The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.02.2013, 10:08
rav napisał(a):Wyświetl post
E5:
=IF(C5>D5; C5-D5; "")
F5:
=IF(C5<D5; D5-C5; "")

Jeżeli masz polskiego excela, to pewnie zamiast IF pisze się JEŻELI
Oto chodziło! Dzięki!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 19.02.2013, 10:10
Jest tu ktoś zajmujący się kredytami ? Poszukuję kredyt na samochód i jak każdy próbuję znaleźć najlepszą ofertę, tj. z najniższym %. Może ktoś coś polecić ? Jak coś to PRIV
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji

Od: 04.2004

Stary 19.02.2013, 15:31
czy jest tu jakiś doradca podatkowy ?
Jestem wspólnikiem w spółce Z O.O.
Jestem członkiem zarządu i nie jestem zatrudniony.
Jako Kowalski będę chciał świadczyć usługę firmie zewnętrznej która chcę się rozliczać na FV. Dokładnie 3000 zł netto.
Moja spółka będzie wystawiać FV na rzecz tamtej za wykonane przeze mnie usługi.
Jaki jest sposób aby co miesiąc wyciągnąć maksymalnie najwięcej żywej gotówki dla siebie i żeby to było korzystne podatkowo dla spółki ?

Usługi będę świadczył na podstawie umowy o współpracy.
Zadaniem moim będzie organizacja struktur sprzedażowych i koordynacja sprzedażą
Zależy mi na maksymalizacji gotówki przy minimalizacji ZUS
Jaka forma współpracy z własną spółką jest najlepsza ?
Odpowiedz cytując
Mistel
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.02.2013, 00:02
Gdzie kupię najtaniej w krakowie płyn do soczewek? Bo wiem że u niektórych optyków np. płyn solo care jest za 15 zł, a u niektórych po 20 zł.
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.02.2013, 08:16
Jaka jest cena biletów na siatkowke kobiet ?
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.02.2013, 11:55
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Gdzie kupię najtaniej w krakowie płyn do soczewek? Bo wiem że u niektórych optyków np. płyn solo care jest za 15 zł, a u niektórych po 20 zł.
najłatwiej poszukaj na allegro bo nawet z przesyłką wychodzą dużo taniej a też możesz zaznaczyć aby Ci pokazało tylko Kraków. Zawsze możesz podjechać i masz od ręki.
i chyba tego płynu nie kupisz w takiej cenie jak wymieniłeś ewentualnie jakieś mikroskopowe wydanie. lepiej dopłacić i kupić 500ml masz na dłużej i taniej wychodzi.
a tak po prawdzie to obojętnie jaki kupisz to wszystkie są podobne do siebie tylko za markę się płaci.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.02.2013, 08:17
Ile urlopu przysługuje za staż z urzędu pracy? Przepisy mówią, że za każde 30 przepracowane dni, przysługuje 4 dni urlopu. Przy sześciomiesięcznym stażu ile przysługuje tego urlopu?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.02.2013, 09:11
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Ile urlopu przysługuje za staż z urzędu pracy? Przepisy mówią, że za każde 30 przepracowane dni, przysługuje 4 dni urlopu. Przy sześciomiesięcznym stażu ile przysługuje tego urlopu?
napewno?

jak byłem na stazu to bylo tak ze po przepracowanych 30 dniach masz 2 dni urlopu, wiec po przepracowaniu 6 miesięcy masz 10 dni urlopu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.02.2013, 09:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
napewno?

jak byłem na stazu to bylo tak ze po przepracowanych 30 dniach masz 2 dni urlopu, wiec po przepracowaniu 6 miesięcy masz 10 dni urlopu
Debil ze mnie, przepraszam Sprotson. Właśnie 30 dni - 2 urlopu, czyli rozumiem, że za okres 6 m-cy jest 10 dni urlopu. Wybrałem cztery (stąd ta czwórka), to jeszcze mam sześć. Okej, czaję. Dzięki za info, pozdrawiam.

P.S. Poranne pisanie i myślenie niezbyt wychodzi.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 21.02.2013, 19:47
Ile kosztują bilety studenckie na jutrzejszy mecz Euroligi na sektory naprzeciw młyna?
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 21.02.2013, 19:50
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ile kosztują bilety studenckie na jutrzejszy mecz Euroligi na sektory naprzeciw młyna?

15 złotych za okazaniem legitymacji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Rocky55
Member

Od: 12.2008

Stary 22.02.2013, 13:37
Jestem na etapie kupna nowego kompa,a ze sie na tym nie znam za bardzo, moze ktos polecic do tego jakis dobry monitor?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.02.2013, 13:41
Polecam Ci model U2412M firmy DELL - korzystam z niego od kilku miesięcy, w tej cenie rewelacja.
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 22.02.2013, 15:22
Nasze Forum ma założoną ligę prywatną w Fantasy Liga?

Pytam, bo chętnie bym dołączył.

EDIT: Dzięki piter116!
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 22.02.2013 o godz. 15:32.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.02.2013, 15:29
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Nasze Forum ma założoną ligę prywatną w Fantasy Liga?

Pytam, bo chętnie bym dołączył.
Tak:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=27684
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 22.02.2013, 18:05
Siema, mam wzmacniacz Pioneera do sprzedania, ale coś w nim nie do końca działa tak jak powinno, a mianowicie głośniki podłączone do wzmacniacza trzeszczały ale tylko przy zgłaśnianiu... Koszt naprawiania nie wiem ile wynosi... Znacie może jakiś komis który skupuje takie rzeczy po niższej kwocie, naprawiają we własnym zakresie i dalej albo sprzedają albo sobie używają? Wystawiałem na gumtree ale bez odzewu. Wzmacniacz wart jest 300zł. i jakby mi dali 100zł. to bym oddał bo leży i przeszkadza. Na allegro bez sensu wystawiać bo koszt wysyłki wynosi 70zł. a jeszcze jest ryzyko że są z nim większe problemy... wole sprzedać komuś kto sobie sprawdzi co jest nie tak i jeśli będzie chciał za 100 to sobie weźmie, a jak nie to do kosza wywalę.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Stary 22.02.2013, 23:57
Przetarty potencjometr od używania lub tylko zaśniedziały od... braku używania. W pierwszym przypadku wymiana - nie wiem ile (najbliższy serwis RTV Ci odpowie a ryzykujesz cirka 15 zł za rozkręcenie) a w drugim czeka Cię czyszczenie od najprostszego (przy wyłączonym wzmacniaczu!!!) kręcenie min-max na potencjometrze i tak z kilkadziesiąt razy lub czyszczenie specjalnym płynem a tu stopień skomplikowania zalezny jest od typu potencjometru: otwarty lub zamkniety - jak się nie znasz to znów serwis RTV, jednak naczęściej takie czyszczenie jest doraźne i nalepiej wymienic od razu na nowy.

Tutaj musisz kalkulować czy opłaca się naprawiać - jak chodzą jak piszesz po 300 zł, czy upychać gdzies za stówkę.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 23.02.2013, 00:06
Orientuje się ktoś przypadkiem, dlaczego wczoraj patrząc na karnety online bilety.wisla.krakow.pl C3 i C4 były prawie pełne a teraz patrze i te sektory są prawie puste? Wie ktoś cokolwiek na ten temat?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 23.02.2013, 00:24
Może do wczoraj zarezerwowane byly miejsca dla karnetowców z poprzedniej rundy?
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Stary 24.02.2013, 00:52
Czy ktoś z was, albo ktoś kogo znacie, może jakaś firma szkoleniowa która ogarnia dofinansowania do OZE? Mam tutaj na myśli fundusze unijne, oraz fundusz OŚiGW, pisanie wniosków. Potrzebuje krótkiego szkolenia. Oczywiście zapłacę.
Znalazłem takie szkolenie na necie za 599zł. za 30 godz. ale niestety w godz. kiedy pracuje... kiedy zapytałem ile wyniosłoby to szkolenie w innych godz. czyli np. od 17 do 22 (4 dni) i całą sobotę to mi laska powiedziała 6000zł.!! masakra!! a jak wywaliłem z planu kursu rzeczy które mnie nie interesują to wyszło 3000zł.!! i tak za dużo... w szczególności że płace z własnej kieszeni.
Proszę o odp. prv. jeśli ktoś coś słyszał albo sam się zna.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.02.2013, 21:04
Są w Warszawie tacy przewoźnicy jak iCar w Krakowie?
Potrzebuję jutro rano przejechać z dworca centralnego na Wilanów i żeby mnie kasztany spod dworca nie skasowały na x złotych.

EDIT

DZIĘKI WIELKIE KAMIL_MCHW !!!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.02.2013 o godz. 22:20.
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Stary 24.02.2013, 22:04
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Są w Warszawie tacy przewoźnicy jak iCar w Krakowie?
Potrzebuję jutro rano przejechać z dworca centralnego na Wilanów i żeby mnie kasztany spod dworca nie skasowały na x złotych.

519454646
221001333

nazw nie znam... w tel. ma zapisane jako "tanie taxi"
30 może 35 zł. powinno ci wyjść.

jest jeszcze tani eco taxi czo jakoś tak... moja baba mówi że najtańszy
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 24.02.2013 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.02.2013, 19:36
Siema, mam sprawe, dość pilną. Jestem z Nowej Huty, rejony Wzgórz Krzesławickich. Mam ofertę pracy w Niepołomicach, koło rynku. Nie mam pojęcia jak z transportem busami. Sprawa jest taka, ze autobusy MPK jeżdżą zbyt rzadko, więc nie biorę ich pod uwagę.

Moje pytanie brzmi: jakie busy jeżdżą z Kombinatu bądź Placu Centralnego do Niepołomic? Jak często, ile kosztują, ile się jedzie, ile kosztuje miesięczny w obie strony normalny? Wielkie dzięki z góry za odpowiedź, bo jedyne co widze w necie to rozkłady które podobno są nieaktualne...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.02.2013, 20:03
Czy w Krakowie są jakieś miejsca w którym mógłbym przechować bagaż? Ew. czy gdzieś w okolicy stadionu jest depozyt (bo na sektorze C słyszałem, że nie ma), bo chciałbym iść na Wisła - Jaga w PP, ale nie wiem czy będę mógł w okolicy bez problemu rzeczy zostawić bo nie chce tego tachać na stadion.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 25.02.2013, 20:11
R33 napisał(a):Wyświetl post
Czy w Krakowie są jakieś miejsca w którym mógłbym przechować bagaż? Ew. czy gdzieś w okolicy stadionu jest depozyt (bo na sektorze C słyszałem, że nie ma), bo chciałbym iść na Wisła - Jaga w PP, ale nie wiem czy będę mógł w okolicy bez problemu rzeczy zostawić bo nie chce tego tachać na stadion.

Depozyt znajduje się koło sektora G.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Stary 25.02.2013, 21:04
Ostatnio dzień w dzień przychodzą mi maila na pocztę z tego forum. Wychodzi na to, ze automatycznie prenumeruje tematy w których się wypowiem. JAk to wyłaczyć? Ostatnio miałem 2 tematy, usunąłem z ustawień oba i teraz patrzę i mam 5 następnych.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 25.02.2013, 21:07
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio dzień w dzień przychodzą mi maila na pocztę z tego forum. Wychodzi na to, ze automatycznie prenumeruje tematy w których się wypowiem. JAk to wyłaczyć? Ostatnio miałem 2 tematy, usunąłem z ustawień oba i teraz patrzę i mam 5 następnych.
Odpowiedź na Twoje pytanie:

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3148

W razie innych pytań zapraszam do tematu: Pytania do moderatorów

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Stary 25.02.2013, 23:26
Dzięki wielkie
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 01.03.2013, 00:58
Słuchajcie ludzie

Bardzo ważna sprawa!!

Gdzie w Krakowie dostanę sie jeszcze na studia? Zależy mi na legitymacji i jak najniższej opłacie manipulacyjnej.
obojetnie jaki kierunek liczą się te dwie rzeczy i przede wszystkim czas.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 01.03.2013, 08:45
Słuchajcie, mam problem bo poległem podczas sesji i moja edukacja na studiach jest na obecną chwilę zakończona stąd moje pytania:

1. przez ile przysługuje mi jeszcze możliwość ubezpieczania mnie przez rodzica bo w internecie są sprzeczne informacje( jedni mówią o 4 miesiącach a inni że te 4 miechy to bym miał gdybym został absolwentem a tak nic)

2. do kiedy tak w ogóle będę jeszcze studentem(AGH) to znaczy kiedy oficjalnie zostanę skreślony z listy?

3. kiedy zostanę skreślony to ile ma czasu na zarejestrowanie się w UP i jakie są konsekwencje zwłoki( zakładając że nie mam tych 4 miesięcy ubezpieczenia)

z góry dzięki za odpowiedź

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów