The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
element
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.08.2010, 22:15
Też nie przepadam za Pawełkiem (jako piłkarzem) ale Diaz go miał asekurować i jeśli już stanął przy tym słupku to niech stoi, a nie spierdala gdy ta zmierza w stronę słupka, który pilnował. Oczywiście każdy to widzi po swojemu.
Ostatnio edytowane przez element : 15.08.2010 o godz. 22:19.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 15.08.2010, 22:18
element napisał(a):Wyświetl post
Też nie przepadam za Pawełkiem (jako piłkarzem) ale Diaz go miał asekurować i jeśli już stanął przy tym słupku to niech stoi, a nie spierdala gdy ta zmierza w stronę słupka, który pilnował. Oczywiście każdy to widzi po swojemu.
Diaz raczej nie mógł nic tam zrobić. Piłka leciała dosyć wysoko, więc ustąpił miejsca Pawełkowi, żeby ten miał miejsce na interwencję.
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.08.2010, 22:19
Własnie. Moim zdaniem blizej slupka stal Rado a Diaz cofal sie z ''5'' do bramki przed interweniujacym Pawelkiem zapewne po to zeby nie przeszkadzac mu w interwencji, gdyby Mariusz nie zawachal sie w pewnym momencie i lepiej kontrolowal parabole lotu pilki...ehh...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 15.08.2010, 22:20
Przy bramce Nykiela ewidentny brak zrozumienia, aczkolwiek bramkę przypisuje Diazowi, który strzegł słupka i zawodnik nie może nagle odskakiwać od niego gdy ta podąża w stronę słupka, którego strzeże. To zmyliło Pawełka, który był pewien że Diaz to wybije i Pawełek nie miał czasu na reakcję.

.
Bardzo ciekawa interpretacja,tyle że Diaz wcale nie krył słupka..on do niego podszedł później - to raz, a dwa Pawełka nic nie zmyliło bo on nawet nie miał czasu się popatrzeć tylko leciał za piłką a Diaz mądrze się wycofał bo inaczej Pawełek wpadłby na niego - przecież to jest oczywiste
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.08.2010, 22:20
murray napisał(a):Wyświetl post
Diaz raczej nie mógł nic tam zrobić. Piłka leciała dosyć wysoko, więc ustąpił miejsca Pawełkowi, żeby ten miał miejsce na interwencję.
bramkarz krzycząc charakterystyczne "MOJA" sugeruje nie dotykanie piłki nikomu.

Ja rozumiem, ze on bał sie wpaść na słupek, bo sie poobija, wszak wiekszosc z nich jest z porcelany
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.08.2010, 22:21
element - ta piłka leciała tak długo, że bramkarz pokroju Dolhy gdy grał u nas zdążyłby zrobić przewrót w tył, krzyknąć "moja" i spokojnie wybić piłkę poza bramkę.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 15.08.2010, 22:28
Cytat:
Bo dla mnie jest ona tylko grą pod publiczkę
Flamengisto
wcześniej był żal że piłkatrze próbują się usprawiedliwać

lepsza była wypowiedź Kulawika, zwalanie winy na Czikosza czy Diaza, zapytam podbnie jak ty: jaki cel miała ta wypowiedź? Co ona ma poprawić w grze drużyny?

a Żuraw, jest po prostu człowiekiem, i się wkurzył (bo ma na co) nie doszukiwałbym się jakiejś filozofii, czy drugiego dna,
może w szatni nic do tych chłopaków nie docierało stąd powiedział co o tym myśli, chyba dobrze że ktoś w końcu zrobił? miał powiedzieć "jest ok, tylko te błędy indywidualne, przepraszam kibiców, następnym razem postaramy się bardziej, razem z chłopakami bo jesteśmy spoko drużyną"
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 15.08.2010 o godz. 23:07.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 15.08.2010, 23:13
raindog napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do obeznanych w temacie: jak wygląda np. rozmowa z "bandą" w przerwie? Mam tu na myśli to, w jakim języku mówi trener, czy są jacyś tłumacze itp.? Zapewne tylko angielski i to na niskim poziomie... Wiele wskazuje na to, że dla piłkarzy klub to przymus - nie ma kolegów, lecz są jedynie współpracownicy. Drużyna nie istnieje.
Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem bo nie wiem , natomiast w większości klubów nie ma kolegów a są jedynie współpracownicy - To mit że ekipa na boisku , trzyma się także poza nim.Jak popatrzysz na te wielonarodowościowe kluby to tam co najwyżej są niewielkie grupki a po treningu każdy idzie w swoją stronę - często nawet grajki się nie znoszą.
Tyle że potrafią grac w piłkę i zdają sobie sprawę że w meczu nie ma sympatii i antypatii a trzeba dobrze wykonać pracę.

Goście którzy nie potrafią grać , mogą wypić beczki piwa,hektolitry wódy a i tak nie nauczą się grać.Tu trza gości z jajami i umiejętnościami a nie wieczorków zapoznawczych.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 15.08.2010, 23:15
1q2, jest jedna odpowiedz. Sa profesjonalistami. Dlatego mimo urazow potrafia zawziasc sie w sobie i schowac je do kieszeni jesli liczy sie WSPOLNY cel. Przykladem jest chocby konflikt Wesley`a Snijder`a z Robin`em van Persie. NIe znosza sie cholernie ale na boisku potrafia ze soba grac bez zadnych urazow i nie miec do siebie pretensji.

A Zurawski powiedzial prawde. Wsciekly na siebie na pilkarzy we wlasnym zespole. Dzisiaj widzialem ze tylko jemu, Cleberowi, Sobolowi i Maleckiemu zalezalo(choc Maly i tak gral jakby na pol gwizdka).

Ten zespol kompletnie nie ma wiary w jakikolwiek sukces.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 15.08.2010 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.08.2010, 23:53
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W ten sposób Żurawski pokazuje naszym rywalom w lidze - jest u nas źle.
Bez jaj - wystarczy obejrzeć dowolny mecz żeby wiedzieć, że jest u nas bardzo źle. Ta cała bufonada nie miała żadnego pokrycia w rzeczywistości - jesteśmy słabi kadrowo, niezgrani ( Kasperczak miał na obozie średnio dwunastu zawodników, wliczając testowane miernoty, które zostały potem zastąpione ściągniętymi miernotami ).

Nie ma chemii? Przecież opylono kapitana i ostatnią osobę, która potrafiła wstrząsnąć szatnią.

Basałaj roz.......ił wszystko, co mógł. Nie ma drużyny, nie ma szacunku dla trenera - są mierni piłkarze.

koyoot napisał(a):Wyświetl post
1q2, jest jedna odpowiedz. Sa profesjonalistami. Dlatego mimo urazow potrafia zawziasc sie w sobie i schowac je do kieszeni jesli liczy sie WSPOLNY cel. Przykladem jest chocby konflikt Wesley`a Snijder`a z Robin`em van Persie.
Atmosferę robi trener, on też trzyma dyscyplinę.

A, zapomniałem - nie mamy trenera. Szukamy. Takiego zagranicznego, taniego i żeby Basałajowi nie pyskował, jak mu każe testować jakichś inwalidów, wyprzedając przy okazji skład. Nie wiem kto to będzie, ale na pewno jakiś as.

Atmosferę buduje sukces, poczucie siły kolektywu.

Tyle, że u nas ważniejsi piłkarze trąbili o konieczności wzmocnień, zamiast tego zrobiono wyprzedaż. Trudno się dziwić, że potem przyszło zniechęcenie, szczególnie kiedy spojrzeć na klasę tych nowych zawodników. Potem przyszły żenujące porażki, zwolnienie trenera - czego oczekujecie?

Profesjonaliści? Cikos, Bunoza, Pajlić, Kowalski? Dwóch spuściło swoje drużyny z ligi, jeden tułał się po czwartej Bundeslidze, kolejny tłukł się w jakimś średniaku ligi chorwackiej. Ale spoko, Adass wam pięknie opisze jacy to z nich niesamowici piłkarze. Jak przeczytałem jego opis gry Bunozy, na nowo uwierzyłem w chłopaka. Gość gra głową lepiej niż Marcelo!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.08.2010 o godz. 00:04.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.08.2010, 00:42
Mi juz z tym FC Szawle cos nie pasowalo,oni jakby grali ale bez radosci i pomysłow

i to sie tak ciagnie.

Dryzyna od srodka wogole nie jest kolektywem,duzo noych ,oni chyba wogole ze soba nie rozmawiaja......to jak tu mowic o wspolnej checi odnieseinia sukcesu

Moze Sobol ,Cleber i Maly maja jakies checi i wole walki,reszta to panienki*

*oczywisiscie do tej kategorii nie zaliczam Wojiciecha Ł,czy Mateusza K,bo oni nie zaliczaja sie nawet do tej kategorii
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 16.08.2010, 01:14
Ja pamiętam wywiad z Piotrem Reisem podczas jego gry w Niemczech.

Powiedział że tam w szatni nie ma przyjaciół. Jest 22 gości którzy chcą grać i każdy czeka na twoje potknięcie żeby wygryżć cię ze składu. W szatni nie ma atmosfery ale za to jest wielka kasa dla której się gra.

A w polsce w klubach marnie płacą więc musi być atmosfera i przyjażń bo na dłuższą mete nikt by nie wytrzymał takiego podejścia.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 16.08.2010, 01:17
O ile słabą formę mogę Zurawskiemu wybaczyć, o tyle wygadywanie głupot już nie. Panie Maćku - jaki cel miała ta wypowiedź? Co ona ma poprawić w grze drużyny?
PR. Teraz wielu będzie pisać 'szacunek' za 'prawdę'. Nie wszyscy będą krytykować za powrót, chyba w jeszcze słabszym stylu, niż Miętowy do nas..

P.S. Oczywiście zwrócę honor jeżeli Żurawski wyskoczy z akcją w stylu - zrzekam się pensji, no bo jestem nieodpowiedzialnym człowiekiem etc.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 16.08.2010 o godz. 01:26.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.08.2010, 06:20
Ludzie blagam sie opamietajcie sie!!

Po 1. Jaka wina Diaza? Mial ta pilke lapac rekoma? Mial sie pobawic w Zagumnego i odpic jak oburacz? Gdyby to byla glowka taka jak strzal Puyola w meczu z Niemcami to unik czy odejscie Diaza byloby bledem, ale na litosc Boska nasz genialny Mario mogl zrobic wszystko: napic sie kawy, powiedziec do Diaza czy mozesz sie przesunac, po czym zlapac pilke. Naprawde ludzie, badzcie obiektywni. Diaz bardzo dobrze zrobil ze sie usunal, nawet dziecko wie ze taka pilke lepiej sie lapie rekoma niz wybija glowa...

Po 2. Kulawik, to ze jestes marnym trenerem wiedzialem juz wczesniej; dzis sie okazalo jakim jestes malym czlowiekiem. Parafrazujac ministra Sikorskiego mozna powiedziec ze "Trener Wisly moze byc niski ale nie moze byc maly".... Wyzywac sie na zawodniku (Cikos'u) ze mecz przegral? Czy Ty jestes normalny? Mam ku temu powazne obawy patrzac na to co mowisz (konferencja) robisz (zmiany, prowadzenie w 2 meczach druzyny). Jak taki czlowiek moze byc trenerem mlodzierzy skoro on nie jest ani obiektywny, ani charyzmatyczny, ani kompetentny? Czego on ich uczy? Kolesiostwa? Te dwa mecze pod jego wodza poddaja w watpliwosc jego wiedze i kompetencje do szkolenia (nawet mlodziezy) w takim klubie jak Wisla. Klub powinien na przyszlym meczu wreczyc mu kwiaty, dac jakis medal i powiedziec: Goodbye!. W obecnej sytuacji kiedy wystawil do bramki Mariusza "przepraszam ze bronie" Pawelka ktory puszcza farfocla on jedzie na konferencji po Cikosu?. Jak mowie, straciles w moich oczach wiele Tomus, gdyby to ode mnie zalezalo jutro dostalbys kopa w d..e z Reymonta. Mam nadzieje ze nie on bedzie asystentem nowego szkoleniowca. Bo nie dosc ze jest trenerskim hmmm 0, to jeszcze okazal sie takim wlasnie czlowiekiem.

Jak sie to wszystko oglada i slucha to az sie cisnie na usta: I tylko Wisly zal.....

Ta druzyna ma potencjal, duzy potencjal. Potrzebuje tylko lidera - fachowca ktory pokaze jak sie gra, wytlumaczy, nauczy. Bedzie umial rozladowac napiecia i bedzie prawdziwiwym liderem. Skorza nigdy nim nie byl i obawiam sie ze nie bedzie. Kasperczak w Gorniku stal z boku jak grupa "kibicow" wtargnela mu na trening aby "pogadac" z pilkarzami...... A o Kulawiku nawet mi sie nie chce pisac bo tez czlowiek na pozycji trenera (obojetnie jakiego szczebla) jest nieporozumieniem.
Ostatnio edytowane przez RAF : 16.08.2010 o godz. 06:27.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 16.08.2010, 08:00
Piszę po raz kolejny.
Muszą być 2 treningi dziennie. Jeden taktyczny, drugi fizyczny, lub mieszane.
Przerwa między rundami nie może być kojarzona z odpoczynkiem. Ma im się kojarzyć z katorżniczymi treningami.
Tak, by powrót na boisko traktowali w charakterze nagrody, chwili wytchnienia od orki.
W zimie dać im tydzień pełnej laby max. Później powrót i biegamy, choćby w śniegu po pas. Isparingi, sparingi sparingi. Może jak zagrają ich w przerwie 40 to nie oduczą się kopać piłki. Skrócić ten okres bezczynności do minimum. Przecież nie gramy o stawkę, a pieniądze klub płaci.
Kolejna rzecz, wszyscy muszą opanować język polski. Chociaż podstawowe zwroty. Tak, by obcokrajowiec rozumiał na boisku Polaka i odwrotnie.
Drużyna musi stanowić jedność i monolit, kto jest odludkiem, indywidualistą, nie chce grać zespołowo, wybrał sobie zawodnika, któremu nie poda piłki itp= wyjazd na trybuny lub do ME.
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Stary 16.08.2010, 08:22
RAF zawodnicy mają potencjał? haha którzy tu trzeba wprowadzić tajfun do szatni i zacząć wszystko od początku.
A jak jesteś taki mądry to bierz się za trenerkę i pokarz jakim dobrym jesteś strategiem

jeszcze jedno to nie Kulawik robił im okres przygotowawczy... Już wcześniej powiedziałem, że w naszym klubie nagminnie stosuje się metodę "MAMY CZAS" do wszystkiego....

Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.08.2010, 08:48
O ile słabą formę mogę Zurawskiemu wybaczyć, o tyle wygadywanie głupot już nie. Panie Maćku - jaki cel miała ta wypowiedź? Co ona ma poprawić w grze drużyny?
Tak mi przyszła do głowy taka myśl. Może zobaczył, że sporo z naszych kopaczy zamiast grać - gwiazdorzy. Widzi, że trenerzy sobie z tym nie radzą, to zwraca się do nas o pomoc, by w kulturalny sposób coponiektórym przypomnieć, że grają z Białą Gwiazdą na piersi.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 16.08.2010, 08:49
od soboty jestem na wakacjach i juz wczoraj sie nawet nie wkurzylem co bardzo zmartwilem.

Tak jak wiekszosc pisala i sami zadownicy mowia! Wisła nie ejst druzyna, tylko zlepem przypadkowosci! Nie potrafie sobie tego wytlumaczyc co sie stalo, ze goscie ktorzy w miare kopali sie po czolach teraz nie wiedza co sie dzieje i zera pilkarskie typu Nykiel czy Sraka (jakos tak) robia naszych jak chca.

Jest zle w druzynie, bardzo zle, nie wiemy do konca co sie dzieje w szatni, ale ten zespol ktos rozp od srodka swoim zachowaniem. Widac, ze kazdy na kazdego napieprza, nie wiem czy to wina Piotrka czy Patryka i tego nie dowiemy sie bo nikt wprost tego nie powie.

Samo olanie meczu przez Maleckiego daje duzo do myslenia (wtedy jak mowil ze nie wychodzi grac), ja pierdziele przeciez nigdzie tak nie ma, pilkarze stroja fochy i sa tak zmanierowani, ze szok!

Odszedl Glowa i mamy tego efekty! Juz nie chodzi nawet o aspekt pilkarski, tylko o sama atmosfere.

Moim zdaniem klub popelnil blad olewajac Kose! Nawet jakby gral slabiutko i chcial jakiejs wyzszej pensji to powinni takiego goscia z charyzma brac w ciemno, a to ze Cupial kazdemu wydaje zakazy stadionowe to druga sprawa ..

przykre, nie wiem co musi sie stac aby druzyna WYZDROWIALA, trzeba pozbyc sie ludzi ktorzy zatruwaja ten zespol, a to juz rola ludzi ktorzy pracuja w klubie bo chyba widza co sie dzieje.
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 16.08.2010, 09:08
Jedyny ratunek na ten sezon to zatrudnienie świetnego trenera + 4 transfery do pierwszego składu. Cupiał powinien zapomnieć o nieporozumieniu z Kosowskim i wysłać Ździcha na Cypr, aby zaproponować wymianę, któregoś z naszych piłkarz: Boguskiego, Jirsaka, Łobo czy nawet po prostu kupić za gotówkę Kamila. Nawet nie chodzi o jego umiejętności piłkarskie, a po prostu o to, że żaden trener nie poskleja tak podzielonej drużyny, jak mógłby to zrobić Kosowski. Zresztą już raz tego dokonał ze znakomitym skutkiem.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.08.2010, 09:37
Odwalcie się od Żurawia, mówi co myśli do kamer od zawsze i bardzo dobrze
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.08.2010, 09:42
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Odwalcie się od Żurawia, mówi co myśli do kamer od zawsze i bardzo dobrze
Zle na pewno nie powiedzial. Przynajmniej ma jaja i przyznaje sie, ze bylo zle i jest zle. Powiedział jedynie to co sami widzimy.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 16.08.2010, 09:46
Po pierwsze uważam, że tytuł tematu powinien być zmieniony - nasza banda nieodpowiedzialnych ludzi oraz nasi piłkarze: Celber...... i dalej mam wątpliwości czy kogoś jeszcze wstawić.
Po drugie - nie chodzi w tym przypadku o to, że nasza banda nie umie grać w piłkę - ona po prostu nie chce tego robić. Skoro tak, to niektórym członkom bandy dać skierowanie na treningi ME (tylko treningi) i zaprzestać płacenia - płacę za wykonaną przez Ciebie pracę, skoro Twoje getry są białe, a na 20 podań 19 jest niecelnych to zasługujesz na 5 % kontraktu, który nas łączy. Kontrakt to umowa, która łączy obie strony - ja Tobie płacę, a Ty grasz. Skoro nie chce Ci się grać - to ja tobie nie płacę. Przecież każdemu z nas za odstawianie fuszerki w robocie gorziłoby jedno dyscypilnarne zwolnienie z tejże pracy !!!
Skoro nasza banda ma podpisane kontrakty "motywacyjne" to należy im wskazać, że za samo przychodzenie na treningi i bieganie na boisku w meczu nie płaci się "kokosów" - czyli Panowie, którym nie uśmiecha sie ciężka praca i zapieprz - dekują się w ME. Ja osobiście płaciłbym im minimalną krajową, a jak się nie podoba - po 6 miesiącach mogą wystąpić o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Po rozwiązaniu wypłaciłbym zaległość wraz z odsetkami ustawowymi. Natomiast nie musiałbym takiego ...... (wstawić nazwisko) leniwego gwiazdora utrzymywać przez następne 2 czy 3 lata.
Po trzecie zatrudnić trenera charyzmatycznego z ciężką ręką (najlepiej Petrescu) oddając mu pełną władzę nad zespołem. Po pół roku zawodnicy wskazani przez niego są do odstrzału (najtaniej chyba byłoby w sposób wskazany w pkt 2 - bo kto ich kupi nawet za dopłatą?) i rozpocząć budowę nowej drużyny. Dobierając zawodników przede wszystkim pod względem mentalnym !!!!
Z wczorajszej bandy do nowego zespołu nadaje się Małecki oraz ewentualnie Cikos, Sobol, Rios. Reszta - tylko mordercze treningi, bo grają jak chłopaki z A klasy.
po czwarte - nowi zawodnicy Śląska - z kim miałby grać taki Diaz, skoro tam zapieprzają na jego okazje Mila, Sobota, Celeban czy nawet Ćwielong....
po piąte - odpuśćmy sobie Bałkany - najlepsi stamtąd wolą nawet cienkie zespoły z Szwajcarii (vide Mrdja) niż Polskę. Popatrzmy na takiego nowego czarnego pejsa - kolo prowadząc piłkę jest szybszy od Ćwielonga. To trochę mówi o tym gdzie szukać - przeciętne drużyny ligi holenderskiej, portugalskiej, belgijskiej - gdy zapropoponuje imi się niezłe pieniądze (nie sądze by starozakonni dali więcej na konatrackie niż 250 tys euro) wnoszą nową jakość.
po szóste - dopóki nie powstanie sensowna szkółka piłkarska przy Wiśle z prawdziwego zdarzenia, i nie zacznie wypuszczać młodych graczy - dla mnie w Wiśle mogą grać sami obcokrajowcy.
po siódme - Żuraw nie powiedział - oni są bandą - powiedział my jesteśmy bandą nieodpowiedzialnych ludzi - miał na myśli również siebie. Przynajmniej stwierdził fakt nie uchylając się od odpowiedzialności, więc nie ma co po nim jechać, zresztą chwalić też nie ma za co
Powód: Żuraw
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 16.08.2010 o godz. 09:55.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 16.08.2010, 10:03
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Cupiał powinien zapomnieć o nieporozumieniu z Kosowskim i wysłać Ździcha na Cypr, aby zaproponować wymianę, któregoś z naszych piłkarz: Boguskiego, Jirsaka, Łobo czy nawet po prostu kupić za gotówkę Kamila.
Jeśli już to zaproponować Cypryjczykom, że są to goście do strzyżenia murawy, podlewania kwiatów wokół budynku klubowego, przywiezienia wody ze sklepu, wkręcenia żarówki, a nie robienia z nich głupów. Przeciez oni grali w LM. Nie są idiotami.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 16.08.2010, 10:04
Kosowski gra w Apllonie Limassol - nie grał w LM
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 16.08.2010, 10:41
czy wie ktoś co się dzieje z Chavezem? czy wrócił już z ojczyzny z papierami ? bo z Kowalskim na ŚO daleko nie zajedziemy...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 16.08.2010, 10:46
lucekj napisał(a):Wyświetl post
Jest zle w druzynie, bardzo zle, nie wiemy do konca co sie dzieje w szatni, ale ten zespol ktos rozp od srodka swoim zachowaniem. Widac, ze kazdy na kazdego napieprza, nie wiem czy to wina Piotrka czy Patryka i tego nie dowiemy sie bo nikt wprost tego nie powie.

Samo olanie meczu przez Maleckiego daje duzo do myslenia (wtedy jak mowil ze nie wychodzi grac), ja pierdziele przeciez nigdzie tak nie ma, pilkarze stroja fochy i sa tak zmanierowani, ze szok!
Ocho, zaczęło się. Mamy winowajcę - to wszystko przez Patryka.

Co za typy...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 16.08.2010, 11:13
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś nagraną wypowiedź Maćka?
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=3I2k7fL3ppk
Odpowiedz cytując
Rasialdo
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.08.2010, 11:41
Wtorek będzie dla zawodników Białej Gwiazdy dniem wolnym. Do treningów piłkarze wracają w środę.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Niech nie trenują wcale,skoro po lekkim treningu mają wolne.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 16.08.2010, 11:41
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...r_juz_trenuje/
Chavez już wrócił. A jutro nasi piłkarze mają wolne :|

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 16.08.2010, 11:47
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

*oczywisiscie do tej kategorii nie zaliczam Wojiciecha Ł,czy Mateusza K,bo oni nie zaliczaja sie nawet do tej kategorii
Przyjacielu, akurat Kowal walczy i zapierdziela - daje z siebie wszystko. A to, że czasem umiejętności brakuje to już inna kwestia - na pewno jednak nie jest nią brak zaangażowania...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów