The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.04.2012, 07:35
fialo napisał(a):Wyświetl post
....a, no to nie przychodźcie, nikt wam nie każe, no ja .......ę....

Wisla to nie piłkarze, tylko MY, na trybunach. Ja idę na mecz realizować swoją pasję, jaką jest WISŁA, spotkać się z kumplami na sektorze i pokazać znaczenie słowa WIERNOŚĆ, którym się tak wielu z was szczyci, a później przyjdą gorsze dni i "bilet za drogi". 20 pln to dużo ? 10 ?

Na ŁKSie i Ruchu okaże się ile mamy prawdziwych kibiców, którzy są z Wisłą niezależenie czy idzie czy nie.

I znając życie, atmosfera będzie najlepsza w sezonie. Po burzy słońce... !!!
Dobrze czytać Twoje posty, pokazujesz jak powinien zachować sie PRAWDZIWY kibic Wisły Kraków.

Ja uważam, ze powinnismy kupować te najtańsze bilety, ale powinnismy być na stadionie w jak największej liczbie.
Nie musimy ogladac patalacha jednego czy drugiego... więc te sektory na parterach naroznikow tez są ok.

Wisla to my. A naszym obecnym decydentom powinnismy pokazać, ze takie ceny na E,A i H to przesada i ZOSTAWIĆ TE TRYBUNY PUSTE. Nawet na naroznikach, moich karnetowych miejscach to tez ciut za wysoko.
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 04.04.2012, 08:00
Pójdę na d11
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 04.04.2012, 08:06
Jak myślice koledzy i koleżanki kupię bilety na Ruch i ŁKS przed samym meczem?
Odpowiedz cytując
rudy o2
Junior Member

Od: 03.2006

Stary 04.04.2012, 08:15
Znaleziono karte kibica/karnet na G/ przy cmentarzu Rakowickim - Artur M. ur 09.01.96.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2012, 10:06
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jak myślice koledzy i koleżanki kupię bilety na Ruch i ŁKS przed samym meczem?
Panie Jotka, lepiej nie ryzykuj !!!!
Przed meczem mogą być ogromne kolejki po bilety !!, jeśli w ogóle jeszcze jakiekolwiek w kasach będą.
Klub wydał komunikat, że bilety schodzą jak ciepłe bułeczki wśród greenkeeperów z całej Europy!! Wszyscy chcą zobaczyć wspaniałą. wręcz mityczną murawę stadionu na R22 !!

Wszyscy kupują bilety za pomocą niedawno aktywowanej sprzedaży internetowej, która okazałą się jednak strzałem w 10tkę, ku wielkiemu zdziwieniu naszych "działaczy", którzy myśleli, że przeciętny kibic nie potrafi odróżnić internetu od internatu.

Nie mówiąc już o Pikolach, którzy w ostatnim czasie licznie stawiają się na naszym stadionie.

Więc reasumując, NIE RYZYKUJ - KUP BILET JUŻ DZIŚ!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.04.2012 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Stary 04.04.2012, 10:53
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Panie Jotka, lepiej nie ryzykuj !!!!
Przed meczem mogą być ogromne kolejki po bilety !!, jeśli w ogóle jeszcze jakiekolwiek w kasach będą.
Klub wydał komunikat, że bilety schodzą jak ciepłe bułeczki wśród greenkeeperów z całej Europy!! Wszyscy chcą zobaczyć wspaniałą. wręcz mityczną murawę stadionu na R22 !!

Wszyscy kupują bilety za pomocą niedawno aktywowanej sprzedaży internetowej, która okazałą się jednak strzałem w 10tkę, ku wielkiemu zdziwieniu naszych "działaczy", którzy myśleli, że przeciętny kibic nie potrafi odróżnić internetu od internatu.

Nie mówiąc już o Pikolach, którzy w ostatnim czasie licznie stawiają się na naszym stadionie.

Więc reasumując, NIE RYZYKUJ - KUP BILET JUŻ DZIŚ!
Chyba masz rację. Pojadę już dziś żeby sobie zaklepać miejsce
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 04.04.2012, 13:37
Łaskawie przestańcie sobie robić jaja z "pogrzebu", przeczytajcie ten tekst i wbijcie go sobie porządnie do głowy.

SKWK napisał(a):
Jak w obecnej sytuacji zachowa się kibic Wisły Kraków?

Wszystko idzie nie tak jak powinno. Porażka goni porażkę, zespół prezentuje się w tak żenującym stylu, że wstydzić by się go mogli nawet zawodnicy ligi okręgowej. Zewsząd słyszymy o kłopotach finansowych klubu, a europejskie puchary oddalają się od nas w zatrważającym tempie. Na boisku brakuje ambicji i walki, a wybiegający w pierwszej jedenastce zawodnicy wydają się nie wiedzieć w ogóle jaki klub reprezentują. I prawda jest niestety taka, że większość z nich nie ma o tym pojęcia. Pojawili się tutaj przypadkowo, skuszeni propozycją dobrych zarobków i dołożenia paru groszy do piłkarskiej emerytury. Nigdy nawet nie starali się udawać, że Wisła Kraków to dla nich coś więcej niż kolejny przystanek w karierze (często zresztą jeden z końcowych).

Każdy z nas jest oburzony postawą drużyny, która nawet jeśli nie wygrywa meczów, to powinna dawać z siebie wszystko. Jesteśmy rozczarowani postawą osób, które dla najmłodszych kibiców powinny być wzorami do naśladowania, a dla nieco starszych- ludźmi, którym po prostu należy się szacunek.

O tym, że tak nie jest każdy z nas już się chyba przekonał. Wszyscy zobaczyliśmy, że z tej drużyny nic dobrego już nie będzie, a nawet jeśli wykrzesałaby z siebie choć odrobinę wysiłku podczas rozgrywanych meczów to i tak niestety nie zamaże to ogólnego obrazu. Pytanie tylko, czy to na tym tak naprawdę powinien się skupiać kibic "Białej Gwiazdy"?

Jesteśmy przyzwyczajeni do sukcesów. W ostatnich latach wiedliśmy prym na krajowych boiskach. Nawet wtedy, gdy zdarzały się gorsze momenty to i tak zawsze było wiadomo, że musi być lepiej. Spory budżet, znakomici zawodnicy, doskonała atmosfera przy R22. Kilka sezonów pod rząd przychodziliśmy na stadion, na którym piłkarze nie doznawali ligowych porażek. Wielu z nich utożsamiało się z klubem, niejednokrotnie nam to udowadniając. Każdy z nas był dumny z tego, że jest kibicem Wisły Kraków. Klubu- hegemona, najlepszej drużyny w Polsce. Nikt nie zastanawiał się co będzie, gdy czar zwycięstw pryśnie, a atmosfera wokół zespołu tylko będzie zniechęcać do przychodzenia na stadion.

Doczekaliśmy się momentu, w którym wszystko idzie nie tak jak powinno. Ciągle słyszymy o problemach, które zdają się nie mieć końca. Przegrywamy mecz za meczem i trudno z optymizmem patrzeć w przyszłośc.

Pytanie tylko, czy to właśnie nie teraz jest nasz czas? Czy to właśnie nie teraz powinniśmy pokazać, jaką siłę ma tak naprawdę Armia Białej Gwiazdy? Nie sztuką jest zjawianie się przy Reymonta w momencie, gdy wszystko układa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie sztuką jest wtedy także nazywanie siebie kibicem Wisły Kraków.

Kibic Wisły Kraków jest z klubem na dobre i na złe. I wcale nie oznacza to, że akceptuje on wszystko to, co się w nim dzieje. Nie oznacza to także, że musi biernie patrzeć na postawę ludzi, dla których dobrem nadrzędnym jest pieniądz i wszystko co z nim związane.

Dla kibica Wisły Kraków nie ma jednak znaczenia to, czy jesteśmy na dnie tabeli czy na jej szczycie. On będzie tu zawsze. Będzie przychodził na mecze po to, by dobrze bawić się na trybunach. Będzie wierzył w to, że nawet jak jest źle, to w końcu musi być lepiej, choćby nie wiem jak naiwna była jego wiara. Będzie walczył o to, by Armia Białej Gwiazdy postrzegana była jako grupa ludzi, którym po prostu należy się szacunek. Dbał o to, byśmy w każdej dziedzinie kibicowskiego życia prezentowali się tak, żeby przyszłe pokolenia mogły brać z nas przykład.

Naszym obowiązkiem jest pokazanie młodym właściwej drogi. Wisła Kraków nie jest i nigdy nie będzie klubem, który ma kibiców tylko wtedy, gdy osiągane są dobre wyniki. Zapamiętajmy to raz na zawsze. Choćby było nie wiem jak źle, my nigdy nie zwątpimy w to, że kibicowanie "Białej Gwieździe" ma sens. Nigdy nie znikniemy w momencie kryzysu po to, by pojawić się gdy znów nadejdą lepsze czasy.

Niech weźmie to sobie do serca każdy, kto pojawia się przy R22 tylko wtedy jak jest dobrze. Każdy, kto potrafi tylko krytykować, dając z siebie naprawdę niewiele. Zastanówmy się nad tym, na czym tak naprawdę polegać powinno kibicowanie. Może to czas na to, by zrobić osobisty rachunek sumienia?

Z sytuacji, z którą obecnie mamy do czynienia być może jako Wiślacki Ruch Kibicowski wyjdziemy silniejsi. Odejdą od nas osoby, którym od zawsze zależało tylko na wyniku, a pozostaną Ci, którzy chcą tworzyć Wielką Wisłę.

A gdzie jest Twoje miejsce?

Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2012, 15:41
Fialo, to jest oczywiste, że być trzeba to bez dwóch zdań na meczu z Ruchem - ten mecz naprawdę określa jakim jesteś kibicem.
Czy kibicem sukcesy, czy dzieckiem telefoniki, czy kibicem przychodzącym dla drużyny przeciwnej, itp.
Obecność na tym meczu potwierdzi to, że przychodzisz dla Wisły, że dla Ciebie wynik i sukcesy nie są najważniejsze, że uważasz że tak naprawdę WISŁA KRAKÓW tworzymy MY - kibice, a nie Cupiały, Basałaje (tfu), Bednarze, Meliksony, Jaliensy, Bunozy, itp.

ale śmiech to zdrowie, warto trochę pożartować - szczególnie z nieudolnej polityki naszych "działaczy", a nie z Wisły. Bo gdyby nawet taka głupia rzecz jak sprzedaż internetowa była, to myślę że ta dziura budżetowa byłaby trochę mniejsza...to samo tyczy się Białej Gwiazdy na koszulkach - ilu kibiców kupiłoby koszulkę oryginalną...

takie niby drobiazgi dla marketingu, a dałyby sporo dobrego.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.04.2012 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 04.04.2012, 19:58
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Fialo, to jest oczywiste, że być trzeba to bez dwóch zdań na meczu z Ruchem - ten mecz naprawdę określa jakim jesteś kibicem.
Czy kibicem sukcesy, czy dzieckiem telefoniki, czy kibicem przychodzącym dla drużyny przeciwnej, itp.
Obecność na tym meczu potwierdzi to, że przychodzisz dla Wisły, że dla Ciebie wynik i sukcesy nie są najważniejsze, że uważasz że tak naprawdę WISŁA KRAKÓW tworzymy MY - kibice, a nie Cupiały, Basałaje (tfu), Bednarze, Meliksony, Jaliensy, Bunozy, itp.

ale śmiech to zdrowie, warto trochę pożartować - szczególnie z nieudolnej polityki naszych "działaczy", a nie z Wisły. Bo gdyby nawet taka głupia rzecz jak sprzedaż internetowa była, to myślę że ta dziura budżetowa byłaby trochę mniejsza...to samo tyczy się Białej Gwiazdy na koszulkach - ilu kibiców kupiłoby koszulkę oryginalną...

takie niby drobiazgi dla marketingu, a dałyby sporo dobrego.
A możesz gdzieś wcisnąć tych, którzy z chęcią przyjdą na Reymonta we czwartek o 17.00 pośpiewać? Poszliby oglądnąć nawet żaków, ale na widok Garguły i spółki dostaja palpitacji serca ?
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 06.04.2012, 07:50
Byłem wczoraj w godzinach popołudniowych po bilety i ilość ludzi mnie nie zaskoczyła. Albo bardziej ich brak. Zero zywej duszy, jedno okienko otwarte. Już nawet nie pytałem się jak bilety schodzą bo można się domyślić. Jeszcze jedynie jedna zabłąkana osoba za mną przyszła a tak to pustki pustki pustki. Ciekawe czy 10 tysięcy się uda sprzedać patrząc że poniedziałek sprzedaż zamknięta i zostaje dziś jutro jeśli nie jest zamknięte i wtorek...

Edit: Jak napisałem, ilość ludzi, tzn ich brak mnie nie zaskoczył więc na nic nie liczyłem.
Przyjdą jedynie Ci, którzy są prawdziwymi fanatykami, reszta powie że takiej padaki oglądać nie będzie i tyle w temacie.
Powód: EDIT
Ostatnio edytowane przez Arkas : 06.04.2012 o godz. 08:58.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.04.2012, 08:29
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Byłem wczoraj w godzinach popołudniowych po bilety i ilość ludzi mnie nie zaskoczyła. Albo bardziej ich brak. Zero zywej duszy, jedno okienko otwarte. Już nawet nie pytałem się jak bilety schodzą bo można się domyślić. Jeszcze jedynie jedna zabłąkana osoba za mną przyszła a tak to pustki pustki pustki. Ciekawe czy 10 tysięcy się uda sprzedać patrząc że poniedziałek sprzedaż zamknięta i zostaje dziś jutro jeśli nie jest zamknięte i wtorek...
Kolego ale na co ty liczyles? W tym klubie jest taka degrengolada jakiej nie bylo od dobrych kilkunastu lat albo i dluzej wiec dla mnie to zadne zaskoczenie.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 06.04.2012, 09:36
To widać nawet po znajomych, ludzie nie idą, lub zastanawiają się...
Myśle, że 7-8 tysięcy będzie.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Stary 06.04.2012, 10:14
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Edit: Jak napisałem, ilość ludzi, tzn ich brak mnie nie zaskoczył więc na nic nie liczyłem.
Przyjdą jedynie Ci, którzy są prawdziwymi fanatykami, reszta powie że takiej padaki oglądać nie będzie i tyle w temacie.

Przecież tu nawet nie chodzi o to, że grają padake, tylko o to, że klub reprezentuje banda najemników, którzy na to nie zasługują i robią sobie rzewne jaja
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.04.2012, 19:54
Kupowałem bilet wczoraj rano i wypytałem w kasach jak idą bilety. Sprzedawca powiedział, że nawet połowa karnetowców nie wykupiła biletu. Na zakończenie stwierdził, że nie będzie nawet 10 tysięcy na meczu.
Odpowiedz cytując
manian
Member

Stary 06.04.2012, 20:21
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Kupowałem bilet wczoraj rano i wypytałem w kasach jak idą bilety. Sprzedawca powiedział, że nawet połowa karnetowców nie wykupiła biletu. Na zakończenie stwierdził, że nie będzie nawet 10 tysięcy na meczu.
Extra, może w końcu kupie upragnioną kiełbaskę w przerwie meczu.

Kto ma być to będzie i bez płaczu.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 07.04.2012, 13:02
Dzisiaj po bilety byłem o 12:30 i ruchu praktycznie brak. Jedna kasa otwarta. Pytałem kolesia od sprzedaży biletów ile poszło to mówi że cały czas cos sie dzieje. W sensie cały czas 'ktoś' przychodzi i ktoś odchodzi. Dodał, iż bez rewelacji jak narazie idzie sprzedaż.
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 07.04.2012, 13:18
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj po bilety byłem o 12:30 i ruchu praktycznie brak. Jedna kasa otwarta. Pytałem kolesia od sprzedaży biletów ile poszło to mówi że cały czas cos sie dzieje. W sensie cały czas 'ktoś' przychodzi i ktoś odchodzi. Dodał, iż bez rewelacji jak narazie idzie sprzedaż.
Wiele osób kupi przed meczem bo im się nie chce specjalnie zapierd...ć po bilet. Internetowa sprzedaż jest w chyj potrzebna!
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 07.04.2012, 13:29
Jak tak każdy pyta kasjerów to pewnie ich .... na miejscu strzela i sobie jaja robią jednemu powiedzą że zajebiście innemu że słabo. Pomyślcie na tym co zamieściło SKWK.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Stary 10.04.2012, 15:21
Nie wiem czy ta akcja z brakiem możliwości wjazdu za ogrodzenie pod C ,aby kupić bilet jest jednorazowa, ale jeśli nie to niektóre osoby w klubie się coraz bardziej ośmieszają.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 10.04.2012, 15:47
koniak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ta akcja z brakiem możliwości wjazdu za ogrodzenie pod C ,aby kupić bilet jest jednorazowa, ale jeśli nie to niektóre osoby w klubie się coraz bardziej ośmieszają.
to rzeczywiście kpina z ludzi, którzy przyjeżdżają kupić u nich bilet ...
jeśli to prawda to naprawdę kogoś mocno pojebało!!

ja wiem, że pewnie płaczą ..... z płatnego parkingu na Reymonta, ale co oni nas obchodzą. To kibic Wisły powinien mieć wygodę i swobodę jeśli kupuje bilety na Wisłę.
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.04.2012, 15:50
koniak napisał(a):Wyświetl post
Też dzisiaj zastałem pewnych 3 panów,ale odpowiedzieli grzecznie ze w dniu meczu nie jest możliwy wjazd pod stadion. Względy bezpieczeństwa zapewne przynajmniej pod meczem podwyższonego ryzyka.
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 10.04.2012, 16:17
To jest chyba jakis zart!!! nie mozna juz wjezdzac pod stadion zeby bilet kupic? Musze jeszcze 5 zl za parking zaplacic?

Dostałem tez kolejnego maila ze nie jest znany termin wprowadzenia sprzedazy biletow przez internet wiec chyba nic w tym kierunku nie robia skoro nie wiedza tego nadal...
A znajac polityke naszego klubu to bedzie kolejna wielka niespodzianka wprowazdenie takiej sprzedazy... dno i metr mułu....
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.04.2012, 16:38
ile trzeba być wczesniej żeby kupić bilet przed meczem i wejść zanim się zacznie?
kupiłbym w necie, zapłacił, wydrukował i elegancko podjechał na mecz tak jak na mecze w karnecie, a tak wielka wyprawa - ostatni raz, qrwa :/

Zresztą nie trzeba tu od razu pisać jakiegoś systemu od podstaw - można bilety sprzedawać przez kupbilet (tak jak Lechia).
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 10.04.2012 o godz. 18:26.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 10.04.2012, 18:24
myślicie że zarząd czyta wasze posty dotyczące sprzedaży internetowej? Jestem pewien że nie, i gówno ich obchodzi to co piszemy.
Według mnie (sezon i tak jest stracony, chyba że dzisiaj będzie cud na R22) powinniśmy zacząć na STADIONIE domagać się sprzedaży internetowej. Poświecić z 5 minut naszego dopingu na jakiś fajny zwrot o sprzedaży i zaśpiewać albo chociaż nie tak drastycznie i wywiesić transparent, wtedy może zacznie się coś dziać.
Przecież nasi piłkarze (obcokrajowcy) i tak nie wiedzą co śpiewamy, więc pewnie uznają to za doping.
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.04.2012, 18:32
comek napisał(a):Wyświetl post
Poświecić z 5 minut naszego dopingu na jakiś fajny zwrot o sprzedaży i zaśpiewać albo chociaż nie tak drastycznie i wywiesić transparent, wtedy może zacznie się coś dziać.
Hahaha
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.04.2012, 18:38
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Pomyślcie na tym co zamieściło SKWK.
A nad czym tu myśleć?
Ja się cieszę, że część kibiców świadomie bądź nie poważnie potraktowała moje słowa, że tylko nieobecność kibiców na meczu da komuś do myślenia, a nie pełny stadion i kilka okrzyków.
Fajnie, że ludzie pokazali, że jak ktoś ma ich w dupie, to oni też mają w dupie.

Z premedytacją nie idę dziś na Reymonta i udało mi się do tego samego namówić kilka znajomych osób.
20 zł wolałem wydać wczoraj na 2-ligowy krakowski żużel. Przegrali, ale choć walczyli.

Naiwnego z siebie nie dam zrobić, tyra człowiek od 8 do 18 uczciwie i dostaje tyle, ile dostaje a niektózy od roku się w Wiśle opierdalają, troche sobie pobiegają i dostają 400 000 ch... wie za co. A po meczu odliczają dni do wakacji. Z mojej kasy między innymi.
To ja mam w dupie taki układ - chcą nieźle zarabiać, niech też zapieprzają.
W przeciwnym razie ja złotówki nie dołożę do wypłaty tych łapserdaków.

Głupotą zarządu Wisły jest to, że kopacze dostają taką samą kasę czy wygrywają, czy przegrywają, czy po prostu mają w dupie grę dla Wisły.
Niech teraz się Wisła sądzi z Basałajem i niech koleś ze swojej kieszeni pokrywa straty, których narobił na spółę z resztą.

Mogę dopingować piłkarzy, nawet w 3 lidze, ale niech będą godni podania ręki.
Tym fujarom nogi bym nie podał.
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 10.04.2012, 18:49
Cytat:
Hahaha
co w tym śmiesznego?
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.04.2012, 00:39
danpe_ i co nie żałujesz że nie byłeś na meczu?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 11.04.2012, 01:43
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
A nad czym tu myśleć?
Ja się cieszę, że część kibiców świadomie bądź nie poważnie potraktowała moje słowa, że tylko nieobecność kibiców na meczu da komuś do myślenia, a nie pełny stadion i kilka okrzyków.
Fajnie, że ludzie pokazali, że jak ktoś ma ich w dupie, to oni też mają w dupie.

Z premedytacją nie idę dziś na Reymonta i udało mi się do tego samego namówić kilka znajomych osób.
20 zł wolałem wydać wczoraj na 2-ligowy krakowski żużel. Przegrali, ale choć walczyli.

Naiwnego z siebie nie dam zrobić, tyra człowiek od 8 do 18 uczciwie i dostaje tyle, ile dostaje a niektózy od roku się w Wiśle opierdalają, troche sobie pobiegają i dostają 400 000 ch... wie za co. A po meczu odliczają dni do wakacji. Z mojej kasy między innymi.
To ja mam w dupie taki układ - chcą nieźle zarabiać, niech też zapieprzają.
W przeciwnym razie ja złotówki nie dołożę do wypłaty tych łapserdaków.

Głupotą zarządu Wisły jest to, że kopacze dostają taką samą kasę czy wygrywają, czy przegrywają, czy po prostu mają w dupie grę dla Wisły.
Niech teraz się Wisła sądzi z Basałajem i niech koleś ze swojej kieszeni pokrywa straty, których narobił na spółę z resztą.

Mogę dopingować piłkarzy, nawet w 3 lidze, ale niech będą godni podania ręki.
Tym fujarom nogi bym nie podał.
Dzisiaj większość zasłużyła na podanie ręki.
Zasłużyli tez kibice, którzy byli na meczu. A tym, którzy nie byli...cóż...

Nie musiałes iść na drogie miejsca, można było iść za bramki , było dziś super!
Odpowiedz cytując
Azory
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 11.04.2012, 12:31
Było dobrze, mało ludzi, ale Ci co przyszli pokazali klasę
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów