The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Czy reforma Ekstraklasy sprawi, że liga stanie się bardziej atrakcyjna?
Tak 86 46,49%
Nie 43 23,24%
Nie mam zdania. 8 4,32%
To jednosezonowa opcja, wrócimy do starych zasad. 41 22,16%
Powiększenie ligi sprawiło by, że była by ona bardziej atrakcyjna. 21 11,35%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 185. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sartre
Senior Member

Od: 06.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.08.2011, 13:45
Fajny kawałek komentarza Kałwy (ten od Poligonu), odnośnie meczu Podbeskidzie - Jagiellonia:

Cytat:
- BKS! BKS! - krzyczeli kibice Podbeskidzia.
- BKS! BKS! - krzyczeli kibice Jagiellonii.
Schizofrenicznie musiało być tam pod względem kibicowskim
Legionista
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 02.08.2011, 13:47
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Zawsze wydawało mi się, że jakos nasi kibice są w miarę ogarnięci, nie mają jakiś chorych jazd i leczenia, nie wiem, kompleksów (?) w stosunku do innych drużyn przy każdej nadazającej się okazji ... ostatnie wydarzenia zweryfikowały moje poglądy :/ masakra ... <sciana> weźcie się może zastanówcie ze 3 razy jak coś będziedzie znów roztrząsać, bo wstyd na pół Polski ...
Jak nie za mało deszczu to za dużo dresów Zawsze się znajdzie żeby się ponapinać ...
Niestety trzeba do tego chyba przywyknąć ...
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 02.08.2011, 15:53
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie wymaga od takiego Vrdoljaka, czy innego Manu, żeby wiedzieli czym w ogóle było Powstanie Warszawskie. To raczej zarzut pod adresem marketingu(?), czy kto tam to wymyślił, bo nie sądzę, żeby inicjatywa składania kwiatów wyszła od piłkarzy.

Chociaż w sumie wiedząc, że idą na "jakieś uroczystości", nawet nie wiedząc na jakie, mogliby się jakoś ubrać.
Tam również nie ma zbyt wielu Warszawiaków.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 02.08.2011, 15:56
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Zawsze wydawało mi się, że jakos nasi kibice są w miarę ogarnięci, nie mają jakiś chorych jazd i leczenia, nie wiem, kompleksów (?) w stosunku do innych drużyn przy każdej nadazającej się okazji ... ostatnie wydarzenia zweryfikowały moje poglądy :/ masakra ... <sciana> weźcie się może zastanówcie ze 3 razy jak coś będziedzie znów roztrząsać, bo wstyd na pół Polski ...
Ja jestem ciekawy, co te narzekające osoby, brały w ogóle udział w tego typu uoczystościach.Niestety często się tak zdarza, że najmądrzejszym sie jest zza klawiatury.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 02.08.2011, 16:45
Dresy moje ukochane
Ja zakładam Was nad ranem
Dres mam dres!
Mam trzy paski na ramionach
Każda laska jest już moja
Dres mam dres!
Idę w miasto w moich dresach
zrobię dym w delikatesach
Dres mam dres!
Ten kto nosi Adidasa
To jest facet pierwsza klasa
Dres mam dres!
Moi kumple to kibole
Każdy bawi się bejzbolem
Dres mam dres!
Punk ucieka hipis zmyka
Kiedy w dresach jest ekipa
Dres mam dres!

Ja noszę dres....
W dresach ojciec w dresach matka
W dresach nawet jest sąsiadka
Dres mam dres!
Każdy u nas w dresach chodzi
w dresach starzy w dresach młodzi
Dres mam dres!
I w Szczecinie i na kresach
Cały naród biega w dresach
Dres mam dres!
Wczoraj moja siostra ola
poszla w dresie do kościoła

Dres mam dres!
Kiedyś w dresach biegał Pele
I Gagarin latał w dresie
Dres mam dres!
Nie wiem drodzy przyjaciele
Co świat mody nam przyniesie
Dres gdzie dres!

Ja noszę dres...
bo wszyscy dresiaże to jedna rodzina starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna 2x
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.08.2011, 16:55
Sartre napisał(a):Wyświetl post

.
Nie to żebym był rasistą ale ten Choto to jakoś tu nie pasuje .
Odpowiedz cytując
-ja123-
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 02.08.2011, 18:06
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Nie to żebym był rasistą ale ten Choto to jakoś tu nie pasuje .
no nie wiem, wydaje mi się, że pasuje. W końcu był np. August Agbola Browne

http://afryka.org/?showNewsPlus=5562
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 02.08.2011, 18:56
Choto pasuje tam tak samo jak Radović czy Astiz. Zresztą on już od tylu lat mieszka w Warszawie, że klimat pewnie jest mu nieobcy.
Legionista
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 02.08.2011, 19:09
To oczywiście bardzo dobrze, że warszawski klub wysłał przedstawicieli na takie uroczystości i uczcił pamięć składając ładny wieniec niedaleko stadionu. Bardzo patriotycznie i społecznie correct.
Tylko co to ma wspólnego z tematem i kogo to obchodzi?
Dzień bez piłki - nudzimy się...
Odpowiedz cytując
-ja123-
Senior Member

Stary 02.08.2011, 19:29
To się nadaje powoli na pracę magisterską: Portal Weszło i jego wpływ na tabloidyzację forów kibicowskich.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 02.08.2011, 19:43
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
To się nadaje powoli na pracę magisterską: Portal Weszło i jego wpływ na tabloidyzację forów kibicowskich.
Racja. Weszło zaczęło się uważać za wyrocznię w sprawach polskiego futbolu. Niech przypomnę ich artykuł o Meliksonie zanim zaczął grać w Polsce czy ostatni o trenerze Pyrdole i jego dymisji. Pojechali po gościu, a trenerowi zmarła matka. Albo ich najnowszy problem, że muszą oglądać tyle piłki bo doszedł jeden mecz w poniedziałek.Przecież ilośc meczy się nie zmieniła. Dalej jest 8 co kolejkę. A że doszedł w Eurosporcie i Polsacie magazyn ligowy to tak naprawdę jeden więcej bo ubyła szybka piłka z TVP 2! Lubią po prostu po.......ić i tyle. Gdyby wprowadzili opłatę za stronę to po prostu bym przestał bez żalu odwiedzać.

Dla mnie coraz niższy poziom.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 02.08.2011, 19:44
Za Pyrdoła akurat przeprosili. Jak dla mnie nie ma aktualnie lepszej prasy piłkarskiej w Polsce. Albo same słodkości, beznadziejne pytania, newsy z dupy albo Weszło. Niestety taki jest wybór.
Habemus Dubletum

LEG14

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 02.08.2011, 19:45
Proponuje zamknąć temat dresów i rocznicy. 2 strony spamy w zupełności wystarczą
Nowa świecka tradycja na pewno godna pochwały.
What's new?

Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 02.08.2011, 19:52
Cytat:
Dla mnie coraz niższy poziom.
Oni mieli kiedykolwiek jakikolwiek poziom? Dla mnie to zawsze była dosyć prostacka i banalna szydera ze wszystkiego*. To ja już wolę nudne i ugrzecznione inne media.

* ale za to wywiady zawsze mieli przekozackie.
Legionista
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 02.08.2011, 20:13
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zamknąć temat dresów i rocznicy. 2 strony spamy w zupełności wystarczą
Nowa świecka tradycja na pewno godna pochwały.
Zamknąć zawsze można. Rzecz w tym, że nawet w propozycji zamknięcia powtarzasz kłamstwo jakim jest sugestia o nowej świeckiej tradycji. Aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, bo na tym forum już wielokrotnie spotkałem się z osobami z Krakowa, które zdecydowanie lepiej od kibiców i piłkarz Legii wiedzą jak ci kibice i ci piłkarze pielęgnują pamięć o Powstaniu.
Habemus Dubletum

LEG14

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 02.08.2011, 21:11
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Zamknąć zawsze można. Rzecz w tym, że nawet w propozycji zamknięcia powtarzasz kłamstwo jakim jest sugestia o nowej świeckiej tradycji. Aczkolwiek wcale mnie to nie dziwi, bo na tym forum już wielokrotnie spotkałem się z osobami z Krakowa, które zdecydowanie lepiej od kibiców i piłkarz Legii wiedzą jak ci kibice i ci piłkarze pielęgnują pamięć o Powstaniu.
No to powiedz nam w końcu jaka jest prawda skoro nie jest nowa. Od kiedy Legia jako klub i jej piłkarze obchodzi rocznice PW ? Bo kolega z Warszawy podał jakże "starą" datę 2007 r. Dlatego powiedz nam od kiedy trwa ta przemiana w klubie (jakieś wzmianki prasowe itp. o składaniu wieńców przez przedstwicieli klubu i zawodników). Skoro to nie nowa inicjatywa tzn. że tradycja. Od kiedy ona trwa ? Wtedy bedziemy wiedzieć, że to nie marketing tylko pielęgnowana od np. kilkudziesięciu lat postawa.
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Stary 02.08.2011, 21:53
Ale ja żadnemu Wiślakowi, a już na pewno nie Tobie, nie muszę nic tłumaczyć ani niczego pisać. Zwłaszcza dlatego, że przeżywanie wszelkich tego typu obchodów nie jest dla lansu, lecz dla Powstańców i z szacunku do nich. Udowadniasz po prostu po raz kolejny, że bierzesz się za temat o którym nie masz pojęcia, a potem jeszcze triumfalnie szydzisz, co z mojego warszawskiego punktu widzenia wygląda groteskowo.

Niech Ci wystarczy, że od czasów zaistnienia Muzeum.

P.S. I zwróć uwagę, że jednak Ci dwa słowa powiedziałem. Natomiast Twoje niegdysiejsze żenujące wypowiedzi o antywiślackich spiskach pięknie przez życie i los podsumowane, a następnie przeze mnie przytoczone do dziś nie zostały przez Ciebie podniesione.
Habemus Dubletum

LEG14

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Stary 03.08.2011, 01:57
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Choto pasuje tam tak samo jak Radović czy Astiz. Zresztą on już od tylu lat mieszka w Warszawie, że klimat pewnie jest mu nieobcy.
No w rzeczy samej zapomniałem że to przecież było powstanie warszawskie a nie Powstanie Polskie. Sorry.
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Stary 03.08.2011, 02:00
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
no nie wiem, wydaje mi się, że pasuje. W końcu był np. August Agbola Browne

http://afryka.org/?showNewsPlus=5562
Przepraszam. Nie wiedziałem że Choto to jego wnuk .
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 03.08.2011, 03:18
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam. Nie wiedziałem że Choto to jego wnuk .
Brat.
Wszyscy czarni są braćmi.

BTW, ciekawe jaki miał pseudonim konspiracyjny. Pewnie: "Murzyn".

:|

Dzieki -ja123- za tą ciekawostke.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 03.08.2011 o godz. 03:20.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 03.08.2011, 07:29
Ale ja żadnemu Wiślakowi, a już na pewno nie Tobie, nie muszę nic tłumaczyć ani niczego pisać. Zwłaszcza dlatego, że przeżywanie wszelkich tego typu obchodów nie jest dla lansu, lecz dla Powstańców i z szacunku do nich. Udowadniasz po prostu po raz kolejny, że bierzesz się za temat o którym nie masz pojęcia, a potem jeszcze triumfalnie szydzisz, co z mojego warszawskiego punktu widzenia wygląda groteskowo.

Niech Ci wystarczy, że od czasów zaistnienia Muzeum.
Czyli jednym słowem nie odpowiadasz na pytanie ,które pewnie by się nie pojawiło gdyby nie napisane przez Ciebie zdanie:
Cytat:
Zamknąć zawsze można. Rzecz w tym, że nawet w propozycji zamknięcia powtarzasz kłamstwo jakim jest sugestia o nowej świeckiej tradycji.
Logicznym jest, że skoro wg. Ciebie nie jest to nowa tradycja to poprosiłem o jakieś wzmianki czczenia przez Legię PW. Nie doczekałem się bo odpowiedź jest jasna. Jest to nowa kilkuletnia świecka tradycja.
Całe szcęście, że jest. Nie ma co się więc stroszyć, tylko nie trzeba kłamać, że jest ona niby jakąś wieloletnią tradycją. A osąd pozostawić innym czy powstała na skutek lansu, mody, zapotrzebowania marketingowego czy wynikła z pobudek patriotycznych. Od upadku komuny, za który przyjmuje się rok 1989. Kiedy to można było oficjalnie czcić różne święta państwowe minęło już trochę czasu.
Więc pytanie dlaczego tak późno ?

P.S. Nie oczekuje na odpowiedź, bo ją znam.
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member

Stary 03.08.2011, 08:31
No tyle tylko Gwiaździsty, że ja od dawna pamiętam udział przedstawicieli klubu w uroczystościach związanych z Powstaniem Warszawskim, tyle, że nie miały one tak oficjalnego i zorganizowanego (a ktoś cyniczny mógłby powiedzieć: medialnego) charakteru. Zmiana przyszła jakoś z ITI, które robi fotoreportaże z tego, że zawodnicy jedzą płatki z mlekiem i filmiki z tego, że Kucharczyk wiąże sobie sznurówki - to i zaczęły się "oficjalne" udziały klubu w uroczystościach. Wieńce legijne z okazji powstania, to ja pamiętam jeszcze sporo sprzed ITI.
Legionista
Odpowiedz cytując
Aaarrgh
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.08.2011, 10:48
@Gwiaździsty wydaje mi się, że dobrze odczytujesz motywy - w tym wszystkim chodzi o PR. Nie mam do legionistów pretensji o to, że z każdym rokiem coraz liczniej i coraz widoczniej pojawiają się w barwach klubowych na obchodach powstania. Świetnie że tam są, takie rocznice wymagają obecności młodych ludzi, bo powstańców coraz mniej i ktoś musi kultywować pamięć o tych 63 dniach walk.

Nie podoba mi się hipokryzja - jak trzeba się pokazać jako patrioci dwa razy w roku (1.08 i 11.11) to w barwach i z podniesionym czołem, ale jak tylko zdarzy się okazja dokopać lokalnemu rywalowi, to nagle wzniosłe słowa idą w niepamięć, okazuje się że nie każdy Polak jest godzien być patriotą i kończy się to tak, że nikt się nie chce przyznać do tego, kto 11 listopada pociął nożami dwóch polonistów (kosmici?).
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 03.08.2011, 10:53
Moze zrobic sie naprawde nieprzyjemnie za chwile. Czy jest sens rozmowy na ten temat? Nie sadze.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Ar222
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 03.08.2011, 11:14
Długo będziecie jeszcze o tym pieprzyć?

Może porozmawiamy dla odmiany o Ekstraklasie?
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.08.2011, 12:22
Ale ja żadnemu Wiślakowi, a już na pewno nie Tobie, nie muszę nic tłumaczyć ani niczego pisać. Zwłaszcza dlatego, że przeżywanie wszelkich tego typu obchodów nie jest dla lansu, lecz dla Powstańców i z szacunku do nich.
.
No własnie.
Skoro to nie dla lansu to po co im te zdjęcia robili ?
I co do dresów? Hmm..liczy sie oddawanie szacunku a nie w co jesteś ubrangy,wiadomo ze w garniturze człowiek wygląda poważniej ale jesli np. Oni skończyli trening i pierwsze co zrobili to poszli na pomnik powstańców to szacun jaknajbardziej.
Czy to ze mieli dresy to taka obora? Przecież nie szata czyni człowieka.

szkoda tylko ze nie ma zdjęc jak dany piłkarz sam z siebie idzie oddać hołd, czy to w klapkach czy dresie czy garniturze czy futrze, jeden ch**, chodzi o to ze idzie sam z siebie a nie dlatego ze taki ma zapis w kontrakcie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji

Od: 04.2004

Stary 03.08.2011, 13:23
zajebisty temat o Ekstraklasie. Wszyscy dyskutanci na temat PW to pokazują właśnie swoją "ekstraklasę".
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 03.08.2011, 13:30
Z Towarzyszem Gwiaździstym nie wygracie - on żyje w świecie urojeń - zostawcie chłopaka w spokoju
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 03.08.2011, 13:38
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Z Towarzyszem Gwiaździstym nie wygracie - on żyje w świecie urojeń - zostawcie chłopaka w spokoju
Towarzyszy szukaj w swojej rodzinie. Z racji postkomunistycznych bredni które zazwyczaj wypisujesz w politycznym musisz mieć ich tam sporo. Pewnie teraz tow. Tusk rzucił cię na odcinek "Wisła Kraków" i punktujesz wpisami zwalczając reakcję.
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 03.08.2011, 14:51
weź skończ z tą polityką w każdym temacie.

A teraz na temat:

Dariusz Bratkowski otrzymał licencję na prowadzenie zespołu w T-Mobile Ekstraklasie
Do siedziby Łódzkiego Klubu Sportowego zostało dostarczone pismo, w którym została udzielona licencja nowemu trenerowi Dariuszowi Bratkowskiemu.

Udzielone pozwolenie obowiązuje do końca obecnego sezonu. Bratkowski został szkoleniowcem ŁKS-u w poniedziałek, zastępując Andrzeja Pyrdoła.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów