The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2009, 10:51
Tatralandia zeszła na psy już ponad rok temu. Dzienny karnet ponad 100 zł - no sorry - ale w Popradzie czy Beszenowej jest duuużo taniej i przyjemniej.

Chopok jako góra do jazdy bezkonkurencyjna - ale gorące źródła to już nie w Mikulaszu bo szkoda zdrowia i kasy.

ps. Był ktoś w naszych nowych aquaparkach w Szaflarach czy Bukowinie ? Według opisu z netu Bukowina jest największym aquaparkiem po obu stronach Tatr
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2009, 11:27
gdzie w Krakowie i w jakiej cenie kupię deskę z wiązaniami, używaną dla początkujacego. na co zwrocic uwagę itp. proszę o porady
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
KosaPS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 02.01.2009, 11:33
DYRU napisał(a):Wyświetl post
gdzie w Krakowie i w jakiej cenie kupię deskę z wiązaniami, używaną dla początkujacego. na co zwrocic uwagę itp. proszę o porady
Ja polecam sklep na Balickiej parę metrów za giełdą komputerową. Za 800zł powinieneś tam kupić deske+wiązania+ buty. Na miejscu ci wszystko już doradzą i dopasują do twojego stylu w jakim chcesz jeździć
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 02.01.2009, 12:08
Mozecie powiedziec cos o Dwoch Dolinach (Wierchomla - Muszyna)?
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.01.2009, 12:20
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tatralandia zeszła na psy już ponad rok temu. Dzienny karnet ponad 100 zł - no sorry - ale w Popradzie czy Beszenowej jest duuużo taniej i przyjemniej.

Chopok jako góra do jazdy bezkonkurencyjna - ale gorące źródła to już nie w Mikulaszu bo szkoda zdrowia i kasy.

ps. Był ktoś w naszych nowych aquaparkach w Szaflarach czy Bukowinie ? Według opisu z netu Bukowina jest największym aquaparkiem po obu stronach Tatr

Ja byłem w Szaflarach. Malutki ośrodek, no może nie taik strasznie mały, ale nie zbyt duży. Bardzo przyjemnie, basen mniejszy w środku i tak ze dwa razy większy na zewnątrz. Są bicze wodne i to takie, że ciężko na nogach ustać Co do cen, to za 3 godzinny bilet chyba ulgowy 25, a normalny 30 zł. Także polecam.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
wislak_92
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 02.01.2009, 12:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post

To chyba mówimy o czym innym, ja byłem ze 2 mies temu to bilet dla dorosłego całodzienny kosztował 560 koron.

Prezydentowa
miałem na myśli, że wreszcie jest śnieg...

Jeszcze wracając do Parków... w ZakopanEM jest słaby i droższy od naszego w Krakowie, także nie polecam.
Ostatnio edytowane przez wislak_92 : 02.01.2009 o godz. 12:30.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 02.01.2009, 13:49
wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
To chyba mówimy o czym innym, ja byłem ze 2 mies temu to bilet dla dorosłego całodzienny kosztował 560 koron.
Mówimy o tym samym - tyle że ja miałem info z Sierpnia Wtedy naprawdę tyle kosztował, aż nas cofnęło sprzed wejścia - sezon wakacyjny. Patrzyłem w cennikach i teraz faktycznie 560 - thx.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
turbo_cola
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 02.01.2009, 15:01
Jaki stok byście polecili na pierwszy raz,tylko taki żęby się za szybko nie zniechęcić. Interesuje mnie coś w pobliżu Krakowa.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 02.01.2009, 21:28
turbo_cola napisał(a):Wyświetl post
Jaki stok byście polecili na pierwszy raz,tylko taki żęby się za szybko nie zniechęcić. Interesuje mnie coś w pobliżu Krakowa.
Siepraw.

Był ktoś w Witowie Jakie warunki Dużo ludzi
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 02.01.2009, 21:48
Jak ktoś się zastanawia, to od razu napiszę, żeby szerokim łukiem omijać wyciąg na Czarnej Górze. Stok nieprzygotowany. Jeżdżę blisko 15 lat i najnormalniej w świecie miałam problemy z równowagą przy zjeździe...
Lód, grudy, zmrożony śnieg, wystająca ziemia. Dodatkowo w knajpce na dole dokładnie GODZINĘ i 15 MINUT stałam w kolejce, żeby zamówić rozmiękłe kotlety, stare frytki, wodniste grzane piwo z sokiem i zimnego grzańca...Jedna niepociumana kobita obsługuje kasę, brak podziału na stanowiska do jedzenia i picia, zero organizacji, odradzam z czystym sumieniem!
Odpowiedz cytując
emsi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 02.01.2009, 21:59
turbo_cola napisał(a):Wyświetl post
Górka u mnie za szkołą.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Stary 03.01.2009, 09:45
emsi a na desce od klopa pojezdzi
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
emsi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 03.01.2009, 09:49
DYRU napisał(a):Wyświetl post
emsi a na desce od klopa pojezdzi
Jak będzie trzeba to nawet na drzwiach od stodoły.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Stary 03.01.2009, 09:51
Gdzie warto się dziś po południu wybrać? Tzn oświetlony i dobrze przygotowany stok. Dobrze przygotowany też pod wieczór, a nie wyratrakowany nad ranem i zostawiony na pastwę losu (lodu?). No i w miarę prosty, bo chyba będę musiała dziś za instruktora robić, więc żeby się dało pojeździć.
Odpowiedz cytując
hudinho
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 03.01.2009, 10:32
Ja polecam Kotelnice... w ch.uj daleko od krk ale stoki swietnie przygotowane i mozna szalec do pozna
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Stary 03.01.2009, 10:58
Kotelnica, to pierwsze o czym pomyślałam. Uwielbiam ten stok, ale stanie w kolejkach na Białce jest słynne w całej Polsce i może człowiek doprowadzić do szewskiej pasji. Patrzyłam na kamerki przed 11 i kolejki były co prawda około połowę mniejsze niż zwykle, ale to było jeszcze wcześnie. Zobaczę, jeszcze raz ale przyznam, że szukam raczej czegoś mniej zatłoczonego.

Z innej beczki to polecam wszystkim Długą Polanę. Może przygotowanie nie jest powalające, ale jak ktoś potrafi, to znajdzie taką traskę (najlepiej przy samym wyciągu), że można pośmigać bardzo przyjemnie. I zero kolejek.

Edit: O, to właśnie:

Stan na godz. 12:00.......średnio mi się to widzi.

Edit2: Ela - jest to jakiś pomysł, byłam tam kiedyś, ale szczerze mówiąc nie pamiętam, jak tam jest A był ktoś w tym sezonie na Wierchomli? Albo na Chopoku?
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 03.01.2009 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując
Ela
Pro Publico Bono

Od: 08.2003

Stary 03.01.2009, 11:01
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Gdzie warto się dziś po południu wybrać? Tzn oświetlony i dobrze przygotowany stok. Dobrze przygotowany też pod wieczór, a nie wyratrakowany nad ranem i zostawiony na pastwę losu (lodu?). No i w miarę prosty, bo chyba będę musiała dziś za instruktora robić, więc żeby się dało pojeździć.
http://www.laskowa-ski.pl/index.php?page=2249
Odpowiedz cytując
spinnaker
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.01.2009, 11:08
Jak komuś się widzi stanie ponad 20 min w kolejce to Kotelnica rzeczywiście... Jeżdżę tam od paru ładnych lat ale to co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Stary 03.01.2009, 11:16

Nie ukrywam, że imponują mi te innowacyjne udogodnienia. Jadę tam!

Odpowiedz cytując
KosaPS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 03.01.2009, 11:22
Byłem we wtorek w laskowej i miałem mieszane uczucia. Wielki plus to to ze jak zjeżdżasz ze stoku możesz od razu na wyciąg wjechać prawie beż zatrzymywania się. Ale minus to lód miejscami nie dało się zahamować i wiele śniegu było ściągnięte na bok gdzie tworzyły sie lekke zaspy. RAno jak zajechałem o 9 to stok był ładnie przygotowany i tak przez około 2-3 godzin później zaczynało byc coraz gorzej. To są tylko moje odczucia
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 03.01.2009, 14:18
Nie ukrywam, że imponują mi te innowacyjne udogodnienia. Jadę tam!

Dziś w Laskowej tyle ludzi że gdyby nie dziewczyny to by nie było gdzie palca wsadzić.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
CVC
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 08.01.2009, 11:54
Był ktoś w Zawoi (Mosorny Groń) w tym roku ? Działa wogóle ten stok ?
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
Odpowiedz cytując
Denver
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 08.01.2009, 13:30
stok w Myślenicach ktoś odwiedzał?
jakie warunki?
na stronce informują o rzekomo "bardzo dobrych" to jednak bardzo względne pojęcie
nawet dziecko o tym wie, że po pasach depcze się
Odpowiedz cytując
Taxido
Member

Od: 03.2005

Stary 08.01.2009, 13:34
Jak ktoś się zastanawia, to od razu napiszę, żeby szerokim łukiem omijać wyciąg na Czarnej Górze. Stok nieprzygotowany. Jeżdżę blisko 15 lat i najnormalniej w świecie miałam problemy z równowagą przy zjeździe...
Lód, grudy, zmrożony śnieg, wystająca ziemia. Dodatkowo w knajpce na dole dokładnie GODZINĘ i 15 MINUT stałam w kolejce, żeby zamówić rozmiękłe kotlety, stare frytki, wodniste grzane piwo z sokiem i zimnego grzańca...Jedna niepociumana kobita obsługuje kasę, brak podziału na stanowiska do jedzenia i picia, zero organizacji, odradzam z czystym sumieniem!
byłem tam w sobote i nawet zadowolony jestem stok momentami stromy ale dla kogos kto umie w miare jezdzic spokojnie sobie poradzi bylem od rana warunki byly dobre po poludniu kolo 15 rzeczywiscie troche sniegu zjechalo no ale tak jest na kazdym stoku a co do baru to rzeczywiscie piwo nie jest pierwszej klasy ale ze to nowy wyciag i wszystko panie z obslugi tez no to sie musza wyrobic
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 08.01.2009, 13:58
Był ostatnio ktoś w Sieprawiu?Przyzwoite warunki?
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
JackDaniels
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 08.01.2009, 14:05
Denver napisał(a):Wyświetl post
stok w Myślenicach ktoś odwiedzał?
jakie warunki?
na stronce informują o rzekomo "bardzo dobrych" to jednak bardzo względne pojęcie
Ja bylem i musze Ci powiedziec ze do latwych nie nalezy bardzo stromy ale okolica jest piekna
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 08.01.2009, 14:13
JackDaniels a jakie sa aktualnie warunki ?
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 08.01.2009, 14:20
Myślenice są bardzo dobre ale tak jak JackDaniels ostrzegam że trasa bardzo trudna(ja jestem na nią za cieńki, niestety), ale z z Krk blisko, śniegu dużo, trasa zadbana, niezłe żyro i wypożyczalnia jest ,gdyby jeszcze dało sie trochę bliżej autem dojechać.....

Dobrym narciarzom polecam, ja (jeśli mam czas) to Siepraw-ski.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Stary 08.01.2009, 16:28
Taxido napisał(a):Wyświetl post
byłem tam w sobote i nawet zadowolony jestem stok momentami stromy ale dla kogos kto umie w miare jezdzic spokojnie sobie poradzi bylem od rana warunki byly dobre po poludniu kolo 15 rzeczywiscie troche sniegu zjechalo no ale tak jest na kazdym stoku a co do baru to rzeczywiscie piwo nie jest pierwszej klasy ale ze to nowy wyciag i wszystko panie z obslugi tez no to sie musza wyrobic
Teraz jest dużo więcej śniegu, ja opisywałam warunki z 30.12. Natomiast czy ja wiem, czy on aż taki stromy? Powiedziałabym, że w sam raz. A co do tego, że nowy. Wszystko rozumiem, ale to nie usprawiedliwia zerowej organizacji. Do tego nie trzeba być super doświadczonym, żeby wymyślić, że skoro jest dużo osób i takie kolejki, to należy rozdzielić stanowiska tak, żeby szło to wszystko szybciej. I nie dolewać wody do piwa.
Odpowiedz cytując
Rybka fan :)
Member

Od: 04.2003

Stary 08.01.2009, 16:44
Ja bardziej wymagającym nie polecam Laskowej, bo za trudny ten stok nie jest...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów