The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
matthias7-1991
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.07.2008, 15:56. Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Dzisiaj drużyna ME zremisowała w sparingu w Andrychowie z Beskidem 4:4(1:3). Po sparingu młodzi udali sie na zgrupowanie do Zakopanego.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 06.07.2008, 16:21
Przepraszam, nie w temacie, bo ostatnio pełno na głowie, ale znany jest może plan przygotowań Młodej Wisły do sezonu?
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.07.2008, 12:13
Bryła i Węska w Zagłębiu Lubin!

Dwaj najlepsi napastnicy występujący w małopolskiej lidze juniorów w minionym sezonie Patryk Bryła z Krakusa Nowa Huta oraz Artur Węska z SMS Kraków bronić będą barw Zagłębia Lubin.

Źródło: Dziennik Polski i www.futbol.org.pl

o Bryłę starała się Wisła i Cracovia...
wybrał Lubin
natomiast Węska grał w SMS od trzech lat - przyszedł z Wisły Annopol, strzelił w tym czasie w lidze juniorów 84 bramki..., król strzelców w ubiegłym sezonie...
talenty wypływają... spod nosa...

ps. Adrian Łętocha nasz junior, syn Krzysztofa byłego piłkarza Białej Gwiazdy, prawdopodobnie będzie grał w Stali Rzeszów
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 07.07.2008, 21:55
A ja wogóle nie o tym, ale może ktoś mi doradzi:
Jestem utalentowany, gra w polu nie stwarza mi kłopotu jednak na bramce czuję się najlepiej, podczas meczów z kumplami staram się i wyciągam wiele piłek, każdy mów, że się marnuję. Grając w drużynie szkolnej równieższło mi świetnie i tam znów namawiano mnie na zapisanie się do miejscowego klubu. Ja jednak zwlekałem. Teraz mam 15 lat i mam pytanie, czy w moim wieku oplaca się isć do klubu czy jest za późno?
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita

Od: 07.2006

Stary 07.07.2008, 22:01
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Jestem utalentowany, gra w polu nie stwarza mi kłopotu jednak na bramce czuję się najlepiej, podczas meczów z kumplami staram się i wyciągam wiele piłek, każdy mów, że się marnuję. Grając w drużynie szkolnej równieższło mi świetnie i tam znów namawiano mnie na zapisanie się do miejscowego klubu. Ja jednak zwlekałem. Teraz mam 15 lat i mam pytanie, czy w moim wieku oplaca się isć do klubu czy jest za późno?
Jak jestes dobry to czemu miał bys nie spróbować jak sie nie zapiszesz to za pare lat mozesz żałować
także idz i sprubuj swoich sił takie jest moje zdanie
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 07.07.2008, 23:11
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
15 lat to młody wiek, życie zna przypadki, gdy zawodnicy zaczynali przygodę z piłką po 18... Piechna chyba 26 miał, Jeleń ze 20, Bronowicki podobnie. Z "wielkiego świata" choćby Raul Gonzales czy David Villa.

Znałem podobny przypadek z życia codziennego, chłopak dziś ma 30 lat i ciągle przeżywa oglądając mecze Wisły i myśląc, że mógłby być jednym z tych na boisku i zostawić tam płuca dla swojego zespołu...
Próbuj więc!

Wracając do tematu to dziw mnie bierze, w jaki sposób "wypływają" nam "talenty"...
Odpowiedz cytując
Barszczu
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 08.07.2008, 08:49
ale tak to jest, gdy zamiast zachęcać dzieci do grania w nogę nakłada się wielkie składki miesięczne(w niektórych klubach ~100 zł, a sprzęt i tak każdy musi sam kupować), grają nie najlepsi, a najbardziej wpływowi i na każdym miejscu znajdziemy większe czy mniejsze przekręty czy kumoterstwa.

Znam wiele osób w wieku 17-18 lat, które swoim poziomem odstawały od reszty znacząco(w pozytywnym sensie), jednak po ukończeniu wieku juniora nie zdecydowały się grać dalej, nie znalazły nowego klubu czy też tułają się po A klasach w klubach, gdzie ostatni raz scouta widziano za komuny...

taka bolesna prawda o polskim szkoleniu młodzieży...
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 08.07.2008, 10:09
Dzięki, jeczcze się zastanowie, bo sądzę, że mógłbym wiele osiągnąć. Kocham sport, a za puiłką szaleję, nie wyobrażam sobie życia bez piłki, przyszłość również chciałbym z nią związać w jakiś sposób. Dzieki.
Odpowiedz cytując
hoolifan
Banita

Od: 04.2008

Stary 09.07.2008, 14:21
moim zdaniem taki mocny klub jak Wisla pownien bardzoej stwaiac na szkolke pilkarska na wspolprace ze szkolami w wojewodztwie i calym rejonie oplakatowac wszystkie szkoly, przychodzic na tzw dni otwarte reklamowac sie mowic do rodzicow, rownoczesnie grac z dzieciakami, wysylac znancyh pilkarzy na takie dni i mowic o szkolkach
organizowac akcje i turnieje, szukac mlodych talentow w szkolach i tak ich szkolic miec na nich oko
przede wszystkim zaciesnic wspolprace ze szkolami
bo mowie Wam jest tyle talentow na boiskach Nowej Huty i by Wam oko zbielalo gdybyscie sie dowiedzieli ilu talentow nie zostalo pilakarzami.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.07.2008, 09:58
W meczu kontrolnym z BKS Bochania, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

Gole dla Białej Gwiazdy zdobyli: Etienn z rzutu karnego, Nabiałek po błędzie defensywy bocheńskiej i Batko, strzałem głową po dośrodkowaniu zdobywcy drugiego gola.

Przy stanie 0:0 Dawid Kwiek nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając w sam środek bramki. Cały mecz nie należał do zbyt widowiskowych, w pierwszej połowie na boisku panował spory chaos.

Etienn to testowany przez Wisłę, 19letni Kameruńsczyk. W czasie dzisiejszego meczu obserwowany był m.in. przez Jacka Bednarza i Ryszarda Czerwca.

Pierwszy raz o nim słysze.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 17.07.2008, 10:45
Nie tylko ty o nim pierwszy raz słyszysz. Może to jeden z tych asów Jacka
Odpowiedz cytując
Ciumba
Member

Od: 11.2007

Stary 17.07.2008, 15:22
Bobic napisał(a):Wyświetl post
To chyba nie on bo ten z rezerw jest Hiszpanem
Ja widzie ze jest kamerunczykiem niewiem jak ty
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...4o/profil.html
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Stary 17.07.2008, 16:03
Niewiem czy wiecie ale to brat Samuela Eto'o z Barcy.Warto go miec chocby dla nazwiska.
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Stary 17.07.2008, 16:07
To podobno pomocnik, może akurat ten ofensywny. A jak to brat Eto'o z Barcy to może razem ćwiczyli i gra na wysokim poziomie jak na swój wiek!!! Oby, zostają nam tylko marzenia i domysły xD
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 17.07.2008, 16:13
Eto'o sobie metrykę zmienił to może braciszek też...
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 17.07.2008, 21:26
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
W meczu kontrolnym z BKS Bochania, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

Gole dla Białej Gwiazdy zdobyli: Etienn z rzutu karnego, Nabiałek po błędzie defensywy bocheńskiej i Batko, strzałem głową po dośrodkowaniu zdobywcy drugiego gola.

Przy stanie 0:0 Dawid Kwiek nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając w sam środek bramki. Cały mecz nie należał do zbyt widowiskowych, w pierwszej połowie na boisku panował spory chaos.

Etienn to testowany przez Wisłę, 19letni Kameruńsczyk. W czasie dzisiejszego meczu obserwowany był m.in. przez Jacka Bednarza i Ryszarda Czerwca.

Pierwszy raz o nim słysze.
Jakie źródło, że ten Etiene, to Etienne Eto'o?
Odpowiedz cytując
zajafffka
Member

Od: 11.2005

Stary 17.07.2008, 22:01
Cytat:
Etienne Emmanuel Eto'o Fils (born 17 March 1989 [1]) is a Cameroonian football player currently playing for Real Mallorca [1][2]. He has also played on loan for S.D. La Salle. He represented Africa in the 2007 UEFA-CAF Meridian Cup. He is the younger brother of FC Barcelona star Samuel Eto'o. He also has another older brother, David Eto'o. He holds a Spanish passport.
\

WIKIPEDIA

To odpowiedź na pytanie o źródło informacjiże Etienne to brat Eto. Jesli to ten Etienne...
Powód: Pomyłka
Ostatnio edytowane przez zajafffka : 17.07.2008 o godz. 22:03.
"Już i tak za dużo czasu tracę na sen" Ryszard Riedel
Odpowiedz cytując
Thomé
Member

Od: 05.2008

Stary 17.07.2008, 22:02
A czy tylko jeden kameruński 19-latek może mieć na imię Etienne?

Z resztą nigdzie - poza forum - nie znalazłem informacji że "Etien" ma 19 lat i jest z Kamerunu...
Odpowiedz cytując
Pastor777
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 17.07.2008, 22:04
Thomé napisał(a):Wyświetl post
Jakie źródło, że ten Etiene, to Etienne Eto'o?
Jeśli wierzyć informacją z górnej części strony, to jego profil jest na Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Etienne_Eto'o

Tekst brzmi nadzwyczaj interesujaco (ten poniżej)...

http://www.theoffside.com/world-foot...nuel-etoo.html
Odpowiedz cytując
Pastor777
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 17.07.2008, 22:12
Pewnie jutro połowa gazet napisze, że testujemy młodego Eto'o. Bedzie tam napisane coś o starszym bracie, że wybiera się do Uzbekistanu, to czemu młodszy nie miałby zacząć kariery w Polsce.

A później dowiemy sie na oficjalnej stronie, że testowaliśmy jakiegoś innego Eto\o, który w paszporcie ma 19 lat, a naprawde liczy około 25, nigdy nie wystapił w żadnym pierwszoligowym klubie, a jego życiowym sukcesem było dopłynięcie do Europy.
Odpowiedz cytując
zajafffka
Member

Od: 11.2005

Stary 17.07.2008, 22:14
Cytat:
Pewna wygrana Młodej Wisły

Data: (17-07-2008 00:41) Autor: zmijka

W meczu kontrolnym z BKS Bochnia, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

BKS Bochania – Wisła Kraków ME 0:3
Gole: Etienn, Nabiałek, Batko
ze strony SKWK
Powód: Błąd redakcji SKWK:P
Ostatnio edytowane przez zajafffka : 17.07.2008 o godz. 22:26.
"Już i tak za dużo czasu tracę na sen" Ryszard Riedel
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 17.07.2008, 23:21
Thomé napisał(a):Wyświetl post
A czy tylko jeden kameruński 19-latek może mieć na imię Etienne?

Z resztą nigdzie - poza forum - nie znalazłem informacji że "Etien" ma 19 lat i jest z Kamerunu...
To zajrzyj na oficjalną...
Odpowiedz cytując
miras108
Member

Od: 02.2008

Stary 18.07.2008, 07:57
To raczej nie ten Etienne. Przecież jego brat jak strzeli gola to na liście strzelców widnieje Eto'o a nie Samuel, a u nas ewidentnie piszą o Etienne.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.07.2008, 08:41
Czy mógłby tu wpaść jakiś mod i usunąć tą rozkminę o Etienie, bo zęby bolą jak to się czyta.
Nie wiem, której części tekstu nie zrozumieliście, ale wyłożę to Wam powoli jeszcze raz:
Etien jest testowany przez drużynę młodej ekstraklasy.
To nie jest wzmocnienie pierwszego zespołu, przynajmniej nie w najbliższych miesiącach/ latach.
Po drugie niech mi geniusz, który wymyślił, że to jest młodszy brat Eto'o wytłumaczy czemu, jego zdaniem, jakiś piłkarz chciałby zamienić rezerwy Mallorci na rezerwy Wisły?

Co do artykułu o Neiu- wg różnych wcześniejszych artykułów Wisła miała złożyć CSKA nawet już kilka ofert. Póki co nic z tego nie ma. Ktoś tu pisał o zainteresowaniu Al Ahli tym piłkarzem. Czy mógłby doprecyzować o jakie Al Ahli chodzi, bo klubów o tej nazwie jest więcej niż Górników, GKS-ów i Polonii razem wziętych.

W sprawie Jodłowca też bym radził zluzować, bo kiedy sprawa wypłynęła czytałem "wywiad" z piłkarzem, w którym mówił, że dostał sygnał z klubu, że ma wracać z obozu do kraju. Naprawdę pismaki zmyślają i nie warto się takimi artykulikami przejmować.

Pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Stary 18.07.2008, 10:33
No ale skoro my już sparingów nie mamy to go może chcą przetestować w młodej. A jest napisane że obserwował go Bednarz, mam nadzieje że chociaż na młodą jest dobry xD
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 19.07.2008, 11:55
Słyszałem, że nasza Młoda Wisła ma być jeszcze wzmacniana więc nie narzekajmy. Choćby taki Kamil Jeleń moim zdaniem zasługuje choćby na to, by grywać całe mecze ME, a kto wie, co będzie w przyszłości.
Głównie chodzi o to, by takim zawodnikom dawać szansę, a nie grać ciągle tym samym w młodej drużynie - bardziej, że w naszym wypadku tym samym nie znaczy najlepszym.
Przepraszam za odejście od tematu, ale rozwój i ściąganie młodych zawodników to również jakby polityka transferowa Wisły.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 22.07.2008, 18:56
Pamiętacie naszego Etiena niby Etoo:
Na dzisiejszym popołudniowym treningu Cracovii pojawił się nowy zawodnik. To testowany przez "Pasy" Kameruńczyk Etienne Ngiladjoe.
- Jest bardzo szybki i wytrzymały. Ma duży talent. W drużynie jest typową dziewiątką - opisuje zawodnika jego menedżer, również Kameruńczyk Mamadou Oury Diablo, który na treningu zjawił się z dwoma agentami z Hiszpanii.

Etienne Ngiladjoe urodził się 22 listopada 1989 roku i w przeszłości grał w reprezentacji Kamerunu U-17. - Obecnie jest reprezentantem swojego kraju w piłce plażowej - informuje menedżer. Jego poprzednim klubem był kameruński pierwszoligowiec Caiman Club de Douala. 18-latek mierzy 179 centymetrów wzrostu i waży 75 kilogramów.

Kameruńczyk ma trenować z Cracovią także jutro i wtedy to trener Stefan Majewski będzie mógł powiedzieć coś więcej na jego temat. - Będziemy mieli wewnętrzną gierkę, więc będzie miał okazję do zaprezentowania swoich walorów - informuje szkoleniowiec "Pasów".
Może to nasza przyszła gwiazda nam uciekła.
Odpowiedz cytując
buterra
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 22.07.2008, 18:58
Wiedziałem że to niemożliwe żeby kogoś wyszperali do młodej ekstraklasy sami
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 22.07.2008, 21:40
może mi ktoś powiedzieć jak w dotychczasowych meczach prezentuje się Nabiałek
Oczywiście jeśli ktokolwiek oglądał Go w akcji.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 23.07.2008, 00:03
buterra napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem że to niemożliwe żeby kogoś wyszperali do młodej ekstraklasy sami
A szperają, szperają i z moich informacji wynika, że tacy zdolni chłopcy w wieku 17-19 byli/będą testowani.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów