The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
atut
Junior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2010, 09:31
Oficjalna strona NAC podaje, że Valckx także przechodzi do Wisły
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.08.2010, 09:31
zobaczymy co to będzie jestem ciekaw czy kogos wezmie ze soba z Holandi do sztabu szkoleniowego
powodzenia mu zycze

Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 21.08.2010, 09:32
To jest ten trener ktory mial ripostowac Maleckiemu jego "kim ty k*** jestes"?
hehehe
Odpowiedz cytując
arbuz
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.08.2010, 09:33
Po informacji o prawdopodobnym zatrudnieniu holenderskiego dyrektora sportowego mialem odrazu przeczucie, ze trenerem moze zostac jakis holender. Czy to dobrze czy zle zobaczymy trudno powiedziec.

Z mojego punktu widzenia mysle, ze moze byc dobrze wkoncu dwie najwazniejsze osoby ( trener , dyrektor sportowy) z jednego kraju podobna mysl szkoleniowa i taktyczna wiec powinni sie doskonale rozumiec. Wiec dajmy czas i szanse ten sezon bedzie i tak ciezki niezaleznie od trenera jakiego bysmy zatrudnili. Poczekajmy do zimy moze cos kogos kupia taktycznie poukladaja zespol.
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member

Od: 09.2005

Stary 21.08.2010, 09:34
Jestem umiarkowanym optymistą. Już przed ściągnięciem Skorży pisałem, że taki Cees Lok z NEC Nijmegen byłby dobrym wyborem. Teraz Lok pracuje w III lidze holenderskiej, a Maaskanta z Bredy wyciągnęliśmy Dla mnie jest to rozwiązane optymalne. Holender do dla mnie złoty środek między Niemcem a Hiszpanem. Będzie dobrze.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 21.08.2010, 09:35
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Forumowe płaczki mnie rozwalają... Wisła odpada z Azerami,a ci płaczą nad trenerem Bredy,że chaosu nie ogarnie. Wy się ogarnijcie.
W przeciwieństwie do Kapserczaka/Skorży/Kulawika facet od lat pracuje w normalnie działającej lidze.
Dobry pomysł. Powodzenia, panie Maaskant!!
Płaczki to zapewne dzieciaki, którym najzwyczajniej w świecie bajki opowiadane o Jimenezach bardzo się podobały i są treraz rozczarowane - nawet ich rozumiem

Dla mnie wybór ok, trener solidnego zespołu z dużo silniejszej ligi od naszej. Jest tylko jedno ale - sztab, jakim będzie dysponował. Jeśli nie przyjdą jego ludzie nie spodziewam się niczego dobrego.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Cytat:
9:2 w pucharach nie napawa optymizmem.
Lepsze 2-9 z Villarrealem niż w*ierdol z Karabachem.
Jeśli spodziewałeś się Jimeneza, to naiwny jesteś.

Przychodzi trener ze średniaka europejskiego, czyli poziomu, do którego chyba dążymy, jak dla mnie OK.
Ważne, że nie przychodzi jakiś trzpień co dopiero zaczyna.
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member

Od: 06.2010

lol jak patrze na tych płaczkow ze nie wybrali Jimeneza itd to mnie szlag trafia .. a kto WAm powiedzial ze on bylby taki super i ze dzieki niemu bedziemy mini Sevilla? ;O nie dobijajcie mnie Holendrzy znaja sie na rzeczy i dla mnie wazne tyez jest ze nie byl bezrobotny do tej pory ;p trzeba dac mu czas i zobaczymy co z tego wyjdzie napewno to lepsza decyzja niz zatrudnieni jakiegos Polaczka
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.08.2010, 09:36
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Znowu wybrana tańsza opcja. Skoro Valcx będzie kosił sporo kasy, to zabrakło na klasowego trenera. Maskant na pewno jest lepszy od wszystkich polskich trenerów, ale czy będzie potrafił zapanować nad tym wiślackim chaosem?
Skąd to możesz wiedzieć że tańsza opcja.Jesteś wróżką , raczej nie to nie zgaduj i nie denerwuj ludzi. A może z tej trójki trenerów każdy chciał zarabiać podobną kwotę tylko przyszły dyrektor optował za Maskantem?
Teraz to przydałoby się nakopać do du.y wszystkim którzy narzekają bo widać że im rozum z głowy uciekł. Jakiś dzieciak wymyślił bajeczkę z Jimenezem i wszyscy się jarali a teraz mają jakieś chore żale. A co do Jimeneza to czy on jest wybitnym trenerem , z poważnych klubów trenował tylko Sevillę w której miał świetnych wykonawców i osiągał dobre wyniki ale skoro jest taki dobry to dlaczego od czasu kiedy go wywalili z Sevilli nie może znaleść pracy i wysyła swoje papiery do Mistrza Polski? ( Jeśli coś takiego rzeczywiście miało miejsce) . Z drugiej strony w żadnym klubie trener nie zarabia znacznie więcej od piłkarzy ! a chcąc zatrudni Jimeneza trzeba byłoby mu nieźle posmarować, nawet dwukrotnie więcej niż najlepiej zarabiający piłkarz - tak żaden klub nie robi ponieważ taki rozwiązanie byłoby po prostu głupie.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 21.08.2010 o godz. 09:38.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 21.08.2010, 09:36
Znowu to forum mnie rozwala. Udało nam się zabrać gościa z NAC, a wy płaczecie? Gdyby był słaby, to nie trzymaliby go tam przez 2 lata. To jest gość, który ugrał coś w mocnej lidze holenderskiej, do tego 2 razy awansował z drugiej do pierwszej. Jest względnie młody. Czego więcej chcecie? Spodziewaliście się Jimeneza? No to chyba Wam nieźle głowki zagrzało.
Ja jestem bardzo zadowolony. Mam tylko nadzieję, iż prowadzi ciężkie treningi.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
wojtala8
Member

Od: 04.2009

Stary 21.08.2010, 09:37
Wreszcie trener z dobrej ligi, gość z sukcesami, i przede wszystkim nie jakiś tam były piłkarzyk chcący dalej kasę trzepać z futbolu (Larson) tylko gość od dawna siedzący w Trenerce Jestem bardzo zadowolony
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując
maxurd
Senior Member

Od: 10.2003

Swietna sprawa. Mlody trener z duzym doswiadczeniem z DALEKO lepszej ligi niz Polska. Na dodatek Holendrzy slynni sa z pracy z mlodzierza. Mam nadzieje na nowa jakosc w naszym klubie.
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

kurde .. znowu trzeba sobie zrobic chyba przerwe od forum. Zylka mi skacze jak czytam brednie typu "nie wiem czy to dobrze", "a puknij sie w leb Basalaję etc.

Holendrzy slyna z super szkoly trenerskiej. Do nas przychodzi gosc mlody, a juz z doswiadczeniem. Do tego nei jakis odrzut, bo do wczoraj mial prace w Holandii! Czyli czyms go trzeba bylo przekonac, zeby do nas dolaczyl. A przeciez jak chlop zrobil rozpznanie, to mogl sie bardziej wystraszyc, niz zachecic do przyjscia do nas.. Sadze ze Valckx pewnie mial duzy udzial w tym, ze zgodzil sie tu przyjsc.
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member

Od: 05.2008

Płaczkom proponuje przerzucić sie na Polonie warszawa tam mają naprawde trenera z nazwiskiem i do tego prowadza w lidze z kompletem punktów

Ciekawe jak zareagują Ci co są na wyjeżdzie w Lodzi, dostana nazwisko bedą musieli sprawdzić w necie gościa.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
bouli76
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 21.08.2010, 09:38
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dwoch Holendrow Maaskant + Stan Valckx to moze byc dobry prognostyk. A grajaca Wisła systemem 4-3-3 moze ciekawie wygladac.
Co do wyboru trenera to powiem tyle: nie mam pojecia kim ten gosciu jest (moze dlatego ze nigdy sie nie interesowalem liga holenderska)
Pozostaje tylko zyczyc powodzenia w polskim piekiełku.

A jesli chodzi o Valckx'a to nie wiem czy to dobry pomysl - gosc byl podejzany o wyprowadzenie z PSV duzych pieniedzy - zarzuty nie potwierdzone ale i tak musial odejsc z klubu , nikt go w europie nie zatrudnil tylko trafil do chin - ciekawe dlaczego?

Wisla grajaca 4-3-3 ? napewno byloby to efektowne ale do tego potrzeba conajmniej 3 dobrych napastnikow a my mamy tylu w Wisle

--edit--

Jeszcze slowko o tym co sie kiedys mowilo ze Petresku wroci do Wisly - w jednym z programow sportowych , jeden z dziennikarzy juz na poczatku pojawienia sie tej plotki powiedzial ze to nie mozliwe bo Dan u ruskich mial ok 1mln euro za sezon - wisly poprostu nie stac na taka kase dla trenera i nie sadzi ze trener zgodzi sa na nizszy kontrakt a wisla byla w stanie zaoferowac nowemu trenerowi max 400k euro.
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 21.08.2010 o godz. 09:45.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member

Włączcie Orange Sport Info.Gadają teraz o trenerze.Może coś więcej się o nim dowiemy.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Maciuś napisał(a):Wyświetl post
To jest ten trener ktory mial ripostowac Maleckiemu jego "kim ty k*** jestes"?
hehehe

Myślę, że na dzień dobry takiego tekstu nie dostanie. To czy dostanie kiedykolwiek, to już zależy od niego samego - jak będzie pracował i czy będzie umiał dla siebie wzbudzić szacunek piłkarzy.
Dlatego błędem jest skreślanie człowieka już na starcie.
Odpowiedz cytując
mateusz212
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 21.08.2010, 09:39
Jimenez był tak samo realny jak to ze Ayew przejdzie do nas. Wybór myśle,najlepszy z możliwych, z tego co rozmawialem z kolegą ktory jest fanatykiem Ajaxu,i intersuje sie ligą holenderską, to nasz nowy trener jest impulsywny i bardzo wymagajacy od zawodników. Skończyly sie czasy przechodzenia obok treningów przez nasze gwiazdy Powodzenia Robert
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 21.08.2010, 09:39
Nie znam gościa, liczyłem jednak bardziej na powrót Petrescu / innego znanego trenera.

Maaskantowi trzeba dać czas na zbudowanie drużyny, na ogarnięcie tego wszystkiego. Oceniać jego pracę będę za rok. Z mojej strony powiem że wygląda to nieźle, na pewno jest dużo lepszy niż cała polska myśl szkoleniowa Dajmy mu czas i duuuży kredyt zaufania.
Odpowiedz cytując
kolend
Senior Member

Stary 21.08.2010, 09:40
wg mnie świetne wiadomości, holenderski trener z półki średnio-wyższej + holenderski dyrektor, goście będą się dobrze rozumieć, mają także stworzyć system szkolenia młodzieży, cud miód i orzeszki!

teraz trzeba się tylko modlić o stanowczość i trzymanie się podjętych decyzji przez 'górę' - mamy dobrego trenera i dyrektora, to pozwalamy im pracować, jak się piłkarzom nie podoba - to wy.......ić piłkarzy i sprowadzić nowych, takich którym praca na treningach i meczach nie przeszkadza

ps Jimenez - ktoś sobie strzelił takim pomysłem, ktoś inny podchwycił i nie wiadomo co z tego wyszło... jak ktoś nie ma pracy - to chce pracować wszędzie, tak jak niektórzy bezrobotni piłkarze przez swoich menago wielce się oferują w milionach klubów... ale wymagania mają jakie mają...
Odpowiedz cytując
klusek106
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.08.2010, 09:41
Wieczni malkontenci
Jimeneza albo Larssona sie spodziewali

W Naszym klubie nie ma kto wylozyc kasy na srednich obroncow nei mowie o bramkarzu a wy chceta takiego trenera. Walnijcie sie w te puste łby

Bardzo dobrze ze przyszedl holender ! WITAMY NA POKLADZIE PANIE TRENERZE
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !

Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Dla mnie wybór ok, trener solidnego zespołu z dużo silniejszej ligi od naszej. Jest tylko jedno ale - sztab, jakim będzie dysponował. Jeśli nie przyjdą jego ludzie nie spodziewam się niczego dobrego.
Dokładnie. Koniec Kaziów Moskali i Tomków Kulawików. Lubię ich, szanuję za to co zrobili jako piłkarze - ale trenerki niech się uczą na innym żywym organiźmie. Nie na Wiśle.

klusek106 napisał(a):Wyświetl post
(...)
W Naszym klubie nie ma kto wylozyc kasy na srednich obroncow nei mowie o bramkarzu a wy chceta takiego trenera. (...)
Za frytki nie przyszedł trenować. W dodatku miał kontrakt z NAC, więc nie jest nawet wykluczone, że... zapłaciliśmy za transfer trenera. To nie jest anonimowy no-name. Większe ryzyko byłoby z takim Larssonem, który doświadczenie szkoleniowe ma minimalne.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 21.08.2010 o godz. 09:43.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita

Od: 01.2010

La Gazetta dello Sport....Ricardo Bonetto z Lazio Roma wypożyczony do Wisły Kraków!

Sory za OT.Informacja za OSI.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 21.08.2010 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

felipe napisał(a):Wyświetl post
Witamy w Wiśle panie Robercie
i tyle wystarczy na dziś

PS. jeżeli Bakero daje radę z polską myślą szkoleniową, to Maaskant gorszy też na pewno nie będzie...
tylko zawodników brak
Odpowiedz cytując
SanGin
Junior Member

Stary 21.08.2010, 09:42
Gdyby forum wybierało trenera pewnie byłby nim Mourinho. Ale mamy trenera który zajmował z Bredą 8 i 10 miejsce. Awansował wcześniej RBC Roosendaal dwukrotnie do eredivise. Dajcie mu czas a mysle że będą sukcesy
p.s. a wzieli go bo potrafi ograć Polonię, która teraz jest liderem w naszej lidze
Powód: p.s.
Ostatnio edytowane przez SanGin : 21.08.2010 o godz. 09:45.
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.08.2010, 09:43
mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
Jimenez był tak samo realny jak to ze Ayew przejdzie do nas. Wybór myśle,najlepszy z możliwych, z tego co rozmawialem z kolegą ktory jest fanatykiem Ajaxu,i intersuje sie ligą holenderską, to nasz nowy trener jest impulsywny i bardzo wymagajacy od zawodników. Skończyly sie czasy przechodzenia obok treningów przez nasze gwiazdy Powodzenia Robert
oby oby !! podstawa ze wreszcie jest trener bo najgorsza jest prowizorka (Kulawik) a to niestety bardzo pasowało piłkarzynom.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member

Od: 09.2005

Niech tylko Cupiał da mu popracować trochę z klubem. Początki mogą być trudne. To będzie rewolucja taktyczna w drużynie, nie polegająca na zmianie taktyki, ale na wprowadzeniu i nauczeniu taktyki.
Dodatkowy plus, to fakt, że Bob pewnie ma na oku jakichś młodych piłkarzy z Eredivisie, którzy się nie mieszczą do składu w NAC czy innych klubach to będzie ich ściągał. Łatwiej grać takiemu, niż uczyć naszych od początku. Na pewno też kilku młodych Polaków oszlifuje.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Niech ktoś napisze coś więcej o jego warsztacie.
Ktoś kto się orientuje w holenderskich realiach.

ku*wa ogarnij wreszcie z tym Grosickim i Probierzem...
O jakim wartsztacie KTO Ci to napisze A tak,zapomnialem,pewnie wolfy...
Lepiej rzuccie okiem na jego dokonania,na tych,ktorzy oceniaja go jako no-name - zapraszam do walniecia sie glowa o sciane - koles prowadzil druzyne w Eredivisie jako 31-latek... Pokazcie mi CV Petrescu z czasow,kiedy do nas przychodzil...
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Stary 21.08.2010, 09:44
Chcialbym tylko zeby Valcks i Robert kontynuowali politykę z PSV a wiec sprowadzali mlodych na ktorych mozna potem zarobic!
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.08.2010, 09:46
Luis van Gaal, Frank Rijkaard, Dick Advocat, Guus Hiddink, Leo Beenhakker (patrząc co się teraz dzieje z naszą reprezentacją to jednak cudów dokonywał), Bert van Marwijk, Martin Jol, Fred Rutten, Mario Been - rozumiem, że dla was holenderski trener to mięczak, frajer i słabiak. To ja wam nawracam głowy na prawidłową stronę, że holenderskiej szkoły to i Hiszpania, Anglia, Niemcy, Francja (nie Włochy!), Rosja, Ukraina, Brazylia, Argentyna, Szwecja (praktycznie cała światowa czołówka) stosują jedną taktykę, taktykę futbolu totalnego wpajanego każdej drużynie holenderskiej! Usłyszeliście nazwisko, płaczecie bo go nie znacie, zapewne spodziewaliście się Mourinho, Fergusona lub Ramosa, ale wiedzcie, że polska liga to naprawdę słaba liga i daleko nam do przeciętnego futbolu. Gdybyście byli kibicami siatkówki, piłki ręcznej to moglibyśmy się spodziewać jakiegoś znanego nazwiska, a nie ....a w piłce nożnej! Nawet do cholery nie wiecie jaka nasza liga jest polska, a jak przyjdzie pare zawodników to chcecie nimi Ligę Mistrzów zdobywać, a wszystko to ze względu na forumowe płaczki, malkontentów, marudów i innych debilnych dzieci!
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów