The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.02.2016, 14:45
Głowa gra na zbyt fundamentalnej pozycji.

W Wiśle marginalizują rolę trenera. Skoro znalazła się kasa na kilka transferów, to nie wyobrażam sobie żeby nie zatrudnili profesjonalnego szkoleniowca.
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.02.2016, 14:48
Ktokolwiek by nie przyszedł na trenera jest w du.ie , bo ciężko będzie ich przygotować do kolejnych meczów. Fizycznie nie wydalają, mentalnie jeszcze gorzej... Jedyne co to Lenczyk i sławetny autobus...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 29.02.2016, 14:49
Do końca sezonu wróci Franz, też go nie chcę ale na tą chwilę tylko on nam uratuje dupę. Mam nadzieję, że Kazek ma ambicję i powie "NIE, innym razem"
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 29.02.2016, 14:50
Najbardziej się boję że przyjdzie Ojrzyński. Nienawidze jego pseudo stylu i hodowania rzeźników. ale znając Cupiała będzie Franek Smuda...
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 29.02.2016, 14:52
stawski napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej się boję że przyjdzie Ojrzyński. Nienawidze jego pseudo stylu i hodowania rzeźników. ale znając Cupiała będzie Franek Smuda...
Tylko ze gdzie Ojrzynski tam i Korzym. Bleeee
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 29.02.2016, 14:54
Jedyny plus za Smuda to to, ze ma wazny kontrakt wiec bedzie "za darmo"
nesta
Senior Member

Stary 29.02.2016, 15:05
Nie, jaki Ojrzynski.. Każdy Pawłowski bis czyli tego typu wynalazek naprawde już będzie sygnalem, ze mozna gasic swiatlo w tym klubie, a Cupiał jest na ostrych dragach, które serwuje mu co rano Kapka. Wierzę, że Tadziu wyleczył go z eksperymentów pod tytułem Ojrzyński, Tarasiewicz itp itd.

Nadzieja w tym właśnie, że Pawłowski przychodził jak niewiadomo było jeszcze czy bedzie kasa czy nie, nie było prezesa. Wiec był wyborem na szybko, bo ktoś musiał to poprowadzić. Teraz może wydadzą też np. na Skorże kasę skoro znalazła się na zawodników.

Ale chyba za dużo przecieków o Smudzie. Problem tylko taki, że to kolejna zmiana trenera za kilka miesięcy, bo jego styl skończy się konfliktem w drużynie. Znam sporo opowieści jak po chamsku traktował zawodników.

Liczę, że weźmiemy trenera, który zostanie na dłużej.
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.02.2016, 15:06
Panowie, jakby miał być Smuda to by go zaprezentowano już dzisiaj. Skoro jest Broniszewski to po prostu nie mamy żadnych alternatyw i działamy jak zawsze. Na wariata.

Tylko Pan Orest do końca sezonu. Albo jakiś zagraniczniak oczywiście.

Ojrzyński do minimum lipca nie może być trenerem nikogo innego poza Górnikiem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
nesta
Senior Member

Stary 29.02.2016, 15:11
uff.. Natomiast Smudzie oddajmy jedno. Z dużo słabszym składem bił się o top 4.
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.02.2016, 15:12
Naprawdę przerażające jest to, ile osób stawia utrzymanie ponad honor. Mnie przez myśl by nie przeszło, by proponować tu kandydatury Smudy czy Lenczyka. Przyjęlibyście i Stawowego, gdyby tylko gwarantował pozostanie w lidze. Takich kibiców doczekaliśmy.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 29.02.2016 o godz. 15:47.
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 29.02.2016, 15:14
Smuda to jedyny w miarę rozsądny wybór.
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 29.02.2016, 15:14
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Panowie, jakby miał być Smuda to by go zaprezentowano już dzisiaj.

Nie sądzę żeby jakikolwiek trener zgodził zasiąść na ławce już w jutrzejszym meczu. Nowego trenera zobaczymy najwcześniej w meczy z Piastem, a i tego nie byłbym pewien.
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.02.2016, 15:18
Franek dzisiaj koło południa leciał samolotem z Balic do Warszawy. Info 100% pewne.
Pejsy rok temu też były w podobnym momencie sezonu w czarnej dupie i zatrudnili co by o wuefiście nie mówić lepszego trenera niż Podoliński. Także mam nadzieję, że zarząd postara się przynajmniej o kogoś pokroju Skorży...
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 29.02.2016, 15:18
658letni Lenczyk od piłek lekarskich bądź imbecyl Smuda.

Co wy macie w głowach?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.02.2016, 15:20
Jaki Ojrzyński? Jaki Rumak? Goście z warsztatem na poziomie Pawłowskiego.

Tutaj trzeba kogoś z zagranicy, kto nie będzie się zbytnio orientować w jak wielkim bagnie się taplamy i po prostu zabierze się od razu do ciężkiej pracy. Trenera, który przywiezie ze sobą profesjonalny sztab trenerski, który nie będzie zdobywać doświadczenia na drużynie ekstraklasowej. Trenera, który tak dociśnie śrubę tym pseudopiłkarzynom, że nie będą mieli ochoty iść w sobotę do Factory na zakupy.

Marzy mi się Petrescu z pełnym poparciem Cupiała i piłkarze schodzący z treningu na czworaka (przynajmniej do momentu, w którym zaczęliby grać na jakimś przyzwoitym poziomie ).
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.02.2016, 15:23
Moskal tylko wchodzi w grę!.. Żadnych Rumaków, Smud, Ojrzyńskich ( co to w ogóle za pomysł?), Skorż..

Prawdopodobny scenariusz to Ojrzyński przegra z Lechem i zadzwonią z Zabrza po Moskala.. Pytanie co zrobi teraz Wisła?
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 29.02.2016, 15:25
To takie zamknięte koło. Bo jak przyjdzie tutaj trener, który zechce dokręcić śrubę, to nasze pseudo gwiazdki podniosą strajk i zaczną grać na jego zwolnienie. Najważniejsze są zaś punkty. Szczególnie w naszej sytuacji, już od kilku lat, tu i teraz.
Największe przekleństwo ery Cupiała - tu i teraz -.

A jak wyników nie będzie to i w konsekwencji trenera zwolnią.

Beton.

W naszej drastycznej sytuacji, ważne, by trener znalazł wspólny język z drużyną. Znalazł złoty środek między ciężką pracą a wkupieniem się w łaski drużyny.
Niestety, taki mamy klimat.

https://www.youtube.com/watch?v=eZdufDxVxF4
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 29.02.2016 o godz. 15:28.
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.02.2016, 15:26
Arek Głowacki na trenera, najwięcej charyzmy z nich wszystkich i jemu naprawdę zależy na Wiśle.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 29.02.2016, 15:27
nesta napisał(a):Wyświetl post
uff.. Natomiast Smudzie oddajmy jedno. Z dużo słabszym składem bił się o top 4.
I mogło tak być po dziś dzień. Smuda właśnie kończyłby swój 3 letni kontrakt, drużyna grałaby o niebo lepiej, a my spokojnie szukalibyśmy pożądnego trenera, który mógłby go zastąpić. Ale nie bo po co. Lepiej robić tradycyjny roz......., który ZAWSZE wychodził nam bokiem.
Ostatnio edytowane przez Arked : 29.02.2016 o godz. 16:07.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.02.2016, 15:28
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę przerażające jest to, ile osób stawia utrzymanie ponad honor. Mnie przez myśl by nie przeszło, by wymienić tu kandydatury Smudy czy Lenczyka. Przyjęlibyście i Stawowego, gdyby tylko gwarantował pozostanie w lidze. Takich kibiców doczekaliśmy.
A przeszło Ci przez myśl, że zatrudnimy Pawłowskiego, który na dzień zatrudnienia mógł się pochwalić dorobkiem 10 spotkań bez wygranej i miał wyciągnąć z dołka drużynę, którze przegrała 6 ostatnich? Nie. Dożyliśmy takiego zarządzania klubem, że każde polskie nazwisko jakie tu pada jest prawdopodobne. Nawet ciągle zatrudniony w Górniku Ojrzyński, który jak go zwolnią to nie dlatego, że Górnik tak dobrze grał o utrzymanie. A jestem w stanie sobie wyobrazić, że byśmy go zatrudnili.

fialo napisał(a):Wyświetl post
658letni Lenczyk od piłek lekarskich bądź imbecyl Smuda.
Co wy macie w głowach?
co w głowach mają ci co zatrudnili humorystycznego Teddy'ego? Tyle by zatrudnić teraz jednego z powyższych. A nie, przepraszam na 100% przyjdzie ktoś kumaty z zagranicy.

TSWalos
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 29.02.2016, 15:28
Małecki prze szczęśliwy jakby Smuda wróci
Hoho !
Ostatnio edytowane przez TSWalos : 29.02.2016 o godz. 15:49.
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 29.02.2016, 15:29
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie, jaki Ojrzynski.. Każdy Pawłowski bis czyli tego typu wynalazek naprawde już będzie sygnalem, ze mozna gasic swiatlo w tym klubie, a Cupiał jest na ostrych dragach, które serwuje mu co rano Kapka. Wierzę, że Tadziu wyleczył go z eksperymentów pod tytułem Ojrzyński, Tarasiewicz itp itd.
Akurat Tarasiewicz pokazał i w Zawiszy, i w Kielcach, że trenerem jest nieprzeciętnym, ale dość wysoko się ceni. Myślę, że poradziłby sobie u nas, ale nie teraz, tylko ew. od nowego sezonu.
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 29.02.2016, 15:29
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Arek Głowacki na trenera, najwięcej charyzmy z nich wszystkich i jemu naprawdę zależy na Wiśle.
Podbijam temat. Już sie kiedyś zastanawiałem nad tym pomysłem
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 29.02.2016, 15:30
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić. Wdowiec jest wolny
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 29.02.2016, 15:31
A co Głowacki może wiedzieć o taktyce w ofensywie. Ludzie..
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 29.02.2016, 15:33
Z Polskiego bagienka tylko Maciek Skorża, z zagranicy np. Kocian? zna naszą lige, z Ruchem dobrze poleciał, w Pogoni jednak nędza.
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 29.02.2016, 15:36
Skorża to mógłby "spłacić" tą swoją Levadie obniżając trochę swoje wymagania.
niestety pewnie przyjdzie-wróci franz
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.02.2016, 15:37
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Akurat Tarasiewicz pokazał i w Zawiszy, i w Kielcach, że trenerem jest nieprzeciętnym, ale dość wysoko się ceni. Myślę, że poradziłby sobie u nas, ale nie teraz, tylko ew. od nowego sezonu.
No i w Śląsku. Tak naprawde to Tarasiewicz zbudował Lenczykowi drużynę pod mistrzostwo. Lenczyk ze swoimi transferami i pracą było już coraz gorzej.
daka.kodaka
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 29.02.2016, 15:42
Jesteśmy w takiej sytuacji że stąpamy po kruchym lodzie błedna decyzja i Wisła leży i kwiczy.
F.SMUDA- on potrafi wyciągnać maxa zwłaszcza jak nie przygotowuje zawodników na obozach
L.Ojrzyński-nie widze w nim wiary
O.Lenczyk- gość juz troche za stary by coś ciągnać
M.Skorża- nie wiem w Lechu Ostanio kiepsko mu szło
RUMAK- mimo spadku sporo punktował z Zawiszą

Patrze i chyba Smuda ratunkiem.
skawaaa
Member

Od: 02.2015

Stary 29.02.2016, 15:46
Jesli są pieniądze na kupno i opłacanie siedmiu nowych zawodników, to powinny się też znaleźć na nowego, dobrego trenera. Fajnie by było jakby wróciły rozmowy z Hugo Brossem, choć to mało prawdopodobne. Moskal nie przyjdzie, drugi raz nie wejdzie do tej samej rzeki po tak krótkim czasie.
Jednak obstawiam, że będzie to Smuda. Przecież i tak się mu płaci, tak?
Ostatnio edytowane przez skawaaa : 29.02.2016 o godz. 15:48.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów