The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
element
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.07.2015, 11:06
Wstyd, panie i panowie.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 06.07.2015, 11:10
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.07.2015, 11:11
Pogratulować Armii Białej Gwiazdy "żołnierzy"...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 06.07.2015, 11:15
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.

Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Stary 06.07.2015, 11:20
Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.

Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 06.07.2015, 11:24
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.07.2015, 11:50
Dla tych co nie wiedzą:

"Znamy już oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W wyborach udział wzięło 7,5 procent mieszkańców Krakowa.

Wśród projektów ogólnomiejskich zwyciężyła budowa toru motocyklowo-samochodowego (3 mln złotych), bezpłatny angielski pięć razy w tygodniu dla krakowskich uczniów (882 tys. zł), zagospodarowanie zalewu Bagry, publiczne kąpielisko z plażą miejską na Zakrzówku"
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Stary 06.07.2015, 12:01
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.07.2015, 12:11
Gratulacje dla wszystkich napinaczy... Szkoda nawet komentować
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 06.07.2015, 12:40
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(

Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".

Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.07.2015, 12:40
cancer napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/
brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Stary 06.07.2015, 12:42
jonaf napisał(a):Wyświetl post
brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]
Wydawało mi się, że mieliśmy straty prawie 800 pkt do Zakrzówka...
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 06.07.2015, 12:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".

Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 06.07.2015 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując
TS FANATIC
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.07.2015, 12:52
Problem polega na tym, że większość z nas mobilizowała też rodziny i oddawaliśmy po kilka głosów. Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Stary 06.07.2015, 12:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie. Projekt upadł dlatego, że głosowało na niego za mało ludzi. Przy ogólnej frekwencji na poziomie 50k. Pewno wszyscy mieli na drugą zmianę, albo rano musieli wcześnie wstać. Albo akurat nie było ich w Krakowie. A nie, czekaj, to nie wymówka dlaczego na stadionie jest 9k ludzi.

Ciągłe "niech ktoś". Niech ktoś coś zrobi, niech ktoś coś ogarnie. A jak ktoś coś zrobił i ogarnął, to nie ma 10min na głosowanie. Ale potem będzie "a dlaczego nie ma muzeum?!"...

Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 06.07.2015, 12:56
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.
Nie pisz bzdur i nie szukaj na siłę durnego konfilktu, bo to jest wina każdego, kto nie zagłosował, niezależnie od sektora, który zajmuje. Nie trzeba być "fanatykiem", żeby parę razy kliknąć myszką.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 06.07.2015, 12:58
To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 06.07.2015, 13:02
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 06.07.2015, 13:06
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...
W.w masz moją odpowiedź, że słowa podziękowania należą się wszystkim ,którzy oddali swój głos. Teraz przy pierwszym meczu pójdź na stadion i zapytaj w najbliższym otoczeniu ile osób kliknęło na muzeum za 3pkt - 2 tudzież 1pkt. Możesz być niemile zaskoczony.
Odpowiedz cytując
lopez71
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2010

Stary 06.07.2015, 13:59
K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.07.2015, 14:03
To, że przegraliśmy z torem to pół biedy. Ale tego, że ten jebany angielski przeszedł w zamian za muzeum zdzierżyć nie potrafię.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 06.07.2015, 14:19
Ja mógłbym zrozumieć tylko, wygraną jakiegoś projektu ratującego zdrowie lub życie ludzkie...To była wielka szansa na pokazanie się w mieście...Została zmarnowana...Powiem wprost - przegraną upatruję w tym, że znaczna część mieniących się sympatykami Wisły to banda skończonych leni...
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 06.07.2015, 15:19
czepianie się TSWthedues, że dał 4 zamiast 6, to jak przypie.rdalanie się do kibica, że przyszedł na mecz i kupił bilet za 20zł, zamiast za 60zł, poważni jesteście? rozpęd i głową o ścianę polecam.

pretensje można mieć do wszystkich którym tak zależy, że nie mieli 10 minut żeby zagłosować. liczba oddanych głosów to wstyd dla nas jako Wiślackiej społeczności..

a co do tego angielskiego, to też na początku się wkurzyłem, ale uważałbym z tym, bo 10mln jest przekazane na ogólnomiejskie projekty, a angielski kosztował niecały milion.. więc nawet gdyby był za nami, prawdopodobnie to on zostałby wykonany, a nie nasz, ze względu na ograniczenie finansowe, które jasno mówi że najwyżej sklasyfikowane projekty dające 10mln zostaną zrealizowane.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 06.07.2015, 16:19
Gość przynajmniej zagłosował, reszta miała w dupie muzeum.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 06.07.2015, 16:29

Sądze że fanatycy z C z racji wieku nie mogli jeszcze głosować..
Takich ....a mamy fanatyków, którzy raz na sezon przypomną sobie o Wiśle kiedy gramy z Legią.
Cóż może za rok się uda.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 06.07.2015, 16:32
Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ?

Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ...

Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem

Wstydźcie się Krakusi !
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.07.2015 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.07.2015, 18:13
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
Pewnie bliżej tysiąca.
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź.

Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla...

To nie jest tak, że kibiców nie ma.
Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji.

Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób.
Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum.
Bez komentarza.

Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.07.2015, 18:40
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.
Z jakiej paki coś miałoby wypaść, skoro ludzie wybrali i kasa - 3 bańki lub 900 tys., jak na jeden z projektów, od strzała się na to znajduje?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 06.07.2015, 19:09
Wstyd i żenada.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.07.2015, 19:30
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Z jakiej paki coś miałoby wypaść, skoro ludzie wybrali i kasa - 3 bańki lub 900 tys., jak na jeden z projektów, od strzała się na to znajduje?
Projekt do celów głosowania to np. nie prawomocne pozwolenie na budowę.
Choćby dlatego.
Jak dla mnie tak 1 % szans, żeby coś wypadło.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 06.07.2015 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów