The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Czy reforma Ekstraklasy sprawi, że liga stanie się bardziej atrakcyjna?
Tak 86 46,49%
Nie 43 23,24%
Nie mam zdania. 8 4,32%
To jednosezonowa opcja, wrócimy do starych zasad. 41 22,16%
Powiększenie ligi sprawiło by, że była by ona bardziej atrakcyjna. 21 11,35%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 185. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.08.2011, 22:15
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem też, skąd podjarka z powodu 10 pkt. w 4 meczach. To można było założyć przed rozpoczęciem sezonu. Liczyłem na ich potknięcie w Bełchatowie, ale zamiast tego stracili punkty w Lubinie. Ale 3 punktów z meczów z ŁKS i Ruchem należało się spodziewać.
No własnie - grali z lepiej zorganizowanym Zaglebiem i juz nie potrafili wygrac. Cieszyc to sie beda mogli na koniec sezonu a nie po 4 kolejkach
Odpowiedz cytując
Magpie
Banita

Od: 01.2011

Stary 19.08.2011, 22:17
ten geniusz to chyba Rafał Ulatowski
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 19.08.2011, 22:20
Gjenjusz Ulatowski
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.08.2011, 22:25

Nie popadajmy jednak w paranoję - świetna forma Rudnevsa nie jest zasługą Bakero, podobnie jak za słabą dyspozycję Genkowa winy nie ponosi Maaskant.
Rudniev, teraz odjeli mu "s" i jest Psikutas bez "s" Oczywiście te 30mln euro to mega przesada, ale nie zapominajcie, że np. Luka Modrić w wieku ruska przeszedł z Dinama do Tottenhamu za 21 mln euro, także Nothing's Impossible.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 19.08.2011, 22:43
mega przesada? eee tam.

Może za 20 pójdzie bo strzelił kilka bramek paralitykom z Łodzi i Chorzowa.
Ostatnio edytowane przez CH. : 19.08.2011 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 19.08.2011, 22:44
Panowie, na jedna rzecz chce zwrocic uwage. Punkty punktami ale zobaczmy z kim Lech NA RAZIE GRAŁ.

Zagłębie - nie wygrali
wygrane z Bełchatowem.. RUCHEM I ŁKS

Juz po samych nazwach druzynach po prostu nie ma sie czym podniecac na razie tym Lechem. A do tego zobaczymy co bedzie jak Rudnevs odejdzie, ktory strzelil 8.. z 9 bramek Lecha
Odpowiedz cytując
100(L)ica
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 19.08.2011, 22:48
Rudnev strzelił raczej 8 na 12 bramek, bo oprócz Rudneva dla Lecha bramki strzelali, Stilić, samobój w meczu z ŁKS-em, gol Henriqueza i Możdżenia dzisiaj.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji

Od: 04.2004

Stary 19.08.2011, 22:49
(.....................)

PS. co to za geniusz w canal+ wycenia Rudnevsa na 30 mln €?
ja tam słyszałem 10 mln ojro i było ot chyba w nawiązaniu do spekulacji transferowych i wartości jego po meczach z Juve i Man C
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 19.08.2011, 22:49
http://www.uefa.com/memberassociatio...ngland+germany

lol tego jeszcze nie było zapowiedź polskiego meczu ligowego na stronie UEFA ...

a Lech ? gra w tej chwili w piłkę lepiej niż kiedykolwiek - Chociaż trzeba powiedzieć że rywali miał co najwyżej średnich - sprawą oczywistą jest że całej rundy w takim stylu nie zagrają więc na szczęście zanim zagrają z nami to już nie bedzie to samo co dzisiaj. W dniu dzisiejszym byli by gorszym przeciwnikiem od APOELu.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 19.08.2011 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.08.2011, 22:50
Magpie napisał(a):Wyświetl post
ten geniusz to chyba Rafał Ulatowski
Remigiusz Jezierski. Powiedział, że dla niego w tej chwili Rudnev jest wart 10 baniek i to tylko dlatego, że gra w polskiej lidze. Gdyby grał w Maladze kosztowałby 30 mln euro
Ostatnio edytowane przez piter116 : 19.08.2011 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 19.08.2011, 23:20
Transfer Rudnevsa bedzie pewnie najwyzszy w historii polskiej ekstraklasy, bo to co facet prezentuje robi wrazenie i zdecydowanie przerasta nasza lige. Jak na moje oko, to zrobi kariere wieksza od Lewandowskiego, bo ma ku temu predyspozycje.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 20.08.2011, 00:15
Ruch zagrał otwartą piłkę?! Nie oglądałem całego meczu, ale z tego co zdążyłem zauważyć, to oni grali jak największe ciamajdy. 2 podania i strata, słaby pressing, zero determinacji. Nie dało sie na to patrzeć.
Rudnevs kapitalna forma.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 20.08.2011, 00:48
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Transfer Rudnevsa bedzie pewnie najwyzszy w historii polskiej ekstraklasy, bo to co facet prezentuje robi wrazenie i zdecydowanie przerasta nasza lige. Jak na moje oko, to zrobi kariere wieksza od Lewandowskiego, bo ma ku temu predyspozycje.
Kolejny pilkarz, co strzela w klubie a w kadrze go nie widac.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 20.08.2011, 07:22
MMMMM napisał(a):Wyświetl post
Może jednak Bakero nie jest taki słaby jak się powszechnie uważa?
W Polonii , po tym jak ją utrzymał, także zaczął od wygranych. Szli jak burza przez pierwsze kilka spotkań, a potem oklapli, Józef W(szechwiedzącacy) się wkurzył i poszłłłooo Trzeba poczekać do końca rundy na ocenę.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 20.08.2011, 07:46
raindog napisał(a):Wyświetl post
W sumie ten cały Fornalik zaczął mnie wnerwiać, jak to ostatnio śmiał się z Wisły, twierdząc, że to nie może być dobra drużyna, bo nie jest polska.
Kiedy tak mówił ? Jakoś sobie nie przypominam niczego takiego ale jeśli to prawda to gość się tylko ośmieszył. A mówił to bardziej w formie żartu czy jednak na serio ? Jeśli to drugie to stracił resztki szacunku w moich oczach i pokazał "klasę" typowego przedstawiciela "polskiej myśli szkoleniowej" !
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.08.2011 o godz. 07:51.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2011, 07:49
Артём Руднев póki co świetnie się prezentuje, bo wrócił do korzeni. To znaczy grał do tej pory z zespołami, które prezentują poziom gry łotewskiej ligi. W przeciwieństwie do zeszłego sezonu, gdzie poziom był wyrównany, teraz jest kilka zespołów które wyrażnie obniżyły poziom. Gra Ruchu we wczorajszym meczu to była jakaś karykatura, niegodna dumnej nazwy ekstraklasa. Zobaczymy jak pyry i Руднев będą spisywały się z zespołami "top 5". Wtedy będzie można mówić o realnej ocenie gry zespołu i zawodnika.

Oba wczorajsze mecze wskazują, że "walka" o dwa ostatnie miejsca moze jeszcze przynieść wiele emocji a skazywanie PBB czy ŁKS na spadek wobec "aspiracji" innych zespołów było ciute przedwczesne.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 20.08.2011, 08:21
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak pyry i Руднев będą spisywały się z zespołami "top 5". Wtedy będzie można mówić o realnej ocenie gry zespołu i zawodnika.
Mistrzostwo zdobywa się meczami ze słabymi drużynami.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2011, 08:27
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo zdobywa się meczami ze słabymi drużynami.
Tak, ale ja nie piszę o szansach na mistrzostwo tylko o ocenie gry.

Określenie, że grają kosmiczną piłkę gdy grają na tle zespołu, który nie umie wymienić dwóch podań a co trzecie jest grubo niecelne jest nieadkwetne.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 20.08.2011, 08:38
Ciekawe czy nasz gwiazdor Genkov, zdobędzie 8 bramek przez cały sezon
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 20.08.2011, 09:59
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy nasz gwiazdor Genkov, zdobędzie 8 bramek przez cały sezon
Jaki gwiazdor ? Czy On kiedyś gwiazdorzył ? On odwala kawał dobrej roboty podczas meczu, pracuje dla drużyny , może teraz jest w lekkim dołku i nie wszystko mu wychodzi ale daje tej drużynie sporo dobrego a i bramki jeszcze przyjdą.
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 20.08.2011, 13:41
O ile mnie pamięć nie myli, to właśnie od meczu z Koroną zaczął ligowe strzelanie... Jeżeli dziś zagra może w końcu coś ustrzeli. To taki typ napastnika, że jak nie idzie, to nie idzie. Do czasu.

Krzysiek Mączyński jest w końcu wypożyczony czy sprzedany do Górnika? Kaziu Węgrzyn właśnie coś mówił, że wypożyczony.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 20.08.2011, 13:42
Po Lechu widać pracę Bakero. Zmienili styl gry, zmienili jakośc gry. Spokojnie w obronie (a grali bez Marmoledy i Wojtkowiaka) i bardzo z polotem w ofensywie. Grali na takim relaksie, luzie i nie pozwolili Ruchowi na nic.
Genkov takiej formy jak Łotyszo-Rusek nie bedzei miał nigdy bo sa roznymi typami napastnikow, niemniej jeśli nasz piłkarz miałby w 4 meczach 7 goli to było by sranie i sprzedawanie go za naście milionów euro.
Nawet taki Możdzeń dobrze gra. Wczoraj wygrali 3 mogli spokojnie ich wybić do 5.
Lech gra hiszpańska pilke, masa podan w srodku zagranie do boku, cross...i wszystko wychodzi.
Legia natomiast gra dobrą piłke polską, wysoki pressing, środek pola który niszczy przeciwnika zgranie do boku na szybkich skrzydłowych i piłka na Ljuboje.
Każda z tych druzyn już jakiś styl ma, zobaczymy jaki pokaze dzis Nasza drużyna.

no i co do tego ze piszecie "moze Bakero nie jest słaby".
Wiec piłkarze KSP bardzo chwalili prace z tym trenerem,o tym że jest słaby...to raczej taki wymysł kibiców,przecież tutaj jest polska, u Nas nie ma dobrych sa tylko i wylacznie słabi albo słabsi...A z Lechem narazie robi fajną robote bo na dobra sprawe nikogo nie kupili a graja lepiej niz w poprzednim sezonie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.08.2011, 14:07
Oglądałem chwilę mecz Górnika z GKSem i zastanawiam się jakim cudem Górnik jest w ogóle dopuszczony do rozgrywek . Przecież obiekt który mieni się stadionem to jakieś totalne rumowisko .O ile wcześniej trybuna przeciwległa była czynna i kibice zasłaniali ten obraz nędzy i rozpaczy to obecnie wszystko jest widocznie jak na dłoni .Kolejnymi klubami które nie powinny mieć miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej to Podbeskidzie i ŁKS . Skończyły się czasy kiedy normą były trybuny na wale bądź trybuny niczym na rusztowaniu .
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.08.2011, 14:11
Włodarze klubu z Zabrza podzielają Twoje troski i przeciwległa do kamer trybuna jest zamknięta z powodu "rozbudowy" - chociaż, tak patrząc po nieśmiertelnym kształcie owej trybuny, nie bardzo wiem na czym ta rozbudowa ma polegać
Odpowiedz cytując
hide
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 20.08.2011, 14:29
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
O ile mnie pamięć nie myli, to właśnie od meczu z Koroną zaczął ligowe strzelanie... Jeżeli dziś zagra może w końcu coś ustrzeli. To taki typ napastnika, że jak nie idzie, to nie idzie. Do czasu.

Krzysiek Mączyński jest w końcu wypożyczony czy sprzedany do Górnika? Kaziu Węgrzyn właśnie coś mówił, że wypożyczony.
chyba z Jagą strzelił na 2:0 wcześniej.
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 20.08.2011, 14:30
hide napisał(a):Wyświetl post
chyba z Jagą strzelił na 2:0 wcześniej.
Tak wiem, ale miałem tez na myśli mecze wyjazdowe.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 20.08.2011, 14:52
Kwiek strzelając do pustej bramki... szuka strzałem bramkarza 9/10 piłkarzy nawet jakby chciało trafić w Sapelę, to by strzeliło bramkę, czy tego chcieliby, czy nie

Takie mecze jak wczoraj Podbeskidzie z Zagłębiem, czy dzisiaj Bełchatów z Górnikiem powinny być na jakimś kanale potrójnie kodowanym... sam nie rozumiem po cholerę to oglądam.

Edit: o co chodzi z brakiem dopingu Górnika? Trybuny brzmią jak stado komentujących dziadów...

Edit2: uhahahahaha co to było, Zahorski...
Ostatnio edytowane przez Sartre : 20.08.2011 o godz. 15:00.
Legionista
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 20.08.2011, 14:54
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Kwiek strzelając do pustej bramki... szuka strzałem bramkarza 9/10 piłkarzy nawet jakby chciało trafić w Sapelę, to by strzeliło bramkę, czy tego chcieliby, czy nie

Takie mecze jak wczoraj Podbeskidzie z Zagłębiem, czy dzisiaj Bełchatów z Górnikiem powinny być na jakimś kanale potrójnie kodowanym... sam nie rozumiem po cholerę to oglądam.
Taki urok naszej 'kochanej' ligi. Jest chujowa ale i tak większość ją ogląda
Odpowiedz cytując
dobra_bestia
Member

Od: 05.2005

Stary 20.08.2011, 15:27
Górnik farciarze w 94 minucie brama. Jakoś mnie ucieszyła porażka gks, może dlatego że gra tam Żewłakow...hmm
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 20.08.2011, 15:53
Sartre napisał(a):Wyświetl post

Edit: o co chodzi z brakiem dopingu Górnika? Trybuny brzmią jak stado komentujących dziadów...

Edit2: uhahahahaha co to było, Zahorski...

Podejrzewam, że nikt tego nie rozumie. Ja włączyłem na samą końcówkę i gdy zobaczyłem biednych, spoconych piłkarzy, pełne słońce i w tle jakieś rozbierane murki, to przed oczami stanęła mi jakaś A klasa. Nie wiem, jak to było w całym meczu, ale w końcówce poziom spotkania idealnie oddawał te infrastrukturalne braki.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów