The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2010, 20:52
Fakt że Cikos miał mało wsparcia, ale Paljic to raczej grał na lewej stronie. Prawym pomocnkiem był Małecki

Co do meczu to na plus na pewno zasługuje przede wszystkim Bunoza i Wilk. Trzeba jednak poczekać z oceną umiejętności Bunozy przynajmiej do końca rundy. W ogóle zaskakująco dobrze grała linia obrony, poza niestety Cikosem, choć miom zdaniem ktoś powienien mu pomagać na prawej stronie, bo widać było, że sobie nie radzi a ataki Widzewa szły właśnie głównie na niego. Wilk za to troche nie ma siły na cały mecz, ale bardzo udanie zastąpił Sobola, walczył, zostawił mnóstwo zdrowia i serca na boisku. Bardzo cieszy wygrana, w końcówce to już z nerwów nie mogłem usiedzieć, ale obrona Częstochowy udana. Pewnie tak im zależało bo nowy trener, więc trzeba się pokazać i wykazać
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 21.08.2010 o godz. 21:08.
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 21.08.2010, 20:53
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Fakt że Cikos miał mało wsparcia, ale Paljic to raczej grał na lewej stronie. Prawym pomocnkiem był Małecki
a myslisz ze o kogo mi chodzilo?
(nie sugerować się zdjęciem;D)
Ostatnio edytowane przez tedyy : 21.08.2010 o godz. 20:58.
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 21.08.2010, 20:53
nie oglądałem meczu ale mowie, wejde sobie sobie na ekstraklasa.tv i obejrze gola. no i tak, najpier sam gol (bo lubie z komentarzem live posłuchac na gorąco co mowią), a potem osobno skrót żeby zobaczyc inne sytuacje Wisły. No i leci sobie ten skrót... bramka Wisły... Widzew.. Widzew.. Widzew.. Widzew.. Widzew.. Widzew.. Widzew.. ... koniec skrótu. NO JA PIERDZIELE !!!!
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.08.2010, 21:00
Cytat:
Hm. Po pierwszym meczu, w którym szefował trener Kulawik myślałem, że ma jakąś wizję. W drugim totalnie przemeblował skład, a to co się działo dzisiaj, to dalsza część tego horrendum.
Akurat póki nasi mieli siłę biegać (50 minut) to widać było trochę rękę Kulawika, grali fajnym wysokim pressingiem, Widzew NIE ISTNIAŁ w pierwszej połowie. Oczywiście u nas w ataku była niezła mizeria, ale to nic nowego od paru lat z drobną przerwą na sezon życia Brożka. Oczywiście mecz oglądało się fatalnie nie będąc kibicem żadnej ze stron.
Zbyychu
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.08.2010, 21:01
Teddy - http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta - zmniejszyłbyś se sygnaturkę.

swoją drogą, szkoda tej sytuacji z końcówki, co Mały popędził pod bramkę Widzewa i z ostrego kąta uderzył na aut - niedobrze, że nikt nie zamykał tego. Wiem, że graliśmy w dziesiątkę i się broniliśmy, ale głowę dam, że jakbyśmy grali w jedenastu, to też by nikt nie zamknął ;p

JrQ: zgadzam się i się nie zgadzam to znaczy, faktycznie stosowali pressing i właściwie hm, tyle zmian w tym zakresie. A czego by nie rzec, w naszej lidze konsekwentnie stosowany wysoki pressing wystarcza, żeby wygrać ze zdecydowaną większością przeciwników. Fajnie więc, że Kulawik naszych grajków do tego przymusił. Szkoda, że tylko do tego, a reszta tak, jak napisałem wcześniej.
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.08.2010, 21:06

Z przymrużeniem oka
the end
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 21.08.2010, 21:11
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Alvarez>>>Cikos

Jest jeszcze 10 dni okienka transferowego, gdyby się dało ściągnąć kogoś innego na prawą stronę obrony odesłałbym Cikosza tam skąd przyszedł (koniec wypożyczenia przed czasem). To najsłabszy prawy obrońca w lidze na przestrzeni ostatnich lat i jeden z najsłabszych piłkarzy w Wiśle Cupiała (od 1998 roku).
W ofensywnie coś tam próbuje, ale w defensywnie jest totalnym zerem. Nie stanowi żadnej zapory, każdy go przechodzi jak chce, a przecież ma być obrońcą. Prezentuje poziom zbliżony do Kowalskiego i razem z nim powinien opuścić skład Wisły czym prędzej.
Wisła to najsłabsza drużyna ostatnich lat w naszej lidze, trener też, piłkarze też. Wstyd, żenada, kompromitacja!
Tak, wszyscy wypierdalać! Jesteście zerami, jak Ziobro! Koniec wypożyczenia przed czasem! Won z Wisełki, Dzimi wam pokaże!

Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.08.2010, 21:12
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Czemu wy tak najeżdżacie na tego Cikosa? Mi on się zapowiada na dobrego zawodnika. Trochę się popilnuje w obronie i coś z niego będzie. Mówię wam.
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Co Ty pieprzysz? On jest dobry ale potrzebuje czasu ,ogrania i przede wszystkim doświadczenia , kapitan Słowackiej młodzieżówki pokaże jeszcze na co go stać. Wydaje mi się że wszyscy oceniacie jego dzisiejszy występ przez pryzmat czerwonej kartki i gdyby nie ta kartka to chwalilibyście go tak samo jak Bunozę . Wg mnie do momentu otrzymania drugiej żółtej grał naprawdę przyzwoicie , nie miał jakichś poważnych błędów
Nie oceniam go przez pryzmat dzisiejszego meczu, nie ma znaczenia jego czerwona kartka, bo jakkolwiek by dzisiaj nie zagrał, to nie zmieni faktu, że jest bardzo słabym piłkarzem. Wystarczy trochę dłużej niż kilka lat oglądać piłkę nożną, mieć wprawne oko by dobrze ocenić umiejętności piłkarza. Bo to że ktoś nie ma kompletnie techniki to widać już od razu. I ten ktoś nie zmieni tego już praktycznie w ogóle.

Technika, krycie, ustawianie się, walka bark w bark, wślizgi, krycie przy stałych fragmentach gry, drybling, gra głową, skoczność - z tych elementów piłkarskiego rzemiosła Cikosz jest zerem. W zasadzie umie tylko biegać i podawać, trzeba też przyznać że jest bardzo ambitny i to tyle, co można odnotować na plus. Nic więcej.

Przypomnę wam co napisałem o Cikoszu po jego pierwszym meczu w Wiśle. W niczym jego ostatnie występy tej oceny nie zmieniły, i choćby nie wiem jak się starał to nie zmienią, bo po prostu jest bardzo słabym piłkarzem pod bardzo wieloma względami.

Dzimi; napisał(a):
Cikos jest ambitny, szybki, stara się coś grać w ofensywnie i w sumie tyle. Technicznie jest baaardzo ale to bardzo surowy, wręcz powiedziałbym że za bardzo jak na Wisłe. Gra beznadziejnie w obronie - źle się ustawia, kryje zbyt daleko, nie ma mowy o walce wręcz z przeciwnikiem. Litwini robili z nim co chcieli w obronie.

Podsumowując - dużo mu brakuje pod względem techniki i gry obronnej do Alvareza, choć w ofensywnie jest może porównywalny. W porównaniu do Baszczyńskiego z końca jego występów w Wiśle to Cikos jest 3 klasy niżej.
tedyy
Senior Member

Stary 21.08.2010, 21:12
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
Teddy - http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta - zmniejszyłbyś se sygnaturkę.

swoją drogą, szkoda tej sytuacji z końcówki, co Mały popędził pod bramkę Widzewa i z ostrego kąta uderzył na aut - niedobrze, że nikt nie zamykał tego. Wiem, że graliśmy w dziesiątkę i się broniliśmy, ale głowę dam, że jakbyśmy grali w jedenastu, to też by nikt nie zamknął ;p

JrQ: zgadzam się i się nie zgadzam to znaczy, faktycznie stosowali pressing i właściwie hm, tyle zmian w tym zakresie. A czego by nie rzec, w naszej lidze konsekwentnie stosowany wysoki pressing wystarcza, żeby wygrać ze zdecydowaną większością przeciwników. Fajnie więc, że Kulawik naszych grajków do tego przymusił. Szkoda, że tylko do tego, a reszta tak, jak napisałem wcześniej.
to na dzis .popatrzwisl@k_TS
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.08.2010, 21:13
*tedyy*- to zdjęcie (link) co podałeś na poprzedniej stronie, to mi wygląda raczej na... atak Cikosa a nie jego grę w obronie
Noi fakt- to zdjęcie w podpisie powinieneś zmniejszyć
Krakowska Wiślaczka!
hawkins
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 21.08.2010, 21:17
Ciekawostka:

Pawełek,
Pi. Brożek, Głowacki, Marcelo, Alvarez
Kirm, Sobolewski, Garguła/Ba, Łobodziński
Pa. Brożek, Boguski/Małecki

Jeszcze pół roku temu taki skład Skorża uznawał za najmocniejszy. Oczywiście zakładając, że Boguski i Garguła byliby w pełni sił.

Dzisiaj w podstawowej 11-stce był tylko JEDEN piłkarz, który grał regularnie w zeszłym sezonie - Patryk Małecki.
Tylko Małecki ma na swoim koncie np. remis z Cracovią pod koniec zeszłego sezonu.

Takiego przemeblowania nie przeszedł chyba żaden klub w Polsce od czasu Pogoni Ptaka.
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 21.08.2010, 21:33
Cieszy jedno że nie jesteśmy skazani to pewnych zawodników - kadra jest tak szeroka że jak się komuś nie chce grać to może odpocząć
Mecz w stylu obejrzeć i zapomnieć – wygrali bo grali z jajem.
I dobrze bo zobaczą że jak się postarają to i wynik jest.
Martwi jedno, że po 60 min wyłącza się im prąd i oddychają rękawami.
mgła
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 21.08.2010, 21:42
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Ciekawostka:

Pawełek,
Pi. Brożek, Głowacki, Marcelo, Alvarez
Kirm, Sobolewski, Garguła/Ba, Łobodziński
Pa. Brożek, Boguski/Małecki
Fakt całkowicie zmieniony skład a jak odejdzie jeszcze Diaz = kompletna wymiana linii defensywnej

Ale cieszy, że ten mecz pokazał, że spokojnie można żonglować składem (oby nowy trener robił to umiejętnie) i wybrać optymalnych graczy na dany mecz, bo nie ma miejsca za nazwisko, musisz walczyć do końca bo masz konkurenta (jak mówił Wichniarek w szatni na zachodzie nie ma kumpli każdy cie chce wygryżć) - oby tak było i u nas ostra rywalizacja dla dobra Wisły

I robi nam się "Legia cudzoziemska" ciekawe jak z porozumieniem zwłaszcza z nowym trenerem hmm te nasze Brożki po angielsku nic a nic (vide wywiad dla UEFA bodajże) może by wziąść przykład z Legii i zatrudnić nauczyciela języka polskiego i angielskiego

Ogólnie mecz na plus dużo walki, 1 połowka zdecydowania lepsza, cieszy Palijc (za celny strzał - oby nasi częściej strzelali z okolicy tego 16 metra a nie bali się odpowiedzialności) i Jak dla mnie udany ligowy mecz Wilka i Bunozy, Rios oby się wyrobił bo wiąże z nim nadzieje duże
Zbyychu
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.08.2010, 21:50
mgła napisał(a):Wyświetl post
hmm te nasze Brożki po angielsku nic a nic (vide wywiad dla UEFA bodajże) może by wziąść przykład z Legii i zatrudnić nauczyciela języka polskiego i angielskiego
o? zarzuciłabyś jakoś szerzej tematem, proszę? albo linkiem?
bonawentura
Senior Member

Stary 21.08.2010, 22:00
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Technika, krycie, ustawianie się, walka bark w bark, wślizgi, krycie przy stałych fragmentach gry, drybling, gra głową, skoczność - z tych elementów piłkarskiego rzemiosła Cikosz jest zerem. W zasadzie umie tylko biegać i podawać, trzeba też przyznać że jest bardzo ambitny i to tyle, co można odnotować na plus. Nic więcej.
Ej no, ale Cikos gra w Wiśle raptem od kilku spotkań, nie wiem po co więc doczepiać mu metki jakiegoś niedorajdy i najgorszego z najgorszych. Cikos jak narazie daje dużo ofensywie, owszem czasami może niepotrzebnie zapędza się do przodu, ale to trener jest od tego, by go taktycznie zdyscyplinować. Co do pozostałych elementów gry nie będę się wypowiadał, bo mimo iż popełnił kilka kardynalnych błędów, choćby w meczu z Ruchem, to jak dla mnie nie dyskwalifikuje to go jako dobrego piłkarza. Jest młody, przeszedł z jednej ligi do drugiej, zmiana otoczenia - dla jednego piłkarza to mała zmiana, dla innego duża - dla Cikosa może i duża. Poczekajmy, wstrzymajmy się z ostatecznym komentarzem na temat jego gry. A nuż pokaże się jeszcze z dobrej strony.
DarekK_11
Senior Member

Stary 21.08.2010, 22:04
Chodzi zapewne o to, że Rybus zapytany o sposób w jaki porozumiewają się w szatni skoro jest tak wielu obcokrajowców powiedział, że Polacy mają zaplanowane lekcje angielskiego natomiast obcokrajowcy uczą się podstaw języka polskiego.

Gdzieś widziałem tą jego wypowiedź, ale nie pamiętam gdzie
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
mgła
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 21.08.2010, 22:24
Hmm chodziło mi o to, że zdaje mi się że np Bracia Brożkowie nie władają angielskim (bądź bardzo podstawowo) był kiedyś wywiad z Bliźniakami chyba dla Uefa (jako ciekawostka że w Polsce grają w jednym klubie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym bliźniacy w ekipie mistrza Polski) i pamietam, że mówili po Polsku + szło tłumaczenie - stąd mój wniosek, nie wiem czy słuszny

Natomiast wiem, że Legia, która sprowadziła teraz sporo obcokrajowców na pewno zatrudniła nauczycieli od polskiego i angielskiego zdaje się by była lepsza komunikacja w zespole, mówił o tym chyba Rybus, przed/ po meczem z Arsenalem, bądź w innej relacji się z tym spotkałam w tvn Warszawa - przypadkowo - ale zakodowałam tych nauczycieli bo pomyślałam że w Wiśle by się tak przydało! Nawet 2 miesięczny podstawy polskiego nie wiem czy ang potrzebny może...

Myśle, że teraz gdy jest nowy trener - Holender + ta nasza mieszanka narodowości to trzeba by było to jakoś uspójnić
Ostatnio edytowane przez mgła : 21.08.2010 o godz. 22:29.
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.08.2010, 22:30
Z szacunkiem dla sobola ale po dzisiejszym meczu smiem twierdzic ze Wilk powinien zajac jego miejsce na srodku pomocy, a sobola z lawki wpuszczac , natomiast jego opaske kapitanska powinien przejac Zurawski , co do Pawla Brozka z tym chlopakiem chyba trzeba zaczac pracowac indywidualnie bo naprawde jest cieniem samego siebie.
Obrona coraz lepiej ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Michu88
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 21.08.2010, 22:47
Mecz wygrany, 3 pkt i to jest teraz najważniejsze. Na plus w dzisiejszym meczu z pewnością Bunoza, który po słabszych spotkaniach zagrał poprawny mecz u boku Clebera, Wilk, który na dzień dzisiejszy jest dla mnie jednak w lepszej dyspozycji niż Sobol i powinien otrzymać szansę w kolejnym meczu od początku, Rios był mniej widoczny niż wspomniana dwójka, ale wywalczył piłkę w akcji po której padł gol, jeszcze powinniśmy mieć z chłopaka pociechę. Paljić za gol niewątpliwy plus, poprawny mecz naszego skrzydłowego, Żuraw w pierwszej połowie brakowało podań do niego więc mało widoczny, w drugiej trochę lepiej. Niestety na minus Tomek Jirsak rzadko był przy piłce, nie rozgrywał, a takie miał zadanie...chciałbym zobaczyć jednak Gargułę za niego...Jovanić może i nie wychodził z bramki, ale chociaż nie puścił babola a'la Pawełek...
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Adam
Member

Od: 05.2010

Stary 21.08.2010, 23:43
No i juz z powrotem KTO NIE BYŁ NIECH ZAŁUJE!
Niestety mecz organizacyjnie(ze strony widzewa) PORAZKA! Najpierw 2 godziny wchodzlismy na stadion z tempem żólwia a jak sie mecz skonczyl to trzymali nas godzine zanim otwarli 1 bramke z barierkami przez ktore ładowało sie 800 osob... cud ze sie nikomu nic nie stalo bo ścisk był niemiłosierny...

Niestety ale musze przyznac ze osoba prowadzaca doping na poczatku znowu nie udzwignela ciezaru odpowiedzialnosci... najbardziej śmiać(i płakać) sie chcialo jak zarzucil "Jesteśmy dumą TEGO miasta"(w Łodzi ) Naszczescie został zmieniony i zmiennik juz dał wieksza bombe
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.08.2010, 23:49
Mecz z mieszanymi uczuciami

czy Maciek Zurawski musi mowic takie slowa zeby "banda" wreszcie zaczela biegac

a moze co tydzien wymiennie beda sie obrzucac epitetami i przez to łaskawie beda walczyc

nie moze byc tak ze tej druzynie z łski chce sie zdobyc 3 pkt ,raz sie chce a raz nie
Bo jak widac dzis mozna bylo troche posiedziec na rywalu i praktycznie nie mogl on nam nic zrobic?tydzien temu nie chcialo sie

dlatego mimo zwyciestwa jestem mocno wk**wiony ze losy zwyciestwa zalezy od ich wdzi mi sie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Kodipar1906
Member

Od: 05.2009

Stary 22.08.2010, 08:45
A jak tam przedstawiała się sytuacja z dopingiem w tv z tego co było słychać na stadionie to dawaliśmy radę
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 22.08.2010, 09:13
Kodipar1906 napisał(a):Wyświetl post
A jak tam przedstawiała się sytuacja z dopingiem w tv z tego co było słychać na stadionie to dawaliśmy radę
Jak dla mnie - zajebiście. Sektor wypełniony, śpiewy prawie cały czas słyszalne,a na stadionie Widzewa to wielki sukces.
Gratulacje
Tylko Wisła!
pawulon-82
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.08.2010, 09:27
[QUOTE=Adam;966340]No i juz z powrotem KTO NIE BYŁ NIECH ZAŁUJE!
Niestety mecz organizacyjnie(ze strony widzewa) PORAZKA! Najpierw 2 godziny wchodzlismy na stadion z tempem żólwia a jak sie mecz skonczyl to trzymali nas godzine zanim otwarli 1 bramke z barierkami przez ktore ładowało sie 800 osob... cud ze sie nikomu nic nie stalo bo ścisk był niemiłosierny...

chyba byłem na innym wyjeździe...
szybkie wejście i wyjście.ochrona nie robiąca problemu przy wchodzeniu.godzina po meczu to taka 'norma'.
Adam
Member

Od: 05.2010

Stary 22.08.2010, 09:39
pawulon-82 napisał(a):Wyświetl post
Adam napisał(a):Wyświetl post
No i juz z powrotem KTO NIE BYŁ NIECH ZAŁUJE!

chyba byłem na innym wyjeździe...
szybkie wejście i wyjście.ochrona nie robiąca problemu przy wchodzeniu.godzina po meczu to taka 'norma'.
No chyba byłes... jakie szybkie wejscie i wyjscie? Jesli sie ustawiles na poczatku tej nazwijmy to "kolejki" to faktycznie mogles wejsc szybko tj szybciej niz inni...ochroniarz robił problem przy wchodzeniu bo wpuszczal powoli po 1 osobie mimo iz byly 3 osoby/bramke ktore dysponowaly listami z obecnoscia a co do wyjscia... 1h nas wstrzymywali a pozniej otwarli 1 bramke(nota bene z barierkami) na ktora zaczelo sie pchać 800 osob 2 oczywiscie była zamknięta z powodu znanego tylko organizatorowi...
pawulon-82
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.08.2010, 11:22
temat dotyczący drużyny a nie Twoich problemów z wejściem.
Kubi
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.08.2010, 11:53
Adam nikt nie kazał Ci sie nigdzie pchać ani stać w jakiś kolejkach. Wejscie i wyjscie sprawne, moze faktycznie nie dla tych którzy wszedzie musza być pierwsi.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!

MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 22.08.2010, 12:09
3 punkty wywalczone i wybiegane, nie było pięknej gry i finezyjnych akcji, ale Łódź to trudny teren i nie mamy prawa narzekać.

Po kilku spotkaniach rozegranych w tym sezonie widać, że powrót Żurawskiego to bardzo dobry ruch.
Jeszcze nie gra tak dobrze jak go na to stać ale widać, że jest jednym z liderów tej drużyny i może ją pociągnąć do przodu, zmobilizować innych do gry. To ważne, że mamy takiego zawodnika w składzie w sytuacji, gdy przyszło do nas tylu obcokrajowców, a ubył nam dotychczasowy kapitan - Głowacki.

Na plus również postawa Bunozy, którego sporo osób skreśliło po jednym nieudanym meczu, w którym praktycznie cały zespół zagrał tragicznie. Cleber również zagrał solidnie, a na ławce mamy jeszcze Chaveza. Wierzę, że nowy trener poukłada odpowiednio grę obrony i nie będzie z nią aż tak źle, jak się od początku zapowiadało.

Szkoda kartki dla Cikosa, obserwując jego grę zastanawiam się, czy nie więcej pożytku byłoby z niego gdyby dać mu pograć na prawej pomocy. Jest dynamiczny, szuka gry, nie odpuszcza, ale sporo fauluje i coś czuję, że to nie będzie jego ostatnia czerwona kartka.

W końcu szansę gry otrzymał Wilk i moim zdaniem wykorzystał ją. Zagrał solidnie i dobrze w odbiorze. O pozycje defensywnego pomocnika możemy być spokojni.
kozuba92
Banita

Od: 06.2010

Stary 22.08.2010, 13:10
Gdzie się podziali krytykanci Bunozy? Widać, że przy gościu, który umie grać w piłkę, nie musi się bać za dwóch. I widać, że chłop ma kopyto, niech wykonuje rzuty wolne. Podobała mi się też sytuacja, jak przerzucił sobie piłkę nad napastnikiem rywala i zrobił to z łatwością, a potem przebiegł z nią kilkanaście metrów, ogrywając jeszcze jednego piłkarza i podał. Tak to wyglądało, że chłop ma chyba najlepszą technikę w drużynie.

Nie najeżdżał bym na Cikosa, za jakiś czas będziemy mieli z chłopa dużą pociechę.

Po raz pierwszy w życiu widziałem obronę całą złożoną z lewonożnych piłkarzy(po czerwieni dla Cikosa), ale jak widać, nie ma się co przejmować jakimiś przesądami o dwóch lewonożnych stoperach.

Warto też zauważyć, że to był pierwszy przegrany mecz Widzewa od blisko dwóch lat, chyba 29 meczów bez porażki u siebie, a tu przyjeżdża bądź co bądź słaba Wisła i wygrywa, to pokazuje jaki mamy potencjał
bonawentura
Senior Member

Stary 22.08.2010, 13:24
Potencjał może i jest, ale do zrobienia jest bardzo dużo. Było widać kłopoty z organizacją gry, jak jeden zawodnik coś ciekawego wypracował z przodu to nie miał już komu podać, bo nikt mu się nie wysuwał. Nie wyglądało to najlepiej. Bunoza jest klasowym zawodnikiem - w tym meczu udowodnił, że zasługuje na danie mu kredytu zaufania. Paljicowi, szrotowi z zagranicy, też trzeba dać szansę, w końcu dzięki niemu i Riosowi mamy 3 punkty.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów