a Adamek robił uniki i grant trafiał go w ucho. Tomasz ogólnie był lepszy i wynik był sprawiedliwy. Przed Klitschkami powinien zawalczyć z jeszcze jednym tego typu gościem
Odpowiedz cytując
PanPlamka
Senior Member

Stary 22.08.2010, 06:36
Alez ja sie zgadzam z tym, ze Adamek wygral zasluzenie. Nie zgadzam sie z punktacja, bo ona wskazuje na to, ze Adamek przez praktycznie cala walke dominowal, a tak nie bylo.Bracia Klitschko to zupelnie inna liga niz dotychczasowi rywale Tomka a z taka sila ciosow jaka on prezentuje w wadze ciezkiej to krzywdy im nie zrobi. Oni natomiast jemu tak. Najprostsza droga do mistrzostwa byloby pokonanie Haye'a a pozniej ew. walka z Klitschkami, ale watpie by brytyjczyk odwazyl sie walczyc z Adamkiem.
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 22.08.2010 o godz. 06:39.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2010, 07:23
Adamek pokazał klase ale nie tylko. Pokazał, ze mozna byc mniejszym wagowo i wyjsc zwyciesko z pojedynku. Teraz przed nim trudniejsze walki ale powinien i to bedzie nie lada wyzwanie.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 22.08.2010, 07:45
Adamek pokazal ze jesli nie popracuje nad sila a bedzie bazowac na szybkosci, to po walce z Kliczkom bedzie nosic kwadratowe czapki... Tak czy siak gratulacje.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 22.08.2010, 09:02
To co napisałem kilka stron wcześniej. Dopóki Tomek nie wygra w wadze ciężkiej przez KO to niech sobie odpuści walkę o mistrza.

Kliczki są podobnej postury co Grant tylko 5x silniejsze - więc jeszcze nie ta półka niestety.

Za samą walkę brawo
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.08.2010, 09:40
Racja siła ciosów została z kategorii niższej choć masa się zwiększyła. Kocur dokładnie dopóki nie znokautuje kogoś z wagi ciezkiej nie ma co się pchać o pas..

Brawo Tomek, trening czyni mistrza

Komentator polsatu - dno. (Kulej nawet nie chciał się odzywać i mu pomagać w komentowaniu walki )
I
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.08.2010, 10:05
Szacunek dla Granta i jego ekipy, godnie przyjęli porażkę (co na zawodowym ringu normą nie jest)

http://www.sport.pl/boks/1,64992,827...wodnikiem.html

Cieszy wygrana, to na pewno. Nie sposób jednak nie zgodzić sie z poprzednikami, że mimo wszystko brak mu siły. Nie wiem czy nadrobi dystans do Ukraińców - na dzień dzisiejszy walka z Witalijem lub Władymirem to byłby szybki oklep.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 22.08.2010, 10:34
Co do walki 115-113 ewentualnie 116-112 na pewno punktacja 118-110 sprawiedliwa nie jest.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.08.2010, 10:45
ma ktos moze walke na necie jakis link czy cos?
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.08.2010, 12:29
Przepotezny cios ma ten nasz Tomaszek ;]

Dla mnie to nie HW. Waga ciezka to byly takie pojedynki jak Golota - Bowe/Lewis/Grant, Lewis - Grant/Kliczko.

Czyli dwoch turow, prawie, lub dwumetrowych, ktorzy potrafia pie*dolnac, a nei takie cackanie jak adamek.
Ostatnio edytowane przez Filippo123321 : 22.08.2010 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując
Dagobert
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 22.08.2010, 12:52
punktacja sędziów prawdopodobnie wynika z tego ze nawet w tych rundach, które Adamek miał słabsze to i tak zadawał ilościowo więcej celnych ciosów. w pierwszych rundach Tomek zadawał znacznie więcej ciosów niż Grand, a w następnych mimo wizualnej presji Granda też pewnie więcej zadawał. punktacja 118-110 zakłada prawdopodobnie, że Grand wygrał rundę 7 i 12, być może w innych rundach liczba zadanych ciosów była po stronie Adamka. np w 6 rundzie mimo silnego ciosu w końcówce więcej ciosów zadał Tomek a nie liczy się "prawie położenie na deski"..
co do przyszłości to chyba Dawidek jest bliżej niż bracia
Odpowiedz cytując
Dafi
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 22.08.2010, 12:58
A ja myślę że ma Adamek szanse w walce z jednym z braci Kliczków. Adamek jest wg mnie lepszy niż Sosnowski a on sobie radził dobrze w pojedynku z Witalijem, przegrał bo był za bardzo spięty. Jedno jest pewne przed walką o Pas Adamek powinien jeszcze powalczyć z kimś o podobnych rozmiarach do Kliczków.
Odpowiedz cytując
wojtek90059
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 22.08.2010, 14:02
Dafi, Wtalij walcząc z Sosnowskim się po prostu bawił, za każdą rundę, dzięki reklamom dostawał ogrmną kasę, więc tylko dlatego trzymał go tak długo, bodajże do 10 rundy. Myslę, że gdyby chciał to skończyłby Sosnowskiego w 3 rundy... Tam była po prostu przepasć. Co do Adamka, to dzisiaj serce mocniej zaczynało bić, bo już w 6 rundzie to zachwiało nim dosć mocno, dlatego uważam, że głupio by zrobił chcąc bić się już niedługo z Kliczkami, bo wszystko to co wygrał do tej pory zaprzepaciłby, gdyby przegrał, a z walkami o pas mistrza wcale nie jest tak łatwo i nie każdy dostaję wielkokrotnie tę szansę.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 22.08.2010, 14:13
Na zakończenie tematu Adamek - Kliczki zobaczcie to co właśnie znalazłem sprzed lat:

http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c

Nasz znajomy Grant dostaje wpier... od Gołoty aż się łezka w oku kręci. A teraz porównajcie siłę ciosów Andrzeja i Tomka - pierwszy był wtedy w szczycie formy - drugi jest teraz (podobno).
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 22.08.2010, 14:22
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Na zakończenie tematu Adamek - Kliczki zobaczcie to co właśnie znalazłem sprzed lat:

http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c

Nasz znajomy Grant dostaje wpier... od Gołoty aż się łezka w oku kręci. A teraz porównajcie siłę ciosów Andrzeja i Tomka - pierwszy był wtedy w szczycie formy - drugi jest teraz (podobno).
Na koniec zawsze liczy się wynik - Andrzej notował same wpadki, natomiast Tomek same sukcesy. To, prócz siły ciosów, jest diametralną różnicą pomiędzy nimi.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 22.08.2010, 14:25
Zgadza się. Ale po prostu się boję że dostanie porządny oklep.

To nie będzie walka jak wtedy kiedy Małpka skakała wokół Wałujewa i jakiś cudem wygrała na punkty. Obaj Kliczko są za szybcy żeby można było im 12 rund uciekać.

Zresztą zobaczymy.
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Stary 22.08.2010, 14:38
Jak dla mnie najlpesza runda Andrzeja Gołoty w histori jego walk to była 2 runda w walce z Sandersem:
http://www.youtube.com/watch?v=It8EKIoZdpU

Gość miał wszystko, aby byc najlepszym trafil niestety na czasy Lenoxa..Wokół Gołoty nie potrzebnie zrobila sie negatywna atmosfera typu kabaret Dańca,puszczanie walki w teleexpresie itp..Jak dzisiaj patrze na walke z Lenoxem, to mam zupelnie inne odczucuia niz wtedy gdy mialem te 15 lat a wszyscy trombili ze padl jak dziecko itp...A co mial zrobic..walczyl z najlepszym bokserem ostatnich 15 lat,w wadze ciezkiej, wiec ryzyko takiej porazki jest normalne w tym sporcie..potem siadła mu psychika i juz nigdy nie wrocil do dawnej formy..

A co do Adamka.Wg mojej punktacji Adamek wygral 5 rund,4 dla Granta 3 na remis..A tu na koniec wynik jakby niemal w kazdej wygrywal Adammek..Fakt ma gosc szybkość doskonale czuje dystans,ale uderzenia ma jak na ta wage smieszne..Co z tego ze "obija" Granta skoro ten przyjmuje ciosy z usmiechem na twarzy..Wg mnie wiekszosc tych ciosow nie powinna byc punktowana..no ale takie sa zasady..Adamek dostal jeden mocny cios i przez nastepne dwie rundy nie wiedzial gdzie sie znajduje..A Grantem może raz prawie zachwialo..Mysle ze niestety z Hayem Tomek padnie na deski,bo szybkosc maja zblizona,a Haye potrafi nokautowac,a Adamek niestety nie!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 22.08.2010, 16:04
Belzebub - no to właśnie nie miał wszystkiego, bo nie miał psychiki. Owszem walki Andrzeja były niezapomniane pomimo porażek i sukcesów, ale nie zganiaj wszystkiego na kabarety czy walki w Teleexpresie. Człowiek, który chce zostać Mistrzem Świata w boksie zawodowym, a jeszcze do tego bierzemy pod uwagę wagę ciężką, musi być nie tylko silny fizycznie, ale i mieć psychikę ze stali. Gołocie tego w przeciwieństwie do Adamka brak.

Pozostaje tylko pytanie, czy ktoś jest w stanie zrobić z Adamka fizyczną maszynę do zabijania, bo samą psychiką można wiele, ale na Kliczków to za mało.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 22.08.2010, 16:21
Ja nie wiem czy on faktycznie nie ma ciosu.Przecież w niższych wagach nokautował a powiedzmy sobie szczerze - leb ma podobną wytrzymałość czy to u 120 kg czy u 95

Adamek jak dla mnie(laika) po prostu boksuje bardzo zachowawczo.Ma styl ciągłego ruchu i kąsania a nie napalania się na nokauty.Jasne że on nigdy nie miał ciosu jak Kliczki czy choćby Gołota i być może dlatego preferuje właśnie taki styl walki
Odpowiedz cytując
Dafi
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 22.08.2010, 17:50
Nie zgodzę się z Tobą Wojtku. Wątpię żeby Kliczko bawił się Sosnowskim miał za dużo do stracenia a walka tak wyglądała dla tego że Alberta zjadły nerwy a Adamek jest silny psychicznie i myślę że to daje mu szanse (nie mówię że wygra) w walce z jednym z braci Kliczko. Większe szanse miałby z Hayem ale ten nie będzie chciał walczyć z Adamkiem.
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Stary 23.08.2010, 00:00
River- nie mowie ze kabarety mialy wplyw na jego walki i psychike tylko ze wplywaly na jego odbior w polskim spoleczenstwie, gdzie w pewnym momencie gosc który przez lata utrzymywal sie w pierwszej 10(a moze i 5) wagi ciezkiej stal sie posmiewiskiem, obiektem drwin, a jedyna tak naprawde jego "wina" bylo to ze walczyl z najlepszymi..Ja za sam fakt ze wszedl do ringu z Tysonem(mimo ze to juz nie byl ten sam Andrew) mialem do niego olbrzymi szacunek i nie stracilem go nawet po tym jak uciekl z ringu..a potem okazalo sie ze walka zostala anulowana bo u Mike'a cos tam wykryto,a on sam glowa zlamal mu kosc policzkowa..Tylko ze o tym juz polskie media wspomianly marginalnie lub tez wcale,a urywki z uciekajcym Andrzejem byly puszczane nonstop...

A wracajac do psychiki..U Andrzeja cos sie zalamalo po walce z Lenoxem..Byc moze gdyby wtedy z nim nie wszedl do ringu jego kariera potoczylaby sie calkiem inaczej..Przeciez do tego czasu (mial wtedy 29 lat) boksowal znakomicie, "pokonal" dwa razy Ridicka Bowe, byl szybki, zwinny, uderzal calymi seriami co jak na jego gabaryty bylo praktycznie ewenementem( szczegolnie jak na białego)..Potem przegral w dziwny sposob z Grantem mimo ze mial go dwa razy na deskach w pierwszej rundzie..A z Brewsterem (po raz drugi knock out w I rundzie) przegral majac juz 37 lat, bedac u schylku swojej kariery..Wg mnie Adamek nigdy nie zblizy sie do poziomu Andrzeja, a jego "udane" walki wynikaja z prostego faktu ze dzisiaj w wadze ciezkiej jest najwiekszy kryzys odkad pamietam..Przeciez z Lenoxem z 97 r. Adamek tez nie przetrwal by I rundy.

Życze Adamkowi jak najlepiej, choc nie wierze w jego sukces w starciach z Kliczkami, nawet z Hayem mysle ze sobie nie poradzi..Ale widac ze Adamek ma za soba sedziow,co w boksie ma ogromne znaczenie..We wszystkich jego walkach mialem calkiem inny odbior jego pojednykow niz sedziowie, moze nie co do rozstrzygniec,ale co do punktacji..Ale dobrze ze przynamniej oni mu nie przeszkadzaja!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 23.08.2010, 00:21
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Noty sedziowskie to jedno, przebieg walki to drugie a 118-110 to kpina. Obejrzyj sobie jeszcze raz 6 runde tej walki, kiedy Adamek po ciosie Granta byl w powaznych tarapatach. I kolejne w ktorych dochodzil do siebie. Na koniec zobacz 12 runde. Grant to zawodnik ktory od 9 lat praktycznie z nikim nie walczyl (dlatego dziadek, bo jest juz praktycznie na piesciarskiej emeryturze), a Adamek chce pojedynku z Kliczkami? Wolne zarty

Imho walka na 7-5 dla Adamka
http://www.youtube.com/watch?v=n2UrsWFP8EA - Masz 12 rundę i policz ile razy trafiony został Adamek przez Granta... a niby ponoć najlepsza jego runda zobacz sobie najlepszą wymiane rundy: 28 sekunde perzed koncem jak komentator krzyczy "Tomek poddnies ręke" i zobacz sobie dokładnie w jakich Adamek był opałach: sprzedał mu 2 sierpy a tamten uderzał na blok. Zobacz sobie tez powtórke wtedy co niby się chwiał na nogach... ja nie widziałem zadnego czystego ciosu na głowę Adamka... ciosy chaotyczne pchał go nie uderzał i mówienie ze 110-118 to kpina to... ja mówie ze to jest dopiero kpina.

P.s 26.08 - tutaj Adamek w wywiadzie potwierdza moje słowa: "Ja czytałem komentarze, że w 12 rundzie byłem trafiony. Absolutnie tak nie było! Miałem pełną kontrolę i widziałem, że on zadaje ciosy chaotycznie. Na 3-4 zbierałem większość na blok i to wszystko."

http://sport.interia.pl/raport/adame...-tyson,1523415
Ostatnio edytowane przez palikot : 26.08.2010 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 04.09.2010, 14:42
DZISIAJ WIECZÓR POLSAT SPORT !!

Cytat:
Rafał "Wojownik" Jackiewicz jako siódmy Polak otrzymał szansę boksowania o mistrzostwo świata największych federacji. W sobotę będzie walczył w Lublanie o pas czempiona IBF w wadze półśredniej z broniącym tytułu Słoweńcem Dejanem "Mr. Simpatikus" Zaveckiem.
Początek około 22:30
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 04.09.2010, 23:43
No i dostał lekko mówiąc po d...pie :/

Różnica w taktyce olbrzymia, sędzia co dał remis chyba się naćpał. Rafał dostał łomot na punkty jak się patrzy.
Odpowiedz cytując
fox mulder
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 04.09.2010, 23:55
Jackiewicz to chyba zapomniał o zadawaniu ciosów, pacyfista jaki czy co? Bo bronił się kapitalnie, ten Słoweniec walił na siłę seriami i prawie nic nie trafiał, tak czy srak wygrał na punkty prawie w każdej rundzie.
A polski sędzia faktycznie pojechał mocno po bandzie z tym remisem, już mógł iść na całość i dać zwycięstwo swojemu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów