The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.12.2020, 14:06
R33 napisał(a):Wyświetl post
Stanowski na TT napisał, że Skowronek ma być trenerem w Bielsku-Białej.
Z jaszczebiem dadzą radę
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 15.12.2020, 14:17
Biedno Bielsko
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 16.12.2020, 07:23
Czy ja wiem czy takie biedne. Zrobił swoją robotę jak przyszedł.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.12.2020, 15:34
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem czy takie biedne. Zrobił swoją robotę jak przyszedł.
fajnie jakby do Bielska wziął od nas kilku asów
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 16.12.2020, 15:36
Janicki poszedl, moze jeszcze chociaz Fatosa?

A czy biedno Bielsko czy nie biedno okaze sie. Ja mysle, ze jednak biedno. Przychodzi przed zima, nie ma nikogo od przygotowania druzyny kondycyjnie, wiec Bielsko w 60 minucie bedzie odciete od gry
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 25.01.2021, 12:35
Cytat:
- Miał pan okazję pracować z wieloma trenerami w okresie przygotowawczym. Trener Peter Hyballa zaskoczył pana czymś w ostatnich czterech tygodniach?
- Już sama nazwa okres przygotowawczy piłkarzowi jasno kojarzy się z ciężką pracą. Wiedzieliśmy, że teraz też taką pracę trzeba będzie wykonać, bo nie ma co kryć, że przygotowanie fizyczne było naszym dużym problemem jesienią. Myślę, że drużyna miała pełną tego świadomość i teraz każdy z nas wszystko robił na sto procent.
No to Sadlok zaoral ptaszyne.

Juz sie nie bede pastwil nad tymi, ktorzy we wrzesniu, pazdzierniku bronili przygotowania fizycznego druzyny
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 25.01.2021, 13:24
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
No to Sadlok zaoral ptaszyne.

Juz sie nie bede pastwil nad tymi, ktorzy we wrzesniu, pazdzierniku bronili przygotowania fizycznego druzyny
Ciekawe skąd wiec brali siłę aby zap.........ć w meczach z cracovią , Legią i Lechem ?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.01.2021, 13:51
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe skąd wiec brali siłę aby zap.........ć w meczach z cracovią , Legią i Lechem ?
Dali z wątroby? Być może też wiedzieli że jak odpuszczą w ostatnich meczach (jak Abramowicz z Legią) to na wiosnę ekstraklasę obejrzą, ale z trybun lub tv.

Co innego jednak być przygotowanym, a co innego dać zryw w 1 czy 2 spotkaniach, a potem dochodzić tydzień do siebie. Poza tym w 2 tygodnie Hyballa mógł trochę popracować z zespołem.

Skowronek może się obrażać na wszystkich, ale statystyki wyglądały źle a i wyników nie było.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 25.01.2021, 13:57
Oglądałeś te mecze Przecież w tamtych meczach również sił wystarczało tylko na 60 minut, później już rękawami oddychali. Dawali z wątroby, bo tak ich nastawił Hyballa, mieli nie odpuszczać, wychodzić wysoko.
To właśnie o tym otwarcie mówił Hyballa, że drużyna nie jest w stanie wykonywać tego co on by chciał, bo zwyczajnie nie są na takie wysokie granie przez 90 minut gotowi.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 25.01.2021, 16:39
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś te mecze Przecież w tamtych meczach również sił wystarczało tylko na 60 minut, później już rękawami oddychali. Dawali z wątroby, bo tak ich nastawił Hyballa, mieli nie odpuszczać, wychodzić wysoko.
To właśnie o tym otwarcie mówił Hyballa, że drużyna nie jest w stanie wykonywać tego co on by chciał, bo zwyczajnie nie są na takie wysokie granie przez 90 minut gotowi.
Tak oglądałem te mecze i nawet dokładnie wiem że w pierwszym meczu wystarczyło im sił do 59 minuty i 44 sekundy , w drugim do 63 min 17 sek a w trzecim do 64 min 56 sek
A tak na serio - jak się ma na "dawanie z wątroby " to znaczy że wcale z tą fizycznością nie było najgorzej.
Co wcale nie znaczy że nie może być lepiej
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Od: 12.2018

Stary 26.01.2021, 01:10
[...]W pierwszym meczu wystarczyło im sił do 59 minuty i 44 sekundy , w drugim do 63 min 17 sek a w trzecim do 64 min 56 sek
[...]
Mimo wszystko to pokazuje że z meczu na mecz był progres
Ostatnio edytowane przez Szelu_BRW : 26.01.2021 o godz. 01:12.
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Stary 26.01.2021, 01:11
[ do usunięcia]
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Szelu_BRW : 26.01.2021 o godz. 01:13.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 26.01.2021, 09:08
Tak oglądałem te mecze i nawet dokładnie wiem że w pierwszym meczu wystarczyło im sił do 59 minuty i 44 sekundy , w drugim do 63 min 17 sek a w trzecim do 64 min 56 sek
A tak na serio - jak się ma na "dawanie z wątroby " to znaczy że wcale z tą fizycznością nie było najgorzej.
Co wcale nie znaczy że nie może być lepiej
Taktyka trenera skupiająca się na wyższym wyjściu całej drużyny + kwestie wolicjonalne wpłynęły, że do tej mitycznej 60 minuty chłopaki walczyli. A chodzi o to, że mają mieć siły na taką grę na 90 minut
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 26.01.2021, 10:33
120 minut ;-)
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 26.01.2021, 13:59
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko to pokazuje że z meczu na mecz był progres
Co pokazuje że widać pracę trenera H. w porównaniu do parodysty S.

Przy okazji informuję że dziś będę chciał przebiec 100 m w 11 sekund . Wprawdzie wskutek tego że nie przeszedłem COVIDA 19 moja forma fizyczna jest nienajlepsza ale na pewno "dam z wątroby"
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.01.2021, 19:56
Jest prosta odpowiedź skąd nagle w ostatnich trzech meczach było "więcej siły". Uwaga...

Jak się biega bez celu, planu, a tak było u Skowronka, to sił szybciej ubywa.

Jak się czuje, że bieganie ma sens to mimo ze nie ma już siły to daje się radę. To głowa o tym decyduje...

Dlatego Abramowicz odpuszczając atak na wrzucającego przy drugiej bramce, mimo ze niewiele wcześniej wszedł na boisko, przekreślił swoje szanse na grę u nas.

ps. do przebiegnięcia 100m w 11s nie potrzeba siły tylko szybkości. Dając z wątroby można by przebiec 20 km mimo, że wcześniej biegało się 10.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 27.01.2021, 08:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post

ps. do przebiegnięcia 100m w 11s nie potrzeba siły tylko szybkości. Dając z wątroby można by przebiec 20 km mimo, że wcześniej biegało się 10.
Nosz kurcze , mój błąd . Przecie jasnym jest że siłę ciągnie się "z wątroby" natomiast szybkość ma się " z woreczka żółciowego" .
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 27.01.2021, 09:15
ciekawe czy Hyballa = Sa Pinto czy Czerczesov
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Stary 27.01.2021, 09:22
Prędzej Czerczesov, bo od Sa Pinto od początku waliło frajerstwem ;p
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.01.2021, 09:44
Nosz kurcze , mój błąd . Przecie jasnym jest że siłę ciągnie się "z wątroby" natomiast szybkość ma się " z woreczka żółciowego" .
Bardziej chodzi o to że z szybkością jak ze wzrostem, a z siłą jak z wagą. Choćbyś niewiem z czego cciągnął to nie urośniesz, za to możesz przytyć albo schudnąć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 27.01.2021, 10:21
Jest prosta odpowiedź skąd nagle w ostatnich trzech meczach było "więcej siły". Uwaga...

Jak się biega bez celu, planu, a tak było u Skowronka, to sił szybciej ubywa.

Jak się czuje, że bieganie ma sens to mimo ze nie ma już siły to daje się radę. To głowa o tym decyduje...
Eureka !!! Mam nadzieję że Wisła nie popełni tego błędu co cracovia i nie zbuduje centrum treningowego !
Tu potrzeba parę sal multimedialnych a w sztabie trenerskim trzeba mieć jedynie paru psychologów , trenerów mentalnych i innych motywatorów . Codzienny trening to 2 wykłady po 2 godziny i jedziemy z tą ligą ! I żeby żaden czasami nie biegał bo można nogę skręcić albo nabawić się kataru
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 27.01.2021, 12:14
Eureka !!! Mam nadzieję że Wisła nie popełni tego błędu co cracovia i nie zbuduje centrum treningowego !
Tu potrzeba parę sal multimedialnych a w sztabie trenerskim trzeba mieć jedynie paru psychologów , trenerów mentalnych i innych motywatorów . Codzienny trening to 2 wykłady po 2 godziny i jedziemy z tą ligą ! I żeby żaden czasami nie biegał bo można nogę skręcić albo nabawić się kataru
Złej baletnicy...

Jak się nie ma pojęcia o tym co się robi to święty Boże nie pomoże, nie mówiąc o centrum treningowym...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 27.01.2021, 13:17
Złej baletnicy...

Jak się nie ma pojęcia o tym co się robi to święty Boże nie pomoże, nie mówiąc o centrum treningowym...
Ok . Mowiąc przez chwilę poważnie , nie zgadzam się z Tobą że wystarczy dobrze "zarządzać głową" i będzie dobrze . Owszem , głowa jest ważna ale jeśli BRAKUJE UMIEJĘTNOŚCI , czy w tym przypadku ODPOWIEDNIEJ PODBUDOWY FIZYCZNEJ to głową się tego nie nadrobi . I tyle , a mówienie że jest inaczej uważam za , delikatnie mówiąc , kontrowersyjną tezę .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów