The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.11.2015, 08:38
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Temat meczowy dzień spotkania. Wisła wygrywa, 10 postów po meczu w większości nieprzychylnych........ rzygać się chce. Specyficzne środowisko... To forum to dno - zebrało się kilkdziesiąt osób wzajemnej adoracji i pieprzą farmazony. Najbardziej oblegane temat y to wybory ,temat polityczny i smoleńsk 2010. Żegnam.
amen.
Wygraliśmy a analizy jakbyśmy co najmniej 5 w dupę dostali. Grają ładnie, ale nie wygrywamy - "nie ma not za styl, wszyscy wypierdalać!". Gramy brzydko, ale wygrywamy - "grają, że zęby bolą". Ogarnijcie się. To nie barcelona. Niech grają jak grają, byleby wpadało. To jest polska nieprzewidywalna liga a nie elegancja Francja.

Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.11.2015, 08:50
Niektorzy to chyba zapomnieli, albo nie wiedza, ze styl gry druzyny nie wynika z najsilniejszej, tylko najslabszej formacji. Po odejsciu Stilicia miejsce to mial zajac Popovic, jednak zbawca sie nie okazal. Wiem jedno - Moskal zaufal Mace, a ten sie odplacil pieknie. To zaufanie przedluzyl Nawalka, gdzie Maka byl najlepszy po Robercie ze Szkocja, i asysta na 2-1 z Irlandia. W meczach reprezentacji faktycznie moze sobie podzielic zadania z Krychowiakiem, wymieniac sie rolami. Tutaj zamiast Krychy ma Uryge, ktory akurat w tym meczu zagral nienajgorzej, calkiem nawet przyzwoicie. Granie 3 w srodku pola wg mnie nie przynosi odpowiednich rezultatow. W miejsce Jankesa obok Brozka wstawilbym Boguskiego. Ostatnio RB9 mnie pozytywnie zaskakuje.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.11.2015, 09:16
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
amen.
Wygraliśmy a analizy jakbyśmy co najmniej 5 w dupę dostali. Grają ładnie, ale nie wygrywamy - "nie ma not za styl, wszyscy wypierdalać!". Gramy brzydko, ale wygrywamy - "grają, że zęby bolą". Ogarnijcie się. To nie barcelona. Niech grają jak grają, byleby wpadało. To jest polska nieprzewidywalna liga a nie elegancja Francja.
Przecież to takie typowe nasze polskie. Uwielbiamy narzekać. Zagrali "tak sobie" ale pojechali Zagłębię. I tylko to się liczy po remisów i przegranych po pięknej, kombinacyjnej grze już w tym sezonie mieliśmy wystarczająco dużo.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.11.2015, 09:27
Narzekają i narzekają, że słabo gramy itd. Trzeba się cieszyć z wygranej, z 3 pkt. Za chwile nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu graliśmy, liczy się efekt końcowy!. Za piękną grę punktów się nie przyznaje!! Nieraz już w tym sezonie się przekonaliśmy! Wole brzydkie mecze, ale zwycięskie! Lepiej wygrywać brzydko po 1-0 kilka meczy niż jeden zagrać pięknie i wygrać 6-0!!! Proste jak konstrukcja cepa. Niektórzy to tylko wylewają swoje żale! Trzeba teraz wygrać z Górnikiem z żydami, z cwelami i z amica.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 07.11.2015, 09:27
Rafał Boguski wyglada jak maestro przy tym czymś z 7 na plecach.
Szkoda mi klawiatury na nazwisko tego legionisty, ale idz pan w ....u.
Wynik rewelacja ! Psy szczekają.....
....ale ten rezerwowy golkiper Lubina to od razu na FEN czy KSW
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 07.11.2015, 09:47
Festence napisał(a):Wyświetl post
Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał
A najgroźniejsza akcja Zagłębia nie była spowodowana brakiem asekuracji Urygi w miejsce schodzącego do boku Ryśka? Potem wyraźnie widać jak zabrakło Węgra za Głowackim - czyli miejscem w które powinien wejść defensywny pomocnik, a Uryga stał spóźniony już za zawodnikiem który strzelał. Choć szczęście, że nie sfaulował jak jeszcze w poprzednim sezonie miał to w zwyczaju.

Mogliśmy grać zupełnie inny mecz gdyby to wpadło.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.11.2015, 09:51
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Przecież to takie typowe nasze polskie. Uwielbiamy narzekać. Zagrali "tak sobie" ale pojechali Zagłębię. I tylko to się liczy po remisów i przegranych po pięknej, kombinacyjnej grze już w tym sezonie mieliśmy wystarczająco dużo.
Głupoty piszesz, polska szlachta nie narzekała. Powielasz jakieś propagandowe klisze.
To zrzędzenie to sowiecka mentalność.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 07.11.2015, 09:56
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Narzekają i narzekają, że słabo gramy itd. Trzeba się cieszyć z wygranej, z 3 pkt. Za chwile nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu graliśmy, liczy się efekt końcowy!. Za piękną grę punktów się nie przyznaje!! Nieraz już w tym sezonie się przekonaliśmy! Wole brzydkie mecze, ale zwycięskie! Lepiej wygrywać brzydko po 1-0 kilka meczy niż jeden zagrać pięknie i wygrać 6-0!!! Proste jak konstrukcja cepa. Niektórzy to tylko wylewają swoje żale! Trzeba teraz wygrać z Górnikiem z żydami, z cwelami i z amica.
Meczu nie widzialem, widzialem tylko bramki i wynik, który niesamowicie cieszy Ale co do meczu to nawet Moskal powiedział, że "Powiem tak, był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Trzy punkty zostają nam dopisane, tylko z tego można się cieszyć. Mimo wszystko chciałbym bardzo szybko o tym meczu zapomnieć" czyli chyba rzeczywiście było tragicznie
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 07.11.2015, 10:43
Niech wystarczy ci, że w pierwszych 30 minutach Wisła była na połowie rywala 2-3 razy...
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.11.2015, 10:56
Będę wymagać od Wisły finezyjnej gry, kiedy w swoich szeregach będzie mieć dobrych, technicznych graczy, a nie Popovicia i spółkę Teraz liczą się punkty, szczególnie, że pogubiliśmy ich już sporo. Brawo za wynik
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.11.2015, 11:04
Popovic technicznie jak na ekstaklapę jest akurat zajebisty.
Najsłabszy dzisiaj był Jankowski, wszystko czego się dotknął to spie... Wynik bardzo cieszy, smuci brak naszej dominacji po czerwonej dla Zagłębia.
Do Burligi się nie czepiajcie przypomnę że to prawy obrońca a gra na lewej pomocy...
Jeszcze jedno do Moskala, młody powinien wejść od razy po golu na 3:1
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 07.11.2015 o godz. 11:09.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.11.2015, 11:16
Gra z kontry chyba najbardziej pasuje do tych zawodników jakich mamy.Gdyby tak każdy przeciwnik grał otwarty futbol jak Lubin to myśle, że mielibyśmy 7-8 pkt więcej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.11.2015 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Stary 07.11.2015, 11:20
Popek za Jankesa (Mąka przeskakuje na 10) i ktośkolwiek (DG, Marszalik) na skrzydło za Burligę i z to jak dla mnie optymalny skład na Górnik.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.11.2015, 11:25
To może dla poprawienia nastrojów w temacie garść pozytywów: 2 wyjazdowe zwycięstwo z rzędu i zarazem 4 mecz z rzędu bez porażki, do tego na ten moment najlepsza obrona w lidze. Teraz żeby tylko wygrać 2 kolejne listopadowe spotkania, chyba pójdę dać na mszę w tej intencji...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.11.2015, 11:29
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Popek za Jankesa (Mąka przeskakuje na 10) i ktośkolwiek (DG, Marszalik) na skrzydło za Burligę i z to jak dla mnie optymalny skład na Górnik.
DG pauzuje.
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 07.11.2015, 11:55
Byliśmy z kumplem w Lubinie zobaczyć mecz na żywo. Zatem kilka uwag:
- Donald "wielka gwiazda" w ogóle nie przykłada się do rozgrzewki. W przerwie siedział na ławce, poszedł do szatni po Powerade'a i dalej siedział na ławce. Wszedł w 50 minucie bez rozgrzewki co było widać po jego grze. Nie wiem czy to widać w TV ale po bramce na 0-2 w ogóle się nie cieszył z drużyną. Sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat.
- Uryga jest niereformowalny. Gra na alibi.Nawet jak biegnie do przodu to podaje w bok. Do przodu miał dwa podania w całym meczu. Drugie do Brożka przy bramce na 1-3.

Ogólnie jak sami widzieliście mecz słaby, my słabi ale kreciki większe dno. Pomogła czerwona kartka bo mogło być różnie.

A i kilka cytatów z lubińskich kibiców:

- "ten mały z 29 jest najlepszy na boisku" - o Krzysztofie Mączyńskim reprezentancie Polski, widać znają tylko swoje podwórko
- "Gargułą nie gra?" - pytanie w 80 minucie
- brawa lubińskiej publiczności dla sędziego za czerwoną kartkę dla bramkarza swojej drużyny , młyn oczywiście: "sędzia ch*j"
Ostatnio edytowane przez ŁukaszTS : 07.11.2015 o godz. 12:03.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Stary 07.11.2015, 12:00
silver03 napisał(a):Wyświetl post
DG pauzuje.
No to jak pisałem Marszalik - bo przecież Burliga na skrzydle to jak dziecko we mgle, nie ogarnia.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2015, 12:29
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Głupoty piszesz, polska szlachta nie narzekała. Powielasz jakieś propagandowe klisze.
To zrzędzenie to sowiecka mentalność.

Polecam doczytać czemu i komu zawdzięczamy rozbiory a potem wypowiadać się na temat zasług polskiej szlachty. Kiedy szlachta zaczęła zyskiwać na znaczeniu w relacjach z królem, rozpoczął się powolny upadek kraju. Mnie historii uczył niejaki ś.p. Marek Eminowicz więc nie sądzę, że była skażona "sowiecką mentalnością".
Czy to są propagandowe klisze? Nie wiem ale zadaję pytanie: czym jest wieczne narzekanie chociażby na tym forum?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.11.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.11.2015, 13:27
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
No to jak pisałem Marszalik - bo przecież Burliga na skrzydle to jak dziecko we mgle, nie ogarnia.
Burliga to ciekawy piłkarz. Trochę mi przypomina zachowując oczywiście odpowiednie proporcje Kevina Grosskreutza, byłego piłkarza BVB. Rzucali go po wszystkich możliwych pozycjach na skrzydłach, nigdy nie przekonywał swoją grą ( kiepska technika, marna szybkość, średnie rozegranie itd), ale ambicją robił świetne statystyki. Burliga także statystyki ma bardzo dobre, ale gdy patrzy się na jego grę przez cały mecz to można się zastanawiać jak taki facet wylądował w miejscu w którym jest. Marna wrzutka (właściwie jej brak), kiepściutka technika... a jednak punktuje.

Co do samego meczu, mecz był średni w naszym wykonaniu, ale nie ma dramatyzować. Wygraliśmy dopiero 5 (!!!) mecz w sezonie, a za nami 15 kolejek. Panowie, trzeba się trochę cieszyć...

I mówcie co chcecie, wolę takie zwycięstwa, gdzie niekoniecznie byliśmy stroną dominującą, niż piękne remisy 0-0. W szczególności, że wcale nie były takie piękne jak co poniektórzy czarują...

Punktów za styl się nie rozdaje i im szybciej to Moskal zrozumie tym lepiej.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 07.11.2015, 14:48
@Wojtowicz twitter
Cytat:
Moskal powiedział, że o meczu z ZL chce jak najszybciej zapomnieć, bo był najsłabszy w tym sezonie. I słusznie - najpierw styl, potem wynik

Pierwsze 30 minut meczu było chyba najgorszymi jakie widziałem w tym sezonie, później było lepiej ale szału ogólnie nie było. Zresztą jeśli Zagłębie grając w 10 jest wstanie nam zagrażać i strzelić bramkę to znaczy, że coś tu jest grubo spartolone. Ale w ogólnym rozrachunku 3 pkt. dla nas, i jak dla mnie mogą grać tak w każdym meczu jeśli będą wygrywać.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 07.11.2015, 15:10
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Polecam doczytać czemu i komu zawdzięczamy rozbiory a potem wypowiadać się na temat zasług polskiej szlachty. Kiedy szlachta zaczęła zyskiwać na znaczeniu w relacjach z królem, rozpoczął się powolny upadek kraju. Mnie historii uczył niejaki ś.p. Marek Eminowicz więc nie sądzę, że była skażona "sowiecką mentalnością".
Czy to są propagandowe klisze? Nie wiem ale zadaje pytanie czym jest wieczne narzekanie chociażby na tym forum?
Sądzę, że zawdzięczamy je Austrii, Rosji i Prusom, czyż nie? A poza tym jaki, to ma związek z narzekaniem jako rzekomo polską wadą. Napisz jeszcze może, kto uczył Cię logiki.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
footballFan
Junior Member

Od: 10.2015

Stary 07.11.2015, 16:27
Passa 4 spotkań bez porażki, 2 obcokrajowców w pierwszym składzie i 2 na łąwce rezerwowych https://sporticos.com/pl/t/46-wisla-krakow. Cieszy mnie, że Wisła nareszcie zaczyna odbijać się od dna, jakim była era Maaskanta i Valckxa w Krakowie. W obliczu kiepskiej dyspozycji Śląska czy Jagiellonii Biała Gwiazda powinna powalczyć o 3-4 miejsce na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 07.11.2015, 18:56
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
Byliśmy z kumplem w Lubinie zobaczyć mecz na żywo. Zatem kilka uwag:
- Donald "wielka gwiazda" w ogóle nie przykłada się do rozgrzewki. W przerwie siedział na ławce, poszedł do szatni po Powerade'a i dalej siedział na ławce. Wszedł w 50 minucie bez rozgrzewki co było widać po jego grze. Nie wiem czy to widać w TV ale po bramce na 0-2 w ogóle się nie cieszył z drużyną. Sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat.
- Uryga jest niereformowalny. Gra na alibi.Nawet jak biegnie do przodu to podaje w bok. Do przodu miał dwa podania w całym meczu. Drugie do Brożka przy bramce na 1-3.

No proszę : czy się stoi czy się leży : http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...a-wisly-krakow
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.11.2015, 20:03
Bardzo dobrze że Moskal narzeka na styl gry, dążmy do tego by w dobrym stylu wygrywać.. Trzeba powiedzieć że mieliśmy za mało cwaniactwa w 3 ostatnich meczach u siebie, jutro Górnik powinien wygrać z Koroną, później my tam przyjeżdzamy i będzie ciekawy mecz, Wisła reprezentująca jakiś styl kontra waleczny Górnik, przyda się pressing w tym meczu, nie będzie łatwo.. Podoba mi się że powoli nie boimy się strzelać z daleka..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.11.2015, 20:37
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się że powoli nie boimy się strzelać z daleka..
Poczekaj aż sobie o tym zapomną do meczu z Górnikiem i znowu będą chcieli wjechać z piłką do bramki.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Stary 07.11.2015, 20:45
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Sądzę, że zawdzięczamy je Austrii, Rosji i Prusom, czyż nie? A poza tym jaki, to ma związek z narzekaniem jako rzekomo polską wadą. Napisz jeszcze może, kto uczył Cię logiki.
Sądzę, że zawdzięczamy je głównie sobie samym ale tu już trzeba sięgnąć głębiej do historii i do rzeczonej szlachty zapatrzonej w koniec własnego fiuta. Jaki to ma związek z tematem odpowiedz sobie sam bo to Ty wywołałeś odwołania historyczne, ja osobiście nie widzę związku.
Czy jest to "rzekoma" wada jak piszesz można my długo dyskutować, ale po co skoro wystarczy przewinąć chociażby ten temat i poczytać. Ewentualnie można wzbogacić wiedzę stojąc na przystanku tramwajowym i słuchając rozmów rodaków. Bardzo rzadko zdarza mi się jechać komunikacją miejską ale nawet w tych wyjątkowych przypadkach po 20 min mam przegląd wszystkich chorób rodzinnych, podwyżek, smogu i nieszczęść związanych z warunkami atmosferycznymi. Tak już ogromna część z nas ma, że wiecznie użala się nad swoim losem czego osobiście nie lubię ale nie mogę tego nie zauważyć.
Tak czy inaczej nie jest to chyba główny i pożądany watek tego tematu.

PS Logiki uczyło mnie życie ale jeżeli ta wiedza poprawi Ci samopoczucie to mniej więcej 18 lat temu miałem przyjemność (?) mieć to wykładane przez niejakiego pana pod tytułem Gizbert-Studnicki. Tak czy inaczej staram się przedkładać praktykę nad teorię.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.11.2015, 21:46
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze że Moskal narzeka na styl gry, dążmy do tego by w dobrym stylu wygrywać..
Moskal nie narzeka na styl, ale jak sądzę raczej na poziom umiejętności oraz zaangażowania.
Powiedział tylko: "To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu"

Co do stylu, to nie mam nic przeciwko.

Styl gry bowiem to rozkładanie akcentów na grę defensywną czy ofensywną, atak pozycyjny czy kontratak, pressing czy jego brak, sposób ustawiania się w poszczególnych elementach i fazach gry.
Pod tym względem nasz styl gry, nawet w meczu z Zagłębiem był bardziej dojrzały, ofensywny, widowiskowy. Wiślacy częściej operowali piłką, mieli więcej podań i częściej grali z pierwszej, albo drugiej piłki. Jednak małe zaangażowanie i niechlujstwo, czy duży procent rozkojarzenia spowodowały, że nie stłamsiliśmy Zagłębia.

Ten styl jest nieustannie przez Moskala dopracowywany. Nie wszyscy piłkarze w każdym momencie utrzymują się w tym stylu, ale styl jest niezmienny i coraz lepiej realizowany nawet mimo indywidualnych błędów wpływających na statystyki i na końcowy wynik.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 07.11.2015, 22:20
Cytat:
nawet w meczu z Zagłębiem był bardziej dojrzały, ofensywny, widowiskowy. Wiślacy częściej operowali piłką, mieli więcej podań i częściej grali z pierwszej, albo drugiej piłki. Jednak małe zaangażowanie i niechlujstwo, czy duży procent rozkojarzenia spowodowały, że nie stłamsiliśmy Zagłębia.
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Do momentu czerwonej kartki była lekka katastrofa w naszym wykonaniu, a nie ofensywny, widowiskowy, dojrzały futbol. O grze w przewadze nie ma co się raczej rozwodzić.
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Stary 07.11.2015, 22:35
Fajnie, ze Jovic tak sie rozwija. Dwie wrzutki idealnie na Brożka, od czasów Kosy nie było u nas gracza z tak dobrą centrą ze skrzydła. Do czerwonej kartki byliśmy mocno wycofani, może taki był plan, żeby zrobić z 2-3 szybkie kontry? Może w środku było sporo padaki, ale w moim odczuciu przy polu karnym przeciwnika ruszali sie całkiem żwawo.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 07.11.2015, 23:26
...mozeby ZNOWU zaryzykowac Jovica na skrzydle a na prawa obrone wrzucic Burlige ? ....koles gra w kratke - ale jak mu mecz wyjdzie i jest w gazie to rozpieprza nasza lige na pozycji prawego obroncy ....Alan Uryga to mega drewno ktory tylko pozbywa sie pilki do najblizszego partnera - nie widzialem u goscia nigdy choc 3-5 sekundowego utrzymania pilki - dla mnie ustawianie Alana w 1 skladzie to jak gra w 10 ....Jankowski to po prostu tragedia i zdania nigdy nie zmienie- to typowy gracz na 2-3 ligowe druzyny ...ogolnie po slabym meczu wygrywamy pewniej niz remisujemy tzw " wygrane " mecze ....straszny paradoks
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów