The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.01.2016, 22:17
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Dowiedziałem się właśnie, że to oficjalne. Ch.uj mu w dupę, oby skończył jak Dolha. Przy każdym jego kontakcie z piłką będę gwizdał ile płuca dały. Gdyby nie my, byłby nikim...
właśnie! wyciągnęliśmy go z jebanego niebytu, niech wie, że jakby nie powrót do nas z nic nie grania w Szkocji, to poważnej piłki by nie powąchał! I .... z tym, że jak ewentualnie będzie miał kontakt z piłką przez najbliższe pół roku ,to broniąc naszej bramki. Wisła to MY! A nie jakieś jebane wkłady do koszulek! Niech jebie akcję za akcją, trzeba gwizdać! Niech z każdego meczu wychodzi jak Dolha! Niech puszcza i .......i! Nie liczą się punkty.

Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 30.01.2016, 22:24
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

To tak jakbyś się zwolnił z roboty a pracodawca przez najbliższe 2 tygodnie wypowiedzenia zabronił Ci korzystac z widy, kazał robić wszystkim kawe oraz skakac po pączki . W pozostałym czasie miałbyś za zadanie przepisywać dzieła Lenina, a to tylko dlatego że akurat gnoju w firmie nie ma - gdyby był, przerzucałbyś go z kupki na kupkę.
Przecież to jest w zasadzie standard w dużych firmach i korporacjach jak ktoś liczący się w hierarchii przyniesie wypowiedzenie. Może nie każą nikomu czytać dzieł Lenina ani sprzątać ale jest się odsuwanym od czegokolwiek istotnego. Traci się wszystkie zabawki ( np samochód klasy D premium zostaje zamieniony powiedzmy na fabię sedan Co więcej wielokrotnie jest się trzymanym dla zasady przez 3 miechy (chociaż można jutro się rozstać za porozumieniem biorąc powiedzmy połowę należnej kasy za urlop) po to tylko, żeby chociaż trochę stracić kontakt z rynkiem. Siedzi się i pierdzi w stołek przekładając segregatory. Sam to przerabiałem na własnej osobie. W sumie fajnie bo bierze się kasę za nic Tyle, że w przypadku sportowca brak treningu robi swoje i wygląda to już mniej kolorowo. To trzeba wykorzystać.
Nie dorabiajmy ideologii o tym jak nas będą postrzegać tylko wymuśmy w dowolnej formie wykupienie tego pana już dzisiaj. Nie ma się co łudzić, że on nam się przyda w bramce bo choćby srało i grzmiało będzie bronił gorzej. Wpływ na resztę drużyny też raczej będzie średni.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 30.01.2016 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 31.01.2016, 00:10
Niech idzie do tej Warszawy jeszcze dziś. Krzyż na drogę. Buchalik czy Miśkiewicz w bramce też coś złapią, a Wisła sukcesy odnosiła nie dlatego, że miała kapitalnych bramkarzy, tylko dlatego, że zawsze z przodu potrafiła wbić jedną bramkę więcej od rywala. Sprzedać go teraz do Legii, kupić za to jeszcze jednego napastnik, co Buchalik z tyłu wpuści, niech nasi z przodu pomszczą podwójnie i będzie w porządeczku.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 31.01.2016, 01:44
A prawda taka ze Cierzniak to bramkarz solidny ,owszem i tyle

zaden z niego wirtuoz,owszem wybronil pare spotkań ale potem bylo juz coraz gorzej i puszczał gole jak chocby w Derbach

gorzej ze ze zostajemy z jednym Miśkiewiczem ,bo Buchalika jako bramkarza nie liczę.Rownie dobrze za niego mozna by zakontaktować strach na wróble z pola,i wyszlo by na to samo,a pensja do placenia mniejsza.

Kutwa juz bylo dobrze,nowi gracze przyszli, itd.to zawsze cos sie musi z.jebać.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 31.01.2016 o godz. 01:48.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ferrekin
Member

Od: 01.2016

Stary 31.01.2016, 01:49
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Niech idzie do tej Warszawy jeszcze dziś. Krzyż na drogę. Buchalik czy Miśkiewicz w bramce też coś złapią, a Wisła sukcesy odnosiła nie dlatego, że miała kapitalnych bramkarzy, tylko dlatego, że zawsze z przodu potrafiła wbić jedną bramkę więcej od rywala. Sprzedać go teraz do Legii, kupić za to jeszcze jednego napastnik, co Buchalik z tyłu wpuści, niech nasi z przodu pomszczą podwójnie i będzie w porządeczku.

nie wiem czy oglądałeś ostatni sezon kiedy bo Buchalik wpuścił wszystko co się dało, oprócz tego co leciało w niego, a i z tym miał czasem problem,
więc co Ty piszesz?

mamy ręczniki na bramce tak czy siak, w lecie trzeba rozglądnąć się za bramkarzem,
i Ty mi mów że obecny przód taki cudowny do strzelania tylu bramek,
tym bardziej że nam tego nie udowadniał
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 31.01.2016, 02:15
Misiek dobrze się prezentował dopóki nie było Cierzniaka, więc spokojnie.. Najlepszą opcją by było jakby Legia zapłaciła ok.500 tys euro, my sobie pomyslimy co z taką kwotą zrobić, bo Cierzniaka nie widzę jak wybiegnie na R22..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 31.01.2016, 08:37
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Misiek dobrze się prezentował dopóki nie było Cierzniaka, więc spokojnie.. Najlepszą opcją by było jakby Legia zapłaciła ok.500 tys euro, my sobie pomyslimy co z taką kwotą zrobić, bo Cierzniaka nie widzę jak wybiegnie na R22..
200 tys. zł to już byłoby bardzo bardzo dużo w tej sytuacji.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 31.01.2016, 08:38
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
To po ciul Bayernowi Neuer? Sprzedajmy im Buchala, przecież tak czy siak więcej strzelą, to Neuer im niepotrzebny wystarczy Buchal, który generalnie broni tylko wtedy jak w niego trafią piłką i szczęśliwie się nie odsunie.

Czasami się zastanawiam, czy wy czasem wiedzy o piłce nie bierzecie z Bravo Sport.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 31.01.2016, 08:44
Trochę mnie dziwią głosy o tym, że zagrał dobre pół sezonu i nie możemy sobie pozwolić na stratę takiego bramkarza przez najbliższe pół roku. Przecież NASZE trybuny go zjedzą, naprawdę facet będzie bronił gorzej jak Dolha w meczu z Lechem bo będą po nim jechali własnie NASI kibice. Nie łudźcie się, że będzie inaczej - jak dla mnie w grę wchodzą tylko sprzedaż lub klub kokosa. Facet się nawet na ławce nie może pojawić, bo przecież będzie jechany...
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Stary 31.01.2016, 09:28
fialo napisał(a):Wyświetl post
To po ciul Bayernowi Neuer? Sprzedajmy im Buchala, przecież tak czy siak więcej strzelą, to Neuer im niepotrzebny wystarczy Buchal, który generalnie broni tylko wtedy jak w niego trafią piłką i szczęśliwie się nie odsunie.

Czasami się zastanawiam, czy wy czasem wiedzy o piłce nie bierzecie z Bravo Sport.
Dzięki temu, że Bayern ma Neuera, to w poprzednim sezonie miał bilans bramek w Bundeslidze 80:18. To nie interwencje bramkarza decydowały głównie o ich sukcesie, tylko znakomita ofensywa. Ile jest wart solidny bramkarz bez napastników, pokazuje nasza pozycja w tabeli. Cierzniak jest solidnym bramkarzem i tego się mu nie odmawia, ale nie jest lepszy ani od Dolhy, ani od Pareiki, ani od Majdana. Oni odchodzili i Wisła przetrwała, więc przetrwa i bez Cierzniaka. Myślisz, że jeden zawodnik zbawi Wisłę? Przeanalizuj sobie sezony, w których Wisła odnosiła sukcesy, była w czubie tabeli i zobacz, czy zawsze bronili bramkarze lepsi od Cierzniaka. Medale zdobywaliśmy z gorszymi bramkarzami niż Cierzniak i nikt wtedy o tym nie mówił.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 31.01.2016 o godz. 09:30.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 31.01.2016, 09:32
Ok, czyli bramkarz nam nie jest potrzebny, może być ktokolwiek. W ogóle ja nie wiem po co te kluby typu Real Madryt chcą wywalać po 60mln Euro na jakiegoś De Geę, skoro bramkarz to pozycja w grze zespołowej pod nazwa piłka nożna pozycja nieistotna i generalnie można tam postawić Cześka spod Żabki, tudzież Grubego z 3b. Napisz maila do FLorentino czy innego Abramowicza, żeby się goście nie wygłupiali i nie wydawali niepotrzebnie piniędzy skoro bramkarz w tej grze się nie liczy, liczy się tylko dobry atak i kreatywna pomoc.

TWSD bawi i uczy.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.01.2016, 09:52
Mamy tak zajebistą ofensywę, że utrzymamy się w lidze z Buchalikiem/Miśkiewiczem w bramce.
Zazdroszczę optymizmu.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 31.01.2016, 09:54
Akurat Real mocno by się przejechał na De Gei, bo Navas im odpalił w tym sezonie z atomową siłą. U nas też przecież Misiek bronił więcej jak poprawnie i parę solidnych meczy nam wybronił, oczywiście było to przed kontuzją ale była ona trochę temu - myślę, że spokojnie można na niego postawić i odwdzięczy się regularną dobrą grą.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Stary 31.01.2016, 09:58
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ok, czyli bramkarz nam nie jest potrzebny, może być ktokolwiek. W ogóle ja nie wiem po co te kluby typu Real Madryt chcą wywalać po 60mln Euro na jakiegoś De Geę, skoro bramkarz to pozycja w grze zespołowej pod nazwa piłka nożna pozycja nieistotna i generalnie można tam postawić Cześka spod Żabki, tudzież Grubego z 3b. Napisz maila do FLorentino czy innego Abramowicza, żeby się goście nie wygłupiali i nie wydawali niepotrzebnie piniędzy skoro bramkarz w tej grze się nie liczy, liczy się tylko dobry atak i kreatywna pomoc.

TWSD bawi i uczy.
To zobacz kogo ten Fiorentiono czy Abramowicz mają z przodu w swoich drużynach i wtedy wyobraź sobie ile byliby warci ich bramkarze i jakie osiągaliby wyniki, gdyby mieli tylko golkiperów wartych miliardy milionów. Bramkarz jest ważny. Uważam jednak, że w naszej sytuacji to samo co Cierzniak jest nam w stanie wybronić Miśkiewicz, jeśli będzie w formie takiej, jaką prezentował w czasie poprzedniego swojego okresu gry w Wiśle. Piłka to gra zespołowa i głównym problemem Wisły była w ostatniej rundzie postawa pod bramką rywala. I rozwiązaniem tego problemu trzeba się zająć, a nie rozpaczaniem, że Cierzniak pokazał nam środkowy pa(L)ec.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 31.01.2016, 10:14
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Trochę mnie dziwią głosy o tym, że zagrał dobre pół sezonu i nie możemy sobie pozwolić na stratę takiego bramkarza przez najbliższe pół roku. Przecież NASZE trybuny go zjedzą, naprawdę facet będzie bronił gorzej jak Dolha w meczu z Lechem bo będą po nim jechali własnie NASI kibice. Nie łudźcie się, że będzie inaczej - jak dla mnie w grę wchodzą tylko sprzedaż lub klub kokosa. Facet się nawet na ławce nie może pojawić, bo przecież będzie jechany...
Porównaj frekwencję i atmosferę na trybunach w tamtym czasie z obecnym czasem. Kto go zjedzie? Rurkowcy i panienki na C?
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 31.01.2016, 10:34
To tak jakbyś się zwolnił z roboty a pracodawca przez najbliższe 2 tygodnie wypowiedzenia zabronił Ci korzystac z widy, kazał robić wszystkim kawe oraz skakac po pączki . W pozostałym czasie miałbyś za zadanie przepisywać dzieła Lenina, a to tylko dlatego że akurat gnoju w firmie nie ma - gdyby był, przerzucałbyś go z kupki na kupkę.
Może się mylę, ale jeżeli sam zwalniasz się z pracy to jest to skutek natychmiastowy, więc nie wiem dlaczego miałbym wykonywać jego polecenia, skoro żadna umowa mnie do tego nie obliguje.

Ma prawo i co z tego? Rozliczany jest z wyników i gdy nie będzie ich miał leci. Z tego tez powodu na pewno będzie przeciwny temu by już teraz pożegnać się z podstawowym bramkarzem.
Z tego co mnie wiadomo, podpisując kontrakt żaden zawodnik nie ma zagwarantowanego miejsca w I drużynie. Więc gdyby Wisła miała III drużynę grającą w A-klasie i tam został zesłany musiałby tam grać. Unikając tego naraża się na dyskwalifikację ze strony PZPN i wypłatę nam odszkodowania.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 31.01.2016, 10:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Może się mylę, ale jeżeli sam zwalniasz się z pracy to jest to skutek natychmiastowy, więc nie wiem dlaczego miałbym wykonywać jego polecenia, skoro żadna umowa mnie do tego nie obliguje.
Jest coś takiego jak okres wypowiedzenia i tj. w prawie pracy.
Masz umowę o pracę, idziesz do szefa, mówisz że się zwalniasz i wtedy od niego zależy czy pozwoli Ci odejść jutro, za tydzień czy dopiero po okresie wypowiedzenia (na ogół miesiąc albo trzy). No i od niego zależy co będziesz robił w tym pozostałym okresie.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 31.01.2016, 11:41
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Porównaj frekwencję i atmosferę na trybunach w tamtym czasie z obecnym czasem. Kto go zjedzie? Rurkowcy i panienki na C?
oj tam czepiasz sie.
Ale za to powstaną fanpejdże i antyfanpejdze a rurkowcy go lajkami zniszczą.

P.s.
W PL bardzo bardzo długo była taka myśl mądra, a moze głupia, ze drużynę buduję się od tyłu.
Nie od przodu a od tyłu, a i trener mówił na dzień dobry : najwazniejsze zero z tyłu.
Nie wiem w ogóle o co im chodziło.....

A Radek jak to Radek niestety jest solidnym bramkarzem. Aż solidnym bo takowego dawno nie było i dlatego teraz boli dupa.
Osobiście wolałbym dać szanse komukolwiek z juniorow czy trampkarzy niz Buchalikowi czy Miśkiewiczowi.
Wg.mnie MM czy MB nie dają niz druzynie wręcz przeciwnie. Tylko nie wiem jak mozna ich sie pozbyć.
Dziś konczy się okienko wiec wielu zawodnikow zostanie na lodzie, i tutaj nasza szansa.Za free ciekawi :
-Kostja Machnowski
-YURI MARTYSHCHUK
-Austin Ejide
-Iniaki Goitia
-Nikola Mihailow
-Premysl Kowar
-Mario Felgueiras
-Goran Blazevic
-Paweł Kapsa
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 31.01.2016, 12:14
Cytat:
Ja większe pretensje mam do klubu niż samego piłkarza, on nie jest przywiązany do klubu w żaden sposób, skoro Wisła z nim nie rozmawiała, a legia tak to na co miał czekać? Wystarczy przeczytać wywiad z prezesem Suninem-Suligostowskim z 25 stycznia, priorytetem jest skompletowanie kadry dopiero później będą rozmawiać z Cierzniakiem... W naszej sytuacji z Cierzniakiem powinni rozmawiać po zakończeniu rundy lub w przypadku nowego prezesa zaraz po powrocie z urlopów. Zwlekali zwlekali i Cierzniak nam uciekł, zachował się jak świnia wybierając legie bo nie wierze że nie dostałby innych ofert, ale pretensje klub i kibice mogą mieć tylko do władz klubu.
To jest najlepszy komentarz to "afery" z Cierzniakiem. Kwintesencja działania Wisły Kraków S.A. Dla przypomnienia, ile czasu zwlekali z przedstawieniem nowego trenera, zarządu etc...
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 31.01.2016, 12:38
Mówił tak 25 stycznia, ale weszlo.com pisało, że #masztykurvvo podpisały już kilka tygodni wcześniej, czyli w okresie przejściowym naszej prezesury, jak się wdrażał i rozpoczynał pracę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 31.01.2016, 12:44
Formalnie kontrakt mógł podpisać dopiero od 1 stycznia, czyli za czasów obecnego prezesa.
Wiec obrona Dunina dla mnie żadna.
Niech sie wypowie Dunin, niech sie wypowie Cierzniak na odpowiedniej konferencji i sprawa jasna.
Dopóki tego nie zrobią, My nie znając obu stron kija mozemy tylko .......ić .......ić i .......ić.

Gaszynski mowil ze bdzie sponsor i co? Chuja było.
To że ktoś mówi że coś mówił nie znaczy ze tak mówił
Konfrontacja.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 31.01.2016, 13:02
Tak czy siak, Cierzniak sobie prze.jebał sprawę, nie ważne po czyjej stronie leży wina. Dla niego lepiej, żeby poszedł od razu do Legii, jak nie pójdzie, zróbmy drugiego Dolhę, jak straci bramkę skandujmy jego imię, wyśmiewajmy, aż z gościa zostanie wrak. Już raz pokazaliśmy, że to umiemy. Może i zachowanie skur.wysyńkie, ale trzeba odpłacić pięknym za nadobne
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 31.01.2016, 13:11
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak, Cierzniak sobie prze.jebał sprawę, nie ważne po czyjej stronie leży wina. Dla niego lepiej, żeby poszedł od razu do Legii, jak nie pójdzie, zróbmy drugiego Dolhę, jak straci bramkę skandujmy jego imię, wyśmiewajmy, aż z gościa zostanie wrak. Już raz pokazaliśmy, że to umiemy. Może i zachowanie skur.wysyńkie, ale trzeba odpłacić pięknym za nadobne
Brawo, myślenie ma przyszłość. Tak się zapytam, na którym miejscu jesteśmy w tabeli i ile punktów dzieli nas od ostatniego miejsca?!.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 31.01.2016, 13:18
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Brawo, myślenie ma przyszłość. Tak się zapytam, na którym miejscu jesteśmy w tabeli i ile punktów dzieli nas od ostatniego miejsca?!.
Utrzymanie mamy pewne. Wrócił przecież P. Małecki. Będziemy atakować 8-kę.

P.S. Sergei Pareiko nie chciałby wrócić na pół roku?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 31.01.2016, 13:18
Żegnaj radziu

WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 31.01.2016, 13:32
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest w zasadzie standard w dużych firmach i korporacjach jak ktoś liczący się w hierarchii....
Liczący się, a Cierzniak to piłkarz. Pracownik. Jeśli uważasz że jest tak ważny i kluczowy, i że warto to ok.
Co do zachęcenia L do wykupu - dlaczego nie, ale jakoś nie ma co się spinać. Zostanie dobrze, nie tez dobrze.

Obowiązuje obie strony okres wypowiedzenia zapisany w umowie i zale zny od czasu pracy (np. 2 tygodnie). Chyba ze rozwiązanie następuje porozumienie stron, czyli pracodawca i Ty zgadzacie się na rozwiazanie ze skutkiem natychmiastowym. Z niewolnika nie ma pracownika. Oczywiscie jest opcja jak mówi rafkur, gdzie opłaca się opóźnic pójcie pracownika do konkurencji - wtedy przez okres wypowiedzenia pierdzi w stołek.

Z tego co mnie wiadomo, podpisując kontrakt żaden zawodnik nie ma zagwarantowanego miejsca w I drużynie. Więc gdyby Wisła miała III drużynę grającą w A-klasie i tam został zesłany musiałby tam grać. Unikając tego naraża się na dyskwalifikację ze strony PZPN i wypłatę nam odszkodowania.
Oczywiście ze można. Natomiast dla mnie jest to pytanie o jakies samookreślenie kim my jesteśmy na arenie klubowej. Czyli czy chcemy być postrzegani jako firma w ktorej każdy piłkarz walczy o przepustke dolepszego klubu i ją zdobywa, czy też mamy kompleks wielkości i chcemy 'zaorać' formę tych ktorzy nie chca z nami zostać bo twierdzą że jest inaczej.

Innymi słowy, jaki młody talent, jaki piłkarz chcący odzyskac forme do nas przyjdzie? Jaki junior chętnie zostanie skoro utworzymy klub kokosa?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 31.01.2016 o godz. 13:35.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 31.01.2016, 13:34
Merkury napisał(a):Wyświetl post
A co ma piernik do wiatraka?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.01.2016, 13:57
Dla mnie patrząc biznesowo - nie ukaranie Cierzniaka lub ewentualnie nie wzięcie naprawdę grubej kasy za niego od krawaciarzy to błąd.

Gdyby Cierzniak oficjalnie powiedział 4 stycznia że chce podwyżki/odejść- klub mógłby z nim negocjować. Ewentualnie miałby więcej czasu na poszukiwania następcy. Zachowanie nie fair. Teraz w klubie myślenie - szukać innego bramkarza na gwałt czy też nie. Czasu mało do rozpoczęcia sezonu.

Po drugie, jak to mówią na pochyłe drzewo i koza skacze - pozwalając na takie zachowania sami prowokujemy następne takie sytuacje w przyszłości. Jak klub nie pokaże że teraz ma kasę na pensje ale jednocześnie żąda od piłkarzy elementarnej przyzwoitości "biznesowej" to będziemy tak dalej traktowani.

Myślę że taki Douglas - po tym co zrobili kibole Amici wobec Hamalainena zmienił swoje plany i wolał Turcję niż krawaciarzy. Mam nadzieję że Cierzniak odczuje ławę w III lidze i zachowanie kibiców względem niego mocno.

BTW
Jak sprzedawać śmierdzącego gada - to za dobre pieniądze - coś koło 1,5-2 mln złotych. Łaszenie się na np. 200 tysięcy złotych nic nie daje, poza tym że daje zły przykład innym kopaczom.
(Patrzcie - mogę dymać Wisłę i jej kibiców i jeszcze paru frajerów jak Łukasz będzie mnie bronić).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 31.01.2016, 14:51
Moglismy go chociaz na 2 lata podpisac to by nie bylo sprawy. Bramkarz z duzym doswiadczeniem w ciezkiej lidze szkockiej majacy ponad 130 spotkan na koncie to nie jest jakis pilkarz o ktorego gre nalezałoby sie obawiac. Teraz jak juz tak Nas zrobił w balona to niech gra w druzynie rezerw albo w ogole niech nie gra, musi cierpiec za to co zrobił. Ale czego moznaby sie spodziewac po byłym pilkarzu cracovii, wsrod zydowni jest pewnie w tym momencie jakims guru bo zrobił Wisłe w balona.
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 31.01.2016, 14:54
http://www.wislaportal.pl/30293,Koni..._wskazuje.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania