The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.12.2020, 22:16
Na pewno trener ma wiedzę i umiejętności pytanie tylko czy zgra się to z klubem i zawodnikami. Może być bardzo dobrze, a może się to skończyć jak Sa Pinto (czy jak mu tam było).
Choć wiadomo, że nic nie jest w stanie zrobić w parę dni przed derbami czy nawet przed Legią to paradoksalnie terminarz może być naszym sprzymierzeńcem. Może nakręcić piłkarzy i każdy będzie chciał się przed nim pokazać.
Na pewno jest w klubie nowy impuls, nowe nadzieje, bo od paru miesięcy był totalny marazm.

Teraz możemy na razie tylko gdybać, czas pokaże.

Z filmików i opinii jest większy wariat niż Probierz.... w piątek może być ciekawie...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 02.12.2020, 22:18
Na pewno nie powie, że musimy się bronić w 10 bo mamy słabych piłkarzy, albo że tracimy bramki bo gramy za wysoko.

Naszym najbardziej brakuje wiary w siebie i bodźca do pokazania tej wiary w siebie na boisku. Nasz nowy trener będzie takim bodźcem, a że mamy szeroką kadrę to jest w kim wybierać.

Mam przeczucie, że załapiemy się na puchary. Krawaty, pyry i MY. Bo jak nie my to kto?

Peter weiter vorne !!!
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ciastek88
Member

Od: 12.2018

Stary 02.12.2020, 22:57
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Mam przeczucie, że załapiemy się na puchary. Krawaty, pyry i MY. Bo jak nie my to kto?
Zaczyna się
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 02.12.2020, 23:06
W której rundzie zaczynamy eliminacje do LM?
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 02.12.2020, 23:07
faza grupowa pewna, tylko jeszcze nie wiem LE czy LM
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 02.12.2020, 23:09
Nie oszukujmy się, to nie jest trener na fazę pucharową LM. Czuję, że za rok będzie zwolniony
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 02.12.2020, 23:41
Będzie tak jak zawsze, do końca rundy będzie miał słabe wyniki, wszyscy będą się zastanawiać dlaczego go zatrudniono. Z początkiem rundy wiosennej się rozkręci, w połowie wiosny eksplozja i wszyscy będą myśleli, że trafił nam się złoty strzał. Pod koniec sezonu jak już będziemy grać ,,o nic" to loty się obniżą, a w połowie jesienni wszyscy go będą mieli dość i będzie zwolniony.

Obym się mylił.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 02.12.2020, 23:48
sl@y napisał(a):Wyświetl post
faza grupowa pewna, tylko jeszcze nie wiem LE czy LM
Ciekawe ile zarobimy
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 02.12.2020, 23:54
Jedyne pytanie jest takie, jak długo się utrzyma po zwolnieniu Brzęczka.
Ew drugie pytanie jest takie jak się dogada z zawodnikiem Błaszczykowskim.
Jak bym Pana Właściciela nie szanował, to chyba teraz najlepiej by było by nie wyleczył kontuzji.
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.12.2020, 00:09
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jedyne pytanie jest takie, jak długo się utrzyma po zwolnieniu Brzęczka.
.

10 znaków
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 03.12.2020, 00:10
Kilka pytań i wątpliwości:
1. Kto będzie łącznikiem pomiędzy Hyballą a Kmiecikiem?
2. Czy coś wiadomo nt sztabu nowego trenera? (KK wiadomo zostaje ale co z resztą?)
3. Czy jak przegra wszystko do końca roku to będzie już wuefistą czy jeszcze nie?

A tak w ogóle to powodzenia, oby mu się udało. Trzymam kciuki.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 03.12.2020, 02:43
Smuda na asystenta hehe on mówi w obu językach, a właściwie w żadnym z nich tylko swoim narzeczu xd
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.12.2020, 03:07
Na derby wystarczy spokojnie, bo icki mają pełne pampersy już teraz.
Utrzymać nas utrzyma, bo przy jednej spadającej utrzymałby nas nawet Meresiński z podrobionym UEFA PRO.

Co dalej z niemieckim Skowronkiem? .... wie.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 03.12.2020, 09:33
Wygląda trochę jak Aragorn. Musi być dobrze
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 03.12.2020, 09:49
Ja wohl, ja wohl, ich liebe alkohol.

viel glück czy jakos tak
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.12.2020, 10:16
Pierwszy raz od dłuższego czasu, jakis news w związku z tremenerme Wisły wywołał u mnie uśmiech zadowolenia i to nie dlatego, że jestem w 100% przekonany iż PH się sprawdzi. Raczej dostrzegłem, w tym promyk nadzieji na to, że Trio zrozumiało, że nie ma drogi na skróty...
Bo umówmy się Skowronek był próbą znalezienia drogi na skróty - taniego, krajowego "wizjonera", który okarzę się autorskim odkryciem ... i poprowadzi nas do sukcesu. Bo jak przeanalizujemy na chłodno - to za jego zatrudnieniem w tamtym czasie - nie przemawiało NIC, po za faktem, że zespól wtedy potrzebował zmiany...

Systuacja dzisiejsza - kiedy Klub jednak rozmawia ze Skorżą czy Hyballą - pokazuje, że jednak perspektywa myslenia się zmieniła. Zaczeliśmy szukac kogoś - kto przynakjmniej w teorii ma kwalifikacje, żeby pociągnąc projekt Wisła Kraków na wyższy level. To taki lekki powiew nadzieji na profesjonalizm ze strony władz klubu, który mam nadzieję, będzie już tylko coraz silniejszy.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 03.12.2020, 10:43
Ja widzę taką zależność jak wymiana 3 lata temu Ramireza na Carrillo. Ten drugi jakby nie patrzeć wyniki miał.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 03.12.2020, 11:04
Tez ma wrażenie że to koles na poziomie Carillo.
Tylko co z tego? Carillo z nikim się nie dogadywał, grał systemem do którego nie mielismy wykonawców w momencie kiedy miał zrobić wynik.

Podkręcenie śruby nie zawsze musi działać no i do tego jak poradzi sobie z Kubą, bo Skowronke jak widac po ostatniej onferencji sobie nie poradził.

Trzmymajmy kciuki za efekt juz jutro, bo zimowanie na ostatnim miejscu nie będzie miłe.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 03.12.2020, 11:53
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Wygląda trochę jak Aragorn. Musi być dobrze
Dla mnie z wyglądu przypomina Gienka Loskę, z zachowania Jurgena Kloppa

Trenerze witamy na pokładzie i powodzenia
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 03.12.2020, 12:07
Cytat:
no i do tego jak poradzi sobie z Kubą, bo Skowronke jak widac po ostatniej onferencji sobie nie poradził.
Co masz na myśli?
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.12.2020, 12:40
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Kilka pytań i wątpliwości:
1. Kto będzie łącznikiem pomiędzy Hyballą a Kmiecikiem?
2. Czy coś wiadomo nt sztabu nowego trenera? (KK wiadomo zostaje ale co z resztą?)
3. Czy jak przegra wszystko do końca roku to będzie już wuefistą czy jeszcze nie?

A tak w ogóle to powodzenia, oby mu się udało. Trzymam kciuki.
A po co potrzebny łącznik pomiędzy Kmiecikiem a Hyballa?

Maja się nie dogadać?

Pan Kazimierz grał 4 lata w Niemczech, a rok w Belgii, myślę że niemiecki mu tak nie straszny z jednym Niemcem już dluho współpracował

Zapewne nowy sztab będzie ogłoszony za 2 tygodnie, aby obecny dograł rundę.

Jak przegra wszystko do końca roku to i tak nawet nie wyrówna osiągnięcia Stolarczyka
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.12.2020, 13:37
bardzo fajny ten artykuł z transfery.info , mam nadzieje że to wresszcie bedzie to !

a teraz sczypta złośliwości:

czy dobrze rozumiem z artkykułu na newonce , że nasz nowy trener jest owocem miłości , niemieckiego księdza na gościnnych występach w holandii , z portierką w lokalnym domu marynarza xD ?
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 03.12.2020, 14:57
Skąd wiesz, że księdza? Może to pastor?
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 03.12.2020, 15:43
Jeśli chodzi o trenera, to zgadzam się z niektórymi tutaj co pisali, że tylko polski trener. Dlaczego? Bo zna ligę, możliwości i zawodników. Każdy trener zagraniczny nie ma pojęcia o naszej lidze, specyfice. Trener, który tu przychodzi to zazwyczaj taki, który się dopiero uczy zawodu, albo gdzieś mu nie poszło... Preferowałem polskiego trenera, ale stało jak się stało. Wypada wierzyć, że projekt wypali.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 03.12.2020 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując
Putin2000
Member

Od: 02.2008

Stary 03.12.2020, 15:51
Ja się zgadzam z opinią, że zawodnik, który równocześnie zarządza klubem to jest bardzo osobliwa sytuacja i trenerowi będzie ciężko zarządzać kadrą w takiej sytuacji. Nie zdziwię się jeśli to będzie kiedyś przyczyną kryzysu w zarządzaniu klubem.
Na początku, kiedy Kuba przejmował klub, to rozwiązanie było jedynym możliwym. Mógł pomóc Wiśle i finansowo i na boisku. Teraz żeby dalej tak funkcjonować musi już na wstępie wypracować z trenerem układ, który pozwoli Hyballi odpowiednio pracować.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 03.12.2020, 18:11
Błaszczykowski to już niestety człowiek szklanka. Zgaduję, że to ostatni sezon na boisku dla niego.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.12.2020, 19:27
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz, że księdza? Może to pastor?
Pastor , ale ksiądz śsmieszniej pasowało do żartu
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 03.12.2020, 20:35
Dla mnie najwazniejsze pytanie to czy Rafal bedzie brany pod uwage przy ustawianiu 18 meczowej.

Mam nadzieje ze tak i Boguski po raz kolejny przekona do siebie kolejnego trenera udowadniajac niewiedze co poniektorym uzytkownikom forum.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 03.12.2020, 20:52
Nowy trener coś już wspominał, że nie będzie patrzył w metrykę, a oceniał umiejętności i przydatność drużynie. Więc wszyscy którzy nie pojmują, przygotujcie się ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.12.2020, 21:04
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nowy trener coś już wspominał, że nie będzie patrzył w metrykę, a oceniał umiejętności i przydatność drużynie. Więc wszyscy którzy nie pojmują, przygotujcie się ...
A czy miał powiedzieć: "tak u mnie młodzi piłkarze mają za darmo miejsce w składzie?"

Tymczasem w lecie będzie piękna czystka w klubie. Spodziewam się odejścia wszystkich 30+ poza Kuba i Frydrychem. Nawet Beqiraja wykurza perspektywa 1.5 roku bez gry. Może jeszcze Sadloka zostawia jeśli przekonaną Hyballe że ma świetny strzał z dystansu

W Dunajskiej Stredzie po roku w klubie nie było piłkarza ponad 28 letniego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów