The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.05.2018, 06:14
Mam oryginalne meczowe: Umbro, 2 x adidas ( pomijając inne czy to kibicowskie czy okazjonalne) a mimo to 4F bezwzględnie bym kupił. Osobiście sporo się ruszam i mam górę odzieży sportowej ale nic z 4F bo zwyczajnie wolę lepsze ( głównie pearl izumi, endura, asics). Natomiast gdyby zrobili stroje dla Wisły to po pierwsze byłby to "inny świat" jeśli idzie o jakość a po drugie podoba mi się idea "lokalnego patriotyzmu" na polu sponsoringu.
Kolejna sprawa - ludzie z 4F chcąc zaistnieć w świecie piłki nożnej stanęli by na głowie żeby zrobić coś fajnego a rzeczony adidas czy nike taką Wisłę, Legię i inne kluby z naszej ligi mają w dupie! Jako że zasięg medialny naszych klubów na świecie plasuje nas w okolicach 2 ligi angielskiej czy tam niemieckiej jeszcze długo będą nas traktowały jak trzeci świat. Tylko ceny mają z "pierwszego świata"a może nawet z jeszcze bardzie pierwszego świata - vide koszulki reprezentacji.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 18.05.2018 o godz. 06:23.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 18.05.2018, 09:08
Wszystko ok tylko niech ogarną w końcu normalny czerwony kolor a nie jakieś bordowe dziadostwo...
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 18.05.2018, 09:25
Klub rozpocząl wyprzedaż koszulek meczowych, mocno przecenionych dodajmy. Obecna cena to 189 zl.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 18.05.2018, 09:32
@krzaq12 199
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 18.05.2018, 10:01
Rzeczywiście, ale ludzie na twitterze piszą, że godzinę temu kosztowała jeszcze 189 zl.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 18.05.2018, 10:03
moje komentarze na FB też o tym przypominają zmienili, to po pewnym czasie z 189 na 199
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.05.2018, 10:59
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
A Adidasy, Nike, Pumy i reszta to niby z jakich szwalni korzystaja? Gdzie nie spojrzysz tam Chiny, Indonezja, Indie, Bangladesz...
One sa czesto w tych samych szwalniach robione bo wlasciciel podpisuje kontrakt na produkcje z wiecej niz jedna firma.
Jest wiec tak, ze babeczki na pierwszej zmianie szyja dla Nike a na drugiej dla Adidasa czy innego Umbro.

Co do tematu to chcialbym zeby zostal Adidas bo jakosc jest naprawde dobra a i wzory, ktore do tej pory mielismy byly bardzo ladne.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.05.2018, 11:35
Może i te same szwalnie etc. Ale jakoś 4F to jest po prostu syf, jak to wcześniej pisałem. Do Nike,czy Adidasa żadne ich koszulki pseudo termoaktywne się nie umywają.

Rozumiem, że cena jest 2x wyższa, ale coś za coś.
A wolę, żeby u nas w klubie piłkarze nie pocili się jak świnie w tych produktach. Koszulkę za 200 czy 250zł przeboleję.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 18.05.2018 o godz. 11:37.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 18.05.2018, 12:14
Nie sądzę, by próbując wejść na rynek piłkarski - w dodatku przez taki klub jak Wisła - zdecydowaliby się na słaby jakościowo sprzęt. Jeśli wejdą, pewnie wejdą z czymś odpowiednim jakościowo.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.05.2018, 12:46
serek ma rację, przecież chyba badziewia nie proponowaliby komitetom olimpijskim Polski, Serbii, Grecji oraz Łotwy skoro podpisali umowy z 4f.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 18.05.2018, 12:59
Mam mieszane uczucia, niby to polska firma, ale jakoś nie jestem przekonany czy jakościowo dadzą radę w porównaniu z zachodnimi markami jak nigdy nie robili i nie mają w swojej ofercie asortymentu piłkarskiego.

Osobiście wolałbym żeby został Adidas.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.05.2018 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 18.05.2018, 13:06
Druga sprawa cena musiałaby być o wiele niższa od obecnej, bo nie będę za 4F płacił podobnej kwoty jak za Adidasa czy Nike.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 18.05.2018, 13:24
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana - jeżeli złożyli Wiśle dobrą ofertę i zaoferowali niezły jakościowo produkt (a to na pewno zostało zweryfikowane) to nic tylko się cieszyć, że w końcu polska firma będzie naszym sponsorem technicznym.
Z tego co wiem największą zaletą adidasa nie była wcale jakość koszulek meczowych tylko bardzo bogaty offset dla pierwszej drużyny jak i akademii - jeżeli więc Wisła decyduje się na 4f to zapewne udało się wynegocjować podobne wsparcie
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 19.05.2018, 11:22
heoij napisał(a):Wyświetl post
Druga sprawa cena musiałaby być o wiele niższa od obecnej, bo nie będę za 4F płacił podobnej kwoty jak za Adidasa czy Nike.
a czemu niby? skoro jakościowo ma być taka sama jak adidas, cena również będzie podobna

nie przesadzajcie już z tą niską jakością tych ciuchów...
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 19.05.2018, 11:30
1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi

Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 19.05.2018, 11:31
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

4F to nie jest marka premium, żeby za ich koszulki płacić po 250zł.

Jak tylko jakościowo będzie produkt ok i cena w normie jak na taką markę to ok.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 19.05.2018, 11:46
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
To kup sobie koszulkę termoaktywną do biegania Nike np. DriFit za 140zł, a koszulkę "termoaktywną" 4F za 70zł.
Zobaczysz różnicę.

Ja dla przykładu jestem bardzo zadowolony z odzieży termoaktywnej od 4F. I cenię ich wyżej od Nike (którą również mam)
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 19.05.2018, 15:09
Zobaczysz różnicę.

zrobią trochę droższe ciuchy niż zazwyczaj to i jakość się podniesie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 19.05.2018, 16:16
kurtki zimowe z kolekcji pyongchang w bonarce plasowały sie pomiedzy 3 a 4 TYSIACE pln , więc już raczej 4f oderzyło w wyższy target cenowy
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.05.2018, 17:11
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kurtki zimowe z kolekcji pyongchang w bonarce plasowały sie pomiedzy 3 a 4 TYSIACE pln , więc już raczej 4f oderzyło w wyższy target cenowy
Za takie gówno? ....a Ale ludzie są naiwni. Za 1tys zł kupujesz Gore-Tex od arcteryxa albo Patagonia a nie za 4razy tyle kurtkę z 4f buahaha
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 19.05.2018, 18:32
aNouc napisał(a):Wyświetl post
1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi

Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony
Jasne. Firma która ubrała reprezentacje olimpijska, firma która od przyszłego sezonu będzie sponsorem najwiekszego turnieju narciarskiego bo turnieju czterech skoczni. Nie stać ich na Wiśle
Odpowiedz cytując
turbo_cola
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 19.05.2018, 20:00
4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 19.05.2018, 20:31
Żadne 4F nie będzie ubierać Wisły Kraków.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.05.2018, 21:01
Zobaczysz różnicę.

Nike czy Adidas to marki premium? Dobre ! Niewątpliwie najlepiej reklamowane jako marki marki "dla ludu" ale koszulka w/w kosztuje połowę ceny faktycznie dobrej koszulki firmy faktycznie premium. To jest tylko kwestia marketingu.
PS. Ok w porównaniu do 4F to faktycznie premium.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 19.05.2018, 21:11
Cytat:
Żadne 4F nie będzie ubierać Wisły Kraków.
Też ciężko mi w to uwierzyć, ostatnio słyszałem od jednej osoby, że zostajemy przy Adidasie. Jest to człowiek, który w plotki się nie bawi, nie zależy mu na tym by inni mu wierzyli, ale twierdzi nawet że widział już koszulki na nowy sezon.

Mam wrażenie, że to całe 4F to bardziej wymysł kibiców, niż realna opcja dla nas, choć wcale nie mam jakoś specjalnie nic przeciwko nim. Jeśli zrobiliby solidny produkt to czemu nie, ale powtarzam, nie wierzę zbytnio w to......
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Stary 20.05.2018, 00:16
4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.

Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Michaleo3
Junior Member

Od: 12.2016

Stary 20.05.2018, 05:23
turbo_cola napisał(a):Wyświetl post
4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7
OT: co twoim zdaniem sprawia że dany turniej jest największy? i w jaki sposób RA i P7 są większe od TCS?
:tsw_uscisk_lechia::tsw_uscisk_slask:

iwko_wks_ts_bks:
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 20.05.2018, 07:01
Michaleo3 napisał(a):Wyświetl post
OT: co twoim zdaniem sprawia że dany turniej jest największy? i w jaki sposób RA i P7 są większe od TCS?
Są największe, bo rozgrywają się na skoczniach do lotów (i nie tylko) w Vikersund i Planicy 😂😂.

Ja mam takie pytanie dlaczego nigdy nie można spersonalizować białej/wyjazdowej koszulki?
Odpowiedz cytując
Rock'n'Roll Star
Member

Od: 02.2018

Stary 20.05.2018, 07:52
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Są największe, bo rozgrywają się na skoczniach do lotów (i nie tylko) w Vikersund i Planicy 😂😂.

Ja mam takie pytanie dlaczego nigdy nie można spersonalizować białej/wyjazdowej koszulki?
Bo nie mają czerwonego nadruku
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.05.2018, 08:22
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
4F spoko opcja. Ja tam lubię ich ubrania a co do ich biedy. Ubierają reprezentację na igrzyska a nie będą w stanie ubrać drużyny piłkarskiej? Proszę was.

Po drugie. Myślicie że adidas nike czy inna puma płaci Polskim drużynom za to że grają w ich strojach? To nie Barcelona czy Real. My pewnie w najlepszym wypadku dostajemy stroje za free.
Puma już pokazała w trakcie Euro'16 jak nie robić strojów. 4F byłoby z pewnością ciekawą opcją, ale również eksperymentalną. Jeśli zaś faktycznie chcą wejść do świata piłki nożnej, staną na głowie, aby nie powtórzyć błędów w/w firmy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów